XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 426 utakmica za dan
Subota, 6 Septembar 2014

Fudbal

06.09.2014 16:30 Radnik 1 : 1 Sloboda
06.09.2014 16:30 Moravac Orion 0 : 1 Kolubara
06.09.2014 16:30 Sloga (K) 0 : 2 Metalac (GM)
06.09.2014 16:30 BSK Borča 1 : 1 Inđija
06.09.2014 16:30 Bežanija 1 : 0 Bačka (BP)
06.09.2014 16:30 Sloga (PM) 1 : 1 Javor Matis
06.09.2014 16:30 Proleter 1 : 0 Mačva
06.09.2014 16:30 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Sindjelić
06.09.2014 16:30 Loznica 3 : 0 Karađorđe
06.09.2014 16:30 Rudar 3 : 1 Polet
06.09.2014 16:30 Budućnost Krušik 2014 2 : 1 Sloga (P)
06.09.2014 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Bane
06.09.2014 16:30 Smederevo 1924 2 : 0 Jošanica
06.09.2014 16:30 Šumadija 1 : 0 Železničar
06.09.2014 16:30 Ozren 3 : 0 Sinđelić
06.09.2014 16:30 Sloga 1 : 0 Tabane 1970
06.09.2014 16:30 Radnički (P) 2 : 2 Radan
06.09.2014 16:30 Trstenik PPT 3 : 0 Kopaonik
06.09.2014 16:30 OFK Bor 2 : 0 Radnički (S)
06.09.2014 16:30 Timok 3 : 0 Đerdap
06.09.2014 16:30 Dinamo 1 : 0 Radnički (Š)
06.09.2014 16:30 Cement 2 : 1 Bačka 1901
06.09.2014 16:30 Banat 1 : 1 Radnički (NP)
06.09.2014 16:30 Sloga 2 : 1 PIK Prigrevica
06.09.2014 16:30 ČSK Pivara 0 : 1 Vršac
06.09.2014 16:30 Radnički (SM) 0 : 2 Senta
06.09.2014 16:30 Brodarac 1947 2 : 1 Radnički (O)
06.09.2014 16:30 Teleoptik 3 : 1 Srem
06.09.2014 11:00 GSP Polet 1 : 1 Železnik Lasta
06.09.2014 16:30 Sopot 1 : 1 IM Rakovica
06.09.2014 16:30 Zemun 2 : 0 Hajduk
06.09.2014 16:30 Takovo 1 : 0 Trepča
06.09.2014 16:30 Mokra Gora 3 : 0 Rudar (Baljevac)
06.09.2014 16:30 Partizan 0 : 1 Sloboda
06.09.2014 16:30 Omladinac 2 : 0 Vodojaža
06.09.2014 16:30 Metalac 0 : 3 Orlovac
06.09.2014 16:30 Morava 2 : 0 Šumadinac (B)
06.09.2014 16:30 Gruža 3 : 0 Železničar (P)
06.09.2014 16:30 Sevojno 1 : 1 Zlatibor
06.09.2014 16:30 FAP 3 : 0 Polimlje
06.09.2014 16:30 Ribnica 2 : 2 OFK Osečina
06.09.2014 16:30 Radjevac 3 : 0 Zlatar
06.09.2014 16:30 FUD 2 : 3 Poljoprivrednik
06.09.2014 16:30 BSK Bogovina 2 : 4 Svrljig
06.09.2014 16:30 Rudar (P) 1 : 4 Kablovi
06.09.2014 16:30 Dunav 4 : 1 Bučje
06.09.2014 16:30 Rudar (B) 3 : 0 Napredak
06.09.2014 16:30 Nemetali 0 : 5 Rtanj
06.09.2014 16:30 Lužnica 0 : 0 Balkanski
06.09.2014 16:30 Jedinstvo (B) 3 : 0 Mladost
06.09.2014 16:30 Pusta Reka 6 : 0 BSK Bujanovac
06.09.2014 16:30 SFK Morava 5 : 0 Jablanica
06.09.2014 16:30 SFK Moravac 1 : 0 Sloga
06.09.2014 16:30 Jugović 2 : 1 Sremac Vojka
06.09.2014 16:30 Omladinac 2 : 0 Mladost
06.09.2014 16:30 ŽAK 1 : 3 Subotica
06.09.2014 16:30 TSC 1 : 0 Mladost (T)
06.09.2014 16:30 Srbobran 2 : 0 Borac
06.09.2014 16:30 Radnički (S) 3 : 1 Budućnost
06.09.2014 16:30 Kozara 2 : 1 Železničar
06.09.2014 16:30 Jedinstvo (NB) 2 : 1 Proleter
06.09.2014 16:30 Vršac United 2 : 1 Crvena Zvezda (RS)
06.09.2014 16:30 Radnički (K) 1 : 1 Mladost (L)
06.09.2014 16:30 Jedinstvo (BK) 2 : 0 Sloboda
06.09.2014 16:30 Balkan Mirijevo 0 : 0 Crvena zvezda
06.09.2014 16:30 Radnički (NB) 1 : 1 Baćevac
06.09.2014 16:30 Lokomotiva 1 : 0 Vrčin
06.09.2014 17:00 Jadran 2 : 3 Arsenal
06.09.2014 17:00 Ćava 5 : 2 Šumadinac
06.09.2014 17:00 Sloga (D) 0 : 0 Kolonija
06.09.2014 17:00 Sloboda 0 : 0 Korićani
06.09.2014 16:30 Budućnost 6 : 0 Železničar
06.09.2014 16:30 Spartak 1924 6 : 0 Kačer
06.09.2014 16:30 Pepeljevac 2 : 1 Junior Novo Naselje
06.09.2014 16:30 Banjani 1 : 0 Rubribreza
06.09.2014 16:30 OFK Jabučje 2 : 1 Kolubara
06.09.2014 16:00 Sindjelić 2 : 1 Borac (L)
06.09.2014 16:00 Jadar 2 : 0 BMR Petlovača
06.09.2014 16:30 Šumadinac (N) 1 : 0 ŽSK
06.09.2014 16:00 Đerdap 2 : 0 Rudar (K)
06.09.2014 16:30 Glavaš 3 : 2 Šumadija
06.09.2014 16:30 Topličanin 9 : 0 Mladost 1982
06.09.2014 17:00 Proleter 1 : 3 Borac
06.09.2014 17:00 Vojvodina 5 : 1 Kulpin
06.09.2014 16:30 Sofeks 2 : 2 Proleter
06.09.2014 16:30 OFK Slavija 2 : 0 OFK Futog
06.09.2014 16:30 Fruškogorski partizan 4 : 0 Vinogradar
06.09.2014 17:30 Rudar 2 : 0 PSK Putinci
06.09.2014 17:30 1. Maj 2 : 0 Sloven
06.09.2014 16:30 Radnički 1905 2 : 0 Njegoš
06.09.2014 16:30 Sloga 1 : 2 Potisje
06.09.2014 16:30 Obilić 3 : 0 Čoka
06.09.2014 16:30 Panonija IM Topola 1 : 1 Krivaja
06.09.2014 16:30 Sloga 1 : 0 Kordun
06.09.2014 16:30 Mladost 4 : 1 BSK
06.09.2014 16:30 Stanišić 2 : 0 Polet (K)
06.09.2014 16:00 BAK 0 : 2 Slavija
06.09.2014 16:30 Begej 0 : 3 Radnički Zrenjanin
06.09.2014 16:30 Krajina 2 : 0 Mladost
06.09.2014 16:30 Naftagas 7 : 3 Omladinac
06.09.2014 16:30 Bilećanin 3 : 0 Borac
06.09.2014 16:30 PKB Kovilovo 1 : 4 Milutinac
06.09.2014 11:00 Komgrap 5 : 1 Policajac
06.09.2014 16:30 Vinča 1 : 1 OFK Leštane
06.09.2014 16:30 Koprijan 1975 3 : 0 Morava
06.09.2014 16:30 Rutevac 3 : 2 Borac (T)
06.09.2014 16:30 Naisus 2 : 3 Jedinstvo
06.09.2014 16:30 Knežica 0 : 4 Radnički 1947 (Č)
06.09.2014 16:30 Vladimir Durković 1 : 1 Gnjilan
06.09.2014 16:30 Tanasko Rajić 5 : 1 Dragoš
06.09.2014 16:30 Zlot 3 : 1 Ključ
06.09.2014 16:30 Poreč 2 : 1 Blizna
06.09.2014 16:30 Rudna Glava 1 : 0 Šarbanovac
06.09.2014 16:30 OFK Niš 3 : 0 Palilulac
06.09.2014 16:30 Aluminjum 3 : 4 Mladost
06.09.2014 16:30 Rudar 10 : 0 Mladost
06.09.2014 16:30 Vratarnica 2 : 2 OFK Knjaz
06.09.2014 16:30 Rgotina 1 : 1 Polet
06.09.2014 16:30 Midžor 1 : 2 ŠSK
06.09.2014 16:30 Biljači 0 : 3 Vranjska Banja
06.09.2014 16:00 Partizan (U) 3 : 2 Borac (VG)
06.09.2014 16:30 Resavac 4 : 1 Zenit
06.09.2014 16:00 Napredak (Sv) 1 : 1 OFK Batinac
06.09.2014 Železničar 0 : 2 Borac (K)
06.09.2014 16:30 Crvenka 1 : 1 Aleksa Šantić
06.09.2014 16:30 Jedinstvo 1947 1 : 0 OFK Metalac
06.09.2014 17:00 Magnohrom 4 : 0 Grdica
06.09.2014 17:00 Čibukovac 2 : 3 Proleter
06.09.2014 Sušica 2012 2 : 2 Gradac
06.09.2014 Jedinstvo 6 : 1 Moravac
06.09.2014 Bratstvo 4 : 1 Polet
06.09.2014 16:00 Radnički Šabački 2 : 0 Partizan
06.09.2014 16:30 Kostrež 3 : 1 Ratajac
06.09.2014 16:30 Kraljevo 4 : 1 Sloga
06.09.2014 16:30 Napredak 2012 3 : 5 Crvena Zvezda
06.09.2014 16:30 Polet (V) 2 : 0 OFK Draževac
06.09.2014 17:00 Delija 1 : 0 Polet
06.09.2014 16:30 Plaskovac 1 : 2 Trnava
06.09.2014 16:30 Polet (V) 4 : 3 OFK Braničevo
06.09.2014 16:30 Jedinstvo (Lj) 1 : 3 Dizel
06.09.2014 16:30 Popadić 11 : 0 Paštrić
06.09.2014 16:30 Studenski Grad 1 : 0 Šećeranac Ada
06.09.2014 16:30 Nepričava 2 : 2 Sloga
06.09.2014 16:30 Lajkovac 1 : 0 Strmovo 1968
06.09.2014 16:30 Mladost 2 : 4 Ratkovac
06.09.2014 16:30 OFK Sikole 1 : 1 Kovilovo
06.09.2014 16:30 Avala 1939 3 : 1 OFK Mladost
06.09.2014 16:30 Heroj Polet 7 : 1 Hajduk
06.09.2014 16:30 Veliki Suvodol 1 : 0 Rongo Siti
06.09.2014 16:30 Sloboda 5 : 1 Pobeda
06.09.2014 16:30 Mladost 1 : 3 Temac
06.09.2014 16:30 Zvezda 4 : 3 Lokomotiva
06.09.2014 16:30 Kladušnica 1 : 5 Napredak
06.09.2014 16:30 Crvena Jabuka 2 : 0 Proleter
06.09.2014 16:30 Rudar 3 : 1 Omladinac
06.09.2014 16:30 Kalenić 2 : 1 Stepanje
06.09.2014 16:00 Bjelica 5 : 2 Radnički
06.09.2014 16:30 Toplica 1 : 3 Mekiš
06.09.2014 16:30 Moravac (ZT) 2 : 2 Moravac (Č)
06.09.2014 16:30 Grkinja 2 : 3 Doljevac 1971
06.09.2014 16:30 Crvena zvezda 4 : 0 Grivac
06.09.2014 16:00 Mladost (PP) 5 : 0 Mladost (Z)
06.09.2014 16:00 Mladost 2013 1 : 1 Petrovac 74
06.09.2014 16:00 Sloga 1949 3 : 1 Žika 2013
06.09.2014 Rankovac 1 : 0 OFK Varna
06.09.2014 Pocerina 2 : 1 Bojić
06.09.2014 16:30 Proleter 1 : 2 Borac
06.09.2014 16:30 Rudar 8 : 1 BSK
06.09.2014 16:30 Mladi radnik 3 : 0 Bistrica
06.09.2014 16:30 TEK Sloga 2 : 0 Budućnost
06.09.2014 16:30 Šumadija 0 : 7 OFK Burovo
06.09.2014 16:30 Zlatica Taun 1 : 2 Omladinac
06.09.2014 16:30 Radnik 2 : 1 Popovac
06.09.2014 16:30 OFK Bobište 7 : 0 Badince
06.09.2014 16:30 Nomanica 0 : 2 Gornje Krajince
06.09.2014 16:30 Napredak 11 : 0 Vlasina 2014
06.09.2014 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Ofk Bratstvo
06.09.2014 16:30 Turekovac 2 : 7 Real
06.09.2014 16:30 Radnik 2013 2 : 2 Veliko Trnjane
06.09.2014 16:30 Brđanac 3 : 7 Rakac Stave
06.09.2014 16:30 Brana Paunović 1 : 0 Jedinstvo
06.09.2014 16:30 Manastirica 3 : 2 Mladost (R)
06.09.2014 16:30 Mladost (L) 2 : 1 Melnica
06.09.2014 16:30 Vukan 0 : 3 Bata Bulić
06.09.2014 16:30 Soko 1 : 2 7. juli
06.09.2014 16:30 Radnik 1 : 1 Omladinac B
06.09.2014 17:00 Bogutovačka Banja 6 : 0 BSK 2014
06.09.2014 17:00 Popovići 0 : 2 Jedinstvo
06.09.2014 16:00 Vidojevica 5 : 2 Mladost (G)
06.09.2014 16:00 TE Gučevo 2 : 4 Granit
06.09.2014 15:00 Stara Čaršija 0 : 2 Mladost
06.09.2014 15:00 Topoljak 0 : 4 Kamenorezac 76
06.09.2014 14:00 OFK Donja Ljuboviđa 3 : 0 Lonjin
06.09.2014 14:00 Crnča 4 : 2 Mladost
06.09.2014 14:00 Grabovica 0 : 3 Sloga (DB)
06.09.2014 16:00 Stojan Lazarac 1 : 2 Omladinac
06.09.2014 16:00 Mladost (MM) 5 : 3 Mladost (O)
06.09.2014 16:00 Graničar 5 : 0 Crvena Zvezda
06.09.2014 16:00 Naša Krajina 1 : 5 Sloga
06.09.2014 16:30 Mladost : Stojnik
06.09.2014 16:30 Drlupa 6 : 1 Sloga 2012
06.09.2014 16:30 Jugovići 1976 0 : 2 Sloga 1980
06.09.2014 16:00 Omladinac 2013 1 : 0 Napredak (Š)
06.09.2014 16:00 Maovi 4 : 6 Sloga
06.09.2014 16:00 Zadrugar 1 : 1 POFK Letnjikovac
06.09.2014 16:00 Dušan Silni 2 : 1 OFK Jelen
06.09.2014 16:30 Budućnost 3 : 3 Mlava
06.09.2014 16:00 Velika Morava 2 : 1 Pobeda
06.09.2014 16:30 Drugari 3 : 0 Pepeljevac 1947
06.09.2014 16:30 Lipovac 0 : 2 Vitanovac 08
06.09.2014 16:30 Zdravinje 1 : 2 Trmčari
06.09.2014 16:30 OFK Mladenovac 3 : 0 Šepšin
06.09.2014 16:30 Napredak 0 : 0 Krupa
06.09.2014 16:30 Tekstilac 2 : 0 Rudar Prijedor
06.09.2014 16:30 Podrinje 3 : 1 Mladost
06.09.2014 16:30 Drina HE 1 : 0 Proleter
06.09.2014 16:30 Vlasenica 2 : 2 Kozara
06.09.2014 16:30 Sloboda (NG) 2 : 1 Sutjeska
06.09.2014 16:30 Glasinac 2011 1 : 0 Mladost (R)
06.09.2014 16:30 Rudar 3 : 0 Proleter
06.09.2014 16:30 Laktaši 2 : 1 Borac (KD)
06.09.2014 16:30 Ljubić 2 : 3 Borac (Š)
06.09.2014 16:30 Mladost (S) 2 : 0 Budućnost
06.09.2014 16:30 Sloga (T) 3 : 2 Naprijed Horizont
06.09.2014 16:30 Karanovac 2 : 0 Sloga (S)
06.09.2014 16:30 Lauš 4 : 2 Potkozarje
06.09.2014 16:30 Progres 1 : 1 Mladost (KV)
06.09.2014 16:30 Brdo 2 : 1 Dubrave
06.09.2014 16:30 Pridjel 4 : 2 Vranjak
06.09.2014 16:30 Bratstvo 0 : 1 Jedinstvo (B)
06.09.2014 16:30 Srpska Varoš 5 : 0 Majevica
06.09.2014 16:30 Rudar 3 : 2 Zvijezda
06.09.2014 16:30 Jablanica 0 : 4 Torpedo
06.09.2014 16:30 Radnik 5 : 2 Svodna
06.09.2014 16:30 Strmovo 5 : 3 20. Oktobar
06.09.2014 16:30 Sloga 2 : 2 Skela
06.09.2014 16:30 Zadrugar 1 : 2 Partizan
06.09.2014 16:30 Ljubinić 4 : 1 Rekreativo
06.09.2014 16:30 Tornado 2 : 0 Baljevac
06.09.2014 16:30 Napredak 4 : 1 Mašinac
06.09.2014 16:30 Požarevac 0 : 9 Spartak
06.09.2014 16:30 Fruškogorac 2 : 0 Lemind Lavice
06.09.2014 10:00 Indeks 0 : 0 Banat
06.09.2014 10:00 OFK Hajduk 4 : 1 ČSK Pivara
06.09.2014 10:00 Inđija 2 : 0 Radnički (S)
06.09.2014 10:00 Proleter 2006 5 : 1 Vršac United
06.09.2014 10:00 Vojvodina 1 : 2 Proleter (NS)
06.09.2014 10:00 Donji Srem 5 : 0 Radnički (SM)
06.09.2014 11:00 Timok 2 : 3 Radnik
06.09.2014 11:00 Radnički (N) 2 0 : 1 Jedinstvo
06.09.2014 11:00 Palilulac 1 : 0 Timočanin (K)
06.09.2014 11:00 Dinamo 3 : 1 Moravac Orion
06.09.2014 16:30 Jedinstvo putevi 0 : 0 FAP
06.09.2014 16:30 Sloga 3 : 1 Javor
06.09.2014 16:30 Buducnost 0 : 2 Sumadija
06.09.2014 16:30 Metalac 2 : 0 Rudar
06.09.2014 09:00 Sinđelić 3 : 2 Radnički (NB)
06.09.2014 10:00 Jedinstvo 2 : 1 Mladenovac
06.09.2014 11:30 Brodarac 2 1 : 0 Internacional
06.09.2014 13:00 PKB 1 : 0 Kolubara
06.09.2014 17:30 BASK 0 : 1 Lokomotiva
06.09.2014 12:00 Proleter 4 : 1 Mladi radnik
06.09.2014 12:00 Železničar 1 : 6 Borac
06.09.2014 11:00 Partizan (G) 11 : 3 Dolovo
06.09.2014 16:00 Strela 0 : 3 Borac (St)
06.09.2014 15:00 Proleter 1 : 3 Borac
06.09.2014 15:00 Vojvodina 3 : 5 Kulpin
06.09.2014 17:00 Slavija 0 : 4 Glogonj
06.09.2014 17:00 Spartak 3 : 1 Vojvodina
06.09.2014 14:30 Borac (Sakule) 0 : 3 Dinamo
06.09.2014 16:00 Omladinac (O) 2 : 3 Radnički (B)
06.09.2014 10:00 Železničar 2 : 4 Budućnost Krušik 2014
06.09.2014 17:00 Sarajevo 4 : 0 Čelik
06.09.2014 16:00 Borac 3 : 0 Slavija
06.09.2014 16:30 Vitez 0 : 3 Željezničar
06.09.2014 16:30 Cetinje 0 : 8 OFK Petrovac
06.09.2014 16:30 Jedinstvo 1 : 2 Mornar
06.09.2014 16:30 Bratstvo 1 : 2 Rudar
06.09.2014 11:00 Radnički 1923 0 : 2 Rad
06.09.2014 12:00 TSC 1 : 3 Vrbas
06.09.2014 12:00 Kikinda 0 : 1 Vojvodina
06.09.2014 12:00 Bečej 1918 3 : 1 Indeks
06.09.2014 12:00 Bačka 1901 1 : 2 Spartak
06.09.2014 12:00 Vršac 0 : 0 Bačka (BP)
06.09.2014 12:00 Radnički (S) 1 : 2 Inđija
06.09.2014 12:00 Novi Sad 0 : 0 OFK Hajduk
06.09.2014 12:00 Proleter 2006 0 : 2 Mladost Bambi
06.09.2014 16:30 AS 6 : 0 Kiker
06.09.2014 16:30 Sloga 2 : 2 Novi Pazar
06.09.2014 16:30 Vrnjačka Banja 3 : 1 Bane
06.09.2014 16:00 Sloga 9 : 0 Omladinac
06.09.2014 12:00 Radnički (K) 3 : 0 Mladost (V)
06.09.2014 13:00 Pazar Juniors 2011 6 : 2 Fenerbahče
06.09.2014 12:00 Loznica 2 : 0 Železničar
06.09.2014 Palilulac 0 : 3 Zvezdara
06.09.2014 16:30 Siti Sport Klub 13 : 0 Komgrap
06.09.2014 Timok 4 : 0 Radnik
06.09.2014 Radnički (N) 2 0 : 3 Jagodina 2
06.09.2014 Napredak 3 : 0 Dubočica 1923
06.09.2014 Palilulac 3 : 1 Bor
06.09.2014 Nacional 0 : 2 Radnički P
06.09.2014 Topličanin 9 : 1 Kruševac
06.09.2014 Dinamo 1 : 1 Moravac Orion
06.09.2014 Real Niš 3 : 0 Hajduk Veljko
06.09.2014 09:00 Radnički (O) 6 : 0 Borac Ostružnica
06.09.2014 10:00 Novi Beograd 1 : 0 Zmaj 1953
06.09.2014 13:00 Sinđelić 2012 2 : 2 Železnik Lasta
06.09.2014 14:00 Budućnost (D) 3 : 0 Srem
06.09.2014 15:00 Milenium 3 : 0 Bežanija
06.09.2014 15:30 IM Rakovica 7 : 0 IMT
06.09.2014 11:00 BSK 1925 6 : 0 Heroj 1925
06.09.2014 15:00 Sarajevo 2 : 2 Čelik
06.09.2014 14:00 Borac 3 : 0 Slavija
06.09.2014 14:30 Vitez 0 : 4 Željezničar
06.09.2014 12:00 Budućnost 0 : 6 IMT
06.09.2014 10:00 TSC 0 : 4 Vrbas
06.09.2014 10:00 Kikinda 0 : 11 FK Vojvodina
06.09.2014 10:00 Bečej 1918 0 : 8 Indeks
06.09.2014 10:00 Bačka 1901 0 : 9 Spartak
06.09.2014 10:00 Vršac 1 : 1 Bačka (BP)
06.09.2014 10:00 Radnički (S) 3 : 1 Inđija
06.09.2014 10:00 Novi Sad 0 : 3 OFK Hajduk
06.09.2014 10:00 Proleter 2006 0 : 1 Mladost Bambi
06.09.2014 11:00 Bor 0 : 6 Real
06.09.2014 11:00 Kruševac 0 : 3 Trstenik PPT
06.09.2014 11:00 Red Star 4 : 0 Radnički (P)
06.09.2014 15:00 Kopernikus Železničar 1 : 4 Napredak
06.09.2014 16:30 Karađorđe 4 : 5 Petlić
06.09.2014 16:30 AF Duljaj 3 : 2 Zvižd
06.09.2014 16:30 Obilić 0 : 1 GFK Jasenica 1911
06.09.2014 16:30 Mihajlovac 1934 5 : 2 Badnjevac
06.09.2014 16:30 Semendria 1924 1 : 4 Šumadija
06.09.2014 16:30 Rudar 0 : 4 Pinkum
06.09.2014 16:30 Presing 1 : 1 Sloga (PM)
06.09.2014 10:00 Tornjoš 4 : 3 Potisje
06.09.2014 10:00 Bačka 12 : 1 Horgoš 1911
06.09.2014 10:00 Sloga 5 : 3 Jedinstvo (BPS)
06.09.2014 12:00 Sloga 7 : 1 Vršac
06.09.2014 10:00 Budućnost (A) 0 : 3 Radnički 1927
06.09.2014 16:00 Vulturul 1 : 15 Vladimirovac
06.09.2014 10:00 Jugoslavija 0 : 6 Mladost (O)
06.09.2014 16:00 Polet 0 : 10 Smederevo 1924
06.09.2014 10:00 Radnički (K) 4 : 3 Dinamo 1945
06.09.2014 16:30 BSK Bavanište 0 : 1 Jedinstvo Stević
06.09.2014 10:00 Borac 7 : 1 BAK
06.09.2014 10:00 Petar Urošev 0 : 3 Železničar
06.09.2014 10:00 Proleter (BK) 2 : 3 Vršac United
06.09.2014 10:00 Banat 3 : 1 Mika Antić
06.09.2014 10:00 Proleter 4 : 8 Mladi radnik
06.09.2014 10:00 Železničar 1 : 1 Borac
06.09.2014 10:00 Plana 12 : 1 Jedinstvo
06.09.2014 11:00 Šumadija 1903 7 : 0 Vrnjačka Banja
06.09.2014 11:00 Bubamara 1 : 1 Apolon 4
06.09.2014 11:00 Radnički 0 : 1 Kiker
06.09.2014 11:00 Apolon 2 : 2 Pazar Juniors
06.09.2014 16:30 Jedinstvo 0 : 3 Šampion
06.09.2014 10:00 Loznica 6 : 0 Železničar
06.09.2014 10:00 Šabac 0 : 3 Budućnost Krušik 2014
06.09.2014 16:30 Senjak 4 : 2 Mačva
06.09.2014 16:30 Savacijum 3 : 0 Akademac
06.09.2014 Mačva 2005 1 : 1 Radnički
06.09.2014 16:30 Mladost (L) 4 : 1 Borac 2
06.09.2014 16:30 Mladost Radost 3 : 1 Takovo
06.09.2014 10:00 Subotica 7 : 0 Senta
06.09.2014 PKB 3 : 0 Palilulac
06.09.2014 10:00 Crvena Zvezda MML 1 : 1 Vinča
06.09.2014 10:00 Hajduk 6 : 1 Trudbenik
06.09.2014 10:00 Avala 0 : 3 FSFV
06.09.2014 10:00 Stepojevac Vaga 1 : 2 Turbina
06.09.2014 10:00 Fer Plej 2 : 5 Futsal Kolubara
06.09.2014 10:00 Obrenovac 1905 2 : 2 Kolubara
06.09.2014 10:00 Arena Su 3 : 5 TSC
06.09.2014 10:00 Čoka 4 : 2 Spartak '03
06.09.2014 10:00 Spartak '02 3 : 0 Senta
06.09.2014 Sampion 3 : 0 Ribnica
06.09.2014 Polet 3 : 0 OFK Osecina
06.09.2014 10:00 Jedinstvo 2 0 : 9 Radnicki
06.09.2014 Budućnost-Krušik 2 5 : 0 Jedinstvo 1
06.09.2014 Omladinac 0 : 2 Budućnost-Krušik 1
06.09.2014 16:30 Kinder 3 : 0 Čačak 94
06.09.2014 16:30 Metalac 0 : 3 Kiker
06.09.2014 16:30 Mladost 0 : 8 Gaučosi
06.09.2014 16:30 Borac 2 0 : 3 Bubamara
06.09.2014 16:30 Srpski Orlovi 2 : 5 Javor
06.09.2014 BASK 0 : 4 Čukarički
06.09.2014 Kolubara 2 : 2 Rad
06.09.2014 Teleoptik 0 : 3 Crvena zvezda
06.09.2014 Sindjelić 0 : 2 Radnički Obrenovac
06.09.2014 Zemun 6 : 0 BSK Borča
06.09.2014 Bežanija 0 : 2 Voždovac
06.09.2014 Partizan 2 : 0 OFK Beograd
06.09.2014 BSK 1925 3 : 0 Srem Jakovo
06.09.2014 Budućnost (D) 2 : 3 Zmaj 1953
06.09.2014 10:00 Institut 3 : 1 Ada
06.09.2014 Studentski Grad 0 : 8 Dominus
06.09.2014 Radnicki (NB) 3 : 0 Brodarac
06.09.2014 Fer Plej 06 14 : 2 Tempo
06.09.2014 IMT 4 : 2 Sindjelić 2012
06.09.2014 Milutinac 1 : 7 Šumadinac
06.09.2014 Crvena Zvezda MML 12 : 2 Rušanj
06.09.2014 GSP Polet 0 : 7 Atakante
06.09.2014 Zvezdara 0 : 4 Balkan
06.09.2014 Internacional 3 : 0 Lepušnica
06.09.2014 PKB Kovilovo 3 : 0 Zmajevi
06.09.2014 Hajduk 1 : 5 Poštar
06.09.2014 Torlak 0 : 3 OLE
06.09.2014 Lokomotiva 3 : 0 Policajac
06.09.2014 Napredak 3 : 0 Milenium
06.09.2014 Resnik 0 : 3 FSFV
06.09.2014 Sremčica 0 : 1 Borac
06.09.2014 Železničar 0 : 0 Sećeranac Ada
06.09.2014 10:00 Kosmaj 1 : 0 Sopot
06.09.2014 10:00 Vinča 1 : 3 Boleč
06.09.2014 13:00 Obrenovac 1905 4 : 2 Vrčin

Rukomet

06.09.2014 19:00 Bosna (V) 27 : 23 Zrinjski
06.09.2014 19:00 Krivaja 25 : 30 Izviđač
06.09.2014 19:00 Gračanica 36 : 27 Lokomotiva
06.09.2014 19:00 Sloboda 28 : 25 Prijedor
06.09.2014 19:00 Derventa 28 : 23 Čelik
06.09.2014 19:00 Konjuh 25 : 18 Gradačac
06.09.2014 19:00 Vogošća 27 : 22 Bosna (S)
06.09.2014 19:00 Nexe 19 : 35 Zagreb
06.09.2014 20:15 Vardar 27 : 21 Metalurg

Ragbi 13

06.09.2014 17:00 Voždovac 16 : 38 Novi Beograd
06.09.2014 Zmaj 18 : 0 Radnički (B)
06.09.2014 Vojvoda 0 : 18 Radnički (NP)
jeromerothen i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.