XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 57 utakmica za dan
Subota, 7 Mart 2009

Fudbal

07.03.2009 Jagodina 2 : 0 Banat
07.03.2009 Čukarički Stankom 2 : 1 Hajduk
07.03.2009 Javor Habitfarm 0 : 1 Partizan
07.03.2009 Crvena Zvezda 4 : 0 Napredak
07.03.2009 Metalac 0 : 2 Smederevo
07.03.2009 Spartak Z.V. 1 : 0 Voždovac
07.03.2009 BSK Borča 4 : 0 Hajduk
07.03.2009 ČSK Pivara 1 : 0 Kolubara
07.03.2009 Novi Sad 0 : 1 Mladi radnik
07.03.2009 Indjija 2 : 0 Mladost (A)
07.03.2009 Novi Pazar 3 : 1 Bežanija

Košarka

07.03.2009 Zagreb CO 83 : 77 FMP
07.03.2009 Zadar 71 : 61 Crvena Zvezda
07.03.2009 Hemofarm Štada 74 : 70 Union Olimpija
07.03.2009 Partizan 83 : 73 Split CO
07.03.2009 Napredak Rubin 76 : 65 Borac
07.03.2009 Novi Sad 78 : 81 Tamiš Petrohemija
07.03.2009 Proleter Naftagas 64 : 51 Maraton
07.03.2009 Mladost 88 : 86 Kikinda
07.03.2009 OKK Beograd 93 : 70 Radnički
07.03.2009 Radivoj Korać 100 : 90 Ušće
07.03.2009 Spartak 74 : 47 Kraljevo
07.03.2009 Loznica 85 : 71 Kovin
07.03.2009 Čelarevo 78 : 73 Proleter
07.03.2009 Vojvodina NIS 74 : 65 Crvena Zvezda
07.03.2009 Student 64 : 79 Radnički
07.03.2009 Moravac 51 : 84 Jugobanat

Odbojka

07.03.2009 Spartak 1 : 3 Jedinstvo
07.03.2009 VGSK 2 : 3 Bavanište
07.03.2009 Vizura 3 : 1 Lazarevac
07.03.2009 Radnički 3 : 0 Vojvodina-NIS
07.03.2009 Novi Sad Pionir Petrol 3 : 0 Takovo Zvezda Helios
07.03.2009 Volley Star 3 : 0 Zrenjanin 023
07.03.2009 Jedinstvo 3 : 2 Šumadija Aqua Viva
07.03.2009 Paraćin 3 : 0 Kraguj 2
07.03.2009 Sloga 3 : 1 ŽOK Buljane
07.03.2009 Prijepolje 1 : 3 Leposavić
07.03.2009 Čačak 3 : 2 Osečina
07.03.2009 Mali Zvornik 3 : 1 Putevi Trendteks

Rukomet

07.03.2009 Metaloplastika ZK 35 : 28 Planinka PV
07.03.2009 Vojvodina Železničar 29 : 23 Mladost Radnički
07.03.2009 Tarket 29 : 27 PKB
07.03.2009 Crvena Zvezda 25 : 26 Proleter Naftagas
07.03.2009 Radnički 25 : 27 Jugović-Unimet
07.03.2009 Župa 18 : 40 ORK Niš
07.03.2009 Zlatar 33 : 27 Novi Pazar
07.03.2009 Metalac Asco Vidak 10 : 0 Napredak
07.03.2009 Dinamo 35 : 23 Mladost TSK
07.03.2009 Rudar 29 : 26 Vranje
07.03.2009 Crvena Zvezda 32 : 23 BSK Heba
07.03.2009 Vrbas 30 : 26 Jugopetrol Železničar
07.03.2009 Bask 35 : 38 Jagodina

Vaterpolo

07.03.2009 Proleter 10 : 10 Dinamo
07.03.2009 Spartak 5 : 11 Zemun
07.03.2009 Šabac 11 : 9 Singidunum
07.03.2009 ŽAK 8 : 7 Bečej 2005

Futsal

07.03.2009 Hajduk 3 : 0 Telep
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu