XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 224 utakmica za dan
Nedelja, 19 Oktobar 2008

Fudbal

19.10.2008 Napredak 1 : 2 Crvena Zvezda
19.10.2008 OFK Beograd 2 : 1 Vojvodina
19.10.2008 Sevojno 0 : 2 Mladi radnik
19.10.2008 Mladost (L) 1 : 0 Hajduk
19.10.2008 Srem 4 : 3 Voždovac
19.10.2008 Dinamo 1 : 1 Spartak Z.V.
19.10.2008 Jedinstvo 3 : 1 Budućnost (V)
19.10.2008 Sloboda (Č) 1 : 0 Inon
19.10.2008 Radnik Rosa 1 : 2 Župa
19.10.2008 Car Konstantin 0 : 2 Dubočica
19.10.2008 Hajduk Veljko 1 : 0 Vlasina
19.10.2008 Spartak (D) 1 : 1 Kikinda
19.10.2008 Palić 1 : 0 Radnički (NP)
19.10.2008 Srem 2 : 1 Radnički (NB)
19.10.2008 Beograd 1 : 1 Sindjelić
19.10.2008 Palilulac 0 : 3 Šumadija
19.10.2008 Lisović 1 : 0 Radnički (O)
19.10.2008 Zemun 0 : 1 Teleoptik
19.10.2008 Sloga (S) 0 : 1 Omladinac (NS)
19.10.2008 Sloga (BB) 4 : 1 Orlovac
19.10.2008 Polet (Lj) 5 : 2 Erdoglija
19.10.2008 Šumadija 1903 3 : 0 Bane
19.10.2008 Prijevor 1 : 1 Vodojaža
19.10.2008 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Šumadija (A)
19.10.2008 Selevac 3 : 0 Radnički (V)
19.10.2008 Krušik 2 : 3 Homoljac
19.10.2008 Zvižd 3 : 0 Vrbovac
19.10.2008 Ribnica 1 : 1 VGSK
19.10.2008 Omladinac (Š) 2 : 4 Rudar (K)
19.10.2008 Obilić (Ž) 3 : 0 Beloševac
19.10.2008 Jadar (GD) 0 : 1 Crvena zvezda (S)
19.10.2008 Vučje 4 : 1 Zloćudovo
19.10.2008 Jastrebac (B) 2 : 0 OFK Niš
19.10.2008 Rudar Alpos 1 : 1 Sloga (LI)
19.10.2008 BSK Bujanovac 2 : 2 Pukovac
19.10.2008 Temnić Lipa 2 : 1 Trajal
19.10.2008 Dolina 1 : 1 Jedinstvo
19.10.2008 Radnički (SM) 1 : 1 Borac
19.10.2008 Hajduk 5 : 0 1. Maj Agroruma
19.10.2008 Crvenka 1 : 1 Ljukovo
19.10.2008 Jedinstvo 1 : 1 Cement
19.10.2008 Stanišić 0 : 1 Budućnost (M)
19.10.2008 Veternik 1 : 0 Solunac
19.10.2008 Mladost (T) 0 : 0 Jugović
19.10.2008 Kovačevac 2 : 0 Milutinac
19.10.2008 Posavac Tišma 2 : 1 Grafičar
19.10.2008 Borac (O) 3 : 1 Lokomotiva
19.10.2008 Slavija 0 : 0 GSP Polet
19.10.2008 Budućnost (D) 1 : 1 Lasta
19.10.2008 Borac 2 : 2 Popovići
19.10.2008 Tutin 2 : 0 Proleter Lasta
19.10.2008 Radnik 2 : 0 Kraljevo Hajduk
19.10.2008 Budućnost (K) 2 : 1 Braća Vuković
19.10.2008 Mladost (O) 1 : 1 Radnički (K)
19.10.2008 Mataruge 1 : 0 Morava (S)
19.10.2008 Rudar 2 : 2 Jedinstvo (GG)
19.10.2008 Napredak (K) 2 : 0 Jedinstvo (K)
19.10.2008 Ovčar 4 : 2 Napredak (S)
19.10.2008 Mladost (P) 0 : 1 Velereč 94
19.10.2008 Miokovci 1 : 1 Omladinac (Z)
19.10.2008 Slatina 0 : 3 Polet (T)
19.10.2008 Autoprevoz 3 : 2 Jedinstvo (P)
19.10.2008 Dragačevo 1 : 0 Prilike
19.10.2008 Omladinac (Z) 4 : 1 Savinac
19.10.2008 Polimlje 2 : 0 GP Zlatibor
19.10.2008 Napredak (GD) 3 : 5 Polet (R)
19.10.2008 Arilje 1 : 2 Budućnost (A)
19.10.2008 Zlatar 3 : 1 Perućac
19.10.2008 Luna Avijatičar 2 : 5 Jedinstvo (K)
19.10.2008 Košutnjak 1 : 4 Cerovac
19.10.2008 Budućnost 0 : 4 Srbija
19.10.2008 Sušica 8 : 0 Dobrača
19.10.2008 Jedinstvo 2 : 2 Arsenal
19.10.2008 Šumadija 0 : 0 Šumadinac
19.10.2008 Sloga (L) 2 : 4 Sloga (D)
19.10.2008 Beli Orlovi 3 : 0 Sloga (B)
19.10.2008 Partizan (BB) 8 : 1 Borac (LJ)
19.10.2008 Šumadinac (N) 1 : 2 Borac (P)
19.10.2008 Proleter 8 : 2 Banja
19.10.2008 ZSK 1 : 2 Iskra
19.10.2008 Ribnikar 2 : 0 Radnik
19.10.2008 Jedinstvo 0 : 1 Tulari
19.10.2008 Vrujci 0 : 3 Zadrugar
19.10.2008 Osečina 5 : 1 Rajac
19.10.2008 Tvrdojevac 2 : 2 Sovljak
19.10.2008 Zadrugar (T) 1 : 3 Sloga (K)
19.10.2008 Zadrugar (O) 2 : 1 Polet
19.10.2008 Sloga (D) 2 : 2 Vihor
19.10.2008 Borac (Ž) 0 : 0 Petar Dobrnjac
19.10.2008 Bata Bulić 3 : 0 Borac (VL)
19.10.2008 Beli Orao 2 : 1 Šapine
19.10.2008 Sloga (B) 7 : 1 Crni Vrh
19.10.2008 Dunavac 2 : 1 Napredak
19.10.2008 Proleter (M) 1 : 1 Palilulac
19.10.2008 Vrtište 3 : 2 Delijski Vis
19.10.2008 Radnički (T) 1 : 6 Brzi Brod
19.10.2008 Morava (K) 3 : 2 Jastrebac Proleter
19.10.2008 Čegar 2 : 1 Aluminjum
19.10.2008 Budućnost (P) 5 : 2 Moravac
19.10.2008 Mramor 1 : 0 Omladinac (GK)
19.10.2008 Vulkan 2 : 2 Sloboda (GV)
19.10.2008 Brodoremont 5 : 0 Krivelj
19.10.2008 Zlot 4 : 2 Majdanpek
19.10.2008 Radnički 3 : 0 Sloga
19.10.2008 Ključ 0 : 2 Mala Vrbica
19.10.2008 Slatina (N) 2 : 0 Nemetali
19.10.2008 Krivaja 3 : 1 Eđšeg
19.10.2008 AFK 2 : 4 Potisje
19.10.2008 Čantavir 1 : 2 Vinogradar
19.10.2008 Bajša 2 : 0 Bačka (M)
19.10.2008 Proleter 3 : 2 Tisa
19.10.2008 Bačka (P) 4 : 0 Jadran
19.10.2008 Jugoslavija 3 : 0 Sloga
19.10.2008 Polet 0 : 1 Borac (VS)
19.10.2008 Borac (S) 1 : 0 Radnički (B)
19.10.2008 Vulturul 2 : 2 Budućnost
19.10.2008 Dolovo 2 : 1 Crvena zvezda
19.10.2008 Omladinac (S) 1 : 0 Šajkaš
19.10.2008 Sremac 4 : 0 Petrovaradin
19.10.2008 Index 2 : 1 Slavija (NS)
19.10.2008 OFK Futog 3 : 2 Fruškogorac
19.10.2008 Borac (Š) 8 : 0 Budućnost (SS)
19.10.2008 Lazac 1 : 3 Napredak (G)
19.10.2008 Polet (R) 3 : 1 Žiča
19.10.2008 Borac (A) 3 : 2 Morava (M)
19.10.2008 Šumadija (Š) 2 : 3 Tavnik
19.10.2008 Vrnjci 1 : 0 Mlada krila
19.10.2008 Mladost (V) 4 : 0 Grdica
19.10.2008 Ribnica (J) 4 : 0 Gruža
19.10.2008 Mlava (ML) 1 : 0 Radnički (K)
19.10.2008 Jedinstvo (K) 1 : 0 Vrelo
19.10.2008 Integral 3 : 1 Trgovački
19.10.2008 Krilaš 4 : 0 Pomoravlje
19.10.2008 Napredak (TR) 0 : 0 Dragoš
19.10.2008 Napredak (TO) 4 : 2 Polet (SD)
19.10.2008 Makce 2 : 1 Carevac
19.10.2008 Pobeda (SK) 3 : 1 Borac (Z)
19.10.2008 Napredak (N) 3 : 0 Mladost (B)
19.10.2008 Bambi 6 : 1 RSK
19.10.2008 Desine 0 : 2 Sloga (Ć)
19.10.2008 Polet (V) 3 : 0 Vojvoda Milenko
19.10.2008 Borac(K) 3 : 1 Velika Reka
19.10.2008 Sloga (S) 0 : 6 Luk
19.10.2008 Stolice 1 : 5 Gučevo
19.10.2008 Prva iskra 1 : 1 Radjevac
19.10.2008 Milan Orlić 3 : 0 Mladost (B)
19.10.2008 Mladost (DK) 1 : 6 Morava (Č)
19.10.2008 Crvena zastava 0 : 1 Stevan Nešticki
19.10.2008 Sloga (DT) 1 : 6 Radnički (KS)
19.10.2008 Dobrica 2 : 1 Bratstvo Unirea
19.10.2008 Potporanj 0 : 1 Vršac United
19.10.2008 Ratar 3 : 0 Banat
19.10.2008 Sloga 4 : 0 Vinogradar
19.10.2008 Karaš 1 : 0 Hajdučica
19.10.2008 Borac 3 : 0 Dunav
19.10.2008 Partizan 4 : 0 Vitorul
19.10.2008 Mladost 3 : 2 Hajduk
19.10.2008 Elektrovojvodina 3 : 0 Poljoprivrednik
19.10.2008 Žednik 1 : 3 Subotica
19.10.2008 Lokomotiva 4 : 0 Udarnik
19.10.2008 Preporod 2 : 1 Solid
19.10.2008 Glogonj 0 : 0 Plavi Dunav
19.10.2008 Borac (P) 3 : 0 Borac (S)
19.10.2008 Jedinstvo 2 : 1 Omladinac (D)
19.10.2008 Slavija 4 : 1 Železničar
19.10.2008 Mladost 2 : 0 Kolonija
19.10.2008 Jedinstvo Stević 2 : 0 BSK Bavanište
19.10.2008 Vojvodina 2 : 2 Omladinac (O)
19.10.2008 Unirea 3 : 0 Pobeda
19.10.2008 Musina reka 1 : 3 Jedinstvo (D)
19.10.2008 Kablar 1 : 0 Stara Čaršija
19.10.2008 Kralj Petar I 2 : 4 Čibukovac
19.10.2008 Zgodačica 2 : 5 Granit
19.10.2008 Borac (K) 0 : 5 Sloga (D)
19.10.2008 Dunav 4 : 1 Sloga (L)
19.10.2008 Dunavac 5 : 0 Morava (P)
19.10.2008 Proleter 0 : 2 Mip Majdan
19.10.2008 Mlava 2 : 3 Sopot
19.10.2008 Stig 1 : 2 Dizel
19.10.2008 Fracija 0 : 1 Partizan
19.10.2008 Omladinac 2 : 1 Pobeda
19.10.2008 Ševac 1 : 1 Karaš
19.10.2008 Novi Bečej 0 : 4 Ravangrad
19.10.2008 Sloboda (U) 1 : 1 Rad
19.10.2008 Radnički (N) 1 : 0 Voždovac
19.10.2008 Napredak 2 : 2 OFK Beograd
19.10.2008 Partizan 1 : 2 Zemun
19.10.2008 Vojvodina 4 : 0 Sloga (K)
19.10.2008 Borac (Č) 1 : 1 Rad
19.10.2008 Napredak 1 : 1 OFK Beograd
19.10.2008 Radnički (K) 3 : 3 Čukarički Stankom
19.10.2008 Zemun 3 : 0 Teleoptik
19.10.2008 Vojvodina 3 : 2 Sloga (K)
19.10.2008 SFS Borac 1 : 0 Sloboda (U)
19.10.2008 Mladi radnik 0 : 1 Morava (VP)
19.10.2008 Partizan 16 : 0 Radnički (O)
19.10.2008 Smederevo 0 : 3 Radnički (K)
19.10.2008 OFK Beograd 9 : 0 Radnički (N)
19.10.2008 Crvena zvezda 4 : 0 Timok

Košarka

19.10.2008 Mega Hypo Leasing 104 : 100 Napredak Rubin
19.10.2008 Vrbas 77 : 82 FMP 2
19.10.2008 Maraton 71 : 94 OKK Beograd
19.10.2008 Crnokosa 75 : 89 Radnički
19.10.2008 Pro Tent 76 : 74 Moravac
19.10.2008 Voždovac 99 : 46 Korg 011

Odbojka

19.10.2008 Partizan 3 : 1 Borac Petrohemija
19.10.2008 Bavanište 0 : 3 Jedinstvo
19.10.2008 Železničar 3 : 1 Putevi
19.10.2008 Crvena Zvezda 3 : 0 Klek-Banat
19.10.2008 Novi Sad Pionir Petrol 3 : 2 Lazarevac
19.10.2008 Jagodina 2 3 : 1 Kraguj 2
19.10.2008 Radnički 2 3 : 0 Profil
19.10.2008 Paraćin 2 : 3 Karadjordje
19.10.2008 Ekonomac 3 : 1 Tutin Dalas
19.10.2008 Gimnazijalac 3 : 0 Prijepolje

Rukomet

19.10.2008 ORK Niš 26 : 31 Crvena Zvezda
19.10.2008 Max Sport 36 : 34 Nopal Srem
19.10.2008 Radnički 22 : 28 Kučevo

Futsal

19.10.2008 Kopernikus 7 : 4 Forum
19.10.2008 Rušče 9 : 5 Leteći Holandjanin
19.10.2008 Marbo Intermezzo 4 : 3 Niš 92
19.10.2008 Koska 3 : 3 SAS
19.10.2008 Liman 8 : 7 Ekonomac
19.10.2008 Metalac Kolorado 2 : 5 Kolubara
Bruno123 je podelio utakmicu
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.