XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2014 17:00 Stara Čaršija - Morava 1:5
2 31.08.2014 17:00 Vinogradar - Stara Čaršija 2:5
3 06.09.2014 15:00 Stara Čaršija - Mladost 0:2
4 14.09.2014 17:00 Jugovići - Stara Čaršija 1:0
5 20.09.2014 17:00 Stara Čaršija - Sloboda 1948 2:1
6 27.09.2014 17:00 Stara Čaršija - Rujišnik 7:1
8 11.10.2014 17:00 Stara Čaršija - Topoljak 1:0
9 19.10.2014 17:00 Stragari - Stara Čaršija 0:2
10 25.10.2014 13:30 Stara Čaršija - Stevka Božurevka 3:0
11 11.11.2014 13:30 Omladinac - Stara Čaršija 2:0
12 08.11.2014 13:30 Stara Čaršija - Borjak 2013 3:0
13 16.11.2014 13:30 Kamenorezac 76 - Stara Čaršija 1:1
14 21.03.2015 14:30 Morava - Stara Čaršija 5:2
15 28.03.2015 15:30 Stara Čaršija - Vinogradar 4:1
16 04.04.2015 15:30 Mladost - Stara Čaršija 3:3
17 11.04.2015 16:00 Stara Čaršija - Jugovići 2:1
18 19.04.2015 16:00 Sloboda 1948 - Stara Čaršija 2:2
19 25.04.2015 16:00 Rujišnik - Stara Čaršija 0:3
21 09.05.2015 17:00 Topoljak - Stara Čaršija 0:3
22 16.05.2015 17:00 Stara Čaršija - Stragari 6:2
23 24.05.2015 17:00 Stevka Božurevka - Stara Čaršija 1:2
24 30.05.2015 17:00 Stara Čaršija - Omladinac 0:0
25 06.06.2015 17:30 Borjak 2013 - Stara Čaršija 5:1
26 13.06.2015 17:30 Stara Čaršija - Kamenorezac 76 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga rasinska okružna liga Kamenorezac 76 24 21 1 2 64
2 Mladost 24 15 4 5 49
3 Jugovići (-1) 24 15 4 5 48
4 Omladinac (-2) 24 14 3 7 43
5 Stara Čaršija 24 13 4 7 43
6 Borjak 2013 24 12 4 8 40
7 Sloboda 1948 (-1) 24 11 7 6 39
8 Topoljak 24 11 3 10 36
9 Morava (-1) 24 11 4 9 36
10 Rujišnik 24 3 5 16 14
11 Stragari (-3) 24 4 1 19 10
12 Vinogradar 24 2 2 20 8
13 Stevka Božurevka (-1) 24 2 2 20 7
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu