XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2012 17:30 Preporod - Krivaja 1:1
2 26.08.2012 17:30 Bačka (M) - Preporod 0:1
3 02.09.2012 17:00 Tavankut - Preporod 2:1
4 08.09.2012 17:00 Preporod - Čantavir 2:2
5 15.09.2012 16:30 Njegoš - Preporod 2:0
6 22.09.2012 16:30 Preporod - Tisa 0:0
7 29.09.2012 16:00 Vinogradar - Preporod 4:2
8 06.10.2012 15:30 Preporod - Panonija IM Topola 3:0
9 14.10.2012 15:00 Proleter - Preporod 0:0
10 20.10.2012 14:30 Preporod - Potisje 3:0
11 28.10.2012 13:30 Čoka - Preporod 1:3
12 03.11.2012 13:00 Preporod - Jadran 1:1
13 11.11.2012 13:00 Obilić - Preporod 2:1
14 17.11.2012 13:00 Preporod - Bačka (P) 1:1
15 24.11.2012 13:00 Bajša - Preporod 3:2
16 23.03.2013 15:30 Krivaja - Preporod 2:0
17 31.03.2013 16:30 Preporod - Bačka (M) 2:0
18 07.04.2013 16:30 Preporod - Tavankut 2:1
19 14.04.2013 16:30 Čantavir - Preporod 3:0
20 21.04.2013 17:00 Preporod - Njegoš 1:1
21 28.04.2013 17:00 Tisa - Preporod 2:0
22 05.05.2013 17:00 Preporod - Vinogradar 1:2
23 08.05.2013 17:00 Panonija IM Topola - Preporod 3:0
24 12.05.2013 17:00 Preporod - Proleter 0:0
25 18.05.2013 17:00 Potisje - Preporod 0:3
26 26.05.2013 17:30 Preporod - Čoka 2:0
27 01.06.2013 17:30 Jadran - Preporod 4:0
28 09.06.2013 17:30 Preporod - Obilić 4:1
29 16.06.2013 17:30 Bačka (P) - Preporod 7:1
30 23.06.2013 18:00 Preporod - Bajša 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Tisa 30 19 6 5 63
2 Krivaja 30 17 5 8 56
3 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Bačka (P) 30 16 7 7 55
4 Njegoš 30 16 6 8 54
5 Jadran 30 15 6 9 51
6 Bajša 30 14 7 9 49
7 Proleter 30 14 5 11 47
8 Vinogradar 30 12 6 12 42
9 Tavankut 30 12 6 12 42
10 Panonija IM Topola 30 11 7 12 40
11 Čoka 30 11 7 12 40
12 Preporod 30 10 8 12 38
13 Čantavir (-1) 30 10 4 16 33
14 Bačka (M) 30 8 4 18 28
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Potiska liga Obilić (-1) 30 8 1 21 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Potiska liga Potisje 30 3 3 24 12
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu