XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 552 utakmica za dan
Nedelja, 2 Septembar 2012

Fudbal

02.09.2012 19:00 Crvena zvezda 3 : 2 Radnički (N)
02.09.2012 17:00 OFK Beograd 1 : 3 Partizan
02.09.2012 11:00 Polet (LJ) 0 : 1 Mladi radnik
02.09.2012 17:00 Radnički Stobeks 0 : 1 Mačva
02.09.2012 17:00 Sloboda (Č) 2 : 0 Seljak
02.09.2012 17:00 Pobeda 0 : 0 Železničar
02.09.2012 16:30 Radnički (P) 2 : 0 Trgovački
02.09.2012 16:30 Morava (Ć) 1 : 0 Kopaonik
02.09.2012 16:30 Dinamo 1 : 1 Radnički (S)
02.09.2012 16:30 Trstenik PPT 2 : 1 Dubočica 1923
02.09.2012 16:30 Moravac Orion 3 : 0 Car Konstantin
02.09.2012 16:30 OFK Sinđelić 1 : 0 Radnik
02.09.2012 16:30 Žitorađa 2 : 0 Sloga
02.09.2012 16:30 Hajduk Veljko 2 : 1 Borac (B)
02.09.2012 16:30 ČSK Pivara 6 : 1 Cement
02.09.2012 16:30 Jedinstvo (SP) 1 : 1 Srem
02.09.2012 16:30 Tekstilac 2 : 1 Radnički (Š)
02.09.2012 16:30 Mladost 0 : 1 Palić
02.09.2012 16:30 Radnički (S) 1 : 2 Sloga
02.09.2012 16:30 Dinamo 0 : 2 Bačka Topola
02.09.2012 16:30 Senta 0 : 0 Dunav
02.09.2012 16:30 Radnički (SM) 0 : 0 Dolina
02.09.2012 16:00 Srem 1 : 0 BASK
02.09.2012 16:00 Radnički 2 : 0 Dorćol
02.09.2012 16:00 Kovačevac 0 : 0 Sopot
02.09.2012 11:00 Hajduk 2 : 1 PKB
02.09.2012 10:00 Balkan 0 : 0 Sindjelić
02.09.2012 16:00 Železnik 1 : 3 Šumadija
02.09.2012 16:00 Turbina 1 : 2 Žarkovo
02.09.2012 16:00 Budućnost 3 : 4 Zemun
02.09.2012 17:00 Omladinac (Z) 2 : 0 Slavija
02.09.2012 17:00 Jošanica ND 2011 1 : 1 Šumadija 1903
02.09.2012 17:00 Prijevor 0 : 1 Omladinac
02.09.2012 11:00 Metalac 0 : 1 Sloboda (G)
02.09.2012 17:00 Tutin 2 : 1 Polet (T)
02.09.2012 17:00 Vodojaža 0 : 0 Takovo
02.09.2012 17:00 Karađorđe 1 : 0 Orlovac
02.09.2012 17:00 Mladi radnik 2 : 0 Morava
02.09.2012 17:00 Crvena zvezda 2 : 1 Šumadinac (B)
02.09.2012 17:00 Obilić 2 : 3 Šapine
02.09.2012 17:00 Homoljac 1 : 2 Karađorđe (T)
02.09.2012 17:00 Šumadinac 1913 2 : 4 Gruža
02.09.2012 17:00 Udarnik 1 : 0 Sloga (B)
02.09.2012 17:00 Borac 1 : 2 Zvižd
02.09.2012 17:00 GP Zlatibor 1 : 0 Kačer
02.09.2012 17:00 Zlatar 0 : 1 Ribnica
02.09.2012 17:00 Sloga (S) 1 : 1 Sevojno
02.09.2012 16:30 Balkanski 2 : 0 Svrljig
02.09.2012 16:30 SFK Moravac 2 : 2 Vlasina
02.09.2012 16:30 Zaplanjac 0 : 0 BSK Bujanovac
02.09.2012 16:30 Pusta Reka 3 : 0 Zloćudovo
02.09.2012 16:30 Sloga 3 : 1 Malošište
02.09.2012 16:30 Vučje 4 : 3 Pukovac
02.09.2012 16:30 Napredak 0 : 5 Rudar Alpos
02.09.2012 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Lužnica
02.09.2012 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Župa
02.09.2012 16:30 Radnički (L) 2 : 0 Dunav
02.09.2012 16:30 OFK Bor 4 : 0 Pepeljevac
02.09.2012 16:30 Timočanin 4 : 0 Rembas
02.09.2012 16:30 Juhor 1 : 0 Napredak (D)
02.09.2012 16:30 Ozren 2 : 0 Bošnjane
02.09.2012 16:30 Dragocvet 0 : 0 Kablovi
02.09.2012 16:30 Majdanpek 1 : 0 Đerdap
02.09.2012 16:30 Zadrugar 2 : 6 Jedinstvo (NB)
02.09.2012 16:30 Hajduk 5 : 0 Borac
02.09.2012 10:00 Palilulac 1 : 1 Vinča
02.09.2012 16:00 Radnički (NB) 0 : 0 Bulbulderac
02.09.2012 16:00 IMR 4 : 0 Železničar
02.09.2012 16:00 Sremčica 2 : 1 Slavija
02.09.2012 16:00 Lepušnica 0 : 4 Resnik
02.09.2012 16:00 Crvena zvezda 1 : 0 Lokomotiva
02.09.2012 10:00 Grafičar 6 : 1 Posavac
02.09.2012 10:00 GSP Polet 1 : 0 IMT
02.09.2012 Radnički 0 : 2 Radnik
02.09.2012 Granit 0 : 2 Pazar Juniors 2011
02.09.2012 Goč 2 : 0 Grdica
02.09.2012 Borac 2 : 0 Ibar
02.09.2012 Vrnjci 1 : 0 Braća Vuković
02.09.2012 Budućnost 1 : 3 Ribnica
02.09.2012 17:00 Ćava 0 : 1 Šumadinac
02.09.2012 17:00 Budućnost 0 : 2 Jedinstvo
02.09.2012 17:00 Jadran 0 : 2 Maršić
02.09.2012 17:00 Partizan 2 : 4 Arsenal
02.09.2012 17:00 Šumadija 0 : 3 Seljak
02.09.2012 17:00 Kolonija 1 : 0 Vinogradi DB
02.09.2012 17:00 Erdoglija 1931 1 : 1 Sloga
02.09.2012 17:00 Korićani 2 : 2 Sušica
02.09.2012 17:00 Vujan 0 : 3 Mladost
02.09.2012 17:00 Brezak 0 : 3 Jedinstvo (K)
02.09.2012 17:00 FK Rudar Bresnica 1927 1 : 1 Miokovci
02.09.2012 17:00 Spartak 2 : 0 Kotraža Franc Komerc
02.09.2012 17:00 Napredak 0 : 3 Jedinstvo (GG)
02.09.2012 17:00 Dragačevo 3 : 3 Slatina
02.09.2012 17:00 Ovčar 3 : 0 Morava
02.09.2012 17:00 Sloga (B) 4 : 1 Mladi Borac
02.09.2012 17:00 Borac 6 : 2 Makce
02.09.2012 17:00 Omladinac 3 : 0 Vihor
02.09.2012 17:00 Integral 2 : 2 Crni Vrh
02.09.2012 17:00 Polet 5 : 1 Mlava
02.09.2012 17:00 Beli Orao 1 : 3 Petar Dobrnjac
02.09.2012 17:00 Napredak 0 : 1 Mladost
02.09.2012 16:30 Proleter 4 : 0 Polet
02.09.2012 16:30 Napredak 4 : 0 Šumadinac
02.09.2012 16:30 Bresje Superior 1 : 1 Budućnost
02.09.2012 16:30 Šumadija 1 : 1 Omladinac
02.09.2012 16:30 Osipaonica 2 : 2 Sloboda
02.09.2012 16:30 Selevac 1 : 0 Pobeda
02.09.2012 16:00 Mladost (DD) 2 : 1 Provo
02.09.2012 16:00 Antimon 3 : 2 Drina
02.09.2012 16:00 Podrinje 4 : 2 Jedinstvo (V)
02.09.2012 16:00 Lipolist 2 : 2 Hajduk Stanko
02.09.2012 16:00 Mladost (P) 1 : 1 Mladi Borac
02.09.2012 17:00 Ribnikar 1 : 2 Tešnjar
02.09.2012 17:00 OFK Divci 3 : 0 Mladost
02.09.2012 17:00 Trlić 0 : 2 OFK Jabučje
02.09.2012 17:00 ZSK 2 : 0 Sovljak
02.09.2012 17:00 Polet 1 : 1 Tulari
02.09.2012 17:00 Brezovica 3 : 0 Banjani
02.09.2012 16:30 Polet 5 : 0 Polimlje
02.09.2012 16:30 Perućac 4 : 4 Zlatibor voda
02.09.2012 16:30 Višesava 2 : 1 Sečica
02.09.2012 16:30 Zlatibor 2 : 0 Lauš
02.09.2012 16:30 Jedinstvo 2 : 3 Budućnost
02.09.2012 16:30 Bukovik 3 : 1 Borac
02.09.2012 16:30 Rad 5 : 2 Polet
02.09.2012 16:30 Rutevac 1 : 2 Moravica
02.09.2012 16:30 Radnički 1947 (Č) 5 : 1 Palilula
02.09.2012 17:00 As 3 : 0 Čelik
02.09.2012 17:00 Ternoci 0 : 3 Pčinja
02.09.2012 17:00 Mladost (B) 4 : 0 Besa
02.09.2012 17:00 Kondiva 3 : 0 Pavlovac
02.09.2012 11:00 Nebeski Andjeli 3 : 0 Biljača
02.09.2012 17:00 Morava 8 : 0 Mladost (S)
02.09.2012 16:30 Gnjilan 1 : 1 Vladimir Durković
02.09.2012 16:30 Sloga 1 : 1 Zadrugar
02.09.2012 16:30 Dragoš 2 : 5 Jedinstvo (P)
02.09.2012 16:30 Dobrič 3 : 0 Pobeda
02.09.2012 17:00 Jastrebac 1 : 0 Kosanica
02.09.2012 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Crvena zastava
02.09.2012 16:30 Mladost 1 : 2 Brzi Brod
02.09.2012 16:30 Budućnost 1 : 0 Vrtište
02.09.2012 16:30 Progres 3 : 1 Umac
02.09.2012 16:30 Mladost 1 : 0 Jablanica
02.09.2012 16:30 Jedinstvo (GS) 2 : 1 Šumadija
02.09.2012 16:30 Jedinstvo (B) 3 : 2 Mladi Borac
02.09.2012 16:30 Sloga 2 : 1 Gradac
02.09.2012 16:30 OFK Morava 0 : 3 Plantaža
02.09.2012 16:30 Radan 2 : 0 Čekmin
02.09.2012 11:00 OFK Tekstilac 2 : 0 Napredak (S)
02.09.2012 16:30 Levač 5 : 0 Mladost (D)
02.09.2012 16:30 Buducnost 1 : 3 Jedinstvo
02.09.2012 16:30 Kušiljevo 4 : 3 Morava
02.09.2012 16:30 Mladost (K) 1 : 3 Vinorača
02.09.2012 16:30 SFS Borac 2 : 0 Mladost (J)
02.09.2012 16:30 Vinogradar 0 : 2 Bratstvo
02.09.2012 11:00 Ključ 4 : 0 Radnički
02.09.2012 17:00 Brodoremont 4 : 3 Sloga
02.09.2012 17:00 Nemetali 2 : 1 Brestovac
02.09.2012 17:00 Rajac 1 : 4 Krivelj
02.09.2012 16:30 Rudar (VČ) 1 : 1 BSK
02.09.2012 16:30 Omladinac 2 : 1 Trebič
02.09.2012 16:30 Mladost 0 : 5 Bučje
02.09.2012 16:30 Borac 3 : 1 Rudar
02.09.2012 16:30 Osnić 0 : 1 ŠSK
02.09.2012 17:00 Mladost 1 : 1 Trajal
02.09.2012 17:00 Jedinstvo 1936 3 : 2 Jovan Kursula
02.09.2012 17:00 Trudbenik 4 : 1 Sloga (D)
02.09.2012 17:00 Jasika 2 : 2 Naupare
02.09.2012 17:00 Jastrebac 2 : 0 Blagotin
02.09.2012 17:00 Šanac 1 : 0 Poljoprivrednik
02.09.2012 17:00 Tavankut 2 : 1 Preporod
02.09.2012 17:00 Čantavir 5 : 0 Bačka (M)
02.09.2012 17:00 Tisa 2 : 0 Bajša
02.09.2012 17:00 Vinogradar 1 : 2 Bačka (P)
02.09.2012 17:00 Proleter 7 : 0 Jadran
02.09.2012 11:00 Radnički (Z) 4 : 0 Crvena zvezda (VS)
02.09.2012 17:00 Borac (A) 3 : 1 Krajina
02.09.2012 17:00 Napredak 3 : 1 OFK Gradnulica
02.09.2012 17:00 Jedinstvo 2 : 3 Naftagas
02.09.2012 17:00 Partizan (G) 2 : 3 Borac
02.09.2012 17:00 Radnički (B) 0 : 0 Sloga (BNS)
02.09.2012 17:00 Vulturul 2 : 1 Vojvodina
02.09.2012 17:00 Mladost 0 : 1 Vršac United
02.09.2012 17:00 Dobrica 4 : 1 Tempo
02.09.2012 17:00 Jugoslavija 3 : 2 Budućnost (BB)
02.09.2012 17:00 BSK 1 : 1 Kordun
02.09.2012 17:00 Zadrugar 3 : 3 PIK
02.09.2012 17:00 Hajduk 0 : 1 Borac
02.09.2012 17:00 Kula 0 : 0 OFK Mladost
02.09.2012 17:00 Obilić 1 : 2 Jedinstvo
02.09.2012 17:00 Omladinac 1 : 0 Metalac AV
02.09.2012 10:00 Kabel 1 : 0 Petrovaradin
02.09.2012 17:00 Sutjeska 1 : 0 Hercegovac
02.09.2012 17:00 TSK 1 : 0 Borac
02.09.2012 Sloven (S) 1 : 4 Graničar
02.09.2012 Sremac 2 : 1 LSK Laćarak
02.09.2012 Šumar 0 : 2 Partizan
02.09.2012 Hajduk 1932 3 : 2 Radnički
02.09.2012 16:00 Zmaj 1953 1 : 1 Borac (O)
02.09.2012 16:00 Vrčin 2 : 1 Baćevac
02.09.2012 16:00 PKB Kovilovo 1 : 2 OFK Zabrežje
02.09.2012 16:00 Strelac 2 : 1 Rudar
02.09.2012 16:00 Komgrap 1 : 0 Šumadija
02.09.2012 10:00 Borac (L) 2 : 1 Prva Iskra
02.09.2012 11:00 Poštar Zvezdara 2 : 1 Brodarac
02.09.2012 10:00 Selo Mladenovac 0 : 0 13. Maj
02.09.2012 10:00 Milutinac 0 : 3 Jedinstvo
02.09.2012 17:00 OFK Ras 2 : 1 Gruža
02.09.2012 17:00 Stubal 3 : 0 Čibukovac
02.09.2012 17:00 Zvezda 0 : 1 Tavnik
02.09.2012 17:00 Partizan 3 : 1 Jedinstvo
02.09.2012 17:00 Lazac 7 : 0 Žiča
02.09.2012 17:00 Šumadija 1 : 2 Morava(M)
02.09.2012 17:00 Botunje 1 : 3 OFK Bagremar
02.09.2012 17:00 Sloga 1 : 1 Borac
02.09.2012 17:00 Kremenac 0 : 2 Mladost
02.09.2012 17:00 Hajduk 4 : 0 Dobrača
02.09.2012 17:00 Košutnjak 4 : 1 Seljak
02.09.2012 17:00 Šumarice 2008 1 : 1 Azbest
02.09.2012 17:00 21. oktobar 2 : 1 Srbija
02.09.2012 17:00 Mladost Teferič 1 : 1 Kutlovo
02.09.2012 17:00 Mladost 2 : 0 Čačak 94
02.09.2012 17:00 Budućnost 4 : 1 Malba
02.09.2012 17:00 Zadrugar 4 : 2 Strelac
02.09.2012 17:00 Rakova 5 : 2 Morava
02.09.2012 16:30 Radnički 2 : 1 Vrelo
02.09.2012 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Sloga
02.09.2012 11:00 Jelica 0 : 1 Dedinje Junajted
02.09.2012 17:00 Velereč 94 3 : 1 Omladinac
02.09.2012 17:00 Majdan 6 : 0 Ozremica
02.09.2012 17:00 Baćkovac Junajted 1 : 0 Šilopaj
02.09.2012 17:00 Jablanica 5 : 1 Ozrem
02.09.2012 17:00 Dunavac (K) 2 : 1 Desine
02.09.2012 17:00 Napredak 2 : 1 Sloga
02.09.2012 17:00 Dunavac (P) 1 : 0 Borac
02.09.2012 17:00 OFK Vinci 2 : 2 Basarac
02.09.2012 17:00 RSK 4 : 1 Jedinstvo (LJ)
02.09.2012 17:00 Rudar (K) 2 : 1 Radnički
02.09.2012 17:00 Budućnost (A) 2 : 5 Mladost
02.09.2012 17:00 Polet 1 : 4 Omladinac (B)
02.09.2012 17:00 Omladinac (S) 2 : 1 Budućnost (V)
02.09.2012 17:00 Rudar (S) 1 : 1 Zadrugar
02.09.2012 17:00 Udarnik 3 : 2 Budućnost
02.09.2012 17:00 Beli Orlovi 0 : 3 Vodice
02.09.2012 17:00 Pobeda 1 : 0 Karađorđe
02.09.2012 17:00 Grivac 0 : 0 Pobeda 1938
02.09.2012 17:00 Sloga 1 : 2 ŽSK
02.09.2012 17:00 Radnički 0 : 2 Mladost MG
02.09.2012 17:00 Mladost 1 : 1 BSK
02.09.2012 17:00 Omladinac 4 : 0 Bečevica
02.09.2012 16:00 Stolice 2 : 2 Velika Reka
02.09.2012 11:00 Studenac 2 : 0 Cer
02.09.2012 16:00 Borac (K) 4 : 1 Crnča
02.09.2012 16:00 Sloga (K) 2 : 1 Jedinstvo (Z)
02.09.2012 16:00 Jadar 1961 0 : 4 Mladost (B)
02.09.2012 16:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 1 Hajduk
02.09.2012 16:00 Borac (L) 2 : 1 Cerova
02.09.2012 16:00 Drina 5 : 2 Omladinac
02.09.2012 16:00 Proleter 1 : 2 Majur
02.09.2012 16:00 Napredak (BP) 1 : 1 Napredak (R)
02.09.2012 16:00 Partizan 2 : 1 Torpedo 1924
02.09.2012 16:00 Budućnost 5 : 1 Duško
02.09.2012 16:00 BMR Petlovača 4 : 0 Napredak (MB)
02.09.2012 16:00 Sloga 2 : 1 Milicionar
02.09.2012 16:00 Sloboda 3 : 3 Premijer
02.09.2012 16:00 Karađorđe 3 : 0 Mrovska
02.09.2012 16:00 Pocerina 3 : 1 Pričinović
02.09.2012 16:00 Cerić 4 : 3 Vlašić
02.09.2012 16:00 Borac 2 : 1 Korman
02.09.2012 16:00 Sloga 2 : 0 Dobrava
02.09.2012 16:00 OFK Varna 1 : 2 Galeb
02.09.2012 16:00 Mladost (Z) 3 : 1 Dumača
02.09.2012 17:00 Borac 4 : 1 Orao
02.09.2012 17:00 Liplje 3 : 2 Mladost
02.09.2012 17:00 Dučić 2 : 1 Komanice
02.09.2012 17:00 Jedinstvo 2 : 3 Toplica
02.09.2012 17:00 Rajac 1 : 0 Veliševac
02.09.2012 17:00 Joševa 3 : 0 Gunjevac
02.09.2012 17:00 Tvrdojevac 3 : 1 OFK Paljuvi
02.09.2012 17:00 Sloga 1 : 2 Brgule
02.09.2012 14:00 Jedinstvo 2 : 2 Vrelo
02.09.2012 17:00 Kotešica 0 : 3 Mladost
02.09.2012 11:00 Zadrugar 1 : 3 Kolubara 2
02.09.2012 17:00 Gradac 0 : 0 Milenko Pavlović
02.09.2012 17:00 Mladost (VK) 1 : 2 Mladi radnik
02.09.2012 17:00 Polet 2 : 0 Lukavac
02.09.2012 17:00 Trešnjica 1 : 3 Luna Avijatičar
02.09.2012 17:00 Lazarica 2 : 1 Pobeda
02.09.2012 17:00 Blagaja 1 : 1 Ježevica
02.09.2012 17:00 Gorobilje 1 : 1 Savinac
02.09.2012 17:00 Napredak 3 : 2 Borac (SD)
02.09.2012 17:00 Dobrinjac 2 : 0 Borac (O)
02.09.2012 17:00 Glumač 0 : 1 Plavi tok
02.09.2012 16:30 Pobeda 1 : 1 Provalija
02.09.2012 16:30 Radnički 2 : 0 Morava
02.09.2012 16:30 Napredak 0 : 2 Lemind 1953
02.09.2012 16:30 Polet 0 : 3 Gornje Krajince
02.09.2012 16:30 Navalin 1 : 2 Železničar
02.09.2012 16:30 Sloboda 5 : 0 Marjan MB
02.09.2012 16:30 Polet 0 : 8 Medveđa
02.09.2012 16:30 Mladost 0 : 1 Javor
02.09.2012 16:30 Crni Vrh 2 : 2 Kolare
02.09.2012 16:30 Mladi radnik 2 : 1 Istok 63
02.09.2012 16:30 Napredak 0 : 3 BSK
02.09.2012 16:30 Ursule 5 : 0 Kupinovac
02.09.2012 16:30 OFK Tabane 2 : 0 Sloga
02.09.2012 17:00 Omladinac 2 : 0 Mladost (DK)
02.09.2012 17:00 Sloga 2 : 2 Ušće
02.09.2012 17:00 Župski biseri 0 : 0 Rubin
02.09.2012 17:00 Mladi radnik 4 : 1 Donji Kopaonik
02.09.2012 17:00 Rasina 4 : 2 OFK Ribare
02.09.2012 17:00 Sloga 2 : 1 Dedina
02.09.2012 17:00 Kupci 2 : 2 Mačkovac
02.09.2012 17:00 Kapidžija 4 : 4 13. April
02.09.2012 17:00 Dvorane 2 : 1 Gornji Stepoš
02.09.2012 17:00 Mudrakovac 2 : 4 Čitluk
02.09.2012 17:00 Belović 1 : 0 Dušan Ristić
02.09.2012 17:00 Zrinjski 1932 1 : 1 Đurđin
02.09.2012 17:00 Žednik 4 : 0 Udarnik
02.09.2012 17:00 Hajduk 8 : 1 Poljoprivrednik
02.09.2012 17:00 Bratstvo 3 : 4 Dušan Silni
02.09.2012 17:00 Solid 1 : 0 Mala Bosna
02.09.2012 17:00 Šampion 1 : 2 Olimpija
02.09.2012 17:00 Graničar 4 : 0 Hajduk
02.09.2012 17:00 Sloga 4 : 0 Tromedja
02.09.2012 17:00 Jedinstvo 0 : 7 Tisa
02.09.2012 17:00 2. Oktobar 2 : 1 ŽAK
02.09.2012 17:00 Borac 1 : 0 Polet
02.09.2012 17:00 Napredak 1 : 3 Delija
02.09.2012 17:00 1.Oktobar 3 : 0 Progresul
02.09.2012 17:00 Omladinac 2 : 0 Terekves
02.09.2012 17:00 Olimpija 4 : 1 Bega
02.09.2012 17:00 Pobeda 0 : 2 Polet
02.09.2012 17:00 Borac 3 : 2 Unirea
02.09.2012 17:00 Strela 1 : 2 Spartak
02.09.2012 17:00 BSK Bavanište 2 : 4 Mladost
02.09.2012 17:00 Stari Tamiš 0 : 2 Železničar
02.09.2012 17:00 Proleter 2 : 3 Omladinac (D)
02.09.2012 17:00 Ševac 1 : 2 Hajduk
02.09.2012 17:00 Ratar 0 : 0 Crvena zvezda
02.09.2012 17:00 Budućnost (A) 5 : 1 Vitorul
02.09.2012 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Borac (VG)
02.09.2012 17:00 Dunav 2 : 2 Karaš (Ј)
02.09.2012 17:00 Hajdučica 6 : 0 Partizan (U)
02.09.2012 17:00 Borac (VS) 3 : 0 Vinogradar
02.09.2012 Aleksa Šantić 1 : 1 Rusin
02.09.2012 ŽAK 3 : 0 OFK Šikara
02.09.2012 Dinamo 0 : 0 Rastina 1918
02.09.2012 Jedinstvo (R) 0 : 3 Terekveš
02.09.2012 Panonija 0 : 6 OFK Odžaci
02.09.2012 17:00 Lipar 2 : 0 Jedinstvo (K)
02.09.2012 Dunav 3 : 1 OFK Metalac
02.09.2012 Proleter 1 : 5 Susek
02.09.2012 Sremac 1 : 4 Čenej
02.09.2012 OFK Sirig 0 : 3 Slavija
02.09.2012 16:30 OFK Futog 1 : 5 Fruškogorac
02.09.2012 Vinogradar 4 : 1 Tatra
02.09.2012 16:30 Bačka 4 : 2 Mladost
02.09.2012 Dinamo 1 : 1 Fruškogorski partizan
02.09.2012 17:00 Proleter 7 : 1 Jedinstvo
02.09.2012 17:00 Iskra 2 : 0 Mladost
02.09.2012 17:00 Budućnost 4 : 2 Mladost Radost
02.09.2012 17:00 Napredak 0 : 1 Bečej
02.09.2012 17:00 Miletić 0 : 0 Hajduk (Č)
02.09.2012 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Obilić
02.09.2012 17:00 Hajduk (G) 4 : 0 Sloga
02.09.2012 17:00 ŽSK 4 : 0 Titel
02.09.2012 16:30 Kulpin 2 : 1 Maglić
02.09.2012 16:30 Slavija 4 : 1 Krivanj
02.09.2012 16:30 Bački Hajduk 2 : 3 Budućnost
02.09.2012 16:30 Budućnost 2 : 1 Karađorđevo
02.09.2012 16:30 Vojvodina 3 : 1 Soko
02.09.2012 16:00 Sloboda 4 : 1 Graničar (G)
02.09.2012 16:00 Budućnost 2 : 1 Graničar (K)
02.09.2012 16:00 Napredak (V) 0 : 1 Podunavac
02.09.2012 16:00 Napredak (P) 0 : 1 OFK Zeka Buljubaša
02.09.2012 16:00 Železničar 1 : 0 Sloga
02.09.2012 16:00 Hrtkovci 4 : 1 Lovac
02.09.2012 16:00 Jedinstvo (P) 0 : 1 Borac
02.09.2012 16:00 Budućnost 3 : 1 OFK Meljak
02.09.2012 16:00 Beljina 2 : 5 Stepojevac VAGA
02.09.2012 16:00 Mladost (B) 3 : 2 Krtinska
02.09.2012 10:00 TEK Sloga 2 : 0 Napredak
02.09.2012 16:00 Podunavac 5 : 2 Radnički PDM
02.09.2012 16:00 Napredak 1 : 1 Boleč
02.09.2012 16:00 Rabrovac 3 : 2 Kosmaj
02.09.2012 16:00 Dunavac 2 : 0 Velika Krsna
02.09.2012 16:00 Mladost 5 : 1 OFK Leštane
02.09.2012 10:00 Torlak 4 : 1 Napredak
02.09.2012 16:00 Borac 6 : 3 Šumadinac
02.09.2012 10:00 Šećeranac Ada 1 : 1 Dunav
02.09.2012 16:00 Studenski Grad 4 : 1 Crvenka
02.09.2012 16:00 Sindjelić 4 : 1 Banja
02.09.2012 17:00 Naftagas 1 : 0 Lehel
02.09.2012 17:00 Proleter 2006 0 : 1 Mladost
02.09.2012 17:00 OFK Klek 2 : 0 Omladinac
02.09.2012 17:00 Radnički Ratar 1 : 1 MSK
02.09.2012 17:00 Potisje 2 : 1 ŽFK Banat
02.09.2012 16:30 Draževac 1 : 0 Gredetin
02.09.2012 16:30 Napredak 2012 1 : 0 Crvena Zvezda
02.09.2012 16:30 Kraljevo 4 : 0 Vukašinovac
02.09.2012 16:30 Ratar 2 : 0 Mladi Radnik
02.09.2012 16:30 Tempo 6 : 2 OFK Sloga
02.09.2012 17:00 Samarinovac 2 : 0 Kovilovo
02.09.2012 17:00 Smedovac 5 : 1 Slatina
02.09.2012 17:00 Urovica 1 : 3 Ratar
02.09.2012 17:00 Polet 0 : 0 Vidrovac
02.09.2012 17:00 Deli Jovan 4 : 1 Malajnica
02.09.2012 17:00 Musina reka 1 : 4 Budućnost
02.09.2012 17:00 Progorelica 2 : 1 Mladost
02.09.2012 17:00 Omladinac 2 : 0 Bogutovačka Banja
02.09.2012 17:00 Mladost 1925 2 : 2 Jedinstvo
02.09.2012 11:00 Miločajac 3 : 0 Borac
02.09.2012 17:00 Zgodačica 3 : 0 Popovići
02.09.2012 11:00 Real 1 : 0 Jovo Kursula
02.09.2012 17:00 Studenac 5 : 1 Stari momci
02.09.2012 17:00 Šumadija 1934 3 : 0 Divostin
02.09.2012 17:00 Đuriselac 1 : 1 Velika Sugubina
02.09.2012 17:00 Proleter 2 : 2 Sopot
02.09.2012 17:00 Sloga (L) 4 : 0 Zemljoradnik
02.09.2012 17:00 Metalac 4 : 2 Sloga (D)
02.09.2012 17:00 Pobeda 0 : 1 Dizel
02.09.2012 17:00 Napredak (B) 3 : 5 Napredak (P)
02.09.2012 17:00 Napredak (N) 2 : 4 Mlava
02.09.2012 16:00 Jelav 1 : 0 Prva Iskra
02.09.2012 16:00 Granit 2 : 2 Luk
02.09.2012 16:00 Polet 0 : 9 Milan Orlić
02.09.2012 16:00 Sloga 2 : 2 TE Gučevo
02.09.2012 Budućnost 1 : 0 Sloga
02.09.2012 Zablaće 0 : 6 Volujac
02.09.2012 11:00 Dragojevac 2 : 1 Sloga 1949 .Mat.
02.09.2012 Krnule 09 4 : 1 Hajduk
02.09.2012 Polet 1 : 0 Bobovik Skupljen
02.09.2012 Torpedo 3 : 3 Tresnjevka
02.09.2012 Sloga .R. 2 : 2 Petrovac 74
02.09.2012 Mladost 3 : 3 Sloga Trgosped .M.
02.09.2012 16:30 Jašunja 3 : 0 Mladost (K)
02.09.2012 16:30 Bratstvo 1 : 0 Vrhunac
02.09.2012 16:30 Partizan (G) 3 : 1 Partizan (M)
02.09.2012 16:30 Bresje 0 : 3 Sloga
02.09.2012 16:30 Sloboda 3 : 3 Napredak
02.09.2012 16:30 Lipar 0 : 3 Juhor
02.09.2012 17:00 Polet (K) 0 : 3 Bukovica
02.09.2012 17:00 Grkljane 1 : 1 Sebečevac
02.09.2012 17:00 Jablanica 3 : 0 Lipovac
02.09.2012 17:00 Rasinac 0 : 7 Polet (Š)
02.09.2012 17:00 Drugari 3 : 4 Štitari
02.09.2012 17:00 Zlatica 3 : 2 Proleter
02.09.2012 17:00 Sloga 0 : 3 Mladost
02.09.2012 17:00 Banat 4 : 0 Tamiš
02.09.2012 17:00 Lokve 4 : 1 Vladimirovac
02.09.2012 17:00 Banat 2 : 0 Janošik
02.09.2012 17:00 Vojvodina 3 : 1 Sloga
02.09.2012 16:30 Mladost 3 : 3 Borac (V)
02.09.2012 16:30 Vajska 0 : 2 Borac 46 (O)
02.09.2012 16:30 Slavija 4 : 3 Sloga
02.09.2012 17:00 Borac (VR) 3 : 3 Sremac
02.09.2012 17:00 Noćaj 4 : 1 Fruškogorac
02.09.2012 17:00 Borac (R) 2 : 0 Sloga (Z)
02.09.2012 17:00 Srem 0 : 1 OFK Bosut
02.09.2012 17:00 Mitros 4 : 1 Hajduk
02.09.2012 Krušedol 1 : 0 Sloga
02.09.2012 PSK Putinci 0 : 0 Borac
02.09.2012 Fruškogorac 2 : 1 Sremac
02.09.2012 OFK Kraljevci 0 : 4 Fruška Gora
02.09.2012 Mladost 0 : 1 Napredak
02.09.2012 17:00 Jedinstvo (M) 0 : 3 Sinđelić
02.09.2012 17:00 OFK Bačinci 6 : 1 OFK Bingula
02.09.2012 17:00 Fruškogorac 3 : 0 Borac
02.09.2012 17:00 Omladinac (B) 0 : 2 Jedinstvo (Lj)
02.09.2012 17:00 OFK Bikić 5 : 1 Sremac
02.09.2012 17:00 Bratstvo 2 : 2 Jednota
02.09.2012 17:00 Omladinac (M) 1 : 0 Graničar
02.09.2012 17:00 Sloga 1 : 2 Mladi Radnik
02.09.2012 17:00 OFK Radnički 1 : 5 Bistrica
02.09.2012 16:00 Kozara 2 : 3 BSK 2012
02.09.2012 16:00 Novi Beograd 0 : 0 Busije
02.09.2012 11:00 GAK 3 : 3 BUSK
02.09.2012 10:00 Sparta 0 : 1 OFK Petrovčić
02.09.2012 17:00 Markovac 3 : 4 Vlaska
02.09.2012 17:00 Borac 2 : 3 Dedinje
02.09.2012 17:00 Kosmajac 1 : 5 Omladinac
02.09.2012 17:00 Šepšin 2 : 3 OFK Student
02.09.2012 17:00 Napredak 4 : 3 Sloga
02.09.2012 16:30 Budućnost 4 : 4 Popovac
02.09.2012 16:30 Mladost (GM) 5 : 1 Omladinac
02.09.2012 16:30 Polet 3 : 3 Jedinstvo
02.09.2012 16:30 Radnicki 3 : 0 Heroj
02.09.2012 16:30 Šumadija 5 : 4 Napredak
02.09.2012 16:30 Radnik 1 : 0 Hajduk
02.09.2012 Planinac 2 : 1 BSK
02.09.2012 Napredak 0 : 0 Grgurevci
02.09.2012 17:00 Požarevac 6 : 0 Nives
02.09.2012 17:00 Spartak 3 : 1 Mašinac PZP
02.09.2012 11:00 Inđija 3 : 3 Borac
02.09.2012 10:00 Indeks 2 : 1 Radnički
02.09.2012 10:00 Slavija 1 : 1 Proleter
02.09.2012 11:00 Radnički (N) 0 : 3 Radnički (P)
02.09.2012 11:00 Goč 3 : 1 Zlatar
02.09.2012 17:00 Sloga 4 : 1 Metalac (K)
02.09.2012 11:00 Mladost 7 : 4 Bane
02.09.2012 11:00 Metalac (GM) 1 : 3 Novi Pazar
02.09.2012 14:00 FAP 2 : 1 Sloboda
02.09.2012 10:00 Proleter (BK) 1 : 1 Sloga (P)
02.09.2012 10:00 Radnički (K) 2 : 10 Vršac
02.09.2012 10:00 Železničar 3 : 0 Budućnost (BB)
02.09.2012 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Jedinstvo
02.09.2012 17:00 Letnjikovac 0 : 4 Savacijum
02.09.2012 12:00 Novi Sad 2 : 3 Inđija
02.09.2012 12:00 Vršac 1 : 0 Bačka 1901
02.09.2012 12:00 Radnički (S) 1 : 1 Vojvodina
02.09.2012 12:00 Proleter 2006 4 : 1 Indeks
02.09.2012 12:00 Bačka Topola 2 : 2 Crvenka
02.09.2012 15:00 Tavankut 13 : 0 Preporod
02.09.2012 15:00 Čantavir 3 : 0 Bačka (M)
02.09.2012 15:00 Tisa 1 : 3 Bajša
02.09.2012 15:00 Vinogradar 4 : 1 Bačka (P)
02.09.2012 15:00 Proleter 6 : 2 Jadran
02.09.2012 10:00 Radnički 5 : 2 Olimpija
02.09.2012 10:00 Senta 4 : 2 Subotica '96
02.09.2012 Šumadija 0 : 3 Seljak
02.09.2012 Pinkum 3 : 3 Rudar
02.09.2012 17:00 Sloga (K) 4 : 0 Bane
02.09.2012 17:00 Čačak 94 0 : 1 Sušica
02.09.2012 17:00 Sloga (BB) 6 : 0 Metalac (K)
02.09.2012 17:00 FAP 0 : 3 Sloboda
02.09.2012 12:00 Šabac 4 : 0 Jedinstvo
02.09.2012 12:00 Savacijum 10 : 0 Železničar
02.09.2012 12:00 Radnički 4 : 1 Radnicki Stobex
02.09.2012 12:00 Budućnost 1 : 3 Krušik
02.09.2012 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Savacijum
02.09.2012 10:00 Novi Sad 1 : 2 Inđija
02.09.2012 10:00 Vršac 3 : 1 Bačka 1901
02.09.2012 10:00 Radnički (S) 2 : 3 Vojvodina
02.09.2012 10:00 Proleter 2006 2 : 0 Indeks
02.09.2012 10:00 Bačka Topola 9 : 1 Crvenka
02.09.2012 Osipaonica 5 : 2 Šumadinac
02.09.2012 Mladi radnik 12 : 0 Slavija
02.09.2012 11:00 Subotica 2 : 4 Senta
02.09.2012 10:00 Obilić 6 : 1 Spartak Zlatibor voda
02.09.2012 10:00 Plana 3 : 1 Smederevo
02.09.2012 Pinkum 5 : 0 Seljak
02.09.2012 10:00 GFK Jasenica 1911 0 : 0 AF Duljaj
02.09.2012 09:00 Sloga (D) 3 : 2 Borac
02.09.2012 10:00 Šabac 7 : 1 Ribnica
02.09.2012 10:00 Savacijum 3 : 1 Železničar
02.09.2012 10:00 Radnički 3 : 2 Osecina
02.09.2012 10:00 Budućnost 2 : 2 Krušik
02.09.2012 09:30 Subotica '00 10 : 1 Senta
02.09.2012 10:00 Radnicki 1923 I 5 : 0 Šumadija
02.09.2012 10:00 Apolon 4 I 8 : 0 Apolon 4 II
02.09.2012 10:00 Duljaj 5 : 0 Radnicki 1923 II
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.