XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 Jedinstvo - Radnički (B) 2:2
2 23.08.2009 Polet (N) - Jedinstvo 1:2
3 30.08.2009 Jedinstvo - Vojvodina 1:0
4 05.09.2009 Kozara - Jedinstvo 2:0
5 13.09.2009 Jedinstvo - Crvena zvezda 0:1
6 16.09.2009 Budućnost (A) - Jedinstvo 3:1
7 20.09.2009 Jedinstvo - Borac 2:0
8 27.09.2009 Bačka 1901 - Jedinstvo 1:0
9 04.10.2009 Jedinstvo - Bačka Topola 1:1
10 10.10.2009 BAK - Jedinstvo 0:1
11 18.10.2009 Jedinstvo - Radnik 1:0
12 21.10.2009 Jedinstvo - Sloboda 1:3
13 24.10.2009 Budućnost (SC) - Jedinstvo 3:1
14 01.11.2009 Jedinstvo - Dinamo 7:0
15 08.11.2009 Bačka (P) - Jedinstvo 1:4
16 15.11.2009 Jedinstvo - Radnički (Z) 2:1
17 21.11.2009 Obilić - Jedinstvo 3:1
18 07.03.2010 14:00 Radnički (B) - Jedinstvo 3:0
19 24.03.2010 15:00 Jedinstvo - Polet (N) 3:0
20 17.03.2010 14:30 Vojvodina - Jedinstvo 2:0
21 21.03.2010 14:30 Jedinstvo - Kozara 3:1
22 27.03.2010 15:00 Crvena zvezda - Jedinstvo 1:4
23 04.04.2010 15:00 Jedinstvo - Budućnost (A) 4:0
24 07.04.2010 15:30 Borac - Jedinstvo 2:0
25 11.04.2010 15:30 Jedinstvo - Bačka 1901 1:2
26 17.04.2010 16:00 Bačka Topola - Jedinstvo 1:0
27 25.04.2010 16:00 Jedinstvo - BAK 11:0
28 28.04.2010 16:00 Radnik - Jedinstvo 4:1
29 01.05.2010 16:30 Sloboda - Jedinstvo 6:0
30 09.05.2010 16:30 Jedinstvo - Budućnost (SC) 4:2
31 12.05.2010 16:30 Dinamo - Jedinstvo 3:1
32 15.05.2010 17:00 Jedinstvo - Bačka (P) 2:3
33 22.05.2010 17:00 Radnički (Z) - Jedinstvo 2:3
34 29.05.2010 17:00 Jedinstvo - Obilić 4:2
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Sloboda 34 23 5 6 74
2 Bačka 1901 34 22 7 5 73
3 Radnički (Z) 34 21 4 9 67
4 Bačka Topola 34 17 7 10 58
5 Obilić 34 18 4 12 58
6 Budućnost (SC) 34 17 6 11 57
7 Borac 34 17 3 14 54
8 Radnički (B) (-1) 34 16 6 12 53
9 Kozara 34 16 4 14 52
10 Klub se ugasio Radnik 34 16 3 15 51
11 Vojvodina 34 15 6 13 51
12 Jedinstvo 34 16 2 16 50
13 Dinamo 34 15 5 14 50
14 Bačka (P) 34 14 8 12 50
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Zrenjanin Crvena zvezda 34 8 3 23 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Pančevo Budućnost (A) 34 8 0 26 24
17 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Pančevo BAK 34 6 4 24 22
18 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Zrenjanin Polet (N) 34 2 1 31 7
jaskooo01 je tipovao utakmicu
jaskooo01 je tipovao utakmicu
jaskooo01 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Gospodine @Ašković-u u dva Vaša teksta (koja sam slučajno pročitao) izneli ste dve netačnosti ili neistine, kako god. U tekstu pod naslovom "VEK POSTOJANJA ŽAKa IZ SOMBORA" (inače klub osnovan 1924. godine) Vi pišete da je to najstariji železnički klub u Vojvodini?! Moram Vas ispraviti pa dodati da je prvi osnovani železnički klub u Vojvodini SzVAK ("Szabadkai Vasutasi Atletikai Klub" ili "Subotički Železnički Atletski Klub") osnovan 1914. godine... Drugi je ŽFK "Banat Bagljaš" Zrenjanin (osnovan 1922. godine)... U drugom tekstu pod naslovom "DRAGOJLO STANOJLOVIĆ: DEFANZIVA JE UNIŠTILA FUDBAL!" pišete da je gospodin Stanojlović u tri maha trenirao, možda i jeste, u to ne ulazim, FK "Radnički" Sombor, ali sigurno nije "Radnički 1912" jer je taj klub tada bio u Stanišiću (naseljeno mesto u Somborskoj opštini), takmičeći se pod imenom FK "Stanišić". Radi se o dva različita kluba iz grada Sombora, to je valjda svima jasno, FK "Radnički" Sombor je stari somborski fudbalski klub, osnovan 1912. godine dok je FK "Radnički 1912" ukradeni klub iz Stanišića (https://www.srbijasport.net/n/41749/ukraden-fudbalski-klub-u-stanisicu). Sportski pozdrav i da što manje bude netačnosti.
Mladenovcanin11400 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu