XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 418 utakmica za dan
Subota, 6 Oktobar 2012

Fudbal

06.10.2012 15:30 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Metalac (GM)
06.10.2012 15:00 Mladi radnik 1 : 0 Železničar
06.10.2012 15:00 Jasenica 1911 5 : 0 Radnički Stobeks
06.10.2012 15:00 Šumadija (A) 0 : 1 Rudar
06.10.2012 15:00 Vujić Valjevo 4 : 1 Polet (LJ)
06.10.2012 15:30 Trgovački 4 : 2 Radnik
06.10.2012 15:30 Palić 2 : 2 Dolina
06.10.2012 11:00 Metalac 1 : 0 Slavija
06.10.2012 15:00 Trepča 3 : 1 Prijevor
06.10.2012 15:00 VGSK 1 : 2 Šapine
06.10.2012 15:00 Sloga (B) 2 : 3 Gruža
06.10.2012 15:00 Borac (Š) 3 : 1 Miloš Pocerac
06.10.2012 15:00 Sloga (BB) 2 : 0 GP Zlatibor
06.10.2012 15:00 Jedinstvo 3 : 1 Kačer
06.10.2012 15:00 Radnički (V) 1 : 1 Ribnica
06.10.2012 15:30 Svrljig 3 : 1 Pukovac
06.10.2012 15:30 Balkanski 5 : 1 Vučje
06.10.2012 15:30 SFK Moravac 4 : 3 Sloga
06.10.2012 15:30 Dunav 3 : 0 Dragocvet
06.10.2012 15:30 Radnički (B) 2 : 0 Jedinstvo (BK)
06.10.2012 15:30 Bačka 1901 1 : 2 Jedinstvo (NB)
06.10.2012 15:30 Kolonija 5 : 1 Sloboda
06.10.2012 15:30 Vršac 2 : 0 Zadrugar
06.10.2012 15:30 Kozara 1 : 0 Bilećanin
06.10.2012 15:30 AFK 2 : 1 Radnički (K)
06.10.2012 15:30 Budućnost 2 : 0 OFK Kikinda
06.10.2012 15:30 Polet 3 : 1 Borac
06.10.2012 15:30 Budućnost 1 : 0 Omladinac
06.10.2012 10:00 Index 3 : 0 Mladost (BP)
06.10.2012 15:30 1. Maj Agroruma 3 : 3 Mladost (T)
06.10.2012 15:30 Srbobran 1 : 0 Stanišić
06.10.2012 15:30 Sloga 2 : 0 Hajduk
06.10.2012 15:30 Jugović 1 : 0 Crvenka
06.10.2012 15:30 OFK Bačka 4 : 1 Crvena Zvezda
06.10.2012 Grdica 3 : 4 Kraljevo Hajduk
06.10.2012 Rudar 1 : 0 Vrnjci
06.10.2012 16:00 Slatina 2 : 1 Miokovci
06.10.2012 15:30 Marjan 1 : 0 Bokanja
06.10.2012 15:30 Karađorđe 2 : 0 Lepenica
06.10.2012 15:00 Jedinstvo (V) 3 : 1 Mladi Borac
06.10.2012 15:00 Sindjelić 2 : 2 Jedinstvo (Š)
06.10.2012 15:00 Mačva 2005 4 : 2 Podrinje
06.10.2012 15:30 Zadrugar 2 : 1 OFK Divci
06.10.2012 15:30 Banjani 2 : 0 Mladost
06.10.2012 15:30 Crnokosa 1 : 1 Polet
06.10.2012 15:30 Mladost (B) 3 : 0 Moravica
06.10.2012 15:30 Zemljoradnik 4 : 2 Palilula
06.10.2012 15:30 Rasovača 4 : 1 Radnički 1947 (Č)
06.10.2012 15:30 Radnički 1924 (K) 1 : 1 Rutevac
06.10.2012 15:30 Pčinja 3 : 2 Morava
06.10.2012 15:30 Čelik 4 : 1 Levosoje
06.10.2012 15:30 Vladimir Durković 8 : 0 Napredak
06.10.2012 15:30 Tanasko Rajić 3 : 0 Spartak
06.10.2012 15:30 Topličanin 9 : 0 Polet
06.10.2012 15:30 Jug Bogdan 1 : 1 Borac
06.10.2012 15:30 OFK Niš 2 : 2 Mladost
06.10.2012 15:30 Omladinac 1 : 0 Mladost
06.10.2012 15:30 Jablanica 1 : 2 Radan
06.10.2012 15:30 Umac 3 : 0 OFK Morava
06.10.2012 15:30 Budućnost 1 : 3 Sloga
06.10.2012 15:30 Mladost 2 : 2 Jedinstvo (GS)
06.10.2012 16:00 Slatina 1 : 3 Rudar
06.10.2012 16:00 Poreč 2 : 1 Brodoremont
06.10.2012 16:00 Zlot 3 : 0 Sloga
06.10.2012 16:00 Krivelj 1 : 3 Brestovac
06.10.2012 16:00 Bučje 6 : 1 Branik
06.10.2012 15:30 Rgotina 2 : 5 Rtanj
06.10.2012 15:30 Bučje 2 : 2 Rudar
06.10.2012 15:30 BSK 9 : 0 Borac
06.10.2012 15:30 FUD 2 : 0 Jedinstvo 1936
06.10.2012 15:30 Obilić 2 : 1 Tavankut
06.10.2012 15:30 Bajša 0 : 1 Čoka
06.10.2012 15:30 Krivaja 9 : 2 Potisje
06.10.2012 15:30 Preporod 3 : 0 Panonija IM Topola
06.10.2012 15:30 Njegoš 1 : 0 Tisa
06.10.2012 15:30 Krajina 1 : 2 Jedinstvo
06.10.2012 15:30 Begej 3 : 0 Napredak
06.10.2012 15:30 BAK 0 : 2 Vulturul
06.10.2012 15:30 Borac 0 : 2 OFK Mladost
06.10.2012 15:30 Radnički 2 : 2 Hajduk
06.10.2012 15:30 Metalac AV 5 : 0 Borac
06.10.2012 15:30 Tvrdjava 2 : 2 Kabel
06.10.2012 15:30 Veternik 1 : 0 Omladinac
06.10.2012 Podrinje 2 : 1 Rudar
06.10.2012 15:00 Mineralac 3 : 0 Sloga (B)
06.10.2012 15:30 Magnohrom 4 : 0 Partizan
06.10.2012 14:30 Sloga 3 : 2 Brezova
06.10.2012 15:00 OFK Homolje 1 : 3 Polet
06.10.2012 15:30 Mladost MG 2 : 0 Crvena zvezda
06.10.2012 15:30 Mladost 1 : 0 Sloga
06.10.2012 15:30 BSK 5 : 1 Žabare
06.10.2012 15:00 Crnča 7 : 1 Cerova
06.10.2012 15:00 Gučevo 1 : 0 Sloga (K)
06.10.2012 15:30 Radnik 1 : 2 Joševa
06.10.2012 15:30 Crvena Jabuka 3 : 0 Sloga
06.10.2012 15:30 Kolubara 2 6 : 1 Lukavac
06.10.2012 15:30 Mladost 1 : 4 Borac
06.10.2012 15:30 Gornje Krajince 2 : 1 Radnički
06.10.2012 15:30 Jedinstvo 3 : 4 Polet
06.10.2012 15:30 Dušan Silni 2 : 0 Bačka 1901 B
06.10.2012 16:00 Udarnik 2012 2 : 3 Sokolac
06.10.2012 15:30 Budućnost 3 : 3 Olimpija
06.10.2012 15:30 Jedinstvo Stević 4 : 3 Omladinac (O)
06.10.2012 15:30 Glogonj 0 : 3 Polet
06.10.2012 Slavija 0 : 2 Fruškogorski partizan
06.10.2012 15:30 Železničar 1 : 0 OFK Sirig
06.10.2012 15:00 Hajduk (Č) 4 : 2 Sloga
06.10.2012 15:00 Mladost (Č) 2 : 2 Budućnost
06.10.2012 15:00 Rvati 1 : 4 Krtinska
06.10.2012 15:00 OFK Meljak 0 : 1 Mladost (B)
06.10.2012 15:00 Kosmaj 0 : 2 OFK Leštane
06.10.2012 10:00 Radnički PDM 3 : 2 Pudarci
06.10.2012 15:00 Popović 1 : 4 Mladost
06.10.2012 15:00 Rtanj 0 : 1 Bukovik
06.10.2012 15:00 Mladost 1 : 0 Slemen
06.10.2012 15:30 Vratarnica 3 : 1 Nacional
06.10.2012 15:30 Moravac 4 : 4 Toplica
06.10.2012 15:30 Pobeda 4 : 4 Doljevac
06.10.2012 15:30 Gredetin 5 : 3 Crvena Zvezda
06.10.2012 15:30 Borac 2 : 1 Kraljevo
06.10.2012 15:30 Mladi Radnik 4 : 1 Pobeda 1976
06.10.2012 15:30 Sloga 6 : 0 Feniks 2012
06.10.2012 16:00 Rečka 0 : 3 Miloševo
06.10.2012 15:30 Stara Čaršija 0 : 4 Bogutovačka Banja
06.10.2012 15:30 Proleter 4 : 0 Jovo Kursula
06.10.2012 15:00 Napredak (P) 4 : 0 Sopot
06.10.2012 15:00 Soko 6 : 1 Laolac
06.10.2012 15:00 Burovac 2 : 0 Radnik
06.10.2012 15:00 Busur 2 : 1 Čokordin
06.10.2012 15:00 Dobrnje 1 : 2 Sloga 1952
06.10.2012 15:00 Mladost (R) 1 : 2 Bata Bulić
06.10.2012 15:00 Mladost (L) 1 : 3 Omladinac B
06.10.2012 15:00 Vukan 5 : 0 Napredak
06.10.2012 15:00 Jedinstvo 2 : 4 Mlava
06.10.2012 15:00 Luk 2 : 0 Mladost (B)
06.10.2012 15:00 Mladost (L) 1 : 1 Sloga
06.10.2012 15:00 Napredak 0 : 3 Sloga
06.10.2012 15:00 Fortuna Miki 0 : 3 POFK Letnjikovac
06.10.2012 15:00 Cer 0 : 3 Maovi MH
06.10.2012 15:00 Zadrugar 2 : 3 Omladinac
06.10.2012 15:00 Bojić 3 : 0 Žabar
06.10.2012 15:30 Moravac 2 : 1 Turekovac
06.10.2012 15:30 BSK 3 : 0 Mladost (K)
06.10.2012 15:30 Bratstvo 1 : 1 Milanovo
06.10.2012 15:30 Brza 1 : 0 Nomanica
06.10.2012 15:30 Goblen 5 : 2 Real
06.10.2012 15:30 Hum 1 : 3 Resavac
06.10.2012 15:00 Rudar 3 : 2 Beljanica
06.10.2012 15:00 Sindjelic 4 : 2 Mladost
06.10.2012 15:30 Kolonija 6 : 2 Bresje
06.10.2012 15:30 Sloboda 1 : 2 Morava
06.10.2012 15:30 Rujišnik 0 : 2 Stara Čaršija
06.10.2012 15:30 Stari Trstenik 4 : 0 Vinogradar
06.10.2012 15:30 Moravac-C 74 2 : 0 Omladinac
06.10.2012 15:30 Omladinac 2 : 2 Polet 57
06.10.2012 15:30 Topoljak 0 : 2 Jugovići
06.10.2012 15:30 Ribnik 6 : 0 Mladost
06.10.2012 15:00 Varvarin 2 : 0 Čukarički
06.10.2012 15:00 Gaglovo 2 : 1 Budućnost
06.10.2012 15:00 BSK 9 : 0 Meševo
06.10.2012 15:00 Kruševica 3 : 3 Sokolovi
06.10.2012 15:00 Žabare 3 : 0 Pakašnica
06.10.2012 15:00 Padež 0 : 3 Srnje
06.10.2012 15:30 Šumadija 1 : 3 Bistrica
06.10.2012 15:30 Sloboda 2 : 0 Šumadinac
06.10.2012 OFK Rogača 0 : 7 Vis
06.10.2012 Rudar 2012 1 : 1 OFK Slatina
06.10.2012 Đurinci 0 : 2 Sibnica
06.10.2012 Mladost 0 : 1 4 Juli
06.10.2012 Sloga 2012 2 : 4 Denim
06.10.2012 Drlupa 0 : 1 Crvena zvezda
06.10.2012 15:00 Bair 2 : 1 Stojan Lazarac
06.10.2012 15:00 Gorki 1 : 1 Mladost (MM)
06.10.2012 15:00 Krasava 4 : 0 Bratstvo
06.10.2012 15:00 Napredak 3 : 0 Šapine B
06.10.2012 15:00 Kobilje 4 : 0 Radnik
06.10.2012 15:00 Stig (MC) 3 : 3 Sinđelić
06.10.2012 15:00 BSK 0 : 2 Stig (C)
06.10.2012 15:00 Budućnost 5 : 5 Borac
06.10.2012 15:00 Mladost 3 : 0 Zadrugar
06.10.2012 15:00 Vrelo 2 : 0 Laznica
06.10.2012 15:30 Šantarovac 2 : 0 Oniks
06.10.2012 15:30 Belica 1 : 5 Trnava
06.10.2012 15:30 Hajduk 1 : 2 Morava
06.10.2012 15:30 Osaonica 1 : 0 Dražmirovac
06.10.2012 15:30 Mladost 3 : 2 Omladinac
06.10.2012 15:30 Vihor 1 : 5 ISK Izvor
06.10.2012 15:30 Budućnost 0 : 4 Moravac
06.10.2012 15:30 Karađorđe 3 : 7 Sloboda
06.10.2012 15:30 Pančevo 8 : 1 Radnički 1919
06.10.2012 15:30 Rubin 0 : 6 Ravangrad
06.10.2012 15:00 Metalmania 2 : 0 Kikinda
06.10.2012 15:00 Una Fortuna 4 : 0 Bukovička Banja
06.10.2012 15:00 Slatke male 2 : 0 Timok
06.10.2012 15:00 Mačva 3 : 2 Kolibri
06.10.2012 14:00 ŽFK Karađorđe 0 : 3 ŽFK Jerina
06.10.2012 14:00 ŽFK Mačvanka 1 : 3 Gradac
06.10.2012 13:00 Sloboda Piont 1 : 0 Banat
06.10.2012 11:00 Borac 0 : 3 Rad
06.10.2012 OFK Beograd 2 : 1 BSK Borča
06.10.2012 Radnički 3 : 1 Timok
06.10.2012 12:00 Crvena zvezda 4 : 0 Radnički 1923
06.10.2012 Vojvodina 4 : 0 Jagodina
06.10.2012 Radnički 2 : 1 Novi Sad
06.10.2012 Donji Srem 0 : 3 Proleter
06.10.2012 Kabel 0 : 0 Slavija
06.10.2012 Hajduk 2 : 3 ČSK Pivara
06.10.2012 Spartak Zlatibor Voda 4 : 1 Vojvodina
06.10.2012 Omladinac 1 : 3 Indeks
06.10.2012 11:00 Jedinstvo 5 : 0 Radan
06.10.2012 11:00 Bor 0 : 3 Radnički (P)
06.10.2012 11:00 Moravac Orion 2 : 2 Dinamo
06.10.2012 11:00 Vrežina 2009 3 : 0 Sinđelić
06.10.2012 11:00 Hajduk Veljko 1 : 0 Radnički (N)
06.10.2012 11:00 Car Konstantin 7 : 1 Borac
06.10.2012 11:00 Vlasina 6 : 1 Žitoradja
06.10.2012 15:00 Novi Pazar 5 : 0 Arsenal
06.10.2012 15:00 Bane 0 : 5 Sloboda
06.10.2012 15:00 Zlatar 0 : 0 Jedinstvo Putevi
06.10.2012 13:30 Šumadija 1903 3 : 2 Mladost
06.10.2012 Omladinac 0 : 3 Udarnik
06.10.2012 11:30 Šumadija 0 : 3 Bresje-Superior
06.10.2012 15:30 Pobeda 2 : 1 Budućnost
06.10.2012 11:00 Selevac 6 : 0 Polet
06.10.2012 Mladi borac 2 : 4 Jedinstvo
06.10.2012 Radnik 4 : 2 Sloga
06.10.2012 10:00 Dobrica 0 : 6 Vršac United
06.10.2012 15:30 C.zvezda 1 : 0 Polet
06.10.2012 10:00 Vulturul 1 : 7 Partizan (G)
06.10.2012 14:00 Radnički (B) 1 : 6 Tempo
06.10.2012 14:00 Dinamo 3 : 0 Mladost (O)
06.10.2012 14:00 Borac (S) 2 : 5 Sloga (BNS)
06.10.2012 14:00 Jugoslavija 3 : 1 Slavija
06.10.2012 14:00 Vojvodina 1 : 8 Železničar
06.10.2012 12:00 Železničar 2 : 1 Mladi radnik (R)
06.10.2012 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Mačva
06.10.2012 15:30 Radjevac 1 : 1 Krušik
06.10.2012 11:00 Brodarac 1 : 0 Raadnički 1923
06.10.2012 Sloga 0 : 1 Napredak
06.10.2012 OFK Beograd 3 : 1 BSK Borča
06.10.2012 Teleoptik 7 : 1 Loznica 1919
06.10.2012 Crvena zvezda 7 : 0 Sloboda Point
06.10.2012 11:00 Vojvodina 10 : 2 ČSK Pivara
06.10.2012 Rad 3 : 0 Zemun
06.10.2012 Partizan 7 : 0 Borac
06.10.2012 12:00 ČSK Pivara 7 : 2 Crvenka
06.10.2012 12:00 Vojvodina 0 : 0 Hajduk
06.10.2012 12:00 Inđija 3 : 0 Dinamo
06.10.2012 12:00 Banat 1 : 1 Bačka Topola
06.10.2012 13:30 Obilić 2 : 1 Tavankut
06.10.2012 13:30 Bajša 0 : 3 Čoka
06.10.2012 13:30 Krivaja 2 : 5 Potisje
06.10.2012 13:30 Preporod 2 : 2 Panonija IM Topola
06.10.2012 13:30 Njegoš 3 : 2 Tisa
06.10.2012 11:00 Subotica '97 0 : 1 Subotica '96
06.10.2012 15:30 Seljak 3 : 2 Sloga
06.10.2012 11:00 AF Duljaj 2 : 0 Mladi radnik
06.10.2012 15:00 Sušica 0 : 0 Budućnost
06.10.2012 16:00 Spartak 3 : 0 Dolina
06.10.2012 12:00 Proleter 6 : 0 Kolonija
06.10.2012 12:00 Radnički 3 : 0 Borac
06.10.2012 12:00 Loznica 0 : 1 Mačva
06.10.2012 12:00 Železničar 0 : 1 Budućnost
06.10.2012 Čukarički 0 : 3 Partizan
06.10.2012 11:00 Radnički 2 : 3 Napredak
06.10.2012 Bežanija 0 : 5 Smederevo
06.10.2012 11:00 Savacijum 0 : 1 Loznica 1919
06.10.2012 Crvena zvezda 4 : 0 Župa
06.10.2012 OFK Beograd 3 : 3 AS
06.10.2012 Rad 2 : 1 Zemun
06.10.2012 Radnički 1923 2 : 3 Borac
06.10.2012 10:00 ČSK Pivara 4 : 1 Crvenka
06.10.2012 10:00 Vojvodina 3 : 0 Hajduk
06.10.2012 10:00 Inđija 2 : 0 Dinamo
06.10.2012 10:00 Banat 1 : 5 Bačka Topola
06.10.2012 09:30 Proleter 2 : 0 Osipaonica
06.10.2012 SASK 10 : 0 Slavija
06.10.2012 13:30 Sloboda 4 : 0 Podunavac
06.10.2012 Šumadinac 6 : 0 Skobalj
06.10.2012 Sloga 1 : 4 Mladi radnik
06.10.2012 11:00 Senta 1 : 3 Spartak Zlatibor voda
06.10.2012 Omladinac 2 : 0 Udarnik
06.10.2012 Šumadija 8 : 1 Bresje-Superior
06.10.2012 13:30 Pobeda 1 : 2 Budućnost
06.10.2012 10:30 Selevac 3 : 0 Polet
06.10.2012 13:30 Mladi borac 3 : 1 Jedinstvo
06.10.2012 Radnik 1 : 0 Sloga
06.10.2012 Železničar 1 : 7 Sloga
06.10.2012 11:00 Homoljac 1 : 2 AF Duljaj
06.10.2012 11:00 Kolonija Sveti Sava 4 : 0 Panter
06.10.2012 14:00 Spartak 1 : 1 Dolina
06.10.2012 10:00 Proleter 10 : 0 Kolonija
06.10.2012 10:00 Radnički 2 : 7 Borac
06.10.2012 09:00 Karađorđe (T) 3 : 0 Sloga (B)
06.10.2012 09:00 Pobeda 10 : 1 Lokomotiva
06.10.2012 09:00 Azbest 1 : 3 Karađorđe (R)
06.10.2012 09:00 Kraguj 6 : 0 Borac
06.10.2012 09:00 Slavija 2 : 5 Sloga (D)
06.10.2012 09:00 Sušica 1 : 3 Apolon 4
06.10.2012 09:00 Šumadija 1903 II 1 : 6 Arsenal
06.10.2012 10:00 Loznica 0 : 1 Mačva
06.10.2012 10:00 Železničar 0 : 1 Budućnost
06.10.2012 10:00 Ribnica 0 : 4 Drina
06.10.2012 09:30 Subotica '01 0 : 13 Spartak Zlatibor voda '00
06.10.2012 11:30 Bačka 1901 0 : 3 Spartak Zlatibor voda '01
06.10.2012 10:00 Šumadija 6 : 0 Sušica
06.10.2012 10:00 Apolon 4 II 2 : 1 Radnicki 1923 II
06.10.2012 10:00 Karađorđe (R) 3 : 0 Karađorđe (T)
06.10.2012 10:00 Trgovački 4 : 2 Panter
06.10.2012 10:00 Pinkum 5 : 0 Presing
06.10.2012 10:00 Jasenica 1911 4 : 0 Obilić
06.10.2012 10:00 Mladi Radnik 0 : 3 Sloga
06.10.2012 Šampion 1 : 3 Krušik 2
06.10.2012 Polet 2 : 2 Spartak
06.10.2012 Železničar 1 : 4 Jedinstvo
06.10.2012 Budućnost 2 : 3 OFK Osečina
06.10.2012 Krušik 0 : 2 Radnički
06.10.2012 12:30 Pazar Juniors '01 2 : 0 Bane 2
06.10.2012 12:30 OFK Vlada Dimitrijević 6 : 3 Nacional
06.10.2012 12:30 Rudar 3 : 0 Bane 1
06.10.2012 12:30 Pazar Juniors '00 3 : 0 OFK As
06.10.2012 12:30 OFK Lešak 2 : 3 Tutin
06.10.2012 12:30 Sočanica 3 : 0 Ibar
06.10.2012 10:00 Trgovački 1 : 7 Panter
06.10.2012 10:00 Pinkum 2 : 6 Presing
06.10.2012 10:00 Jasenica 1911 0 : 3 Obilić
06.10.2012 10:00 Mladi radnik 3 : 0 Sloga

Košarka

06.10.2012 17:00 Cibona 80 : 72 Partizan mts
06.10.2012 19:00 Split 74 : 71 Cedevita
06.10.2012 20:00 Konstantin 73 : 63 Tamiš
06.10.2012 17:00 Smederevo 1953 75 : 80 FMP
06.10.2012 17:00 Jagodina 81 : 63 OKK Beograd
06.10.2012 19:30 Sloga 58 : 63 Sloboda
06.10.2012 20:00 Napredak Rubin 54 : 51 Spartak
06.10.2012 19:00 Crnokosa 71 : 78 Proleter Naftagas
06.10.2012 18:00 Meridiana 79 : 71 Mladost (Z)
06.10.2012 19:00 Železničar 103 : 81 Napredak (A)
06.10.2012 17:30 Beovuk 72 81 : 68 Mladost (Č)
06.10.2012 Bor RTB 73 : 91 Jablanica
06.10.2012 Pirot 85 : 64 Mladost
06.10.2012 Zdravlje 09 95 : 59 Rtanj
06.10.2012 Kuršumlija 88 : 85 OKK Junior
06.10.2012 Prokuplje 69 : 50 Jug
06.10.2012 Niš 89 : 87 Dimitrovgrad
06.10.2012 Knjaževac 98 : 89 Zdravlje Leskovac
06.10.2012 19:00 Vršac 64 : 50 Subrina Ilirija
06.10.2012 17:00 Sloboda 62 : 86 Partizan
06.10.2012 20:00 Celje 69 : 74 Radivoj Korać
06.10.2012 19:30 Jagodina 2001 73 : 68 Šumadija
06.10.2012 19:00 Srbobran Reahem 82 : 71 Vrbas Medela
06.10.2012 18:30 Stara Pazova 66 : 77 Crvena Zvezda
06.10.2012 17:00 Student 64 : 54 Beočin

Rukomet

06.10.2012 18:30 Zaječar 32 : 26 Jugović Unimet
06.10.2012 18:00 Crvenka Jafa 27 : 27 PKB
06.10.2012 19:00 Radnički 23 : 22 Železničar 1949
06.10.2012 18:00 Mladost 29 : 24 Metalac Asko Vidak
06.10.2012 19:00 Sombor 21 : 30 Lavovi BP
06.10.2012 17:00 Železničar 25 : 27 Nova Pazova
06.10.2012 18:00 Proleter 15 : 21 Spartak Vojput
06.10.2012 19:00 ŽSK 36 : 37 Titel Džon Dir
06.10.2012 17:30 Dubočica 54 30 : 29 Jastrebac
06.10.2012 19:00 Đerdap 25 : 30 Vlasotince
06.10.2012 19:00 BSK Heba 37 : 23 Topličanin
06.10.2012 19:00 Planinka 29 : 21 Radnički 1951
06.10.2012 18:00 Morava 32 : 22 Primus Car Dušan
06.10.2012 20:00 Smederevo 39 : 23 Loznica
06.10.2012 19:30 Radnički 27 : 31 Obilić
06.10.2012 17:30 Požarevac 32 : 36 BASK Soko
06.10.2012 19:00 15 oktobar 23 : 33 Mokra Gora
06.10.2012 17:00 Radnički 2 24 : 19 Priboj
06.10.2012 19:00 Bane 0 : 10 Trepča
06.10.2012 18:00 Sloga 23 : 28 Šamot 65
06.10.2012 Železničar 2 34 : 33 Mladost
06.10.2012 20:00 Pirot 41 : 27 Morava
06.10.2012 Dubočica 54 2 21 : 36 Vranje 1957
06.10.2012 Bela Palanka 28 : 20 Aleksinac
06.10.2012 16:30 Progres 26 : 38 Hisar
06.10.2012 16:00 Radan 39 : 32 Niška Banja
06.10.2012 19:00 Hajduk Veljko 45 : 26 Paraćin
06.10.2012 Zaječar 2 29 : 28 Rtanj
06.10.2012 Bor 2 32 : 26 Knjaževac
06.10.2012 Radnički 26 : 19 Rembas
06.10.2012 Čukarički 24 : 28 Železničar
06.10.2012 Kosmaj 30 : 26 Jedinstvo
06.10.2012 Ub 19 : 19 Metalac
06.10.2012 Rudar 2 33 : 34 Kolubara 2
06.10.2012 Studentski grad 29 : 18 Sloga
06.10.2012 Partizan 2 33 : 29 Udarnik
06.10.2012 Jedinstvo (NB) 21 : 31 Hercegovina
06.10.2012 Banatski Karlovac 25 : 21 Radnički
06.10.2012 Hajduk 34 : 28 Potisje Pleteks
06.10.2012 Apatin 35 : 31 Jabuka
06.10.2012 Dalmatinac 27 : 30 Jedinstvo (K)
06.10.2012 Radnički-Cement 21 : 21 Crvenka II
06.10.2012 Napredak 35 : 34 Ruma
06.10.2012 Metalac AD 14 : 30 Milenium
06.10.2012 Voždovac 38 : 31 Loznica grad
06.10.2012 ORK Beograd 25 : 30 Junior
06.10.2012 Metalac 28 : 29 Knjaz Miloš 2
06.10.2012 Radnički 29 : 24 Crvena Zvezda 2
06.10.2012 Medicinar 32 : 24 Čačak
06.10.2012 16:00 Zaječar 2 26 : 22 Đerdap
06.10.2012 18:00 Kučevo 34 : 13 Vranje
06.10.2012 20:00 Topličanin 30 : 30 Pirot
06.10.2012 Temerin 26 : 21 Proleter Superprotein
06.10.2012 Vojvodina 28 : 20 Jabuka 95
06.10.2012 Dolovo 19 : 32 Halas Jožef
06.10.2012 Srem 26 : 28 Spartak
06.10.2012 Radnički 23 : 23 Mladost
06.10.2012 Morava Han 21 : 34 Niška Banja
06.10.2012 Radan 10 : 20 Naisa 2
06.10.2012 Apatin 29 : 26 Vrbas
06.10.2012 Sloven 41 : 26 Unirea
06.10.2012 Topola 33 : 22 Želja
06.10.2012 Spartak 26 : 30 Laki
06.10.2012 Miletić 15 : 14 Obilić
06.10.2012 Ravangrad 24 : 25 Jadran Lider

Vaterpolo

06.10.2012 17:00 Radnički 21 : 1 Singidunum
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.