XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2010 17:00 Radnički (N) - Trstenik PPT 1:1
2 21.08.2010 17:00 Timok - Radnički (N) 1:2
3 28.08.2010 16:30 Radnički (N) - Dubočica 2:0
4 04.09.2010 16:30 Radnički (N) - Radnik 1:0
5 11.09.2010 16:00 Žitorađa - Radnički (N) 0:2
6 18.09.2010 16:00 Radnički (N) - Radnički (P) 5:1
7 25.09.2010 15:30 Radnički (S) - Radnički (N) 2:3
8 02.10.2010 15:30 Radnički (N) - Sloga (D) 3:0
9 10.10.2010 15:00 Vlasina - Radnički (N) 2:0
10 16.10.2010 15:00 Radnički (N) - Hajduk Veljko 1:0
11 24.10.2010 14:00 Rudar Alpos - Radnički (N) 0:1
12 30.10.2010 14:00 Radnički (N) - Kopaonik 4:0
13 06.11.2010 13:30 Svrljig - Radnički (N) 1:0
14 13.11.2010 13:30 Radnički (N) - Jedinstvo (P) 1:1
15 21.11.2010 11:00 Car Konstantin - Radnički (N) 0:1
16 19.03.2011 15:00 Trstenik PPT - Radnički (N) 1:1
17 26.03.2011 15:00 Radnički (N) - Timok 2:0
18 02.04.2011 15:30 Dubočica - Radnički (N) 1:2
19 10.04.2011 15:30 Radnik - Radnički (N) 0:0
20 16.04.2011 16:00 Radnički (N) - Žitorađa 3:0
21 20.04.2011 16:00 Radnički (P) - Radnički (N) 1:0
22 23.04.2011 16:30 Radnički (N) - Radnički (S) 3:1
23 30.04.2011 16:30 Sloga (D) - Radnički (N) 0:0
24 07.05.2011 16:30 Radnički (N) - Vlasina 1:0
25 15.05.2011 16:30 Hajduk Veljko - Radnički (N) 3:0
26 18.05.2011 16:30 Radnički (N) - Rudar Alpos 6:0
27 21.05.2011 17:00 Kopaonik - Radnički (N) 2:0
28 28.05.2011 17:00 Radnički (N) - Svrljig 4:1
29 05.06.2011 17:30 Jedinstvo (P) - Radnički (N) 3:3
30 12.06.2011 17:30 Radnički (N) - Car Konstantin 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički (N) 30 19 6 5 63
2 Radnički (P) 30 16 4 10 52
3 Radnik 30 14 4 12 46
4 Radnički (S) 30 14 4 12 46
5 Vlasina 30 13 6 11 45
6 Car Konstantin 30 14 2 14 44
7 Sloga (D) 30 13 4 13 43
8 Kopaonik 30 12 7 11 43
9 Svrljig 30 13 4 13 43
10 Žitorađa 30 12 6 12 42
11 Trstenik PPT 30 11 9 10 42
12 Timok 30 12 6 12 42
13 Hajduk Veljko 30 13 3 14 42
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona Dubočica 30 10 7 13 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Jedinstvo (P) 30 8 7 15 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona Rudar Alpos 30 5 3 22 18
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu