XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:00 BSK - Javor 2:1
2 22.08.2010 17:00 Polet - BSK 5:0
4 05.09.2010 16:30 BSK - Napredak 2:1
5 11.09.2010 16:00 Ursule - BSK 4:1
6 19.09.2010 16:00 BSK - Mladost (D) 3:2
7 26.09.2010 15:00 Crni Vrh - BSK 0:2
8 03.10.2010 15:00 BSK - Sindjelic (G) 3:0
9 10.10.2010 15:00 Kolare - BSK 1:0
10 17.10.2010 15:00 BSK - Mladi Radnik 5:1
11 24.10.2010 14:00 Sloboda - BSK 0:2
12 31.10.2010 14:00 BSK - Rudar 2:0
13 06.11.2010 14:00 Mladost (S) - BSK 1:1
14 14.11.2010 13:30 BSK - Radnicki 5:1
15 20.11.2010 13:30 Sindjelic (V) - BSK 2:1
16 20.03.2011 17:00 Javor - BSK 3:1
17 27.03.2011 17:00 BSK - Polet 1:3
19 10.04.2011 16:30 Napredak - BSK 1:0
20 17.04.2011 17:00 BSK - Ursule 2:2
21 24.04.2011 17:00 Mladost (D) - BSK 3:1
22 27.04.2011 BSK - Crni Vrh 1:2
23 01.05.2011 17:00 Sindjelic (G) - BSK 4:1
24 08.05.2011 17:00 BSK - Kolare 8:2
25 17:00 Mladi Radnik - BSK 3:2
26 22.05.2011 17:00 BSK - Sloboda 6:2
27 28.05.2011 17:00 Rudar - BSK 3:0
28 29.05.2011 17:00 BSK - Mladost (S) 5:2
29 18:00 Radnicki - BSK 9:6
30 11.06.2011 18:00 BSK - Sindjelic (V) 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Napredak 28 19 4 5 61
2 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Sindjelic (G) 28 18 4 6 58
3 Polet 28 17 5 6 56
4 Mladost (S) 28 13 6 9 45
5 Ursule 28 13 5 10 44
6 Javor 28 13 2 13 41
7 BSK 28 12 2 14 38
8 Rudar 28 10 5 13 35
9 Crni Vrh 28 11 2 15 35
10 Kolare 28 9 7 12 34
11 Mladost (D) 28 10 4 14 34
12 Sindjelic (V) 28 8 9 11 33
13 Mladi Radnik (-1) 28 10 4 14 33
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva opštinska liga Paraćin Radnicki 28 8 7 13 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva opštinska liga Jagodina Sloboda 28 5 2 21 17
simeontm i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
simeontm i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
simeontm i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sale2019 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Sale2019 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Sale2019 je tipovao utakmicu
Sale2019 je tipovao utakmicu