XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2008 Vojvodina - Crvena Zvezda 2:0
2 23.08.2008 Banat - Crvena Zvezda 0:0
3 31.08.2008 Crvena Zvezda - Javor Habitfarm 0:2
4 14.09.2008 Čukarički Stankom - Crvena Zvezda 2:2
5 20.09.2008 Crvena Zvezda - Jagodina 3:0
6 27.09.2008 Hajduk - Crvena Zvezda 1:2
7 05.10.2008 Crvena Zvezda - Partizan 0:2
8 19.10.2008 Napredak - Crvena Zvezda 1:2
9 25.10.2008 Crvena Zvezda - OFK Beograd 5:1
10 29.10.2008 Borac - Crvena Zvezda 1:0
11 01.11.2008 Crvena Zvezda - Rad 2:0
12 08.11.2008 Crvena Zvezda - Vojvodina 3:1
13 15.11.2008 Crvena Zvezda - Banat 2:1
14 23.11.2008 Javor Habitfarm - Crvena Zvezda 1:1
15 29.11.2008 Crvena Zvezda - Čukarički Stankom 2:0
16 06.12.2008 Jagodina - Crvena Zvezda 1:4
17 11.12.2008 Crvena Zvezda - Hajduk 1:2
18 28.02.2009 Partizan - Crvena Zvezda 1:1
19 07.03.2009 Crvena Zvezda - Napredak 4:0
20 14.03.2009 OFK Beograd - Crvena Zvezda 2:2
21 18.03.2009 Crvena Zvezda - Borac 2:0
22 22.03.2009 Rad - Crvena Zvezda 0:0
23 04.04.2009 Crvena Zvezda - Čukarički Stankom 2:1
24 08.04.2009 Partizan - Crvena Zvezda 2:0
25 11.04.2009 Crvena Zvezda - Banat 3:0
26 18.04.2009 Crvena Zvezda - Vojvodina 0:1
27 22.04.2009 Javor Habitfarm - Crvena Zvezda 1:0
28 26.04.2009 Crvena Zvezda - Borac 2:0
29 02.05.2009 OFK Beograd - Crvena Zvezda 1:1
30 09.05.2009 Crvena Zvezda - Hajduk 3:0
31 16.05.2009 Jagodina - Crvena Zvezda 1:5
32 24.05.2009 Crvena Zvezda - Rad 3:2
33 30.05.2009 Napredak - Crvena Zvezda 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Partizan 33 25 5 3 80
2 Vojvodina 33 18 7 8 61
3 Crvena Zvezda 33 17 8 8 59
4 Javor Habitfarm 33 13 14 6 53
5 Borac 33 9 13 11 40
6 Hajduk 33 9 11 13 38
7 Napredak 33 10 8 15 38
8 Rad 33 7 15 11 36
9 Čukarički Stankom 33 9 8 16 35
10 Jagodina 33 10 4 19 34
11 OFK Beograd 33 8 9 16 33
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Liga Srbije Banat 33 7 10 16 31
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.