XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 282 utakmica za dan
Subota, 2 Septembar 2017


Fudbal

Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Loznica
Loznica
02.09.2017 16:30
Šumadija (A)
3 : 1
Loznica
Karađorđe
Topola
2 : 2
Polet
Ljubić
02.09.2017 16:30
Karađorđe
2 : 2
Polet
FAP
Priboj
2 : 3
Zlatibor
Čajetina
02.09.2017 16:30
FAP
2 : 3
Zlatibor
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
02.09.2017 16:30
Mladi radnik 1926
0 : 1
Šumadija 1903
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Sloga (P)
Požega
02.09.2017 16:30
Mokra Gora
1 : 1
Sloga (P)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
02.09.2017 16:30
Proleter Mihajlovac
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Trajal
Kruševac
02.09.2017 16:30
Jedinstvo (B)
2 : 0
Trajal
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
02.09.2017 16:30
Radnički (S)
1 : 2
Trstenik PPT
Dunav
Prahovo
3 : 0
Ozren
Sokobanja
02.09.2017 16:30
Dunav
3 : 0
Ozren
Timok
Zaječar
2 : 4
Jedinstvo (P)
Paraćin
02.09.2017 16:30
Timok
2 : 4
Jedinstvo (P)
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
02.09.2017 16:30
Radnički (ZR)
0 : 1
Bratstvo 1946
Omladinac (NB)
Novi Banovci
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
02.09.2017 16:30
Omladinac (NB)
3 : 1
Bačka 1901
Cement
Beočin
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
02.09.2017 16:30
Cement
2 : 0
Radnički (SM)
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
02.09.2017 16:30
Bečej 1918
3 : 1
Dunav
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Radnički (Š)
Šid
02.09.2017 16:30
Dinamo 1945
5 : 0
Radnički (Š)
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
02.09.2017 16:30
Crvena zvezda (NS)
3 : 1
Radnički (NP)
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 3
Borac (S)
Sakule
02.09.2017 16:30
Mladost (BJ)
1 : 3
Borac (S)
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
02.09.2017 11:00
GSP Polet Dorćol
2 : 0
Sopot
BASK
Beograd
3 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
02.09.2017 10:00
BASK
3 : 0
Stepojevac Vaga
Ovčar
Markovica
1 : 1
Slavija
Kragujevac
02.09.2017 16:30
Ovčar
1 : 1
Slavija
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
LFK Mladost
Lučani
02.09.2017 16:30
Trepča
1 : 0
LFK Mladost
Sloga (K)
Kraljevo
5 : 0
Dragačevo
Guča
02.09.2017 16:30
Sloga (K)
5 : 0
Dragačevo
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
02.09.2017 16:30
Takovo
1 : 0
Orlovac
Radnički (K)
Kovači
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
02.09.2017 16:30
Radnički (K)
0 : 0
Jošanica
Gruža
Gruža
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
02.09.2017 16:30
Gruža
3 : 0
Rudar 2001
Radnički Gorenje
Valjevo
1 : 0
Spartak
Ljig
02.09.2017 16:30
Radnički Gorenje
1 : 0
Spartak
Budućnost
Arilje
0 : 4
Borac
Lešnica
02.09.2017 16:30
Budućnost
0 : 4
Borac
Drina
Ljubovija
2 : 1
OFK Osečina
Osečina
02.09.2017 16:30
Drina
2 : 1
OFK Osečina
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Budućnost (O)
Orašje
02.09.2017 16:30
Balkanski
1 : 0
Budućnost (O)
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
Lužnica
Babušnica
02.09.2017 16:30
GFK Dubočica
2 : 0
Lužnica
Pčinja
Trgovište
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
02.09.2017 16:30
Pčinja
2 : 0
Pusta Reka
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 2
Polet 1980
Laplje Selo
02.09.2017 16:30
Morava (VH)
4 : 2
Polet 1980
Vranjska Banja
Vranjska Banja
7 : 1
Jablanica
Medveđa
02.09.2017 16:30
Vranjska Banja
7 : 1
Jablanica
Svrljig
Svrljig
1 : 3
Naša krila
Belotinac
02.09.2017 16:30
Svrljig
1 : 3
Naša krila
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
02.09.2017 16:30
Brodoremont
3 : 0
Majdanpek
BSK
Bogovina
0 : 2
Bukovik
Razanj
02.09.2017 16:30
BSK
0 : 2
Bukovik
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Jastrebac
Blace
02.09.2017 16:30
SFS Borac
2 : 1
Jastrebac
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 2
Župa
Aleksandrovac
02.09.2017 16:30
OFK Kosanica
2 : 2
Župa
Kopaonik
Brus
3 : 1
Levač
Rekovac
02.09.2017 16:30
Kopaonik
3 : 1
Levač
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
02.09.2017 16:30
Sloga (D)
2 : 1
Žitorađa
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
02.09.2017 16:30
Proleter
1 : 1
OFK Vršac
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
3 : 1
ŽAK
Kikinda
02.09.2017 16:30
Sloboda (NK)
3 : 1
ŽAK
Begej
Žitište
0 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
02.09.2017 16:30
Begej
0 : 0
Vojvodina 1928
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
02.09.2017 16:30
Kikinda 1909
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 2
Radnički (K)
Kovin
02.09.2017 16:30
Radnički (S)
2 : 2
Radnički (K)
Sloga (E)
Erdevik
4 : 1
Sloga (T)
Temerin
02.09.2017 16:30
Sloga (E)
4 : 1
Sloga (T)
Mladost Apa
Apatin
0 : 0
Srbobran
Srbobran
02.09.2017 16:30
Mladost Apa
0 : 0
Srbobran
Polet (K)
Karavukovo
0 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
02.09.2017 16:30
Polet (K)
0 : 0
Mladost (BP)
Krajina
Krajišnik
2 : 2
Borac
Aleksandrovo
02.09.2017 17:00
Krajina
2 : 2
Borac
Naftagas (E)
Elemir
2 : 4
Mladost (L)
Lukićevo
02.09.2017 17:00
Naftagas (E)
2 : 4
Mladost (L)
OFK Tekstilac
Paraćin
2 : 0
Bratstvo
Međureč
02.09.2017 16:30
OFK Tekstilac
2 : 0
Bratstvo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 4
Dolina
Padina
02.09.2017 16:30
Jedinstvo Stević
0 : 4
Dolina
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Strela
Ivanovo
02.09.2017 16:30
BAK
2 : 0
Strela
Partizan (U)
Uljma
5 : 1
Dunav
Banatska Palanka
02.09.2017 16:30
Partizan (U)
5 : 1
Dunav
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
02.09.2017 17:00
1. Maj Ruma
2 : 1
PSK Putinci
FK Stanišić
Stanišić
10 : 1
Kula
Kula
02.09.2017 16:30
FK Stanišić
10 : 1
Kula
Vojvodina
Tovariševo
1 : 2
Slavija
Pivnice
02.09.2017 16:30
Vojvodina
1 : 2
Slavija
Crvenka
Crvenka
3 : 1
Hajduk Junior
Kula
02.09.2017 16:30
Crvenka
3 : 1
Hajduk Junior
Njegoš
Lovćenac
0 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
02.09.2017 16:30
Njegoš
0 : 0
Vinogradar
Radnički 1905
Bajmok
4 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
02.09.2017 15:30
Radnički 1905
4 : 1
Proleter (NJ)
Zlot
Zlot
0 : 0
Slatina
Slatina Bor
02.09.2017 17:00
Zlot
0 : 0
Slatina
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 2
Poreč
Donji milanovac
02.09.2017 17:00
Rudna Glava
1 : 2
Poreč
PKB (PS)
Padinska Skela
0 : 1
Dunav
Veliko Selo
02.09.2017 16:30
PKB (PS)
0 : 1
Dunav
Borac (O)
Ostružnica
2 : 2
Institut
Zemun Polje
02.09.2017 16:30
Borac (O)
2 : 2
Institut
Vinča
Vinča
3 : 1
Ropočevo
Ropočevo
02.09.2017 16:30
Vinča
3 : 1
Ropočevo
Sindjelić
Lipnica
5 : 3
Jevremovac
Jevremovac
02.09.2017 16:00
Sindjelić
5 : 3
Jevremovac
Mačva 2005
Bogatić
4 : 1
Sloga
Bogosavac
02.09.2017 16:00
Mačva 2005
4 : 1
Sloga
Parmenac
Parmenac
5 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
02.09.2017 16:30
Parmenac
5 : 1
Backovac Junajted
Slatina
Slatina
1 : 1
Lunjevica
Lunjevica
02.09.2017 16:30
Slatina
1 : 1
Lunjevica
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 1
Borac (K)
Klenovnik
02.09.2017 16:30
Polet (SD)
3 : 1
Borac (K)
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
02.09.2017 16:30
Jedinstvo (Lj)
1 : 2
Mlava (ML)
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
02.09.2017 16:30
Trgovački
3 : 0
Napredak 1936
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 3
Padež
Petrovac
02.09.2017 16:30
Vladimir Durković
2 : 3
Padež
Senjak
Pirot
2 : 5
Jedinstvo
Pirot
02.09.2017 16:30
Senjak
2 : 5
Jedinstvo
Zvezda
Blato
3 : 1
Spartak
Pirot
02.09.2017 16:30
Zvezda
3 : 1
Spartak
Omladinac
Novo Selo
4 : 2
Proleter
Pečenog
02.09.2017 17:00
Omladinac
4 : 2
Proleter
Crnokosa
Kosjerić
1 : 2
Zlatar
Nova Varoš
02.09.2017 16:30
Crnokosa
1 : 2
Zlatar
Vrelo Sport
Vrelo
7 : 0
Banjani
Banjani
02.09.2017 16:00
Vrelo Sport
7 : 0
Banjani
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 1
Tulari
Tulari
02.09.2017 16:00
Pepeljevac
1 : 1
Tulari
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
02.09.2017 17:00
Jadran
1 : 1
Šumadinac (KG)
Ćava
Grošnica
0 : 0
Korićani
Korićani
02.09.2017 17:00
Ćava
0 : 0
Korićani
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 3
Sloga
Korman
02.09.2017 16:30
Jedinstvo GVD
4 : 3
Sloga
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
02.09.2017 16:30
Doljevac 1971
2 : 1
Moravac (ZT)
AZ Borac 2014
Azbresnica
2 : 0
Palilulac
Niš
02.09.2017 16:30
AZ Borac 2014
2 : 0
Palilulac
Veternik
Veternik
4 : 4
Šajkaš 1908
Kovilj
02.09.2017 16:30
Veternik
4 : 4
Šajkaš 1908
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 3
Mladost
Novi Sad
02.09.2017 16:30
Fruškogorski partizan
1 : 3
Mladost
ŽSK
Žabalj
2 : 1
OFK Futog
Futog
02.09.2017 16:30
ŽSK
2 : 1
OFK Futog
Midžor
Kalna
2 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
02.09.2017 16:30
Midžor
2 : 1
OFK Knjaz
OFK Alakince
Alakince
3 : 1
Biljači
Biljača
02.09.2017 16:30
OFK Alakince
3 : 1
Biljači
Beljanica
Strmosten
1 : 0
Javor
Sladaja
02.09.2017 16:30
Beljanica
1 : 0
Javor
Zenit
Oparić
1 : 4
Šantarovac
Šantarovac
02.09.2017 16:30
Zenit
1 : 4
Šantarovac
Jedinstvo
Ečka
2 : 1
MSK
Mihajlovo
02.09.2017 16:30
Jedinstvo
2 : 1
MSK
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
02.09.2017 16:30
ŽFK Banat
0 : 2
OFK Stajićevo
Potisje
Knićanin
4 : 1
Zlatica
Zlatica
02.09.2017 16:30
Potisje
4 : 1
Zlatica
Radnički 1911
Jaša Tomić
6 : 1
ASK
Aradac
02.09.2017 16:30
Radnički 1911
6 : 1
ASK
Zadrugar
Lazarevo
3 : 1
Tamiš
Farkaždin
02.09.2017 16:30
Zadrugar
3 : 1
Tamiš
OFK Klek
Klek
3 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
02.09.2017 16:30
OFK Klek
3 : 0
OFK Gradnulica
Zaklopača
Zaklopača
2 : 3
Hajduk
Kamendol
02.09.2017 16:30
Zaklopača
2 : 3
Hajduk
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
02.09.2017 16:00
Torpedo 1924
2 : 1
Napredak
Kalenić
Kalenić
1 : 0
Joševa
Joševa
02.09.2017 16:00
Kalenić
1 : 0
Joševa
Crvena Jabuka
Ub
1 : 2
Rubribreza
Rubribreza
02.09.2017 16:00
Crvena Jabuka
1 : 2
Rubribreza
OFK Brđanac
Valjevo
1 : 1
Rajac
Kadina Luka
02.09.2017 16:00
OFK Brđanac
1 : 1
Rajac
Varvarin
Varvarin
3 : 1
Jugovići
Bogdanje
02.09.2017 16:30
Varvarin
3 : 1
Jugovići
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
02.09.2017 16:30
Velika Drenova
2 : 2
Rubin (Z)
Delija
Mokrin
9 : 1
Proleter
Međa
02.09.2017 16:30
Delija
9 : 1
Proleter
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 0
Seljak
Cvetojevac
02.09.2017 17:00
OFK Bagremar
0 : 0
Seljak
OFK Sloga
Dobrujevac
7 : 1
Škriljac
Bradarac
02.09.2017 16:30
OFK Sloga
7 : 1
Škriljac
Napredak 2012
Krušje
3 : 2
OFK Napredak 1929
Aleksinac
02.09.2017 16:30
Napredak 2012
3 : 2
OFK Napredak 1929
Kralj Petar I
Topola
2 : 1
Šumadinac
Stojnik
02.09.2017 16:30
Kralj Petar I
2 : 1
Šumadinac
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 0
Sirakovo
Sirakovo
02.09.2017 16:30
Žitkovica 2017
1 : 0
Sirakovo
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Mladost (R)
Ranovac
02.09.2017 16:30
Rade Milošević
2 : 1
Mladost (R)
Jasenovac
Krepoljin
1 : 1
Radnički (K)
Knežica
02.09.2017 16:30
Jasenovac
1 : 1
Radnički (K)
Rudar 2012
Babe
3 : 3
OFK Slatina
Slatina
02.09.2017 17:00
Rudar 2012
3 : 3
OFK Slatina
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Bačka
Begeč
02.09.2017 16:30
Železničar
1 : 1
Bačka
Hajduk
Podlokanj
1 : 2
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
02.09.2017 16:30
Hajduk
1 : 2
Jedinstvo (SK)
Tornjoš
Tornjoš
2 : 1
Sloga
Ostojićevo
02.09.2017 16:30
Tornjoš
2 : 1
Sloga
Napredak
Izvor
6 : 2
Rongo Siti
Pirot
02.09.2017 16:30
Napredak
6 : 2
Rongo Siti
Sloboda
Rasnica
1 : 3
Željuša
Željuša
02.09.2017 16:30
Sloboda
1 : 3
Željuša
Mladost
Mali Suvodol
3 : 1
Temac
Temska
02.09.2017 16:30
Mladost
3 : 1
Temac
Nišavac
Staničenje
0 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
02.09.2017 16:30
Nišavac
0 : 3
Sloga
Borac
Vizić
0 : 3
Kulpin
Kulpin
02.09.2017 17:00
Borac
0 : 3
Kulpin
Krivanj
Selenča
2 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
02.09.2017 17:00
Krivanj
2 : 0
Naša Zvezda
Sloga
Plavna
0 : 0
Tvrdjava
Bač
02.09.2017 17:00
Sloga
0 : 0
Tvrdjava
Bačka
Despotovo
1 : 3
Borac 46
Obrovac
02.09.2017 17:00
Bačka
1 : 3
Borac 46
Neštin
Neštin
0 : 0
Maglić
Bački Maglić
02.09.2017 17:00
Neštin
0 : 0
Maglić
Omladinac (V)
Vučkovica
1 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
02.09.2017 16:30
Omladinac (V)
1 : 1
Karađorđe (V)
Velereč 94
Velereč
3 : 3
Ozremica
Beršići
02.09.2017 16:30
Velereč 94
3 : 3
Ozremica
Radnički PDM
Mladenovac
0 : 1
Rabrovac
Rabrovac
02.09.2017 16:30
Radnički PDM
0 : 1
Rabrovac
Rojkovac
Obrenovac
2 : 1
Jedinstvo
Dren
02.09.2017 17:00
Rojkovac
2 : 1
Jedinstvo
Mladost (Č)
Čibutkovica
0 : 0
Petka
Petka
02.09.2017 16:30
Mladost (Č)
0 : 0
Petka
Sloboda
Stubica
2 : 3
Rudar
Zeoke
02.09.2017 16:30
Sloboda
2 : 3
Rudar
Rasina
Vitanovac
2 : 5
Jedinstvo 1936
Kruševac
02.09.2017 16:30
Rasina
2 : 5
Jedinstvo 1936
Borac
Bivolje
1 : 1
Kapidžija
Kapidžija
02.09.2017 16:30
Borac
1 : 1
Kapidžija
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Žabare
Žabare
02.09.2017 16:30
Gornji Stepoš
2 : 0
Žabare
Tisa 1933
Taraš
1 : 4
Mladost
Belo Blato
02.09.2017 16:30
Tisa 1933
1 : 4
Mladost
Partizan
Tomaševac
4 : 1
KSK Konak 1926
Konak
02.09.2017 16:30
Partizan
4 : 1
KSK Konak 1926
Borac
Zrenjanin
8 : 4
Sloga
Jarkovac
02.09.2017 16:30
Borac
8 : 4
Sloga
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 2
Sloga (R)
Ridjake
02.09.2017 16:30
Jedinstvo 2014
3 : 2
Sloga (R)
Mrovska
Mrovska
2 : 2
Petrovac 74
Kujavica
02.09.2017 16:30
Mrovska
2 : 2
Petrovac 74
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 4
Navalin
Navalin
02.09.2017 16:30
Mladost (DL)
3 : 4
Navalin
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 1
Moravac
Guberevac
02.09.2017 16:30
Sloboda
4 : 1
Moravac
Turekovac
Turekovac
2 : 1
Nomanica
Nomanica
02.09.2017 16:30
Turekovac
2 : 1
Nomanica
Veternica
Leskovac
1 : 0
Atletiko
Donja Jajina
02.09.2017 16:30
Veternica
1 : 0
Atletiko
Zablaće
Zablaće (Šabac)
4 : 1
Bojić
Bojić
02.09.2017 16:30
Zablaće
4 : 1
Bojić
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
0 : 3
Proleter 1932
Požarevac
02.09.2017 16:30
Rudar Kostolac 2008
0 : 3
Proleter 1932
Slavija
Bođani
4 : 0
Mladost
Mali Bač
02.09.2017 17:00
Slavija
4 : 0
Mladost
Proleter
Karađorđevo
1 : 2
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
02.09.2017 17:00
Proleter
1 : 2
OFK Bačka 1945
Crvena zvezda
Novi Kozjak
1 : 2
Mladost
Velika Greda
02.09.2017 16:30
Crvena zvezda
1 : 2
Mladost
Gaj
Veliki Gaj
2 : 2
Sloga
Margita
02.09.2017 16:30
Gaj
2 : 2
Sloga
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
02.09.2017 16:30
Graničar
3 : 0
Solunac
Mlava Trgovački
Petrovac
0 : 3
Vukan
Ždrelo
02.09.2017 11:00
Mlava Trgovački
0 : 3
Vukan
Melnica
Melnica
2 : 1
Brana Paunović
Rašanac
02.09.2017 11:00
Melnica
2 : 1
Brana Paunović
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 2
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
02.09.2017 16:30
Udarnik 2015
1 : 2
Mladost
Mladi radnik
Junkovac
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
02.09.2017 16:30
Mladi radnik
3 : 0
Lazarevac
Dragoš
Oreškovica
0 : 3
Borac
Veliko Laole
02.09.2017 16:30
Dragoš
0 : 3
Borac
Burovac
Burovac
0 : 1
BSK
Bošnjak
02.09.2017 16:30
Burovac
0 : 1
BSK
Dobrnje
Dobrnje
0 : 5
Zabrđe 1936
Zabrđe
02.09.2017 16:30
Dobrnje
0 : 5
Zabrđe 1936
Soko
Krvije
2 : 4
Radnik
Pankovo
02.09.2017 16:30
Soko
2 : 4
Radnik
OFK Jelen
Jelenča
0 : 3
Korman
Korman (Šabac)
02.09.2017 16:30
OFK Jelen
0 : 3
Korman
Crnča
Crnča
2 : 5
Azbukovica
Crnča
02.09.2017
Crnča
2 : 5
Azbukovica
Čobanče
Čitluk
2 : 2
Sloga DB
Donja Bukovica
02.09.2017
Čobanče
2 : 2
Sloga DB
Jezero
Amajić
1 : 0
Selanac
Selanac
02.09.2017
Jezero
1 : 0
Selanac
Mladost
Mala Drenova
2 : 0
Borjak 2013
Okruglica
02.09.2017 16:30
Mladost
2 : 0
Borjak 2013
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 3
Omladinac
Ugljarevo
02.09.2017 16:30
Stevka Božurevka
0 : 3
Omladinac
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Vinogradar
Riljac
02.09.2017 16:30
Topoljak
3 : 0
Vinogradar
Rujišnik
Rujišnik
0 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
02.09.2017 16:30
Rujišnik
0 : 1
Stara Čaršija
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Omladinac
Odžaci
02.09.2017 16:30
Kamenorezac 76
3 : 0
Omladinac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 3
Partizan
Drenovac
02.09.2017 16:30
OFK Letnjikovac 1983
0 : 3
Partizan
Metaloplastika
Šabac
1 : 3
Napredak
Ševarice
02.09.2017 16:30
Metaloplastika
1 : 3
Napredak
Lomnica
Lomnica
0 : 1
Gaglovo
Gaglovo
02.09.2017 16:30
Lomnica
0 : 1
Gaglovo
Modrica
Modrica
7 : 1
Kruševica
Kruševica
02.09.2017 16:30
Modrica
7 : 1
Kruševica
Zmajevac
Belasica
5 : 0
Padež
Padež
02.09.2017 16:30
Zmajevac
5 : 0
Padež
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
02.09.2017 17:00
Zvijezda 09
1 : 0
Slavija
Sloga
Doboj
1 : 1
Kozara
Gradiška
02.09.2017 17:00
Sloga
1 : 1
Kozara
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 2
Tekstilac
Derventa
02.09.2017 17:00
Sloboda
1 : 2
Tekstilac
Drina
Zvornik
1 : 0
Napredak
Donji Šepak
02.09.2017 17:00
Drina
1 : 0
Napredak
Sutjeska
Foča
0 : 1
Podrinje
Janja
02.09.2017 19:00
Sutjeska
0 : 1
Podrinje
Gorštak
Kolašin
1 : 3
Bratstvo
Ljajkovići
02.09.2017 16:30
Gorštak
1 : 3
Bratstvo
Ribnica
Podgorica
2 : 0
Karioke
Podgorica
02.09.2017 17:00
Ribnica
2 : 0
Karioke
Crvena stijena
Podgorica
2 : 0
Kom Eurozox 2
Podgorica
02.09.2017 17:00
Crvena stijena
2 : 0
Kom Eurozox 2
Spartak
Subotica
4 : 0
Vojvodina
Novi Sad
02.09.2017 16:30
Spartak
4 : 0
Vojvodina
Rad
Beograd
0 : 7
Napredak
Kruševac
02.09.2017 15:00
Rad
0 : 7
Napredak
Jedinstvo 2014
Pirot
3 : 2
Knjaževac 2015
Knjaževac
02.09.2017 14:00
Jedinstvo 2014
3 : 2
Knjaževac 2015
Kolibri
Kuršumlija
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
02.09.2017 14:00
Kolibri
3 : 0
Majdanpek
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Levač
Rekovac
02.09.2017 14:00
Jagodina
3 : 0
Levač
Napredak
Kruševac
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
02.09.2017 12:00
Napredak
1 : 1
OFK Beograd
Radnički (P)
Pirot
0 : 3
Internacional
Beograd
02.09.2017 11:00
Radnički (P)
0 : 3
Internacional
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
02.09.2017 09:00
Radnički (O)
1 : 2
Lokomotiva
Grafičar
Beograd
3 : 3
Studentski Grad
Beograd
02.09.2017 20:00
Grafičar
3 : 3
Studentski Grad
Brodarac 2
Beograd
3 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
02.09.2017 10:00
Brodarac 2
3 : 1
Siti Sport Klub
IM Rakovica
Rakovica
0 : 5
Sindjelć
Beograd
02.09.2017 09:30
IM Rakovica
0 : 5
Sindjelć
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 3
IMT
Beograd
02.09.2017 09:30
Radnički (NB)
1 : 3
IMT
Morava (VP)
Velika Plana
5 : 5
Mladi radnik 1940
Radinac
02.09.2017 15:30
Morava (VP)
5 : 5
Mladi radnik 1940
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
02.09.2017 15:30
Smederevo 1924
1 : 1
Jasenica 2017
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
02.09.2017 15:30
Šumadija (A)
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Karadjordje
Topola
1 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
02.09.2017 15:30
Karadjordje
1 : 3
Mladi radnik 1926
Proleter 1947
Vranovo
3 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
02.09.2017 15:30
Proleter 1947
3 : 3
Mladi borac
Omladinac
Veliko Polje
8 : 0
Budućnost
Dobanovci
02.09.2017 17:00
Omladinac
8 : 0
Budućnost
Trudbenik
Trudbenik
2 : 3
Srem
Jakovo
02.09.2017 10:00
Trudbenik
2 : 3
Srem
Žarkovo
Beograd
2 : 1
Balkan
Beograd
02.09.2017 09:00
Žarkovo
2 : 1
Balkan
Budućnost
Zvečka
1 : 4
Posavina
Stubline
02.09.2017 16:30
Budućnost
1 : 4
Posavina
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Spartak
Debeljača
02.09.2017 17:00
Tempo
1 : 0
Spartak
Mladost (O)
Omoljica
6 : 0
Dolovo
Dolovo
02.09.2017 17:00
Mladost (O)
6 : 0
Dolovo
Dunav
Bantska Palanka
2 : 4
Partizan (G)
Gaj
02.09.2017 11:00
Dunav
2 : 4
Partizan (G)
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 1
Begej
Žitište
02.09.2017 10:00
RFK N.S. 1921
2 : 1
Begej
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Polet
Trnovče
02.09.2017 16:30
Udarnik
2 : 1
Polet
OFK Beograd MO
Beograd
3 : 1
011 MK
Beograd
02.09.2017 08:00
OFK Beograd MO
3 : 1
011 MK
IMT MO
Beograd
0 : 2
Sinđelić MK
Beograd
02.09.2017 12:00
IMT MO
0 : 2
Sinđelić MK
Rad 2 MO
Beograd
3 : 2
Bežanija MO
Beograd
02.09.2017 11:00
Rad 2 MO
3 : 2
Bežanija MO
Studenski grad
Novi Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
02.09.2017 09:00
Studenski grad
3 : 0
Bežanija
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
02.09.2017 12:30
Radnički (NB)
3 : 0
Kolubara
Omladinac
Veliko Polje
2 : 7
Palilulac
Beograd
02.09.2017 10:00
Omladinac
2 : 7
Palilulac
Beograd 1929
Beograd
2 : 4
Mladenovac
Mladenovac
02.09.2017 10:00
Beograd 1929
2 : 4
Mladenovac
Pobeda
Golobok
8 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
02.09.2017 16:30
Pobeda
8 : 3
Radnik
Budućnost
Dobanovci
1 : 4
Zmaj 1953
Beograd
02.09.2017 12:00
Budućnost
1 : 4
Zmaj 1953
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Bane
Raška
02.09.2017 15:30
Jošanica
0 : 1
Bane
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 2
Apolon
Kraljevo
02.09.2017 15:30
OFK Ras
1 : 2
Apolon
AS
Novi Pazar
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
02.09.2017 15:30
AS
1 : 0
Šumadija 1903
Slavija
Kragujevac
0 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
02.09.2017 15:30
Slavija
0 : 4
Radnički 1923
Radnički (Š)
Šid
2 : 6
Vojvodina
Novi Sad
02.09.2017 10:00
Radnički (Š)
2 : 6
Vojvodina
Inđija
Inđija
2 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
02.09.2017 12:00
Inđija
2 : 3
RFK N.S. 1921
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 5
Borac (NS)
Novi Sad
02.09.2017 12:00
Radnički (SM)
2 : 5
Borac (NS)
Petar Puača
Novi Sad
1 : 1
Indeks
Novi sad
02.09.2017 12:00
Petar Puača
1 : 1
Indeks
TSC
Bačka Topola
6 : 0
Hajduk junior
Kula
02.09.2017 12:00
TSC
6 : 0
Hajduk junior
Spartak
Subotica
3 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
02.09.2017 15:30
Spartak
3 : 0
Bačka (BP)
Radnički (S)
Sombor
4 : 1
Bečej 1918
Bečej
02.09.2017 12:00
Radnički (S)
4 : 1
Bečej 1918
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
02.09.2017 10:00
Dinamo 1945
2 : 2
Radnički (Zr)
ŽAK
Kikinda
1 : 5
Železničar
Pančevo
02.09.2017 12:00
ŽAK
1 : 5
Železničar
Sinđelić MK
Beograd
0 : 2
Rad MK
Beograd
02.09.2017 09:00
Sinđelić MK
0 : 2
Rad MK
BSK Borča MK
Borča
0 : 5
Voždovac MK
Beograd
02.09.2017 10:00
BSK Borča MK
0 : 5
Voždovac MK
IMT
Novi Beograd
1 : 2
Rad B MK
Beograd
02.09.2017 09:30
IMT
1 : 2
Rad B MK
Brodarac B MK
Novi Beograd
5 : 0
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
02.09.2017 12:00
Brodarac B MK
5 : 0
Obrenovac 1905 MK
Kolubara MK
Lazarevac
02.09.2017
11:00
Nord Star MK
Beograd
02.09.2017 11:00
Kolubara MK
:
Nord Star MK
OFK Beograd B MK
Beograd
6 : 5
Lola MK
Beograd
02.09.2017 16:15
OFK Beograd B MK
6 : 5
Lola MK
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
02.09.2017 19:00
OFK Beograd
1 : 1
Rad
Voždovac
Beograd
4 : 1
011
Beograd
02.09.2017 13:00
Voždovac
4 : 1
011
Partizan
Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
02.09.2017 10:00
Partizan
3 : 0
Teleoptik
Internacional
Beograd
2 : 1
OLE
Zemun
02.09.2017 10:00
Internacional
2 : 1
OLE
Dominus
Beograd
11 : 0
Sinđelić
Beograd
02.09.2017 11:30
Dominus
11 : 0
Sinđelić
BASK
Beograd
1 : 5
BSK
Borča
02.09.2017 13:30
BASK
1 : 5
BSK
Obilić
Staro Selo
3 : 0
Proleter
Vranovo
02.09.2017 16:30
Obilić
3 : 0
Proleter
Jedinstvo
Krnjevo
9 : 0
Sloboda
Lipe
02.09.2017 11:00
Jedinstvo
9 : 0
Sloboda
Udarnik
Lozovik
0 : 4
AF Djokić
Velika Plana
02.09.2017 16:30
Udarnik
0 : 4
AF Djokić
Milutinac
Beograd
3 : 0
Rakovica
Beograd
02.09.2017 10:00
Milutinac
3 : 0
Rakovica
Radnički 1905
Bajmok
4 : 8
Tavankut
Tavankut
02.09.2017 13:00
Radnički 1905
4 : 8
Tavankut
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Bubamara
Kraljevo
02.09.2017
Novi Pazar
1 : 2
Bubamara
Bane
Raška
1 : 7
Kosmet
Leposavić
02.09.2017
Bane
1 : 7
Kosmet
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Apolon 4
Kragujevac
02.09.2017 11:00
Šumadija 1903
1 : 1
Apolon 4
Apolon
Kraljevo
1 : 0
OFK National AG
Novi Pazar
02.09.2017
Apolon
1 : 0
OFK National AG
Sport Klub 99
Novi Pazar
5 : 1
Arsenal
Kragujevac
02.09.2017
Sport Klub 99
5 : 1
Arsenal
OFK AS 2003
Novi Pazar
0 : 1
Kiker
Kraljevo
02.09.2017
OFK AS 2003
0 : 1
Kiker
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
02.09.2017 17:00
Pazar Juniors
1 : 2
Radnički 1923
Inđija
Inđija
0 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
02.09.2017 10:00
Inđija
0 : 2
RFK N.S. 1921
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
02.09.2017 10:00
Radnički (SM)
1 : 2
Prof. Bolesnikov
Petar Puača
Novi Sad
3 : 1
Indeks
Novi sad
02.09.2017 10:00
Petar Puača
3 : 1
Indeks
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Hajduk junior
Kula
02.09.2017 10:00
TSC
4 : 0
Hajduk junior
Spartak
Subotica
8 : 0
Tekstilac
Odžaci
02.09.2017 17:30
Spartak
8 : 0
Tekstilac
Radnički (S)
Sombor
7 : 1
Bečej 1918
Bečej
02.09.2017 10:00
Radnički (S)
7 : 1
Bečej 1918
Borac (St)
Starčevo
1 : 7
Radnički (K)
Kovin
02.09.2017 10:00
Borac (St)
1 : 7
Radnički (K)
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 5
Sloga
Plandište
02.09.2017 10:00
Proleter
0 : 5
Sloga
Potporanj
Potporanj
4 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
02.09.2017 09:00
Potporanj
4 : 0
Jedinstvo (V)
Mladost (O)
Omoljica
1 : 5
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
02.09.2017 15:00
Mladost (O)
1 : 5
Budućnost (BB)
Omladinac (D)
Deliblato
8 : 0
BSK
Bavanište
02.09.2017 17:00
Omladinac (D)
8 : 0
BSK
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 4
Sinđelić
Ugrinovci
02.09.2017 10:00
Novi Beograd
1 : 4
Sinđelić
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
02.09.2017 10:00
Bečkerek 023
1 : 1
Kikinda 1909
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
02.09.2017 12:00
Dinamo 1945
5 : 1
Radnički (Zr)
ŽAK
Kikinda
1 : 4
Železničar
Pančevo
02.09.2017 10:00
ŽAK
1 : 4
Železničar
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 0
BSK Borča MK
Borča
02.09.2017 10:45
OFK Beograd MK
1 : 0
BSK Borča MK
Olimpik MK
Beograd
3 : 0
Rad MK
Beograd
02.09.2017 11:00
Olimpik MK
3 : 0
Rad MK
Crvena zvezda MML MK
Beograd
4 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
02.09.2017 10:00
Crvena zvezda MML MK
4 : 1
Lokomotiva MK
Petlić MK
Smederevo
3 : 2
BSK 1926 MK
Baćevac
02.09.2017 12:00
Petlić MK
3 : 2
BSK 1926 MK
Rakovica MK
Rakovica
2 : 3
Jedinstvo MK
Surčin
02.09.2017 13:30
Rakovica MK
2 : 3
Jedinstvo MK
Vučje
Vučje
2 : 6
Morava
Žitkovac
02.09.2017 17:00
Vučje
2 : 6
Morava
Čukarički
Beograd
8 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
02.09.2017 09:00
Čukarički
8 : 0
Radnički (NB)
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Sindjelić
Beograd
02.09.2017 12:00
Radnički (O)
3 : 0
Sindjelić
Rad
Banjica
1 : 1
Brodarac 1947
Beograd
02.09.2017 13:00
Rad
1 : 1
Brodarac 1947
OFK Beograd
Beograd
4 : 2
Kolubara
Lazarevac
02.09.2017 13:30
OFK Beograd
4 : 2
Kolubara
Arena SU
Subotica
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
02.09.2017 11:00
Arena SU
2 : 1
Obilić
Budućnost
Dobanovci
0 : 13
Olimpik
Beograd
02.09.2017 10:00
Budućnost
0 : 13
Olimpik
Dominus
Beograd
4 : 2
Crveni orao
Beograd
02.09.2017 09:30
Dominus
4 : 2
Crveni orao
Heroj Polet
Beograd
0 : 8
Karioke
Beograd
02.09.2017 10:00
Heroj Polet
0 : 8
Karioke
Vrčin
Vrčin
1 : 3
Boleč
Boleč
02.09.2017 13:00
Vrčin
1 : 3
Boleč
Ne postoji ni jedan,ama baš ni jedan valjan argument da to što zovemo super ligom počne za koji dan.S obzirom na vremenske prilike ,stanje terena i još koje čega posle kolo-dva to će se pretvoriti u super zajebanciju.