XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
682 utakmica za dan Subota, 11 Oktobar 2014


Fudbal

11.10
15:00
Šumadija 1903
Jošanica
3
1
11.10.2014 15:00 3 : 1
11.10
15:00
GFK Jasenica 1911
Smederevo 1924
1
1
11.10.2014 15:00 1 : 1
11.10
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Jedinstvo
0
0
11.10.2014 15:00 0 : 0
11.10
15:00
Zvi┼żd
Pobeda
1
0
11.10.2014 15:00 1 : 0
11.10
14:30
Rudar
Budućnost Krušik 2014
0
0
11.10.2014 14:30 0 : 0
11.10
15:00
Kopaonik
Ozren
1
0
11.10.2014 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Car Konstantin
Radni─Źki (S)
1
0
11.10.2014 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Radan
─Éerdap
0
0
11.10.2014 15:00 0 : 0
11.10
15:00
Hajduk Veljko
Timo─Źanin
3
0
11.10.2014 15:00 3 : 0
11.10
15:00
Sloga
Radni─Źki (P)
2
7
11.10.2014 15:00 2 : 7
11.10
15:00
Tekstilac
Dinamo
0
1
11.10.2014 15:00 0 : 1
11.10
15:00
Vršac
Senta
1
3
11.10.2014 15:00 1 : 3
11.10
15:00
Radni─Źki (NP)
Dolina
1
3
11.10.2014 15:00 1 : 3
11.10
15:00
Ba─Źka 1901
Radni─Źki (SM)
2
1
11.10.2014 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Radni─Źki (┼á)
Dunav
0
0
11.10.2014 15:00 0 : 0
11.10
15:00
Cement
─îSK Pivara
0
2
11.10.2014 15:00 0 : 2
11.10
15:00
Banat
Sloga
1
2
11.10.2014 15:00 1 : 2
11.10
14:30
IMT
Sopot
2
0
11.10.2014 14:30
IMT
2 : 0
11.10
14:30
Sloboda
Polet
1
1
11.10.2014 14:30 1 : 1
11.10
14:30
Rudar (Baljevac)
Orlovac
0
3
11.10.2014 14:30 0 : 3
11.10
14:30
Trep─Źa
Omladinac
2
0
11.10.2014 14:30 2 : 0
11.10
14:30
VGSK
Obili─ç
1
0
11.10.2014 14:30 1 : 0
11.10
14:30
Sloga (B)
Mihajlovac 1934
1
4
11.10.2014 14:30 1 : 4
11.10
14:30
Jedinstvo 1945
Zlatar
3
0
11.10.2014 14:30 3 : 0
11.10
14:30
Sloga 1940
Sloga (S)
2
2
11.10.2014 14:30 2 : 2
11.10
14:30
Zlatibor
Ribnica
3
0
11.10.2014 14:30 3 : 0
11.10
15:00
┼Żitora─Ĺa
┼Żupa
0
1
11.10.2014 15:00 0 : 1
11.10
15:00
SFS Borac
Jedinstvo
1
3
11.10.2014 15:00 1 : 3
11.10
15:00
Napredak
Rudar Alpos
1
0
11.10.2014 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Bu─Źje
Bukovik
0
1
11.10.2014 15:00 0 : 1
11.10
15:00
Svrljig
Pukovac
2
1
11.10.2014 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Brestovac 1946
Rudar (B)
0
3
11.10.2014 15:00 0 : 3
11.10
15:00
BSK Bogovina
Dunav
1
4
11.10.2014 15:00 1 : 4
11.10
15:00
Rudar (P)
Brodoremont
1
0
11.10.2014 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Sloga
Lu┼żnica
1
2
11.10.2014 15:00 1 : 2
11.10
15:00
Balkanski
SFK Moravac
2
2
11.10.2014 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Jedinstvo (B)
SFK Morava
2
0
11.10.2014 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Pusta Reka
Ropotovo
2
0
11.10.2014 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Sremac Vojka
Budu─çnost
2
1
11.10.2014 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Crvena zvezda
Kabel
2
1
11.10.2014 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Sloga
Mladost
2
2
11.10.2014 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Kupinovo
Omladinac
0
1
11.10.2014 15:00 0 : 1
11.10
15:00
┼ŻSK
Ljukovo
2
0
11.10.2014 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Jedinstvo (SP)
Jugovi─ç
3
1
11.10.2014 15:00 3 : 1
11.10
15:00
Polet
Tisa
0
1
11.10.2014 15:00 0 : 1
11.10
15:00
TSC
Preporod
2
1
11.10.2014 15:00
TSC
2 : 1
11.10
15:00
Sloga
Radni─Źki (S)
3
0
11.10.2014 15:00 3 : 0
11.10
15:00
Proleter
Sloboda
1
0
11.10.2014 15:00 1 : 0
11.10
15:00
OFK Kikinda
Jedinstvo (BK)
1
1
11.10.2014 15:00 1 : 1
11.10
15:00
Budu─çnost
Borac (Sakule)
3
1
11.10.2014 15:00 3 : 1
11.10
15:00
Kozara
Vršac United
0
2
11.10.2014 15:00 0 : 2
11.10
14:30
Balkan Mirijevo
Radni─Źki (NB)
1
1
11.10.2014 14:30 1 : 1
11.10
15:30
Go─Ź
Granit
7
1
11.10.2014 15:30 7 : 1
11.10
15:00
─ćava
Vinogradi DB
3
1
11.10.2014 15:00 3 : 1
11.10
15:00
Sloga (D)
Mladost (P)
2
0
11.10.2014 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Sloboda
Sušica
2
1
11.10.2014 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Borac
Maršić
2
4
11.10.2014 15:00 2 : 4
11.10
15:30
Jasen
┼Żelezni─Źar
1
2
11.10.2014 15:30 1 : 2
11.10
14:30
Junior Novo Naselje
Kolubara
1
1
11.10.2014 14:30 1 : 1
11.10
14:30
Ka─Źer
Tešnjar
1
2
11.10.2014 14:30 1 : 2
11.10
14:30
Spartak 1924
Joševa
4
0
11.10.2014 14:30 4 : 0
11.10
15:00
Ma─Źva 2005
Jedinstvo (MZ)
5
1
11.10.2014 15:00 5 : 1
11.10
15:00
Gu─Źevo
Jedinstvo (Š)
3
3
11.10.2014 15:00 3 : 3
11.10
15:00
Jadar
Antimon
4
0
11.10.2014 15:00 4 : 0
11.10
14:30
Šumadinac (N)
Omladinac
2
3
11.10.2014 14:30 2 : 3
11.10
14:30
─Éerdap
Krilaš
2
0
11.10.2014 14:30 2 : 0
11.10
14:30
Radni─Źki 1926
Makce
6
1
11.10.2014 14:30 6 : 1
11.10
15:30
Blagotin
Ma─Źkovac
2
3
11.10.2014 15:30 2 : 3
11.10
15:30
Vojvodina
Budu─çnost
3
0
11.10.2014 15:30 3 : 0
11.10
15:30
Obili─ç
Be─Źej 1918
0
0
11.10.2014 15:30 0 : 0
11.10
14:30
Fruškogorski partizan
Jedinstvo
3
3
11.10.2014 14:30 3 : 3
11.10
14:30
Mladost
Proleter
1
1
11.10.2014 14:30 1 : 1
11.10
14:30
Veternik
Šajkaš 1908
4
1
11.10.2014 14:30 4 : 1
11.10
Sloven
Hajduk (D)
3
0
11.10.2014 3 : 0
11.10
15:00
Njegoš
Olimpija
1
0
11.10.2014 15:00 1 : 0
11.10
15:00
─îoka
Pali─ç
0
0
11.10.2014 15:00 0 : 0
11.10
15:00
Potisje
Krivaja
0
3
11.10.2014 15:00 0 : 3
11.10
15:00
Radni─Źki 1905
E─Ĺ┼íeg
3
1
11.10.2014 15:00 3 : 1
11.10
15:00
Sloga
Dunav
2
0
11.10.2014 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Stanišić
Hajduk
5
0
11.10.2014 15:00 5 : 0
11.10
15:00
Polet (K)
Grani─Źar (G)
1
4
11.10.2014 15:00 1 : 4
11.10
15:00
Radni─Źki Zrenjanin
Borac
0
0
11.10.2014 15:00 0 : 0
11.10
14:30
Policajac
Brodarac
2
1
11.10.2014 14:30 2 : 1
11.10
14:30
Milutinac
Banja (VB)
1
1
11.10.2014 14:30 1 : 1
11.10
14:30
PKB Kovilovo
Komgrap
2
2
11.10.2014 14:30 2 : 2
11.10
14:30
OFK Zabre┼żje
Mladost (B)
2
2
11.10.2014 14:30 2 : 2
11.10
14:30
Mladost (─î)
Šumadija (Š)
2
3
11.10.2014 14:30 2 : 3
11.10
14:30
Mladost (C)
Prva Iskra
1
2
11.10.2014 14:30 1 : 2
11.10
15:30
Naša krila 1936
Naisus
3
2
11.10.2014 15:30 3 : 2
11.10
15:30
Koprijan 1975
Zemljoradnik
4
3
11.10.2014 15:30 4 : 3
11.10
15:30
Rutevac
Malošište
1
4
11.10.2014 15:30 1 : 4
11.10
15:30
Radni─Źki 1924 (K)
Mladi radnik
4
2
11.10.2014 15:30 4 : 2
11.10
15:00
Budu─çnost
Sloga
3
1
11.10.2014 15:00 3 : 1
11.10
15:00
Vladimir Durkovi─ç
Borac
1
0
11.10.2014 15:00 1 : 0
11.10
14:30
Krivelj
Radni─Źki
5
1
11.10.2014 14:30 5 : 1
11.10
15:30
Zlot
Majdanpek
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Pore─Ź
Sloga
3
1
11.10.2014 15:30 3 : 1
11.10
15:00
OFK Niš
Aluminjum
1
1
11.10.2014 15:00 1 : 1
11.10
15:00
Rudar
Sloga
9
1
11.10.2014 15:00 9 : 1
11.10
15:00
P─Źinja
Bukuroca
5
0
11.10.2014 15:00 5 : 0
11.10
14:30
Zenit
Vinogradar
4
2
11.10.2014 14:30 4 : 2
11.10
14:30
Resavac
Kupinovac
2
0
11.10.2014 14:30 2 : 0
11.10
14:30
Napredak (Sv)
Mladost (S)
4
0
11.10.2014 14:30 4 : 0
11.10
15:30
Šumadija
Zvezda
0
0
11.10.2014 15:30 0 : 0
11.10
15:30
Grdica
Napredak
0
0
11.10.2014 15:30 0 : 0
11.10
Jedinstvo
Bratstvo
1
2
11.10.2014 1 : 2
11.10
15:00
Majur
Budu─çnost
1
3
11.10.2014 15:00 1 : 3
11.10
15:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Drina
5
0
11.10.2014 15:00 5 : 0
11.10
15:30
Varvarin
Polet 57
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Ratajac
┼Żupski biseri
2
3
11.10.2014 15:30 2 : 3
11.10
15:30
Kostre┼ż
Rubin (DS)
2
4
11.10.2014 15:30 2 : 4
11.10
15:00
Omladinac
Sremac Beomal
3
0
11.10.2014 15:00 3 : 0
11.10
15:00
RFK NS 1921
Fruškogorac
3
1
11.10.2014 15:00 3 : 1
11.10
15:00
Polet (R)
Jedinstvo GVD
1
2
11.10.2014 15:00 1 : 2
11.10
15:00
Napredak 2012
Polet (V)
1
3
11.10.2014 15:00 1 : 3
11.10
15:00
Pobeda 1976
Ratar
3
1
11.10.2014 15:00 3 : 1
11.10
14:30
Kopljari
Ranilovi─ç
2
1
11.10.2014 14:30 2 : 1
11.10
14:30
Rade Milošević
Budu─çnost
3
0
11.10.2014 14:30 3 : 0
11.10
15:00
Soko
Krivanj
1
1
11.10.2014 15:00 1 : 1
11.10
14:30
Polet (V)
Borac (K)
3
2
11.10.2014 14:30 3 : 2
11.10
14:30
Jedinstvo (Lj)
Jedinstvo (D)
4
0
11.10.2014 14:30 4 : 0
11.10
15:00
Tornjoš
Horgoš 1911
3
1
11.10.2014 15:00 3 : 1
11.10
14:30
Toplica
Gornji Lajkovac
4
2
11.10.2014 14:30 4 : 2
11.10
15:00
AZ Borac 2014
─îegar 2013 (K)
4
1
11.10.2014 15:00 4 : 1
11.10
15:00
Ratkovac
Mladost
0
2
11.10.2014 15:00 0 : 2
11.10
15:00
OFK Sikole
Grani─Źar
8
1
11.10.2014 15:00 8 : 1
11.10
14:30
Hajduk
Minel
0
3
11.10.2014 14:30 0 : 3
11.10
14:30
Avalski venac
OFK Mladost
2
3
11.10.2014 14:30 2 : 3
11.10
15:00
Rongo Siti
Lokomotiva
0
5
11.10.2014 15:00 0 : 5
11.10
15:00
Veliki Suvodol
Sloga
2
0
11.10.2014 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Sloboda
Mladost
0
3
11.10.2014 15:00 0 : 3
11.10
14:30
Crvena Jabuka
Rudar
7
1
11.10.2014 14:30 7 : 1
11.10
15:00
Kastrum
Grani─Źar
7
1
11.10.2014 15:00 7 : 1
11.10
15:00
Nacional
Šljivar
0
3
11.10.2014 15:00 0 : 3
11.10
15:00
Deli Jovan
Polet 1959
4
2
11.10.2014 15:00 4 : 2
11.10
14:30
Cerovac 2013
Proleter
2
0
11.10.2014 14:30 2 : 0
11.10
15:00
Sloga
Bratstvo
0
2
11.10.2014 15:00 0 : 2
11.10
15:30
Toplica
Moravac (─î)
1
3
11.10.2014 15:30 1 : 3
11.10
15:30
Moravac (ZT)
Grkinja
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
14:30
Badljevica
Petrijevac
0
3
11.10.2014 14:30 0 : 3
11.10
15:00
Mladost 2013
Mladost (B)
3
2
11.10.2014 15:00 3 : 2
11.10
15:00
Torpedo
Verko
3
1
11.10.2014 15:00 3 : 1
11.10
15:00
OFK Varna
Grušić
5
1
11.10.2014 15:00 5 : 1
11.10
Rankovac
Pocerina
3
0
11.10.2014 3 : 0
11.10
15:00
Rudar
Mladi radnik
0
1
11.10.2014 15:00 0 : 1
11.10
14:30
Zlatica Taun
ISK Izvor
2
2
11.10.2014 14:30 2 : 2
11.10
14:30
Radnik
Buljane
1
0
11.10.2014 14:30 1 : 0
11.10
15:00
Badince
Gornje Krajince
0
2
11.10.2014 15:00 0 : 2
11.10
15:00
Grdanica 024
Vlasina 2014
9
0
11.10.2014 15:00 9 : 0
11.10
15:00
OFK Bobište
Ofk Bratstvo
2
1
11.10.2014 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Nomanica
Napredak
2
3
11.10.2014 15:00 2 : 3
11.10
15:00
Turekovac
Atletiko
3
3
11.10.2014 15:00 3 : 3
11.10
15:00
Radnik 2013
Veternica 1926
10
0
11.10.2014 15:00 10 : 0
11.10
14:30
Br─Ĺanac
Buja─Źi─ç
1
0
11.10.2014 14:30 1 : 0
11.10
14:30
Brana Paunovi─ç
Melnica
5
0
11.10.2014 14:30 5 : 0
11.10
14:30
Manastirica
Bata Buli─ç
0
0
11.10.2014 14:30 0 : 0
11.10
14:30
Mladost (L)
Vukan
6
1
11.10.2014 14:30 6 : 1
11.10
14:30
Laolac
7. juli
5
2
11.10.2014 14:30 5 : 2
11.10
14:30
Dobrnje
Omladinac B
4
0
11.10.2014 14:30 4 : 0
11.10
15:30
Milo─Źajac
Jedinstvo
0
2
11.10.2014 15:30 0 : 2
11.10
15:00
Kolonija
Sloboda
6
1
11.10.2014 15:00 6 : 1
11.10
15:30
Ven─Źani
Tule┼ż
1
2
11.10.2014 15:30 1 : 2
11.10
15:30
Vrbica
Gorski car
3
0
11.10.2014 15:30 3 : 0
11.10
15:00
Mladost (G)
Rudar
0
3
11.10.2014 15:00 0 : 3
11.10
15:00
Vidojevica
Granit
1
1
11.10.2014 15:00 1 : 1
11.10
14:30
Beljanica
15. Avgust 1950
5
0
11.10.2014 14:30 5 : 0
11.10
14:30
Planinac
Resava
2
2
11.10.2014 14:30 2 : 2
11.10
17:00
Morava
Borjak 2013
1
0
11.10.2014 17:00 1 : 0
11.10
17:00
Mladost
Stevka Bo┼żurevka
5
2
11.10.2014 17:00 5 : 2
11.10
17:00
Stara Čaršija
Topoljak
1
0
11.10.2014 17:00 1 : 0
11.10
13:00
OFK Donja Ljubovi─Ĺa
Sloga (DB)
0
3
11.10.2014 13:00 0 : 3
11.10
13:00
Crn─Źa
Vrhpolje
2
1
11.10.2014 13:00 2 : 1
11.10
13:00
Grabovica
Azbukovica
3
3
11.10.2014 13:00 3 : 3
11.10
15:00
Stojan Lazarac
Bair
2
0
11.10.2014 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Mladost (MM)
Sloboda
0
2
11.10.2014 15:00 0 : 2
11.10
15:00
Crvena Zvezda
Janošik
0
3
11.10.2014 15:00 0 : 3
11.10
15:00
Solunac
Gaj
6
3
11.10.2014 15:00 6 : 3
Gaj
11.10
15:00
Grani─Źar
Banat
1
1
11.10.2014 15:00 1 : 1
11.10
15:30
Ropo─Źevo
Mladost
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:00
Culjkovi─ç
Sloga
2
2
11.10.2014 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Napredak (Š)
POFK Letnjikovac
1
0
11.10.2014 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Omladinac 2013
Metaloplastika
3
0
11.10.2014 15:00 3 : 0
11.10
15:00
Maovi
Zadrugar
0
5
11.10.2014 15:00 0 : 5
11.10
15:00
Mladost
Jedinstvo
2
2
11.10.2014 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Pomoravlje
Udarnik
0
3
11.10.2014 15:00 0 : 3
11.10
14:30
Velika Morava
Parcane
0
0
11.10.2014 14:30 0 : 0
11.10
15:30
Pade┼ż
Globoder
0
0
11.10.2014 15:30 0 : 0
11.10
Rasinac
Mladost VPD
0
3
11.10.2014 0 : 3
11.10
15:30
Vitanovac 08
Zmajevac
2
5
11.10.2014 15:30 2 : 5
11.10
15:30
Bukovica
Zdravinje
3
2
11.10.2014 15:30 3 : 2
11.10
15:30
Drugari
Grkljane
1
3
11.10.2014 15:30 1 : 3
11.10
14:30
Borac
Mladost
3
0
11.10.2014 14:30 3 : 0
11.10
15:00
Strmovo
Petka
0
1
11.10.2014 15:00 0 : 1
11.10
14:30
Ljubini─ç
Skela
3
0
11.10.2014 14:30 3 : 0
11.10
14:30
Tornado
Sloga
0
1
11.10.2014 14:30 0 : 1
11.10
14:30
Baljevac
Partizan
2
2
11.10.2014 14:30 2 : 2
11.10
14:30
Proleter
Rekreativo
3
0
11.10.2014 14:30 3 : 0
11.10
15:30
Kozara
Napredak
2
2
11.10.2014 15:30 2 : 2
11.10
15:30
Proleter
Sutjeska
3
4
11.10.2014 15:30 3 : 4
11.10
15:30
Mladost
Leotar
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Rudar Prijedor
Sloboda (MG)
0
0
11.10.2014 15:30 0 : 0
11.10
15:30
Krupa
Sloboda (NG)
0
1
11.10.2014 15:30 0 : 1
11.10
15:30
Tekstilac
Vlasenica
1
0
11.10.2014 15:30 1 : 0
11.10
15:30
Podrinje
Drina HE
3
0
11.10.2014 15:30 3 : 0
11.10
15:30
Mladost (R)
Zvijezda Brgule
0
1
11.10.2014 15:30 0 : 1
11.10
15:30
Famos
Proleter
1
0
11.10.2014 15:30 1 : 0
11.10
15:30
Vele┼ż
Gorica
1
0
11.10.2014 15:30 1 : 0
11.10
15:30
Mladost (BS)
Ili─çka 01
1
0
11.10.2014 15:30 1 : 0
11.10
15:30
Lokomotiva
Rudar
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Sloga Junajted
Glasinac 2011
2
1
11.10.2014 15:30 2 : 1
11.10
15:30
Jedinstvo
Radni─Źki
2
2
11.10.2014 15:30 2 : 2
11.10
15:30
Borac (Š)
Liješće
3
0
11.10.2014 15:30 3 : 0
11.10
15:30
Ozren
Modri─Źa
3
1
11.10.2014 15:30 3 : 1
11.10
15:30
Mineral
BSK
2
0
11.10.2014 15:30 2 : 0
BSK
11.10
15:30
Borac (KD)
Jedinstvo
4
2
11.10.2014 15:30 4 : 2
11.10
15:30
Sloga
┼Żupa Superpetrol
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Laktaši
Ljubi─ç
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
13:00
Omarska
Mladost
2
0
11.10.2014 13:00 2 : 0
11.10
15:30
Gomionica
Lijev─Źe
2
1
11.10.2014 15:30 2 : 1
11.10
15:30
Potkozarje
Mladost (KV)
2
0
11.10.2014 15:30 2 : 0
11.10
15:30
Sloga (S)
Dubrave
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Naprijed Horizont
Brdo
4
1
11.10.2014 15:30 4 : 1
11.10
15:30
Budu─çnost
Progres
1
0
11.10.2014 15:30 1 : 0
11.10
15:30
Ravan
FSA
2
1
11.10.2014 15:30 2 : 1
FSA
11.10
15:30
Mladost (S)
Lauš
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Sloga (T)
Karanovac
2
0
11.10.2014 15:30 2 : 0
11.10
15:30
Polet 1926
Crvena zvijezda (O)
6
0
11.10.2014 15:30 6 : 0
11.10
15:30
Hajduk
Crvena zvijezda (G)
3
0
11.10.2014 15:30 3 : 0
11.10
15:30
┼Żeljezni─Źar
Trebava
3
0
11.10.2014 15:30 3 : 0
11.10
15:30
Vranjak
Naša krila
0
2
11.10.2014 15:30 0 : 2
11.10
15:30
Rudanka
Skugri─ç
2
1
11.10.2014 15:30 2 : 1
11.10
15:30
Pridjel
Ozren
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Budu─çnost
Posavina
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Jedinstvo (R)
Bratstvo
3
1
11.10.2014 15:30 3 : 1
11.10
15:30
Lokanj
Podrinje
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Šekovići
Majevica
3
2
11.10.2014 15:30 3 : 2
11.10
15:30
Zadrugar
Srpska Varoš
2
1
11.10.2014 15:30 2 : 1
11.10
15:30
Jedinstvo (B)
Bira─Ź
8
0
11.10.2014 15:30 8 : 0
11.10
15:30
Guber
Proleter-RJ
4
0
11.10.2014 15:30 4 : 0
11.10
15:30
Jardan
Trnovica
1
4
11.10.2014 15:30 1 : 4
11.10
15:30
D┼żaja
Polet Krajišnik
3
2
11.10.2014 15:30 3 : 2
11.10
15:30
Mladost
Gorica
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Omladinac
Rekreativo
6
0
11.10.2014 15:30 6 : 0
11.10
15:30
Borac (ID)
┼Żeljezni─Źar
1
6
11.10.2014 15:30 1 : 6
11.10
15:30
─îelinac
Vrbas
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Milan
Sloboda
3
1
11.10.2014 15:30 3 : 1
11.10
15:30
Ratar
Torpedo
0
0
11.10.2014 15:30 0 : 0
11.10
15:30
Mladost (G)
Borac (Š)
2
1
11.10.2014 15:30 2 : 1
11.10
15:30
Sloga DIPO
Tamaris
4
1
11.10.2014 15:30 4 : 1
11.10
15:30
Mladi Krajišnik
Jablanica
5
0
11.10.2014 15:30 5 : 0
11.10
15:30
Biseri
Borac (M)
2
1
11.10.2014 15:30 2 : 1
11.10
15:30
Kozara
Mladost (B)
3
1
11.10.2014 15:30 3 : 1
11.10
15:00
┼Żeljezni─Źar
Slaven
1
3
11.10.2014 15:00 1 : 3
11.10
15:00
Berek 1975
Kne┼żopoljac
1
1
11.10.2014 15:00 1 : 1
11.10
15:00
Plamen
Bratstvo
0
1
11.10.2014 15:00 0 : 1
11.10
15:00
Gomjenica
Radnik Urije
1
1
11.10.2014 15:00 1 : 1
11.10
15:00
Mrakovica
Kozara
1
1
11.10.2014 15:00 1 : 1
11.10
15:00
Brzi
Sloga
3
3
11.10.2014 15:00 3 : 3
11.10
15:30
Polet
Borac 1975
3
0
11.10.2014 15:30 3 : 0
11.10
15:30
Zvijezda
Borac (L)
1
4
11.10.2014 15:30 1 : 4
11.10
15:30
27. Juli
Borac (K)
0
7
11.10.2014 15:30 0 : 7
11.10
15:30
Kalemi
13 Skojevki
5
0
11.10.2014 15:30 5 : 0
11.10
15:30
Omladinac
Bratstvo (K)
1
4
11.10.2014 15:30 1 : 4
11.10
15:30
Vilusi
Romanovci
0
2
11.10.2014 15:30 0 : 2
11.10
15:30
Stevan Duki─ç
Bratstvo (O)
5
3
11.10.2014 15:30 5 : 3
11.10
15:30
Borac
Novi Napredak
1
0
11.10.2014 15:30 1 : 0
11.10
15:30
Laminci
Polet
1
3
11.10.2014 15:30 1 : 3
11.10
15:30
Rudar
Rasavci
4
0
11.10.2014 15:30 4 : 0
11.10
15:30
Blatna
Svodna
1
1
11.10.2014 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Moštanica
Omladinac
0
3
11.10.2014 15:30 0 : 3
11.10
15:30
Podgrme─Ź
Kiseljak
4
2
11.10.2014 15:30 4 : 2
11.10
15:30
Partizan
Radnik
4
0
11.10.2014 15:30 4 : 0
11.10
14:30
Radnik
Vukona
8
0
11.10.2014 14:30 8 : 0
11.10
15:00
Napredak 1976
Omladinac
1
0
11.10.2014 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Rtanj
Bukovik
0
3
11.10.2014 15:00 0 : 3
11.10
Jedinstvo
Mladi Radnik
3
1
11.10.2014 3 : 1
11.10
Kotlenik
Omladinac
4
3
11.10.2014 4 : 3
11.10
15:00
Mladost (PP)
Jevremovac
2
0
11.10.2014 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Gra─Źanica
Polet
3
2
11.10.2014 15:00 3 : 2
11.10
15:00
Mineralac
Izmornik
1
1
11.10.2014 15:00 1 : 1
11.10
15:00
Kom
Jedinstvo
0
0
11.10.2014 15:00
Kom
0 : 0
11.10
15:00
Arsenal
Iskra
0
1
11.10.2014 15:00 0 : 1
11.10
15:00
Ibar
Bratstvo
1
1
11.10.2014 15:00 1 : 1
11.10
15:00
De─Źi─ç
Radni─Źki
1
0
11.10.2014 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Jezero
Igalo
1
1
11.10.2014 15:00 1 : 1
11.10
15:00
Zabjelo
Cetinje
2
0
11.10.2014 15:00 2 : 0
11.10
12:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Gradac
6
0
11.10.2014 12:00 6 : 0
11.10
15:00
Radni─Źki 1919
Rubin
4
0
11.10.2014 15:00 4 : 0
11.10
15:00
Obili─ç
Sremice
6
2
11.10.2014 15:00 6 : 2
11.10
15:00
Polet
Ba─Źka ┼Żabalj
6
1
11.10.2014 15:00 6 : 1
11.10
15:00
Mašinac
Spartak
0
4
11.10.2014 15:00 0 : 4
11.10
15:30
┼Żelezni─Źar Pan─Źevo
Kolibri
2
2
11.10.2014 15:30 2 : 2
11.10
13:00
Ma─Źva
Jagodina
2
2
11.10.2014 13:00 2 : 2
11.10
15:00
Drina
Travnik
2
0
11.10.2014 15:00 2 : 0
11.10
14:00
OFK Beograd
Radni─Źki 1923
4
0
11.10.2014 14:00 4 : 0
11.10
11:00
Napredak
Partizan
1
2
11.10.2014 11:00 1 : 2
11.10
12:30
Brodarac
Metalac
2
0
11.10.2014 12:30 2 : 0
11.10
10:00
Radni─Źki (NP)
Indeks
0
0
11.10.2014 10:00 0 : 0
11.10
10:00
Vršac United
Proleter (NS)
1
0
11.10.2014 10:00 1 : 0
11.10
10:00
Radni─Źki (S)
Radni─Źki (SM)
3
1
11.10.2014 10:00 3 : 1
11.10
10:00
─îSK Pivara
Donji Srem
4
2
11.10.2014 10:00 4 : 2
11.10
10:00
┼ŻAK
Vojvodina
1
8
11.10.2014 10:00 1 : 8
11.10
10:00
Kabel
Proleter 2006
0
1
11.10.2014 10:00 0 : 1