XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 644 utakmica za dan
Nedelja, 16 Novembar 2014

Fudbal

16.11.2014 13:00 Bane 1 : 2 Karađorđe
16.11.2014 13:30 Kopaonik 2 : 1 Sinđelić
16.11.2014 11:00 Car Konstantin 0 : 1 Dinamo
16.11.2014 13:30 Radan 0 : 3 Tabane 1970
16.11.2014 13:00 Dolina 1 : 0 Sloga
16.11.2014 13:00 Senta 2 : 0 Cement
16.11.2014 13:00 PIK Prigrevica 3 : 1 Radnički (NP)
16.11.2014 11:00 Hajduk 1 : 5 Turbina
16.11.2014 11:00 Dorćol 3 : 1 Radnički (O)
16.11.2014 13:00 Železnik Lasta 1 : 0 IMT
16.11.2014 13:00 Srem 0 : 2 BASK
16.11.2014 13:00 Tutin 3 : 0 Partizan
16.11.2014 13:00 Orlovac 0 : 1 Slavija
16.11.2014 13:00 Polet 0 : 0 Rudar (Bresnica)
16.11.2014 13:00 Vodojaža 1 : 1 Trepča
16.11.2014 13:00 Sloboda 1 : 0 Dragačevo
16.11.2014 13:00 RSK 1 : 0 Mihajlovac 1934
16.11.2014 13:00 Lepenica 0 : 1 Sloboda
16.11.2014 13:00 Obilić 2 : 1 Napredak
16.11.2014 13:00 Železničar (P) 2 : 1 Homoljac
16.11.2014 13:00 Mladi radnik (R) 2 : 0 Sloga (B)
16.11.2014 13:00 Sloga (S) 2 : 0 FAP
16.11.2014 13:00 Zlatar 1 : 1 Zadrugar
16.11.2014 13:00 OFK Osečina 1 : 1 Zlatibor
16.11.2014 13:00 Polimlje 3 : 0 Sloga 1940
16.11.2014 13:30 Župa 0 : 3 Lugomir
16.11.2014 13:30 Temnić 1924 2 : 0 FUD
16.11.2014 13:30 Kosanica 2 : 0 Rembas
16.11.2014 13:30 Jedinstvo (M) 3 : 2 SFS Borac
16.11.2014 13:30 Poljoprivrednik 3 : 0 Trajal
16.11.2014 13:30 Rudar Alpos 8 : 1 Rudar (B)
16.11.2014 13:30 Pukovac 0 : 2 Dunav
16.11.2014 13:30 Bukovik 5 : 1 BSK Bogovina
16.11.2014 13:30 Moravica 2 : 1 Kablovi
16.11.2014 13:30 Vlasina 0 : 0 SFK Morava
16.11.2014 13:30 Sloboda 2 : 1 Ropotovo
16.11.2014 13:30 Bobište 0 : 1 Jedinstvo (B)
16.11.2014 13:30 Jablanica 2 : 4 Mladost
16.11.2014 13:30 Jedinstvo (BP) 1 : 0 BSK Bujanovac
16.11.2014 13:00 Budućnost 2 : 1 Jugović
16.11.2014 13:00 Ljukovo 1 : 2 LSK Laćarak
16.11.2014 10:00 Kabel 3 : 1 Hajduk
16.11.2014 13:00 Tisa 1 : 1 OFK Odžaci
16.11.2014 13:00 Zadrugar 0 : 0 Subotica
16.11.2014 13:00 OFK Mladost APA 2 : 1 Mladost (T)
16.11.2014 13:00 Bačka (P) 1 : 3 Polet
16.11.2014 13:00 Crvena Zvezda (RS) 1 : 1 Železničar
16.11.2014 13:00 Lepušnica 3 : 1 Lokomotiva
16.11.2014 10:00 Grafičar 0 : 2 Radnički (NB)
16.11.2014 13:00 Boleč 3 : 0 Zvezdara
16.11.2014 13:00 Stepojevac Vaga 1 : 0 Balkan Mirijevo
16.11.2014 13:00 Vrčin 0 : 2 Sremčica
16.11.2014 13:00 Baćevac 1 : 3 Crvena zvezda
16.11.2014 13:00 Jedinstvo 1 : 0 PKB
16.11.2014 13:30 Lazac 2 : 1 Kraljevo Hajduk
16.11.2014 13:30 Karađorđe 1 : 0 Budućnost
16.11.2014 13:30 Polet 1 : 5 Ibar
16.11.2014 13:30 Radnik 3 : 2 Mataruge
16.11.2014 13:30 Borac 3 : 1 Pazar Juniors 2011
16.11.2014 13:30 OFK Ras 1 : 2 Goč
16.11.2014 13:00 Sušica 2 : 3 Maršić
16.11.2014 13:00 Mladost (P) 2 : 2 Kolonija
16.11.2014 13:00 Vinogradi DB 2 : 2 Borac
16.11.2014 13:00 Budućnost 4 : 0 Korićani
16.11.2014 13:00 Tešnjar 4 : 1 Joševa
16.11.2014 13:00 OFK Divci 2 : 2 Spartak 1924
16.11.2014 13:00 Kolubara 2 : 0 Sovljak
16.11.2014 13:00 Trlić 3 : 0 Kačer
16.11.2014 13:00 Jedinstvo (Š) 2 : 3 Borac (V)
16.11.2014 13:00 Provo 2 : 0 Antimon
16.11.2014 13:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 1 Jadar
16.11.2014 13:00 Lipolist 1 : 0 Podrinje
16.11.2014 13:00 Drina 2 : 1 Borac (L)
16.11.2014 13:00 Hajduk Stanko 6 : 3 Gučevo
16.11.2014 13:00 Borac 2 : 1 Prvi srpski ustanak
16.11.2014 13:00 Vitlina-Bokanja 1 : 1 Šumadinac (S)
16.11.2014 13:00 Banja 4 : 1 Šatornja
16.11.2014 13:00 Vinča 3 : 1 Omladinac
16.11.2014 13:00 ŽSK 2 : 1 Aranđelovac
16.11.2014 10:00 Šumadija 7 : 5 Karađorđe
16.11.2014 13:00 Junkovac 6 : 1 Partizan (D)
16.11.2014 13:00 Zadrugar (T) 0 : 2 Napredak 1936
16.11.2014 13:00 Mlava (ML) 1 : 0 Mladost (B)
16.11.2014 13:00 Sloga (B) 2 : 0 Krilaš
16.11.2014 13:00 Vojvoda Milenko 2 : 1 Petar Dobrnjac
16.11.2014 13:00 Makce 4 : 1 Polet (SD)
16.11.2014 13:30 Sloga (M) 0 : 2 Osipaonica
16.11.2014 13:30 Budućnost (MK) 0 : 2 Budućnost (R)
16.11.2014 13:30 Proleter 4 : 1 Železničar (K)
16.11.2014 13:30 Vodice 5 : 1 SASK
16.11.2014 13:30 Jedinstvo (K) 2 : 1 Šumadija
16.11.2014 13:30 7. Juli 5 : 0 Mladi borac
16.11.2014 13:30 Udarnik 1 : 0 Železničar (S)
16.11.2014 13:30 Kušiljevo 4 : 0 Napredak (Z)
16.11.2014 13:30 Napredak (D) 5 : 2 Mladost (D)
16.11.2014 13:30 Morava 6 : 2 OFK Bratstvo
16.11.2014 13:30 OFK Tekstilac 5 : 0 Mladi radnik
16.11.2014 11:00 BSK 2 : 1 Sloga (V)
16.11.2014 13:30 Mladost (J) 2 : 3 Mladost (K)
16.11.2014 13:30 Sloga (DV) 3 : 0 Budućnost
16.11.2014 13:30 Mladost 1982 2 : 1 Real
16.11.2014 13:30 Nikodije Stojanović Tatko 6 : 2 Omladinac
16.11.2014 13:30 Dunđerski 2 : 3 Dobrič
16.11.2014 13:30 Pobeda 0 : 7 Borac
16.11.2014 13:30 Kaćuša 0 : 4 Svetlost
16.11.2014 13:00 Mačkovac 4 : 1 13. April
16.11.2014 13:00 Gornji Stepoš 3 : 2 Mladost
16.11.2014 13:00 Mladi radnik 0 : 3 Jastrebac
16.11.2014 13:00 Trudbenik 0 : 1 Naupare
16.11.2014 13:00 Omladinac 2 : 1 Sloga (D)
16.11.2014 13:00 Bošnjane 2 : 1 Sloga (Ć)
16.11.2014 13:00 Jedinstvo 1936 0 : 2 Šanac
16.11.2014 13:00 Gradina 3 : 1 Vinogradar
16.11.2014 13:30 Maglić 1 : 4 Borac
16.11.2014 13:30 Stari Grad 2 : 0 Tvrdjava
16.11.2014 13:30 Budućnost 2 : 4 Bečej 1918
16.11.2014 13:30 Mladost Radost 7 : 1 Obilić
16.11.2014 13:30 Hajduk 2 : 1 Titel
16.11.2014 13:30 Sutjeska 1 : 2 Krila Krajine
16.11.2014 13:30 Mladost 1 : 0 Vojvodina
16.11.2014 13:00 Proleter 1 : 2 Susek
16.11.2014 13:00 Dinamo 1 : 3 OFK Futog
16.11.2014 13:00 Jedinstvo 3 : 0 Šajkaš 1908
16.11.2014 13:00 Petrovaradin 0 : 3 Veternik
16.11.2014 13:00 TSK 2 : 1 OFK Sirig
16.11.2014 13:00 Tatra 2 : 2 Fruškogorski partizan
16.11.2014 Radnički 0 : 1 Hajduk 1925 Podunavac
16.11.2014 OFK Zeka Buljubaša 0 : 1 1. Maj
16.11.2014 Donji Petrovci 2 : 0 Rudar
16.11.2014 Hajduk (D) 3 : 1 Napredak
16.11.2014 Budućnost 4 : 2 Jadran
16.11.2014 PSK Putinci 1 : 3 Hrtkovci
16.11.2014 13:00 Palić 0 : 4 Vinogradar
16.11.2014 13:00 BSK 2 : 1 Sloga
16.11.2014 13:00 Lipar 2 : 0 Omladinac (D)
16.11.2014 13:00 Kordun 1 : 1 Graničar (G)
16.11.2014 13:00 Hajduk 3 : 2 Polet (K)
16.11.2014 13:00 Dunav 2 : 2 Rusin
16.11.2014 13:00 Terekveš 2 : 2 Omladinac (B)
16.11.2014 13:30 Jugoslavija 1 : 2 BAK
16.11.2014 13:30 Sloga (BNS) 1 : 0 Vojvodina
16.11.2014 13:30 Polet 1 : 1 Vulturul
16.11.2014 13:30 Mladost (V) 3 : 1 Partizan (G)
16.11.2014 13:30 Slavija 2 : 2 Crvena zvezda
16.11.2014 13:30 Budućnost (A) 4 : 2 Hajdučica
16.11.2014 13:30 Mladost (O) 2 : 4 Radnički (B)
16.11.2014 13:00 Zadrugar 2 : 2 Naftagas
16.11.2014 13:00 Napredak 2 : 4 Krajina
16.11.2014 13:00 Borac 4 : 1 Vojvodina (B)
16.11.2014 13:00 ŽAK 4 : 1 Radnički 1911
16.11.2014 13:00 Omladinac 1 : 2 Vojvodina 1928
16.11.2014 13:00 Mladost 1 : 2 Vojvodina (NM)
16.11.2014 13:00 Zmaj 1953 0 : 2 Dunav-Sv.Stefan
16.11.2014 11:00 13. maj 1 : 3 BSK 1925
16.11.2014 13:00 Banja (VB) 1 : 2 Komgrap
16.11.2014 13:00 Brodarac 1 : 2 PKB Kovilovo
16.11.2014 13:00 Rušanj 2 : 2 OFK Zabrežje
16.11.2014 11:00 Prva Iskra 3 : 0 Vranić
16.11.2014 13:00 Šumadija (Š) 4 : 1 Budućnost (Z)
16.11.2014 13:00 Mladost (B) 7 : 1 Borac (L)
16.11.2014 10:00 Radnički (R) 0 : 4 Veliki Borak
16.11.2014 13:00 Kosmaj 3 : 0 Heroj 1925
16.11.2014 13:00 Kovačevac 1 : 3 Selo Mladenovac
16.11.2014 13:00 OFK Leštane 0 : 8 Torlak
16.11.2014 13:00 Vlaška 2 : 0 Velika Krsna
16.11.2014 13:00 Dunavac (G) 2 : 1 Pudarci
16.11.2014 13:00 Pinosava 4 : 0 Podunavac (R)
16.11.2014 13:30 Zemljoradnik 3 : 1 Orljane
16.11.2014 13:30 Radnički 1947 (Č) 4 : 2 Radnički 1924 (K)
16.11.2014 13:30 Jedinstvo 5 : 1 Rutevac
16.11.2014 13:30 Zaplanjac 2 : 0 Naša krila 1936
16.11.2014 13:30 Rasovača 4 : 3 Morava
16.11.2014 13:30 Čekmin 2 : 0 Radnički
16.11.2014 13:30 Sloga 2 : 0 Jedinstvo (G)
16.11.2014 13:30 OFK Brza 6 : 0 Mladost
16.11.2014 13:30 Šumadija 3 : 1 Umac
16.11.2014 13:30 Vučje 2 : 1 Mladi borac
16.11.2014 13:30 Zloćudovo 1 : 0 Progres
16.11.2014 13:30 Plantaža 2 : 1 Budućnost
16.11.2014 13:30 Železničar 3 : 0 Jedinstvo (GS)
16.11.2014 13:30 Šarbanovac 0 : 3 Slatina (B)
16.11.2014 13:30 Radnički 2 : 1 Deli Jovan
16.11.2014 13:30 Krivelj 3 : 4 Zlot
16.11.2014 13:30 Branik 4 : 1 Blizna
16.11.2014 13:30 Jedinstvo 6 : 1 Aluminjum
16.11.2014 13:30 Vrtište 0 : 1 Morava
16.11.2014 13:30 Crvena zastava 2 : 3 OFK Brzi Brod
16.11.2014 13:30 Rudar 0 : 1 OFK Niš
16.11.2014 13:30 Radnički 1936 5 : 1 Proleter (DV)
16.11.2014 13:30 Mladost 0 : 1 Palilulac
16.11.2014 13:30 Proleter (M) 0 : 2 Budućnost (PK)
16.11.2014 13:30 Radnički 4 : 1 Rgotina
16.11.2014 13:30 ŠSK 2 : 2 Rudar
16.11.2014 13:30 Osnić 4 : 0 Svrljiška topla
16.11.2014 13:30 Polet 2 : 5 Omladinac
16.11.2014 13:30 OFK Knjaz 0 : 1 Malinik
16.11.2014 13:30 OFK 019 Zaječar 3 : 2 Trebič
16.11.2014 13:30 Mladost 1 : 6 Borac
16.11.2014 13:30 Bukuroca 1 : 3 Biljači
16.11.2014 13:30 Vihor 0 : 0 Levosoje Talenat
16.11.2014 13:30 Ternoci 8 : 0 Mladost (S)
16.11.2014 13:30 Vranjska Banja 6 : 0 Trešnjevka
16.11.2014 13:30 Pavlovac 0 : 1 OFK Alakince
16.11.2014 13:30 Čelik 1 : 2 Mladost (B)
16.11.2014 14:00 Brezovica 0 : 0 Polet
16.11.2014 13:30 Gračanica 6 : 0 Radnički
16.11.2014 13:30 Morava 0 : 3 Glama
16.11.2014 13:30 Mineralac 2 : 2 Kriva Reka
16.11.2014 13:30 Sloga 5 : 1 Rudar
16.11.2014 13:30 Kusce 0 : 3 Izmornik
16.11.2014 13:30 Ratar 3 : 2 Dunav
16.11.2014 13:30 Karaš (J) 0 : 3 Partizan (U)
16.11.2014 13:30 Partizan (K) 3 : 5 Vojvodina (S)
16.11.2014 13:30 Borac (VG) 0 : 2 Vladimirovac
16.11.2014 13:30 Dobrica 1 : 0 Potporanj
16.11.2014 13:30 Vojvodina (CC) 1 : 0 Jedinstvo (V)
16.11.2014 13:30 Blagotin 3 : 0 Napredak
16.11.2014 13:30 Vinogradar 2 : 3 Kupinovac
16.11.2014 13:30 Juhor 5 : 2 Mladost
16.11.2014 13:30 Kolare 2 : 0 Crni Vrh
16.11.2014 13:30 Partizan 3 : 1 Vinorača
16.11.2014 13:30 Šumadija 2 : 0 Javor
16.11.2014 13:30 Rudar (S) 4 : 2 Mladost (S)
16.11.2014 13:30 Rudar (P) 2 : 0 Resavac
16.11.2014 13:30 Polet 5 : 2 Istok 63
16.11.2014 13:30 Hajduk 1 : 2 Napredak (Sv)
16.11.2014 13:30 Radnički 1 : 2 Moravac
16.11.2014 13:30 Napredak (St) 1 : 2 OFK Batinac
16.11.2014 13:30 Napredak 1 : 0 Železničar
16.11.2014 Jedinstvo (M) 4 : 1 Borac (M)
16.11.2014 Obilić 1993 4 : 0 Jedinstvo (P)
16.11.2014 Graničar (G) 1 : 0 Fruškogorac
16.11.2014 Borac (K) 6 : 2 Fruška Gora
16.11.2014 Graničar (K) 2 : 0 Noćaj
16.11.2014 Sloga 3 : 8 OFK Brestač
16.11.2014 13:30 Partizan 5 : 0 Morava (S)
16.11.2014 13:30 Napredak 0 : 1 Stubal
16.11.2014 13:30 Proleter 5 : 0 Budućnost
16.11.2014 13:30 Zvezda 0 : 0 Magnohrom
16.11.2014 13:30 Jedinstvo 1 : 7 Real
16.11.2014 13:30 Tavnik 4 : 2 Grdica
16.11.2014 Sloboda 6 : 0 Mladost (B)
16.11.2014 Mladost (DL) 1 : 0 Bratstvo
16.11.2014 11:00 Lemind 1953 1 : 0 Jedinstvo
16.11.2014 Morava (G) 6 : 1 Navalin
16.11.2014 Kumarevo 65 1 : 2 Gradac
16.11.2014 Omladinac 2 : 0 OFK Morava
16.11.2014 Polet 1 : 0 Moravac
16.11.2014 13:00 Budućnost 0 : 0 Milicionar
16.11.2014 13:00 Radnik 0 : 3 Sloga
16.11.2014 13:00 Cer 1 : 3 Drina
16.11.2014 13:00 Proleter 0 : 2 Radnički Šabački
16.11.2014 13:00 Budućnost 2 : 3 Gorki
16.11.2014 13:00 Duško 2 : 2 Partizan
16.11.2014 13:00 Mladost (DB) 2 : 0 Milan Orlić
16.11.2014 13:00 Cerova 6 : 3 7. Juli
16.11.2014 13:00 Sloga (S) 1 : 0 Čobanče
16.11.2014 13:00 Cer 3 : 4 Sloga (LŠ)
16.11.2014 13:00 Jedinstvo 6 : 0 Stolice
16.11.2014 11:00 Studenac 5 : 1 Velika Reka
16.11.2014 13:00 Mladost (DK) 3 : 1 Rubin (Z)
16.11.2014 13:00 Župski biseri 2 : 2 Rubin (DS)
16.11.2014 13:00 14. Oktobar 2 : 4 Stari Trstenik
16.11.2014 13:00 Polet 57 2 : 1 Sloga
16.11.2014 13:00 Donji Kopaonik 7 : 0 Kostrež
16.11.2014 13:00 Ribnik 4 : 2 Ratajac
16.11.2014 13:00 Fruškogorac 2 : 3 Železničar
16.11.2014 13:00 Bačka 1 : 2 Centar
16.11.2014 13:00 Borac 2 : 1 Čenej
16.11.2014 13:00 RFK NS 1921 1 : 1 Omladinac
16.11.2014 13:30 OFK Rutevac 1908 3 : 3 Sloga
16.11.2014 11:00 Vukašinovac 0 : 3 Polet (V)
16.11.2014 11:00 Jastrebac 1 : 3 Pobeda 1976
16.11.2014 11:00 Gredetin 2 : 0 Kraljevo
16.11.2014 13:30 OFK Draževac 1 : 4 Crvena Zvezda
16.11.2014 13:00 Plaskovac 3 : 0 Jasenica
16.11.2014 13:00 Mladost 2 : 2 Proleter
16.11.2014 13:00 Sloga 3 : 1 Radoje Domanović
16.11.2014 13:00 Mladi rudar 2 : 0 Kopljari
16.11.2014 13:00 Misača 3 : 1 B 2000
16.11.2014 13:00 Radnički 2 : 1 Omladinac (Š)
16.11.2014 13:00 Budućnost 2 : 0 Napredak 1927
16.11.2014 13:00 Mladost 3 : 0 Rudar
16.11.2014 13:00 Omladinac (S) 0 : 2 Borac
16.11.2014 13:00 Polet 3 : 0 BSK 1924
16.11.2014 13:00 Dragoš 1 : 2 Rade Milošević
16.11.2014 13:00 Napredak 1934 2 : 0 Napredak (B)
16.11.2014 13:00 Vihor 4 : 1 Borac (K)
16.11.2014 13:00 Sloga (D) 1 : 5 Jedinstvo (D)
16.11.2014 13:00 Kurjače 5 : 1 Polet (V)
16.11.2014 13:00 Dunavac 0 : 2 Sloga (Ć)
16.11.2014 13:00 Vujan 1 : 0 Prijatelji
16.11.2014 13:00 BIP 2 : 0 Strelac
16.11.2014 13:00 Planinac 4 : 4 Premeća
16.11.2014 13:00 Rakova 1 : 3 Morava (K)
16.11.2014 13:00 Zadrugar 2 : 2 Budućnost
16.11.2014 13:00 Morava (M) 2 : 1 Čačak 94
16.11.2014 13:00 Jedinstvo 2 : 0 Šampion
16.11.2014 13:00 Horgoš 1911 0 : 2 Tornjoš
16.11.2014 13:00 OFK Bagremar 1 : 0 Sloga
16.11.2014 13:00 Šumadija 1934 5 : 0 Žeželj
16.11.2014 13:00 Zastava 3 : 2 Azbest
16.11.2014 13:00 Srbija 3 : 1 Botunje
16.11.2014 13:00 Mladost Teferič 1 : 3 Kremenac
16.11.2014 13:00 Košutnjak 0 : 2 Hajduk
16.11.2014 13:00 Seljak 1 : 1 Šumarice 2008
16.11.2014 13:00 Kutlovo 1 : 2 21. oktobar
16.11.2014 13:30 Delijski Vis 4 : 1 Sloga 1948 (M)
16.11.2014 13:30 Čegar 2013 (K) 2 : 0 Mladost (DK)
16.11.2014 13:30 Stevan Nešticki 4 : 0 Sečanica
16.11.2014 13:30 Supovac 0 : 9 Mramor 1927
16.11.2014 13:30 Morava 1949 1 : 0 Vulkan 1963
16.11.2014 13:30 Mladost 1954 (DM) 1 : 2 AZ Borac 2014
16.11.2014 12:00 Ježevica 5 : 4 Glumač
16.11.2014 14:00 Borac 4 : 3 Trešnjica
16.11.2014 14:00 Pobeda 1 : 5 Avijatičar
16.11.2014 14:00 Blagaja 3 : 2 Lazarica
16.11.2014 14:00 Gorobilje 2 : 5 Bakionica
16.11.2014 14:00 Dobrinjac 4 : 2 Plavi Tok
16.11.2014 14:00 Duškovci 2 : 5 Savinac 1933
16.11.2014 13:30 Polet 3 : 0 Samarinovac
16.11.2014 13:30 Urovica 7 : 0 Malajnica
16.11.2014 13:30 Srbovo 2 : 1 Miloševo
16.11.2014 13:30 Graničar 2 : 3 Kovilovo
16.11.2014 13:30 Smedovac 0 : 1 Čubra
16.11.2014 13:30 OFK Tamnič 1 : 4 BSK 1934
16.11.2014 13:30 Omladinac 5 : 1 Velika reka
16.11.2014 13:30 Velika Vrbica 2 : 3 Napredak
16.11.2014 11:00 Koča Andjelković 0 : 3 Mala Vrbica
16.11.2014 13:30 Pontes 3 : 0 Rtkovo
16.11.2014 13:30 Lokomotiva 4 : 8 Lovćen
16.11.2014 13:30 Kladušnica 0 : 3 Egeta
16.11.2014 11:00 Karađorđe 1 : 1 Crvena zvezda
16.11.2014 13:00 Pobeda 2 : 1 BSK
16.11.2014 13:00 Lokomotiva 2 : 1 Mladost (R)
16.11.2014 13:00 Grivac 1 : 1 Mladost MG
16.11.2014 13:00 Beli Orlovi 3 : 0 Bare
16.11.2014 13:00 Marjan 1 : 2 Kusovac
16.11.2014 13:00 Sloga 5 : 1 Kotlenik
16.11.2014 13:30 Slemen 1 : 0 Sloga
16.11.2014 13:30 Jedinstvo 1952 5 : 0 Rtanj
16.11.2014 13:30 Palilulac 0 : 1 Sloboda 2013
16.11.2014 13:00 Galeb 0 : 2 Pričinović
16.11.2014 13:00 Sloga Trgošped 1 : 4 Jevremovac
16.11.2014 13:00 Trešnjevka 0 : 1 Karađorđe
16.11.2014 13:00 Volujac 1 : 4 Mladost (PP)
16.11.2014 13:00 Dobrava 1 : 1 Vlašić
16.11.2014 13:00 Sloga (K) 3 : 1 Mladost (Z)
16.11.2014 13:00 Mrovska 1 : 0 Radnički (K)
16.11.2014 13:00 Metalac 1 : 4 Mip Majdan
16.11.2014 13:00 Sloga (L) 3 : 3 Dunav
16.11.2014 13:00 Ljubičevo 1 : 3 Sopot
16.11.2014 13:00 Pobeda 4 : 2 Zemljoradnik
16.11.2014 13:00 Stig 1955 0 : 0 Napredak 1947
16.11.2014 13:00 Dunavac 5 : 0 Proleter
16.11.2014 13:00 Sloga (D) 4 : 5 Napredak (P)
16.11.2014 13:00 Sloga 1949 1 : 0 Mladost (B)
16.11.2014 13:00 Skupljen 2013 3 : 2 Torpedo
16.11.2014 13:00 Krnule 09 0 : 3 Mladost 2013
16.11.2014 13:00 Polet 2 : 1 Dragojevac
16.11.2014 13:00 Budućnost 3 : 0 Vreoci
16.11.2014 13:00 Bistrica 5 : 1 Rudar
16.11.2014 13:00 OFK Radnički 3 : 1 Sloboda
16.11.2014 13:00 Lazarevac 4 : 2 BSK
16.11.2014 13:00 Heroj 6 : 1 Buljane
16.11.2014 13:00 Sloboda 4 : 0 Jedinstvo
16.11.2014 13:00 OFK Borac 3 : 0 Radnik
16.11.2014 13:00 Budućnost (L) 4 : 2 Zlatica Taun
16.11.2014 13:00 Popovac 2 : 3 Omladinac
16.11.2014 13:30 Jašunja 3 : 0 OFK Bobište
16.11.2014 13:30 Polet 4 : 0 Sremski vitezovi
16.11.2014 13:30 27. Oktobar 3 : 6 Fruškogorac
16.11.2014 13:30 Jedinstvo 2 : 2 Mladost (B)
16.11.2014 13:30 Planinac 3 : 1 Sremac
16.11.2014 13:30 Sloga 10 : 1 OFK Kraljevci
16.11.2014 13:30 Mladost (P) 0 : 4 Borac
16.11.2014 13:30 Car Uroš 2 : 0 Vojvodina
16.11.2014 13:30 Atletiko 2 : 2 Milanovo
16.11.2014 13:30 Veternica 1926 0 : 2 Veliko Trnjane
16.11.2014 13:00 Paune 2 : 3 Žabari
16.11.2014 13:00 OFK Povlen 1 : 2 Bujačić
16.11.2014 13:00 Mali korak 3 : 0 Mladi radnik
16.11.2014 13:00 Kotešica 0 : 1 Dupljaj
16.11.2014 11:00 Zadrugar 1 : 4 Brđanac
16.11.2014 13:00 Mladost (VK) 1 : 0 Rakac Stave
16.11.2014 13:00 Lisović 2 : 3 Beljina
16.11.2014 13:30 Omladinac 0 : 2 Bresje
16.11.2014 13:00 OFK Urovci 3 : 1 Zvezda
16.11.2014 13:00 Trstenica 1 : 5 Krtinska
16.11.2014 13:00 Poljane 2 : 3 Omladinac
16.11.2014 13:00 Belo Polje 2 : 6 Borac
16.11.2014 13:00 Polet 1 : 0 Duboko
16.11.2014 13:00 Vukićevica 2 : 2 Posavina
16.11.2014 13:00 Jedinstvo 3 : 0 Rvati
16.11.2014 13:30 Stragari 1 : 4 Sloboda 1948
16.11.2014 13:30 Stevka Božurevka 2 : 5 Topoljak
16.11.2014 13:30 Borjak 2013 1 : 1 Rujišnik
16.11.2014 13:30 Kamenorezac 76 1 : 1 Stara Čaršija
16.11.2014 13:30 Vinogradar 1 : 5 Mladost
16.11.2014 10:00 Mlava 3 : 2 Mladost
16.11.2014 13:30 Radnički 3 : 0 Srednjevo
16.11.2014 13:30 Desine 2 : 0 Sloga-TOP
16.11.2014 13:30 Kumane 5 : 0 Pečanica
16.11.2014 13:30 Carevac 3 : 1 Ram
16.11.2014 13:30 Mladi Borac 1 : 4 Graničar 2013
16.11.2014 13:00 Grkljane 4 : 2 Pepeljevac 1947
16.11.2014 13:00 Jablanica 4 : 1 Štitari
16.11.2014 13:00 Polet (Š) 3 : 3 Bukovica
16.11.2014 11:00 Radnik 4 : 2 Stig (C)
16.11.2014 11:00 Stig (MC) 4 : 0 Sloga
16.11.2014 13:30 Mladi Gorani 11 : 2 Baštovan
16.11.2014 13:30 Mladost (G) 3 : 4 Mladost (R)
16.11.2014 13:30 Vražogrnac 1 : 3 OFK Gnjila
16.11.2014 13:00 Radnički 3 : 3 Kom
16.11.2014 13:00 Igalo 3 : 1 Bratstvo
16.11.2014 13:00 Cetinje 2 : 1 Iskra
16.11.2014 13:00 Zabjelo 1 : 0 Jedinstvo
16.11.2014 13:00 Jezero 0 : 3 Arsenal
16.11.2014 13:00 Dečić 3 : 1 Ibar
16.11.2014 14:00 FSA 2 : 0 Gomionica
16.11.2014 14:00 Progres 2 : 2 Lauš
16.11.2014 14:00 Brdo 1 : 0 Karanovac
16.11.2014 14:00 Dubrave 2 : 2 Sloga (T)
16.11.2014 14:00 Mladost (KV) 3 : 0 Mladost (S)
16.11.2014 13:30 Lijevče 2 : 1 Ravan
16.11.2014 14:00 Potkozarje 2 : 0 Budućnost
16.11.2014 14:00 Sloga (S) 3 : 1 Naprijed Horizont
16.11.2014 13:30 Rekreativo 3 : 4 Vrbas
16.11.2014 13:30 Gorica 2 : 2 Šnjegotina
16.11.2014 13:30 Polet Krajišnik 0 : 4 Krajina
16.11.2014 13:30 Džaja 4 : 4 Borac (ID)
16.11.2014 13:00 Budućnost (S) 1 : 0 Budućnost (P)
16.11.2014 14:30 Obilić 2 : 1 Crvena zvijezda
16.11.2014 14:30 Krbeti 2 : 1 Jugović
16.11.2014 14:30 Sveti Jovan 1 : 3 Grčica
16.11.2014 14:30 Mladost 2003 4 : 0 Mladost (L)
16.11.2014 14:30 Mladost (T) 0 : 0 Sava 04
16.11.2014 14:30 Mladost (S) 3 : 2 Brezik
16.11.2014 14:30 Omladinac 5 : 1 Gredice
16.11.2014 13:00 Metalac 0 : 1 Vojvodina
16.11.2014 13:00 Spartak 0 : 1 Partizan
16.11.2014 11:00 BSK Borča 0 : 0 Radnički 1923
16.11.2014 11:00 Novi Pazar 4 : 1 Borac
16.11.2014 Moravac Orion 3 : 0 Radnički (N) 2
16.11.2014 13:00 Goc 1 : 1 Buducnost
16.11.2014 13:00 Rudar 2 : 3 Sloboda
16.11.2014 10:00 Sloga 2 : 0 Metalac
16.11.2014 10:00 Kolubara 0 : 1 Bežanija
16.11.2014 12:00 Žarkovo 2 : 1 Policajac
16.11.2014 12:00 Sinđelić 2 : 1 Internacional
16.11.2014 13:00 Sloga (PM) 3 : 0 GFK Jasenica 1911
16.11.2014 Rudar (KM) 3 : 0 Rudar (B)
16.11.2014 12:00 Mladi borac 3 : 0 Pobeda
16.11.2014 12:00 Železničar 3 : 0 Glavaš
16.11.2014 12:00 Budućnost 1 : 2 Vodice
16.11.2014 11:30 Mladost 1 : 0 Maglić
16.11.2014 11:30 Krila Krajine 1 : 0 Hajduk
16.11.2014 11:30 Titel 0 : 1 Proleter
16.11.2014 11:30 Kulpin 1 : 3 Mladost Radost
16.11.2014 11:30 Maglić 0 : 3 Borac
16.11.2014 11:30 Stari Grad 5 : 2 Tvrđava
16.11.2014 11:30 Budućnost 0 : 16 Bečej
16.11.2014 11:30 Mladost Radost 6 : 3 Obilić
16.11.2014 11:30 Hajduk 7 : 1 Titel
16.11.2014 11:30 Sutjeska 2 : 3 Krila Krajine
16.11.2014 11:30 Mladost 2 : 0 Vojvodina
16.11.2014 13:30 Omladinac (O) 3 : 4 Dinamo
16.11.2014 13:30 Spartak 3 : 1 Glogonj
16.11.2014 13:00 Sloga 3 : 3 Vojvodina
16.11.2014 11:00 Spartak 2 : 5 Partizan
16.11.2014 12:00 Zemun 0 : 0 Mačva
16.11.2014 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Čukarički
16.11.2014 11:00 Teleoptik 3 : 1 Borac
16.11.2014 13:00 Šumadija 0 : 1 Radnički 1926
16.11.2014 13:30 Rudar 1 : 3 Sloga
16.11.2014 11:00 Sloga 1 : 2 Radnički (K)
16.11.2014 Jošanica ND 0 : 3 Trepča
16.11.2014 12:00 Pazar Juniors 2011 3 : 0 Trepča
16.11.2014 10:00 IM Rakovica 3 : 2 Železnik Lasta
16.11.2014 13:00 IMT 1 : 4 Bežanija
16.11.2014 13:30 Grafičar 0 : 2 Brodarac 1947
16.11.2014 10:00 FK Vojvodina 2 : 0 Bačka (BP)
16.11.2014 11:00 Napredak 5 : 1 Bor
16.11.2014 11:00 Radnički (P) 0 : 1 Jagodina
16.11.2014 11:00 Timočanin 1 : 1 Trstenik PPT
16.11.2014 Sloga 1 : 12 Bačka
16.11.2014 Jedinstvo (BPS) 7 : 7 Tornjoš
16.11.2014 Horgoš 1911 4 : 4 Čoka
16.11.2014 10:00 Mladi borac 1 : 0 Pobeda
16.11.2014 10:00 Šumadija 0 : 10 Plana
16.11.2014 10:00 Železničar 3 : 3 Glavaš
16.11.2014 10:00 Jedinstvo 0 : 9 Napredak
16.11.2014 10:00 Budućnost 3 : 2 Vodice
16.11.2014 11:00 Bane 1 : 1 Sloga
16.11.2014 11:00 AS 4 : 2 Vrnjačka Banja
16.11.2014 12:30 Granit 0 : 19 Trepča
16.11.2014 Rudar (B) 0 : 2 OFK Nacional AG
16.11.2014 Rudar (B) 2 : 4 Mokra Gora
16.11.2014 10:00 OFK Šabac : Radnički
16.11.2014 10:00 Lipolist 1 : 17 POFK Savacium
16.11.2014 10:00 Jelen : OFK Atletiko
16.11.2014 10:00 Beograd 1929 4 : 0 Lepušnica
16.11.2014 10:00 FSFV 1 : 0 Internacional
16.11.2014 09:30 Spartak '02 1 : 0 Spartak '03
16.11.2014 Bane 0 : 0 Trepča
16.11.2014 Kosmet 1 : 2 Tutin
16.11.2014 13:30 Fer Plej 06 0 : 1 Institut

Košarka

16.11.2014 19:00 Crvena zvezda Telekom 85 : 78 Krka
16.11.2014 17:00 Mega Leks 80 : 85 Szolnoki Olaj
16.11.2014 14:30 Mionica 0 : 20 Ivanjica
16.11.2014 20:00 Radnički VA Bodža 83 : 55 Železničar
16.11.2014 18:00 Sloga (PM) 91 : 74 Kopaonik
16.11.2014 12:30 Basket 85 : 78 Temnić
16.11.2014 17:00 Karađorđevo 57 : 99 Kadet
16.11.2014 14:00 Vojvodina NM 86 : 76 Kikinda
16.11.2014 17:15 SO Koš 75 : 94 Bagljaš
16.11.2014 16:00 Dinamo 105 : 80 Ru koš
16.11.2014 16:30 LSK 100 : 60 Družina Kozlovac
16.11.2014 14:00 Hisar 93 : 67 BSK Junior
16.11.2014 16:30 Zicer 70 : 65 Đerdap
16.11.2014 18:00 Železničar 73 : 57 Svilajnac
16.11.2014 16:00 Novi Pazar 90 : 81 Prva Petoletka
16.11.2014 13:15 BASK 65 : 68 Vitez
16.11.2014 19:00 Vrbas 106 : 63 BNS
16.11.2014 18:00 Ruma 69 : 85 Akademik
16.11.2014 16:00 Jastrebac 78 : 88 Bor RTB
16.11.2014 18:30 Dimitrovgrad 83 : 64 Mladost Vesna
16.11.2014 18:00 Knjaževac 78 : 66 OKK Junior
16.11.2014 14:30 Student Radnički 81 : 43 Radnik
16.11.2014 20:00 Proleter (NS) 62 : 36 Stara Pazova
16.11.2014 18:00 Čelarevo 66 : 95 Basket Star
16.11.2014 19:30 Kraljevo 93 : 28 Play Off
16.11.2014 15:00 Time Out 36 : 67 Ljubovija
16.11.2014 16:00 Mileševac 45 : 51 Loznica

Odbojka

16.11.2014 18:00 Gradiška 3 : 0 Majevica
16.11.2014 16:00 Ljubinje 3 : 0 Tempo
16.11.2014 12:00 Antena 1 : 3 Metalac Takovo
16.11.2014 12:30 Partizan 3 : 0 Libero Ča
16.11.2014 14:00 Napredak 037 3 : 0 Gračanica
16.11.2014 16:00 Borac 0 : 3 Desetka
16.11.2014 16:00 Vrbas 3 : 2 Dunav Volley
16.11.2014 14:00 Loznica 3 : 0 Jedinstvo (MZ)
16.11.2014 19:00 Mladenovac 3 : 0 Šumadija
16.11.2014 16:30 Obrenovac 3 : 2 Roda
16.11.2014 17:00 Carina Smederevo 2 0 : 3 Blok Aut
16.11.2014 14:30 Mladi Radnik 2 3 : 0 Busije
16.11.2014 15:30 Merkur 2 : 3 Maglić 1953
16.11.2014 11:00 Botafogo 0 : 3 Partizan
16.11.2014 16:00 Flaka 1 : 3 Surdulica
16.11.2014 17:00 Mladost (V) 3 : 0 Morava
16.11.2014 15:00 Klek Srbijašume 2 0 : 3 Bečej
16.11.2014 19:00 Jedinstvo 3 : 1 NIS Spartak
16.11.2014 18:00 Radnički Beograd 2 : 3 Dinamo
16.11.2014 18:00 Klek Srbijašume 0 : 3 Beograd
16.11.2014 16:00 Jagodina 2 : 3 Radnički
16.11.2014 14:00 Stakorina 1 : 3 Laktaši
16.11.2014 12:00 Prijedor 0 : 3 Servitium
16.11.2014 13:00 Rudo 3 : 0 Velež
16.11.2014 16:00 Nikos Kambera 1 : 3 Panter
16.11.2014 13:30 Inova 3 : 0 Ukrina
16.11.2014 12:30 Kozara 3 : 1 Kotor Varoš
16.11.2014 12:00 Zlatibor 3 : 2 Ivanjica
16.11.2014 16:30 Sloboda S 1 : 3 Tara
16.11.2014 13:00 Kuršumlija 1 : 3 Leskovac 98
16.11.2014 19:00 Eaton Srem Tempo 2 0 : 3 Jedinstvo 2
16.11.2014 14:30 Sterija 3 : 2 Lazarevac
16.11.2014 16:00 Smederevo 3 : 2 Imlek
16.11.2014 14:00 Kosovska Mitrovica 1 : 3 Bane
16.11.2014 16:00 Volej stars junior 0 : 3 Leposavić
16.11.2014 15:00 Mokra Gora 3 : 0 Koteks
16.11.2014 16:00 Smeč SV 3 : 2 Smeč 5
16.11.2014 15:00 Jedinstvo 1 : 3 Rudar
16.11.2014 13:45 Carina 3 : 2 Tehničar
16.11.2014 11:30 Proleter 0 : 3 Zaslon
16.11.2014 20:00 Futog vest 2 : 3 VST
16.11.2014 20:00 Žabalj Volej 3 : 2 Partizan
16.11.2014 13:00 Odbojka 013 3 : 0 Hercegovina
16.11.2014 18:00 Trijumf 2013 2 : 3 Eaton Srem Tempo 3
16.11.2014 17:00 Beočin Metal 0 : 3 Star
16.11.2014 Surdulica 3 : 0 Pusta Reka
16.11.2014 11:00 Bor II 3 : 2 ŽOK 030
16.11.2014 10:00 Pionir 3 : 0 Spas
16.11.2014 19:30 Stampedo 2 : 3 Student 2
16.11.2014 10:00 NS Volej 3 : 1 Štrand Volej
16.11.2014 17:00 Turija 0 : 3 NS Volej Tim 2
16.11.2014 10:00 Sirmium 3 : 0 Mladost
16.11.2014 15:00 Sloga 2 : 3 Srem 022
16.11.2014 13:30 Merkur 2 3 : 0 Partizan
16.11.2014 17:00 Mladost 0 : 3 Voriors
16.11.2014 11:00 Zlatica 0 : 3 Vollejstar
16.11.2014 11:30 Subotica 2 : 3 Kikinda 2

Rukomet

16.11.2014 17:00 Železničar 1949 30 : 27 Planinka Prolom voda
16.11.2014 18:00 Metalac 37 : 28 Dinamo
16.11.2014 19:00 Jagodina 22 : 29 Zlatar
16.11.2014 19:30 ORK Bela Palanka 31 : 28 ORK Bor
16.11.2014 19:00 Inđija 34 : 36 Hercegovina
16.11.2014 19:00 Smederevo 19 : 22 Novi Beograd
16.11.2014 16:00 Sindjelić 25 : 22 Primus
16.11.2014 19:00 Radnički 2 39 : 28 Arilje
16.11.2014 18:00 Župa 54 18 : 23 Lokomotiva
16.11.2014 11:00 Knez Lazar 33 : 25 Beli andjeo
16.11.2014 18:00 Mladost 23 : 22 Novi Pazar
16.11.2014 15:00 : Somborelektro
16.11.2014 15:00 Zemun 1957 29 : 23 Radnički
16.11.2014 16:00 Užice 40 : 19 Arilje 2
16.11.2014 16:00 Mladost 2 24 : 37 Sjenica
16.11.2014 14:00 Unirea 21 : 27 Dolovo
16.11.2014 14:00 Omladinac (D) 25 : 11 Crepaja
16.11.2014 15:00 Slavija 32 : 24 ŽSK 2
16.11.2014 15:00 Putinci 32 : 12 Bačka Palanka
16.11.2014 15:00 Čelinac 32 : 33 Mladost
16.11.2014 15:00 Golić Šarić 31 : 33 Drina
16.11.2014 18:00 Kozara Mlijekoprodukt 32 : 21 Bijeljina
16.11.2014 18:00 Hercegovina 29 : 27 Teslić
16.11.2014 16:30 Bihać 25 : 27 Lokomotiva
16.11.2014 20:00 ORK Beograd 26 : 26 Voždovac 1955
16.11.2014 18:30 Pančevo 35 : 21 Ravangrad
16.11.2014 20:15 Sloven 26 : 29 Srem
16.11.2014 19:00 Petrovaradin 26 : 40 Halas Jožef
16.11.2014 20:00 Košutnjak 7 : 27 Sloga
16.11.2014 20:00 Napredak 12 32 : 38 Metalac
16.11.2014 19:00 Topličanin 26 : 25 Mladost
16.11.2014 17:00 Jadran 30 : 25 Miletić
16.11.2014 18:00 Mladost 21 : 22 Dolovo
16.11.2014 19:00 Jabuka 95 16 : 18 Naftagas
16.11.2014 18:00 Laki 22 : 16 Gradnulica
16.11.2014 20:00 Cepelin 21 : 21 Sonta
16.11.2014 17:30 Klenak 09 42 : 19 Mladost 2

Vaterpolo

16.11.2014 17:15 Radnički Kon Tiki 7 : 7 HAVK Mladost

Futsal

16.11.2014 19:00 Vinter sport 5 : 1 Vranje
16.11.2014 16:00 Slavija 0 : 2 Kotor Varoš
16.11.2014 18:00 Ugljevik 13 : 1 Obilić
16.11.2014 17:30 Teslić 3 : 4 Brod
16.11.2014 18:00 Gradiška 3 : 6 Mladost
16.11.2014 20:30 Mašinac 3 : 6 Raška
16.11.2014 17:00 Ekonomac 2 8 : 4 Aranđelovac
16.11.2014 19:00 Hajduk 4 : 2 Tango Liman
16.11.2014 19:00 Kikinda 3 : 0 Šampion
16.11.2014 18:30 TFK : Bačka
16.11.2014 19:00 Kepa 9 : Kraljevićevo
16.11.2014 19:00 BSK 12 : 1 Babušnica 2011
16.11.2014 17:00 Banjica 0 : 0 Timok 2013 2

Ragbi 13

16.11.2014 14:00 Soko 14 : 16 Dorćol

Hokej

16.11.2014 16:15 Partizan 7 : 2 Crvena zvezda
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.