XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 430 utakmica za dan
Subota, 29 Septembar 2012

Fudbal

29.09.2012 16:00 Sloboda Point 2 : 1 Hajduk
29.09.2012 14:00 Vojvodina 0 : 3 Partizan
29.09.2012 16:00 Javor 3 : 1 OFK Beograd
29.09.2012 16:00 Novi Pazar 2 : 0 Donji Srem
29.09.2012 16:00 Radnički (N) 4 : 1 BSK Borča
29.09.2012 16:00 Radnički 1923 1 : 1 Spartak ZV
29.09.2012 19:00 Crvena zvezda 3 : 1 Smederevo
29.09.2012 16:00 Teleoptik 1 : 3 Napredak
29.09.2012 19:00 Metalac (GM) 5 : 0 Timok
29.09.2012 16:00 Sloga (K) 4 : 0 Novi Sad
29.09.2012 16:00 Radnički (NP) 2 : 1 Bežanija
29.09.2012 16:00 Proleter 1 : 0 Mladenovac
29.09.2012 16:00 Banat 0 : 2 Mladost (L)
29.09.2012 16:00 Kolubara 0 : 2 Inđija
29.09.2012 16:00 Borac 1 : 0 Voždovac
29.09.2012 15:30 Vujić Valjevo 0 : 0 Bane
29.09.2012 15:30 Rudar 1 : 1 Jasenica 1911
29.09.2012 15:30 Mokra Gora 0 : 0 Takovo
29.09.2012 15:30 Omladinac 1 : 2 Karađorđe
29.09.2012 15:30 Morava 3 : 3 Sloga (B)
29.09.2012 15:30 Gruža 0 : 2 Zvižd
29.09.2012 15:30 Loznica 1919 2 : 0 OFK Osečina
29.09.2012 15:30 FAP 2 : 0 Jedinstvo
29.09.2012 15:30 Kačer 3 : 1 Sloga (S)
29.09.2012 15:30 Sloga (P) 1 : 0 Sloga (BB)
29.09.2012 15:30 Budućnost 2 : 1 Borac (Š)
29.09.2012 15:30 Budućnost 2 : 1 Radnički (B)
29.09.2012 15:30 OFK Kikinda 4 : 0 AFK
29.09.2012 15:30 Radnički (K) 1 : 0 Kozara
29.09.2012 15:30 Bilećanin 2 : 2 Vršac
29.09.2012 15:30 Proleter 0 : 3 Kolonija
29.09.2012 15:30 Sloboda 0 : 2 Bačka 1901
29.09.2012 15:30 Jedinstvo (NB) 1 : 0 Jedinstvo (BK)
29.09.2012 15:30 OFK Bačka 4 : 0 Polet
29.09.2012 15:30 Crvena Zvezda 1 : 0 Jugović
29.09.2012 15:30 Crvenka 1 : 1 Sloga
29.09.2012 15:30 Stanišić 0 : 0 1. Maj Agroruma
29.09.2012 15:30 Mladost (T) 1 : 0 Index
29.09.2012 15:30 Mladost (BP) 1 : 1 Budućnost
29.09.2012 15:30 Omladinac 3 : 2 Borac
29.09.2012 Goč 0 : 0 Radnički
29.09.2012 16:00 Mladost 4 : 1 Napredak
29.09.2012 16:00 Lunjevica 0 : 1 FK Rudar Bresnica 1927
29.09.2012 15:30 Železničar 5 : 1 Sloga (B)
29.09.2012 15:30 Glavaš 5 : 1 Polet
29.09.2012 15:30 Karađorđe 4 : 1 Bare
29.09.2012 15:30 Lepenica 5 : 0 Aranđelovac
29.09.2012 15:30 Lokomotiva 5 : 0 Šumadinac
29.09.2012 15:30 Jadar 0 : 3 Mačva 2005
29.09.2012 15:30 Radnički 3 : 1 Sindjelić
29.09.2012 16:00 Rubribreza 1 : 3 Tulari
29.09.2012 16:00 OFK Jabučje 2 : 1 Banjani
29.09.2012 16:00 Mladost 1 : 0 Brezovica
29.09.2012 16:00 Pepeljevac 1 : 1 Zadrugar
29.09.2012 15:30 Jasen 2 : 1 Crnokosa
29.09.2012 15:30 Jastrebac 0 : 5 Naša krila 1936
29.09.2012 15:30 Morava 1 : 2 Bukovik
29.09.2012 15:30 Rad 5 : 0 Radnički 1924 (K)
29.09.2012 15:30 Palilula 2 : 0 Mladost (B)
29.09.2012 16:00 Alakince 4 : 1 Ternoci
29.09.2012 16:00 Levosoje 0 : 6 Pčinja
29.09.2012 16:00 Mladost (S) 2 : 0 Pavlovac
29.09.2012 15:30 Jedinstvo (BP) 2 : 3 Tanasko Rajić
29.09.2012 15:30 Spartak 1 : 2 Vladimir Durković
29.09.2012 15:30 Napredak 1 : 2 Zadrugar
29.09.2012 15:30 Jug Bogdan 2 : 0 Svetlost
29.09.2012 15:30 Borac 3 : 0 Dobrič
29.09.2012 15:30 Partizanski put 0 : 4 Topličanin
29.09.2012 15:30 Polet 2 : 1 Pobeda
29.09.2012 15:30 Trbunje 2 : 3 Omladinac
29.09.2012 15:30 Aluminjum 0 : 2 Omladinac
29.09.2012 15:30 Jedinstvo (B) 2 : 3 Budućnost
29.09.2012 15:30 Plantaža 0 : 1 Gradac
29.09.2012 16:30 Bučje 1 : 0 Ključ
29.09.2012 16:30 Brestovac 4 : 0 Radujevac
29.09.2012 16:30 Rudna Glava 2 : 2 Zlot
29.09.2012 16:30 Rudar 0 : 0 Nemetali
29.09.2012 15:30 Rtanj 4 : 0 Omladinac
29.09.2012 15:30 Sloga 0 : 0 Rudar (VČ)
29.09.2012 15:30 Midžor 0 : 2 BSK
29.09.2012 16:00 FUD 3 : 1 Jovan Kursula
29.09.2012 16:00 Vinogradar 4 : 2 Preporod
29.09.2012 16:00 Panonija IM Topola 5 : 1 Bačka (M)
29.09.2012 16:00 Potisje 0 : 1 Bajša
29.09.2012 16:00 Čoka 4 : 1 Bačka (P)
29.09.2012 16:00 Jadran 4 : 1 Obilić
29.09.2012 15:30 Borac (Z) 0 : 2 Begej
29.09.2012 15:30 Radnički (S) 1 : 2 Vojvodina (NM)
29.09.2012 15:30 Rusanda 1 : 2 Krajina
29.09.2012 15:30 Naftagas 2 : 1 OFK Gradnulica
29.09.2012 16:00 Sloga (P) 2 : 1 BAK
29.09.2012 16:00 Radnički 1 : 0 Kordun
29.09.2012 16:00 Sloga 0 : 2 BSK
29.09.2012 16:00 Polet 1 : 4 PIK
29.09.2012 16:00 Graničar (G) 4 : 3 Omladinac (D)
29.09.2012 16:00 OFK Mladost 6 : 0 Graničar (R)
29.09.2012 16:00 Mladost (K) 1 : 2 Omladinac (B)
29.09.2012 15:30 Veternik 1 : 1 Jedinstvo
29.09.2012 15:30 Vrbas 2 : 1 Bačka
29.09.2012 Hajduk (V) 1 : 1 Podrinje
29.09.2012 Rudar 4 : 0 Sloven (S)
29.09.2012 Sloven 1 : 0 Kupinovo
29.09.2012 Partizan 0 : 1 LSK Laćarak
29.09.2012 15:30 Sočanica 2 : 0 Moša
29.09.2012 15:00 Sloga (B) 1 : 4 Sloga (R)
29.09.2012 15:00 Morava 3 : 0 Poneš
29.09.2012 16:00 Parmenac 0 : 1 Budućnost
29.09.2012 15:00 Bratstvo 1 : 1 Prilike
29.09.2012 15:30 Mladi Rudar 1 : 2 Šumadija
29.09.2012 15:30 Đerdap 2 : 0 Napredak
29.09.2012 15:30 Žitkovica 5 : 0 Borac
29.09.2012 15:30 Polet 3 : 2 Jedinstvo (D)
29.09.2012 15:30 Trgovački 1 : 1 Radnički
29.09.2012 15:00 Badljevica 2 : 4 Drugovac
29.09.2012 15:30 Mladost 2 : 1 Karađorđe
29.09.2012 15:30 Sloga 2 : 1 Pobeda
29.09.2012 15:30 Sloga 3 : 0 Proleter
29.09.2012 15:30 Maskar 3 : 1 Trešnjevica
29.09.2012 15:30 Žabare 3 : 0 B 2000
29.09.2012 15:30 Milicionar 5 : 1 Napredak (MB)
29.09.2012 15:30 Mladost (PP) 1 : 1 Korman
29.09.2012 16:00 Mionica 4 : 4 Mladost
29.09.2012 16:00 Kalenić 3 : 2 Radnik
29.09.2012 16:00 Junior Novo Naselje 2 : 1 Zadrugar
29.09.2012 16:00 Borac (O) 2 : 2 Borac (SD)
29.09.2012 15:30 JERMA 3 : 1 Mladost
29.09.2012 15:30 Borac 5 : 1 Lokomotiva
29.09.2012 15:30 Željuša 4 : 1 Provalija
29.09.2012 15:30 Omladinac 4 : 0 Jedinstvo
29.09.2012 16:00 Mladost (T) 1 : 1 Rubin
29.09.2012 16:00 Lokomotiva 1 : 2 Udarnik
29.09.2012 16:00 Subotica 1 : 0 Poljoprivrednik
29.09.2012 16:00 Sloboda 0 : 3 Olimpija
29.09.2012 15:30 Delija 0 : 0 Vojvodina
29.09.2012 16:00 Polet 2 : 1 Stari Tamiš
29.09.2012 16:00 Karaš (K) 0 : 1 Crvena zvezda
29.09.2012 16:00 Partizan (U) 4 : 0 Potporanj
29.09.2012 16:00 Jedinstvo (K) 1 : 2 OFK Odžaci
29.09.2012 Železničar 1 : 1 Susek
29.09.2012 15:30 Fruškogorski partizan 2 : 1 Fruškogorac
29.09.2012 Mladost 2 : 0 Tatra
29.09.2012 15:30 Krila Krajine 2 : 1 Slavija
29.09.2012 15:30 Soko 5 : 0 Krivanj
29.09.2012 15:30 Dunav 1 : 5 Napredak (V)
29.09.2012 15:00 OFK Burovo 0 : 2 Vranić
29.09.2012 11:00 Barajevo 3 : 1 OFK Meljak
29.09.2012 15:00 Napredak 3 : 0 Rvati
29.09.2012 15:00 Krtinska 6 : 2 Mladost (Č)
29.09.2012 15:00 Pudarci 0 : 1 Boleč
29.09.2012 15:00 Policajac 4 : 0 Šumadinac
29.09.2012 15:00 Pionir 4 : 0 Dunav
29.09.2012 15:30 Bukovik 1 : 1 Sloga
29.09.2012 15:30 Omladinac 1 : 0 Palilulac
29.09.2012 15:30 Toplica 1 : 1 Knežica
29.09.2012 15:30 Mekiš 4 : 2 Pobeda
29.09.2012 15:30 Borac 3 : 2 Gredetin
29.09.2012 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Crvena Zvezda
29.09.2012 15:30 Polet 2 : 3 Sloga
29.09.2012 15:30 Feniks 2012 1 : 4 Ratar
29.09.2012 16:00 Srbovo 7 : 4 Polet
29.09.2012 16:00 Bogutovačka Banja 2 : 1 Musina reka
29.09.2012 16:00 Žeželj 1 : 2 Studenac
29.09.2012 15:30 Borac 2 : 1 Proleter
29.09.2012 15:30 Napredak (P) 6 : 0 Dunav
29.09.2012 15:30 Dobrnje 1 : 3 Soko
29.09.2012 15:30 Sloga 1952 2 : 6 7 juli
29.09.2012 15:30 B.S.K. 0 : 0 Busur
29.09.2012 15:30 Čokordin 4 : 1 Burovac
29.09.2012 15:30 Radnik 5 : 1 Laolac
29.09.2012 15:30 Mlava 2 : 2 Vukan
29.09.2012 15:30 Napredak 1 : 2 Mladost (L)
29.09.2012 15:30 Omladinac B 3 : 1 Mladost (R)
29.09.2012 15:30 Bata Bulić 6 : 0 Rade Milošević
29.09.2012 15:30 Venčani 5 : 2 Vrbica
29.09.2012 15:30 Rudar 3 : 1 Granit
29.09.2012 15:30 TE Gučevo 1 : 1 Luk
29.09.2012 15:30 Omladinac 0 : 0 Cer
29.09.2012 15:30 Maovi MH 10 : 0 Fortuna Miki
29.09.2012 15:30 Rankovac 2 : 1 Mladost (SL)
29.09.2012 15:30 Metlić 3 : 0 Žabar
29.09.2012 Zvizdar 1 : 3 Dokmir
29.09.2012 16:00 Rudar 3 : 0 Vukona
29.09.2012 16:10 Šarbane 1 : 0 Sloga
29.09.2012 15:30 Mladost (DL) 2 : 2 Bratstvo
29.09.2012 15:30 Milanovo 1 : 1 BSK
29.09.2012 15:30 Goblen 3 : 0 Moravac
29.09.2012 15:30 Real 0 : 0 Bratstvo
29.09.2012 15:30 Sušica 2012 1 : 2 Brza
29.09.2012 15:30 Nomanica 0 : 0 Vrhunac
29.09.2012 15:00 Rudar 3 : 2 Sindjelic
29.09.2012 16:00 Mladost 1 : 3 Topoljak
29.09.2012 16:00 Jugovići 1 : 0 Omladinac
29.09.2012 16:00 Polet 57 2 : 2 Moravac-C 74
29.09.2012 16:00 Vinogradar 1 : 2 Rujišnik
29.09.2012 16:00 Stara Čaršija 1 : 0 Omašnica
29.09.2012 16:00 Parunovac 9 : 0 Zdravinje
29.09.2012 15:00 Trmčari 3 : 3 Modrica
29.09.2012 15:30 Srnje 6 : 3 Žabare
29.09.2012 15:30 Pakašnica 3 : 1 Kruševica
29.09.2012 15:30 Sokolovi 0 : 5 BSK
29.09.2012 15:00 Meševo 1 : 2 Globoder
29.09.2012 16:00 Crvena Zvezda 3 : 0 Gaj
29.09.2012 16:00 Graničar 4 : 0 Vladimirovac
29.09.2012 16:00 Sloga 2 : 1 Janošik
29.09.2012 16:00 Polet 1 : 3 Sloga
29.09.2012 16:00 Šumadinac 3 : 4 Mladi Radnik
29.09.2012 Ropočevo 3 : 0 OFK Rogača
29.09.2012 Crvena zvezda 7 : 3 Sloga 2012
29.09.2012 Denim 2 : 4 Nemenikuće
29.09.2012 4 Juli 3 : 0 Đurinci
29.09.2012 Sibnica 7 : 1 Rudar 2012
29.09.2012 OFK Slatina 1 : 6 Vis
29.09.2012 15:00 OFK Petrovčić 3 : 0 BUSK
29.09.2012 15:30 Napredak 0 : 3 Gorki
29.09.2012 15:30 Mladost (MM) 1 : 3 Stojan Lazarac
29.09.2012 15:30 DB Junajted 5 : 4 Krasava
29.09.2012 15:30 Šapine B 2 : 5 BSK
29.09.2012 15:30 Stig (C) 12 : 2 Stig (MC)
29.09.2012 15:30 Sinđelić 3 : 3 Kobilje
29.09.2012 15:30 Radnik 2 : 3 Napredak
29.09.2012 15:30 Borac 2 : 3 Vrelo
29.09.2012 15:30 Laznica 3 : 0 Mladost
29.09.2012 15:30 Zadrugar 0 : 3 Budućnost
29.09.2012 15:30 Strmovo 2 : 0 Lazarevac
29.09.2012 15:00 Pobeda 1 : 2 Ljubinić
29.09.2012 15:30 ISK Izvor 8 : 0 Karađorđe
29.09.2012 15:30 Sloboda 4 : 4 Budućnost
29.09.2012 15:30 Železničar 4 : 1 Vihor
29.09.2012 15:30 Ravangrad 5 : 0 Radnički 1919
29.09.2012 15:30 Majdanpek 2 : 1 Mačva
29.09.2012 15:30 Timok 0 : 8 Una Fortuna
29.09.2012 Partizan 2 : 0 Sloboda Piont
29.09.2012 Sloga 1 : 0 Napredak
29.09.2012 Inđija 1 : 6 Vojvodina
29.09.2012 Jagodina 1 : 1 Crvena zvezda
29.09.2012 Radnički 1923 0 : 0 Radnički
29.09.2012 13:00 Timok 0 : 3 OFK Beograd
29.09.2012 BSK Borča 2 : 0 Borac
29.09.2012 11:00 Rad 7 : 2 Banat
29.09.2012 Vojvodina 3 : 1 Hajduk
29.09.2012 ČSK Pivara 4 : 0 Kabel
29.09.2012 11:00 Radan 0 : 2 Vlasina
29.09.2012 11:00 Žitoradja 2 : 5 Car Konstantin
29.09.2012 11:00 Borac 3 : 3 Hajduk Veljko
29.09.2012 11:00 Sinđelić 2 : 1 Moravac Orion
29.09.2012 11:00 Dinamo 3 : 1 Bor
29.09.2012 11:00 Radnički (P) 4 : 2 Jedinstvo
29.09.2012 10:00 Arsenal 1 : 0 Goč
29.09.2012 15:30 Jedinstvo Putevi 5 : 0 Metalac (K)
29.09.2012 13:00 Sloboda 2 : 1 Novi Pazar
29.09.2012 15:30 Udarnik 5 : 1 Radnik
29.09.2012 Sloga 6 : 0 Mladi borac
29.09.2012 Jedinstvo 3 : 0 Selevac
29.09.2012 15:30 Polet 1 : 3 Pobeda
29.09.2012 15:30 Budućnost 3 : 0 Šumadija
29.09.2012 11:30 Bresje-Superior 4 : 1 Glavaš
29.09.2012 Napredak 2 : 0 Omladinac
29.09.2012 10:00 Partizan (G) 3 : 4 C.zvezda
29.09.2012 10:00 Vršac United 3 : 1 Sloga (P)
29.09.2012 14:00 Slavija 6 : 0 Borac (S)
29.09.2012 14:00 Sloga (BNS) 1 : 5 Dinamo
29.09.2012 14:00 Mladost (O) 12 : 0 Radnički (B)
29.09.2012 14:00 Tempo 1 : 3 Budućnost (BB)
29.09.2012 15:30 Osipaonica 6 : 2 Sloga (L)
29.09.2012 Stig 0 : 3 Mladi radnik (P)
29.09.2012 16:00 Krušik 14 : 0 Letnjikovac
29.09.2012 16:00 Mačva 1 : 1 Savacijum
29.09.2012 Borac 2 : 0 Rad
29.09.2012 Zemun 2 : 3 Vojvodina
29.09.2012 ČSK Pivara 1 : 1 Crvena zvezda
29.09.2012 BSK Borča 1 : 1 Sloga
29.09.2012 12:00 Dinamo 0 : 0 Bačka 1901
29.09.2012 12:00 Bečej 1918 1 : 5 Vojvodina
29.09.2012 14:00 Vinogradar 3 : 0 Preporod
29.09.2012 14:00 Panonija IM Topola 7 : 1 Bačka (M)
29.09.2012 14:00 Potisje 4 : 0 Bajša
29.09.2012 14:00 Čoka 5 : 0 Bačka (P)
29.09.2012 14:00 Jadran 6 : 0 Obilić
29.09.2012 11:00 AFK 6 : 0 Radnički
29.09.2012 11:00 Olimpija 7 : 0 Palić
29.09.2012 12:00 Mladi radnik 1 : 0 Šumadija
29.09.2012 13:30 Smederevo 3 : 0 Badnjevac
29.09.2012 15:30 Mladost 1 : 3 Čačak 94
29.09.2012 15:30 Sevojno 1 : 0 Jedinstvo Putevi
29.09.2012 15:30 Metalac (GM) 1 : 0 Bane
29.09.2012 15:30 Budućnost 1 : 1 Metalac (K)
29.09.2012 11:00 Šumadija 1903 4 : 1 Javor
29.09.2012 15:30 Sloboda 2 : 0 Novi Pazar
29.09.2012 12:00 Dolina 1 : 3 Mika Antić
29.09.2012 13:00 Železničar 2 : 1 Radnički
29.09.2012 12:00 Borac 2 : 3 Proleter
29.09.2012 12:00 Krušik 1 : 0 Loznica
29.09.2012 12:00 Mačva 4 : 0 Radnicki Stobex
29.09.2012 11:00 Radnički 1923 4 : 1 Čukarički
29.09.2012 13:30 Borac 2 : 1 Rad
29.09.2012 13:00 AS 1 : 3 Crvena zvezda
29.09.2012 Loznica 1919 5 : 0 Bežanija
29.09.2012 Smederevo 3 : 0 Radnički
29.09.2012 13:00 Napredak 3 : 3 Partizan
29.09.2012 10:00 Dinamo 3 : 3 Bačka 1901
29.09.2012 10:00 Bečej 1918 0 : 1 Vojvodina
29.09.2012 13:30 Skobalj 1 : 4 Sloboda
29.09.2012 13:30 Podunavac 1 : 2 SASK
29.09.2012 Slavija 0 : 8 Proleter
29.09.2012 11:00 Subotica 3 : 4 Olimpija
29.09.2012 10:00 Tavankut 0 : 13 Senta
29.09.2012 11:00 Spartak Zlatibor voda 2 : 1 Mladost Radost
29.09.2012 Udarnik 1 : 2 Radnik
29.09.2012 Sloga 3 : 4 Mladi borac
29.09.2012 Jedinstvo 2 : 1 Selevac
29.09.2012 13:30 Polet 1 : 2 Pobeda
29.09.2012 13:30 Budućnost 0 : 3 Šumadija
29.09.2012 Bresje-Superior 6 : 2 Glavaš
29.09.2012 Napredak 2 : 0 Omladinac
29.09.2012 10:00 MIP Presing 3 : 0 Plana
29.09.2012 Mladi radnik 5 : 1 Šumadija
29.09.2012 Rudar 4 : 0 Smederevo
29.09.2012 13:00 Badnjevac 5 : 0 Kolonija Sveti Sava
29.09.2012 15:30 AF Duljaj 2 : 2 Sloga
29.09.2012 10:00 Dolina 4 : 2 Mika Antić
29.09.2012 11:30 Železničar 3 : 2 Radnički
29.09.2012 10:00 Borac 1 : 1 Proleter
29.09.2012 09:00 Karađorđe (T) 3 : 0 Lokomotiva
29.09.2012 09:00 Sloga (B) 2 : 7 Karađorđe (R)
29.09.2012 09:00 Pobeda 3 : 0 Borac
29.09.2012 09:00 Azbest 3 : 4 Sloga (D)
29.09.2012 09:00 Kraguj 5 : 1 Apolon 4
29.09.2012 09:00 Slavija 1 : 10 Arsenal
29.09.2012 09:00 Sušica 1 : 1 Šumadija 1903 II
29.09.2012 10:00 Jedinstvo 3 : 2 Savacijum
29.09.2012 10:00 Spartak 1 : 0 Šabac
29.09.2012 10:00 Drina 1 : 1 Železničar
29.09.2012 10:00 Krušik 0 : 0 Loznica
29.09.2012 10:00 Mačva 1 : 1 Osecina
29.09.2012 09:30 AFK 1 : 2 Senta
29.09.2012 09:30 Spartak Zlatibor voda '00 3 : 0 Bačka Topola
29.09.2012 10:00 Šumadija 5 : 1 Šumadija 1903
29.09.2012 10:00 Apolon 4 II 10 : 2 Feniks
29.09.2012 10:00 Rudar 5 : 1 Mladi Radnik
29.09.2012 10:00 Sloga 2 : 0 Jasenica 1911
29.09.2012 10:00 Obilić 3 : 0 Pinkum
29.09.2012 Krušik 0 : 4 Šampion
29.09.2012 Radnički 4 : 0 Budućnost
29.09.2012 OFK Osečina 3 : 9 Železničar
29.09.2012 Jedinstvo 5 : 0 Polet
29.09.2012 Spartak 0 : 7 Krušik 2
29.09.2012 12:30 Bane 2 3 : 0 Sočanica
29.09.2012 12:30 Ibar 4 : 1 OFK Lešak
29.09.2012 12:30 Tutin 0 : 6 Pazar Juniors '00
29.09.2012 12:30 OFK As 0 : 3 Rudar
29.09.2012 12:30 Bane 1 0 : 3 OFK Vlada Dimitrijević
29.09.2012 12:30 Nacional 1 : 3 Pazar Juniors '01
29.09.2012 10:00 Rudar 1 : 1 Mladi radnik
29.09.2012 10:00 Sloga 3 : 1 Jasenica 1911
29.09.2012 10:00 Obilić 3 : 0 Pinkum
29.09.2012 10:00 Kostolac 2008 1 : 2 Trgovački

Košarka

29.09.2012 20:30 Cibona 72 : 77 MZT Skopje
29.09.2012 20:00 Budućnost VOLI 74 : 78 Cedevita
29.09.2012 17:00 Radnički 65 : 71 Union Olimpija
29.09.2012 21:00 Split 87 : 81 Crvena zvezda Telekom
29.09.2012 19:00 Subrina Ilirija 68 : 80 Celje
29.09.2012 19:00 Peac-Pecs 90 : 47 Sloboda
29.09.2012 18:00 Čelik 84 : 53 Vršac

Rukomet

29.09.2012 19:30 Železničar 1949 25 : 36 Kolubara
29.09.2012 18:30 PKB 36 : 28 Zaječar
29.09.2012 19:00 Jugović Unimet 23 : 25 Vojvodina
29.09.2012 19:00 Rudar 30 : 25 Crvena Zvezda
29.09.2012 18:30 Metalac Asko Vidak 20 : 26 ŽSK
29.09.2012 19:00 Spartak Vojput 27 : 21 Crvena Zvezda
29.09.2012 19:30 Dinamo 23 : 24 Železničar
29.09.2012 19:00 Lavovi BP 24 : 22 Mladost
29.09.2012 17:30 Žitorađa 28 : 35 Planinka
29.09.2012 17:30 Radnički 1951 28 : 26 BSK Heba
29.09.2012 19:00 Topličanin 33 : 21 Đerdap
29.09.2012 20:30 Primus Car Dušan 27 : 41 Požarevac
29.09.2012 18:30 Novi Beograd 31 : 28 Sindjelić
29.09.2012 19:00 Mokra Gora 24 : 27 Novi Pazar
29.09.2012 19:00 Zlatar 35 : 38 Sloga
29.09.2012 19:00 Šamot 65 45 : 28 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
29.09.2012 18:00 Priboj 23 : 21 15 oktobar
29.09.2012 19:00 Niška Banja 38 : 26 Progres
29.09.2012 17:00 Hisar 26 : 20 Bela Palanka
29.09.2012 Aleksinac 32 : 28 Dubočica 54 2
29.09.2012 19:00 Vranje 1957 34 : 23 Pirot
29.09.2012 Morava 37 : 33 Železničar 2
29.09.2012 Majdanpek 29 : 23 Bor 2
29.09.2012 19:00 Rtanj 25 : 27 Hajduk Veljko
29.09.2012 Paraćin 61 : 24 Brestovac
29.09.2012 Železničar 30 : 35 Partizan 2
29.09.2012 Udarnik 20 : 20 Studentski grad
29.09.2012 Sloga 38 : 30 Rudar 2
29.09.2012 Kolubara 2 24 : 29 Ub
29.09.2012 Metalac 28 : 17 Kosmaj
29.09.2012 Jedinstvo 21 : 27 Čukarički
29.09.2012 Hercegovina 28 : 19 Napredak
29.09.2012 Ruma 28 : 33 Radnički-Cement
29.09.2012 Crvenka II 23 : 20 Dalmatinac
29.09.2012 Jedinstvo (K) 28 : 23 Apatin
29.09.2012 Jabuka 36 : 27 Hajduk
29.09.2012 Potisje Pleteks 29 : 30 Banatski Karlovac
29.09.2012 Radnički 25 : 24 Jedinstvo (NB)
29.09.2012 19:00 BMS Milenijum 30 : 26 Knjaz Miloš
29.09.2012 19:00 Železnicar 30 : 26 Radnički 1949
29.09.2012 17:30 Naisa 26 : 28 Radnički (K)
29.09.2012 18:30 Crvena Zvezda 20 : 27 Jagodina
29.09.2012 Milenium 28 : 19 Medicinar
29.09.2012 Čačak 23 : 24 Radnički
29.09.2012 Crvena Zvezda 2 35 : 20 Metalac
29.09.2012 Knjaz Miloš 2 27 : 26 ORK Beograd
29.09.2012 Junior 23 : 29 Voždovac
29.09.2012 Loznica grad 34 : 26 Metalac AD
29.09.2012 18:00 Crveni krst 35 : 24 Topličanin
29.09.2012 19:00 Knjaževac 18 : 27 Kučevo
29.09.2012 18:00 Vranje 25 : 19 Đerdap
29.09.2012 18:00 Mladost 23 : 30 Knjaževac
29.09.2012 Proleter Superprotein 24 : 27 Radnički
29.09.2012 Mladost 27 : 29 Srem
29.09.2012 Spartak 40 : 28 Dolovo
29.09.2012 Halas Jožef 33 : 26 Pančevo
29.09.2012 Kikinda 27 : 22 Vojvodina
29.09.2012 Jabuka 95 27 : 27 Temerin
29.09.2012 Radan 21 : 14 Morava Han
29.09.2012 Naisa 2 37 : 7 Vlasotince
29.09.2012 Dubočica 30 : 26 Niška Banja
29.09.2012 Vrbas 26 : 35 Ravangrad
29.09.2012 Jadran Lider 29 : 11 Miletić
29.09.2012 Obilić 21 : 14 Spartak
29.09.2012 Laki 23 : 18 Topola
29.09.2012 Želja 22 : 21 Sloven
29.09.2012 Unirea 24 : 27 Apatin
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.