XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:30 Čantavir - Bajša 2:2
2 25.08.2012 17:30 Bajša - Njegoš 2:3
3 02.09.2012 17:00 Tisa - Bajša 2:0
4 08.09.2012 17:00 Bajša - Vinogradar 6:0
5 15.09.2012 16:30 Panonija IM Topola - Bajša 0:0
6 22.09.2012 16:30 Bajša - Proleter 1:0
7 29.09.2012 16:00 Potisje - Bajša 0:1
8 06.10.2012 15:30 Bajša - Čoka 0:1
9 13.10.2012 15:00 Jadran - Bajša 0:2
10 20.10.2012 14:30 Bajša - Obilić 3:1
11 28.10.2012 13:30 Bačka (P) - Bajša 2:2
12 03.11.2012 13:00 Bajša - Tavankut 1:1
13 10.11.2012 13:00 Krivaja - Bajša 1:2
14 18.11.2012 13:00 Bačka (M) - Bajša 3:2
15 24.11.2012 13:00 Bajša - Preporod 3:2
16 23.03.2013 15:30 Bajša - Čantavir 2:1
17 03.04.2013 16:30 Njegoš - Bajša 1:0
18 06.04.2013 16:30 Bajša - Tisa 0:1
19 14.04.2013 16:30 Vinogradar - Bajša 3:1
20 20.04.2013 17:00 Bajša - Panonija IM Topola 2:2
21 28.04.2013 17:00 Proleter - Bajša 3:2
22 04.05.2013 17:00 Bajša - Potisje 2:1
23 08.05.2013 17:00 Čoka - Bajša 2:2
24 11.05.2013 17:00 Bajša - Jadran 2:0
25 18.05.2013 17:00 Obilić - Bajša 1:4
26 26.05.2013 17:30 Bajša - Bačka (P) 2:1
27 02.06.2013 17:30 Tavankut - Bajša 1:1
28 09.06.2013 17:30 Bajša - Krivaja 2:1
29 16.06.2013 17:30 Bajša - Bačka (M) 5:0
30 23.06.2013 18:00 Preporod - Bajša 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Tisa 30 19 6 5 63
2 Krivaja 30 17 5 8 56
3 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Bačka (P) 30 16 7 7 55
4 Njegoš 30 16 6 8 54
5 Jadran 30 15 6 9 51
6 Bajša 30 14 7 9 49
7 Proleter 30 14 5 11 47
8 Vinogradar 30 12 6 12 42
9 Tavankut 30 12 6 12 42
10 Panonija IM Topola 30 11 7 12 40
11 Čoka 30 11 7 12 40
12 Preporod 30 10 8 12 38
13 Čantavir (-1) 30 10 4 16 33
14 Bačka (M) 30 8 4 18 28
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Potiska liga Obilić (-1) 30 8 1 21 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Potiska liga Potisje 30 3 3 24 12
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.