XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 Drina - Mladost(P) 2:2
2 22.08.2010 Duško - Drina 3:1
3 29.08.2010 Drina - Gorki 4:4
4 05.09.2010 Drina - Borac 2:4
5 12.09.2010 Proleter - Drina 0:1
6 19.09.2010 Drina - Mladost(M) 5:0
7 26.09.2010 Sloboda - Drina 2:0
8 03.10.2010 Drina - Napredak 4:0
9 10.10.2010 15:00 Partizan - Drina 4:2
10 17.10.2010 15:00 Drina - Sloga 3:1
11 24.10.2010 15:00 Mladi Borac - Drina 2:1
12 31.10.2010 Drina - Milicionar 0:3
13 07.11.2010 Budućnost - Drina 4:1
14 14.11.2010 Drina - Omladinac 3:1
15 21.11.2010 Petlovača - Drina 1:0
16 20.03.2011 15:00 Mladost(P) - Drina 8:1
17 27.03.2011 15:00 Drina - Duško 1:0
18 03.04.2011 16:00 Gorki - Drina 3:1
19 09.04.2011 16:00 Borac - Drina 3:0
20 17.04.2011 16:30 Drina - Proleter 3:2
21 24.04.2011 16:30 Mladost(M) - Drina 1:2
22 01.05.2011 17:00 Drina - Sloboda 5:0
23 08.05.2011 17:00 Napredak - Drina 2:4
24 15.05.2011 17:30 Drina - Partizan 3:2
25 22.05.2011 17:30 Sloga - Drina 5:0
26 29.05.2011 17:30 Drina - Mladi Borac 2:0
27 04.06.2011 17:30 Milicionar - Drina 3:1
28 08.06.2011 18:00 Drina - Budućnost 3:4
29 11.06.2011 18:00 Omladinac - Drina 5:4
30 19.06.2011 18:00 Drina - Petlovača 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mačvanska okružna liga Borac (-1) 30 26 2 2 79
2 Prelazi u ligu višeg ranga Mačvanska okružna liga Mladost(P) 30 24 4 2 76
3 Milicionar 30 20 3 7 63
4 Mladi Borac 30 14 8 8 50
5 Partizan 30 14 3 13 45
6 Proleter 30 12 6 12 42
7 Gorki (-3) 30 12 6 12 39
8 Drina 30 12 3 15 39
9 Duško 30 12 2 16 38
10 Budućnost 30 11 4 15 37
11 Sloboda (-1) 30 12 2 16 37
12 Petlovača 30 11 4 15 37
13 Omladinac 30 11 3 16 36
14 Sloga 30 10 6 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Bogatić Mladost(M) 30 7 2 21 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Bogatić Napredak (-2) 30 2 2 26 6
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu