03.11
13:30
Cement
Dunav
2
4
|
03.11.2018 13:30 | Cement | 2 : 4 | Dunav | |||||
03.11
13:30
Omladinac
Bačka 1901
2
4
|
03.11.2018 13:30 | Omladinac | 2 : 4 | Bačka 1901 | |||||
03.11
13:30
Radnički (ZR)
Radnički (SM)
0
0
|
03.11.2018 13:30 | Radnički (ZR) | 0 : 0 | Radnički (SM) | |||||
03.11
13:30
OFK Vršac
Radnički (NP)
2
0
|
03.11.2018 13:30 | OFK Vršac | 2 : 0 | Radnički (NP) | |||||
03.11
13:30
Mladost
ČSK Pivara
1
1
|
03.11.2018 13:30 | Mladost | 1 : 1 | ČSK Pivara |
03.11
13:30
Sloga (PŽ)
Drina
2
0
|
03.11.2018 13:30 | Sloga (PŽ) | 2 : 0 | Drina | |||||
03.11
13:30
Sloga 33
Polet (LJ)
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Sloga 33 | 1 : 0 | Polet (LJ) | |||||
03.11
13:30
Šumadija (A)
Tutin
0
0
|
03.11.2018 13:30 | Šumadija (A) | 0 : 0 | Tutin | |||||
03.11
13:30
Mladi radnik 1926
Proleter Mihajlovac
3
0
|
03.11.2018 13:30 | Mladi radnik 1926 | 3 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
03.11
13:30
Jedinstvo (Ub)
Jošanica
0
1
|
03.11.2018 13:30 | Jedinstvo (Ub) | 0 : 1 | Jošanica | |||||
03.11
13:30
Smederevo 1924
Loznica
3
0
|
03.11.2018 13:30 | Smederevo 1924 | 3 : 0 | Loznica | |||||
03.11
13:30
Mokra Gora
FAP
3
1
|
03.11.2018 13:30 | Mokra Gora | 3 : 1 | FAP |
03.11
13:30
Jagodina Tabane
Trstenik PPT
1
1
|
03.11.2018 13:30 | Jagodina Tabane | 1 : 1 | Trstenik PPT | |||||
03.11
13:30
Dunav
Radan
2
0
|
03.11.2018 13:30 | Dunav | 2 : 0 | Radan | |||||
03.11
13:30
Moravac Orion
Jedinstvo (B)
2
3
|
03.11.2018 13:30 | Moravac Orion | 2 : 3 | Jedinstvo (B) | |||||
03.11
13:30
Jedinstvo (P)
Zaplanjac
1
2
|
03.11.2018 13:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 2 | Zaplanjac |
03.11
13:30
Radnički (NB)
Stepojevac Vaga
3
0
|
03.11.2018 13:30 | Radnički (NB) | 3 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
03.11
10:00
BASK
Prva Iskra
2
1
|
03.11.2018 10:00 | BASK | 2 : 1 | Prva Iskra | |||||
03.11
13:30
OFK Beograd
Lokomotiva
2
0
|
03.11.2018 13:30 | OFK Beograd | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
03.11
13:30
IMT
Zvezdara
4
0
|
03.11.2018 13:30 | IMT | 4 : 0 | Zvezdara | |||||
03.11
13:30
Radnički (O)
Brodarac
0
0
|
03.11.2018 13:30 | Radnički (O) | 0 : 0 | Brodarac | |||||
03.11
13:30
BSK Borča
Kolubara
0
2
|
03.11.2018 13:30 | BSK Borča | 0 : 2 | Kolubara |
03.11
13:30
Krajina
Jedinstvo (NB)
4
2
|
03.11.2018 13:30 | Krajina | 4 : 2 | Jedinstvo (NB) | |||||
03.11
13:30
Begej
Kozara
0
1
|
03.11.2018 13:30 | Begej | 0 : 1 | Kozara | |||||
03.11
13:30
Budućnost
Sloga
4
2
|
03.11.2018 13:30 | Budućnost | 4 : 2 | Sloga | |||||
03.11
13:30
Kikinda 1909
BAK
0
3
|
03.11.2018 13:30 | Kikinda 1909 | 0 : 3 | BAK | |||||
03.11
13:30
Radnički (K)
ŽAK
1
1
|
03.11.2018 13:30 | Radnički (K) | 1 : 1 | ŽAK | |||||
03.11
13:30
Sloboda
Radnički (S)
2
0
|
03.11.2018 13:30 | Sloboda | 2 : 0 | Radnički (S) |
03.11
13:30
Sloga (E)
Hajduk (Č)
2
0
|
03.11.2018 13:30 | Sloga (E) | 2 : 0 | Hajduk (Č) | |||||
03.11
13:30
Podrinje
Jedinstvo (SP)
2
1
|
03.11.2018 13:30 | Podrinje | 2 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
03.11
13:30
Sloga (T)
Hajduk (B)
2
1
|
03.11.2018 13:30 | Sloga (T) | 2 : 1 | Hajduk (B) |
03.11
13:30
Sloga (Č)
Tekstilac
2
0
|
03.11.2018 13:30 | Sloga (Č) | 2 : 0 | Tekstilac | |||||
03.11
13:30
OFK Vrbas
Budućnost
2
1
|
03.11.2018 13:30 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Budućnost |
03.11
13:30
Sloga
Gruža
2
1
|
03.11.2018 13:30 | Sloga | 2 : 1 | Gruža | |||||
03.11
13:30
Šumadija 1903
Sušica
1
3
|
03.11.2018 13:30 | Šumadija 1903 | 1 : 3 | Sušica | |||||
03.11
13:30
Apolon 2018
Vodojaža
0
1
|
03.11.2018 13:30 | Apolon 2018 | 0 : 1 | Vodojaža |
03.11
13:30
Karađorđe
RSK
0
2
|
03.11.2018 13:30 | Karađorđe | 0 : 2 | RSK | |||||
03.11
13:30
Morava
Borac 1932
0
4
|
03.11.2018 13:30 | Morava | 0 : 4 | Borac 1932 | |||||
03.11
13:30
VGSK
Udarnik
2
2
|
03.11.2018 13:30 | VGSK | 2 : 2 | Udarnik | |||||
03.11
13:30
Mladi borac
Zvižd
1
1
|
03.11.2018 13:30 | Mladi borac | 1 : 1 | Zvižd |
03.11
13:30
Radnički Šabački
Železničar
1
2
|
03.11.2018 13:30 | Radnički Šabački | 1 : 2 | Železničar | |||||
03.11
13:30
Zadrugar
Radnički (V)
0
0
|
03.11.2018 13:30 | Zadrugar | 0 : 0 | Radnički (V) | |||||
03.11
13:30
Mačva 2005
Spartak 1924
3
0
|
03.11.2018 13:30 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Spartak 1924 |
03.11
13:30
Sevojno
Orlovac
4
0
|
03.11.2018 13:30 | Sevojno | 4 : 0 | Orlovac | |||||
03.11
13:30
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
2
0
|
03.11.2018 13:30 | Sloga (BB) | 2 : 0 | Jedinstvo Putevi |
03.11
13:30
Morava
Mladost (M)
2
2
|
03.11.2018 13:30 | Morava | 2 : 2 | Mladost (M) | |||||
03.11
13:30
Pusta Reka
Budućnost
2
0
|
03.11.2018 13:30 | Pusta Reka | 2 : 0 | Budućnost | |||||
03.11
13:30
Pčinja
Tanasko Rajić
4
2
|
03.11.2018 13:30 | Pčinja | 4 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
03.11
13:30
Balkanski
Mladost (B)
5
1
|
03.11.2018 13:30 | Balkanski | 5 : 1 | Mladost (B) |
03.11
13:30
Sloga
Jedinstvo (M)
1
1
|
03.11.2018 13:30 | Sloga | 1 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
03.11
13:30
OFK Kosanica
Jastrebac (B)
4
0
|
03.11.2018 13:30 | OFK Kosanica | 4 : 0 | Jastrebac (B) |
03.11
13:30
Đerdap
Rudar Alpos
2
0
|
03.11.2018 13:30 | Đerdap | 2 : 0 | Rudar Alpos | |||||
03.11
13:30
Timok 1919
Brodoremont
2
1
|
03.11.2018 13:30 | Timok 1919 | 2 : 1 | Brodoremont |
03.11
13:30
Leštane
Sremčica
0
2
|
03.11.2018 13:30 | Leštane | 0 : 2 | Sremčica | |||||
03.11
13:30
Sopot
BSK Baćevac
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Sopot | 1 : 0 | BSK Baćevac | |||||
03.11
13:30
Studenski Grad
Komgrap
0
2
|
03.11.2018 13:30 | Studenski Grad | 0 : 2 | Komgrap |
03.11
13:00
Delija
Radnički 1911
0
1
|
03.11.2018 13:00 | Delija | 0 : 1 | Radnički 1911 | |||||
03.11
13:00
Proleter 2006
Mladost (L)
0
0
|
03.11.2018 13:00 | Proleter 2006 | 0 : 0 | Mladost (L) |
03.11
13:30
ŽAK
Radnički 1918
1
1
|
03.11.2018 13:30 | ŽAK | 1 : 1 | Radnički 1918 |
03.11
13:30
Sloven
Polet (NK)
2
2
|
03.11.2018 13:30 | Sloven | 2 : 2 | Polet (NK) |
03.11
13:30
Sloga Bat 1924
Mladost MG
4
2
|
03.11.2018 13:30 | Sloga Bat 1924 | 4 : 2 | Mladost MG |
03.11
13:30
Fruškogorski partizan
Index
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Fruškogorski partizan | 1 : 0 | Index | |||||
03.11
13:30
Omladinac
ŽSK
1
2
|
03.11.2018 13:30 | Omladinac | 1 : 2 | ŽSK | |||||
03.11
13:30
RFK Novi Sad 1921
Fruškogorac
2
2
|
03.11.2018 13:30 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 2 | Fruškogorac | |||||
03.11
13:30
Slavija
TSK
1
1
|
03.11.2018 13:30 | Slavija | 1 : 1 | TSK |
03.11
13:30
Panonija IM Topola
Senta
0
1
|
03.11.2018 13:30 | Panonija IM Topola | 0 : 1 | Senta | |||||
03.11
13:30
Napredak
Đurđin
1
1
|
03.11.2018 13:30 | Napredak | 1 : 1 | Đurđin | |||||
03.11
13:30
Radnički 1905
Preporod
7
0
|
03.11.2018 13:30 | Radnički 1905 | 7 : 0 | Preporod | |||||
03.11
13:30
Proleter (RS)
Obilić
4
0
|
03.11.2018 13:30 | Proleter (RS) | 4 : 0 | Obilić |
03.11
13:30
Balkan Mirijevo
Poštar Zvezdara
1
6
|
03.11.2018 13:30 | Balkan Mirijevo | 1 : 6 | Poštar Zvezdara | |||||
03.11
13:30
Zmaj
Dunav
0
0
|
03.11.2018 13:30 | Zmaj | 0 : 0 | Dunav | |||||
03.11
13:30
Borac (O)
PKB Kovilovo
0
2
|
03.11.2018 13:30 | Borac (O) | 0 : 2 | PKB Kovilovo |
03.11
13:30
Zvezda
Mladost (C)
2
1
|
03.11.2018 13:30 | Zvezda | 2 : 1 | Mladost (C) |
03.11
14:30
Ovčar
Spartak
2
1
|
03.11.2018 14:30 | Ovčar | 2 : 1 | Spartak | |||||
03.11
14:30
Slatina
Rakova
3
0
|
03.11.2018 14:30 | Slatina | 3 : 0 | Rakova | |||||
03.11
14:30
Parmenac
Napredak
4
2
|
03.11.2018 14:30 | Parmenac | 4 : 2 | Napredak |
03.11
14:00
Rudar
Ribnica
2
2
|
03.11.2018 14:00 | Rudar | 2 : 2 | Ribnica |
03.11
13:30
Blagotin
Šanac
4
0
|
03.11.2018 13:30 | Blagotin | 4 : 0 | Šanac | |||||
03.11
13:30
Čitluk
Poljoprivrednik
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Čitluk | 1 : 0 | Poljoprivrednik |
03.11
13:30
Jevremovac
Jedinstvo (ŠT)
1
5
|
03.11.2018 13:30 | Jevremovac | 1 : 5 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
03.11
13:30
Jedinstvo 1945 (VL)
Karađorđe
1
1
|
03.11.2018 13:30 | Jedinstvo 1945 (VL) | 1 : 1 | Karađorđe | |||||
03.11
13:30
Dušan Silni
Cer
2
1
|
03.11.2018 13:30 | Dušan Silni | 2 : 1 | Cer |
03.11
13:30
Dunav
Borac (St)
1
2
|
03.11.2018 13:30 | Dunav | 1 : 2 | Borac (St) |
03.11
13:30
Jedinstvo (Lj)
Mlava (ML)
2
0
|
03.11.2018 13:30 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 0 | Mlava (ML) | |||||
03.11
13:30
Đerdap
Borac (Ž)
2
1
|
03.11.2018 13:30 | Đerdap | 2 : 1 | Borac (Ž) | |||||
03.11
13:30
Makce
Omladinac (Š)
1
4
|
03.11.2018 13:30 | Makce | 1 : 4 | Omladinac (Š) | |||||
03.11
13:30
Polet (SD)
Rudar (K)
3
1
|
03.11.2018 13:30 | Polet (SD) | 3 : 1 | Rudar (K) |
03.11
13:30
Naisus 1977
Sloga
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Naisus 1977 | 1 : 0 | Sloga | |||||
03.11
13:30
Napredak 2012
Radnički 1924
2
2
|
03.11.2018 13:30 | Napredak 2012 | 2 : 2 | Radnički 1924 |
03.11
14:00
Brestovac
Krivelj
3
4
|
03.11.2018 14:00 | Brestovac | 3 : 4 | Krivelj | |||||
03.11
14:00
Poreč
Nemetali
4
2
|
03.11.2018 14:00 | Poreč | 4 : 2 | Nemetali | |||||
03.11
14:00
BSK
Polom
4
1
|
03.11.2018 14:00 | BSK | 4 : 1 | Polom | |||||
03.11
14:00
Bor 1919
Zlot
3
0
|
03.11.2018 14:00 | Bor 1919 | 3 : 0 | Zlot |
03.11
13:30
Polet
Jug Bogdan
2
0
|
03.11.2018 13:30 | Polet | 2 : 0 | Jug Bogdan |
03.11
13:30
Rubribreza
ZSK
3
0
|
03.11.2018 13:30 | Rubribreza | 3 : 0 | ZSK | |||||
03.11
13:30
Pepeljevac
OFK Jabučje
3
0
|
03.11.2018 13:30 | Pepeljevac | 3 : 0 | OFK Jabučje | |||||
03.11
13:30
OFK Brđanac
Trlić
0
2
|
03.11.2018 13:30 | OFK Brđanac | 0 : 2 | Trlić |
03.11
14:00
Sloga (D)
Korićani
0
1
|
03.11.2018 14:00 | Sloga (D) | 0 : 1 | Korićani | |||||
03.11
14:00
Šumadinac (KG)
Pobeda 1926
2
1
|
03.11.2018 14:00 | Šumadinac (KG) | 2 : 1 | Pobeda 1926 |
03.11
14:00
Rudar Vrška Čuka
Trebič
2
0
|
03.11.2018 14:00 | Rudar Vrška Čuka | 2 : 0 | Trebič | |||||
03.11
14:00
Ozren
Omladinac
2
1
|
03.11.2018 14:00 | Ozren | 2 : 1 | Omladinac | |||||
03.11
14:00
Midžor (K)
Sloga (M)
7
0
|
03.11.2018 14:00 | Midžor (K) | 7 : 0 | Sloga (M) |
03.11
13:30
Senjak
Vladimir Durković
1
3
|
03.11.2018 13:30 | Senjak | 1 : 3 | Vladimir Durković | |||||
03.11
13:30
Mladost
Spartak
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Mladost | 1 : 0 | Spartak | |||||
03.11
13:30
Zadrugar
Dragoš
2
4
|
03.11.2018 13:30 | Zadrugar | 2 : 4 | Dragoš |
03.11
13:30
Omladinac (GK)
Proleter
0
0
|
03.11.2018 13:30 | Omladinac (GK) | 0 : 0 | Proleter |
03.11
13:30
Mladost
Lugina
6
3
|
03.11.2018 13:30 | Mladost | 6 : 3 | Lugina |
03.11
Gračanica
Čaglavica
4
1
|
03.11.2018 | Gračanica | 4 : 1 | Čaglavica | |||||
03.11
Sitnica
Ugljare
2
1
|
03.11.2018 | Sitnica | 2 : 1 | Ugljare |
03.11
13:00
Ropotovo
Moravac
4
1
|
03.11.2018 13:00 | Ropotovo | 4 : 1 | Moravac |
03.11
14:00
Kalenić
Crvena Jabuka
2
1
|
03.11.2018 14:00 | Kalenić | 2 : 1 | Crvena Jabuka |
03.11
13:30
Krtinska
Jedinstvo
4
1
|
03.11.2018 13:30 | Krtinska | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
03.11
13:30
Rvati
Posavina
1
2
|
03.11.2018 13:30 | Rvati | 1 : 2 | Posavina |
03.11
13:30
Železničar
Hajduk
7
0
|
03.11.2018 13:30 | Železničar | 7 : 0 | Hajduk | |||||
03.11
13:30
Veternik
Obilić
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Veternik | 1 : 0 | Obilić | |||||
03.11
13:30
OFK Futog
Bačka
1
1
|
03.11.2018 13:30 | OFK Futog | 1 : 1 | Bačka |
03.11
13:30
Vojvodina (CC)
Ratar
2
0
|
03.11.2018 13:30 | Vojvodina (CC) | 2 : 0 | Ratar |
03.11
13:30
Garevina
Trudbenik
3
3
|
03.11.2018 13:30 | Garevina | 3 : 3 | Trudbenik | |||||
03.11
13:30
Kamenorezac 76
Rubin
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Kamenorezac 76 | 1 : 0 | Rubin | |||||
03.11
13:30
Sloga (D)
Polet 57
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Sloga (D) | 1 : 0 | Polet 57 |
03.11
13:30
Morava
Sinđelić 1934
2
1
|
03.11.2018 13:30 | Morava | 2 : 1 | Sinđelić 1934 | |||||
03.11
13:30
Sloga
Osaonica
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Sloga | 1 : 0 | Osaonica | |||||
03.11
13:30
Jedinstvo (D)
Mladost (T)
1
2
|
03.11.2018 13:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 2 | Mladost (T) |
03.11
13:30
15. Avgust 1950
Radnički
1
1
|
03.11.2018 13:30 | 15. Avgust 1950 | 1 : 1 | Radnički | |||||
03.11
13:30
Borac 1805
Pomoravlje
3
1
|
03.11.2018 13:30 | Borac 1805 | 3 : 1 | Pomoravlje | |||||
03.11
13:30
Orlovi
Mladost (J)
0
6
|
03.11.2018 13:30 | Orlovi | 0 : 6 | Mladost (J) |
03.11
13:00
OFK Klek
Potisje
0
3
|
03.11.2018 13:00 | OFK Klek | 0 : 3 | Potisje | |||||
03.11
13:00
OFK Gradnulica
Bilećanin
6
1
|
03.11.2018 13:00 | OFK Gradnulica | 6 : 1 | Bilećanin | |||||
03.11
13:00
OFK Stajićevo
Jedinstvo
3
1
|
03.11.2018 13:00 | OFK Stajićevo | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
03.11
13:00
Mladost
ŽFK Banat
1
1
|
03.11.2018 13:00 | Mladost | 1 : 1 | ŽFK Banat | |||||
03.11
13:00
Naftagas
MSK
1
2
|
03.11.2018 13:00 | Naftagas | 1 : 2 | MSK | |||||
03.11
13:00
ASK
Zadrugar
5
1
|
03.11.2018 13:00 | ASK | 5 : 1 | Zadrugar |
03.11
13:30
Siti Sport Klub
Sveti Stefan
3
1
|
03.11.2018 13:30 | Siti Sport Klub | 3 : 1 | Sveti Stefan |
03.11
14:30
Djurinci
Sibnica
17
0
|
03.11.2018 14:30 | Djurinci | 17 : 0 | Sibnica |
03.11
14:00
Bogutovačka Banja
Jedinstvo (D)
5
0
|
03.11.2018 14:00 | Bogutovačka Banja | 5 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
03.11
14:00
Mladost
Tavnik
2
0
|
03.11.2018 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Tavnik |
03.11
13:30
Kralj Petar I
Borac
3
0
|
03.11.2018 13:30 | Kralj Petar I | 3 : 0 | Borac |
03.11
13:30
Radnički
Lemind 1953
0
2
|
03.11.2018 13:30 | Radnički | 0 : 2 | Lemind 1953 | |||||
03.11
13:30
Jedinstvo (Š)
Marjan MB
1
1
|
03.11.2018 13:30 | Jedinstvo (Š) | 1 : 1 | Marjan MB |
03.11
13:30
Tornjoš
Slavija
7
2
|
03.11.2018 13:30 | Tornjoš | 7 : 2 | Slavija |
03.11
13:30
Bačka 1945
Neštin
1
1
|
03.11.2018 13:30 | Bačka 1945 | 1 : 1 | Neštin |
03.11
13:30
Žitkovica 2017
Stig 1955
3
0
|
03.11.2018 13:30 | Žitkovica 2017 | 3 : 0 | Stig 1955 |
03.11
13:30
Jasenovac
Omladinac (B)
1
2
|
03.11.2018 13:30 | Jasenovac | 1 : 2 | Omladinac (B) |
03.11
13:00
Borac (A)
Strmovo
2
2
|
03.11.2018 13:00 | Borac (A) | 2 : 2 | Strmovo | |||||
03.11
13:00
Mladost (Č)
Mladi Borac
5
2
|
03.11.2018 13:00 | Mladost (Č) | 5 : 2 | Mladi Borac | |||||
03.11
13:00
Petka
Vreoci
3
1
|
03.11.2018 13:00 | Petka | 3 : 1 | Vreoci |
03.11
13:30
Rongo Siti
Mladost
2
1
|
03.11.2018 13:30 | Rongo Siti | 2 : 1 | Mladost | |||||
03.11
13:30
Temac
Sloboda
1
1
|
03.11.2018 13:30 | Temac | 1 : 1 | Sloboda | |||||
03.11
13:30
Veliki Suvodol
Zvezda
0
7
|
03.11.2018 13:30 | Veliki Suvodol | 0 : 7 | Zvezda |
03.11
13:30
Borac
OFK Draževac
0
3
|
03.11.2018 13:30 | Borac | 0 : 3 | OFK Draževac | |||||
03.11
13:30
OFK Rutevac 1908
Gredetin
4
1
|
03.11.2018 13:30 | OFK Rutevac 1908 | 4 : 1 | Gredetin | |||||
03.11
13:30
Škriljac
OFK Sloga
3
0
|
03.11.2018 13:30 | Škriljac | 3 : 0 | OFK Sloga |
03.11
13:30
FC Stella Rossa
Takovski Ustanak
0
0
|
03.11.2018 13:30 | FC Stella Rossa | 0 : 0 | Takovski Ustanak | |||||
03.11
13:30
Omladinac
Jablanica
2
1
|
03.11.2018 13:30 | Omladinac | 2 : 1 | Jablanica | |||||
03.11
13:30
Brezak
Ozremica
0
2
|
03.11.2018 13:30 | Brezak | 0 : 2 | Ozremica | |||||
03.11
13:30
Šumadija
Šilopaj
3
0
|
03.11.2018 13:30 | Šumadija | 3 : 0 | Šilopaj | |||||
03.11
13:30
Velereč 94
Donja Vrbava
0
0
|
03.11.2018 13:30 | Velereč 94 | 0 : 0 | Donja Vrbava |
03.11
13:00
Radnik
Beli Orlovi
5
1
|
03.11.2018 13:00 | Radnik | 5 : 1 | Beli Orlovi |
03.11
13:30
Voćar
Dedinje Junajted
4
1
|
03.11.2018 13:30 | Voćar | 4 : 1 | Dedinje Junajted | |||||
03.11
13:30
Vrelo
Prilike
1
5
|
03.11.2018 13:30 | Vrelo | 1 : 5 | Prilike | |||||
03.11
13:30
Gradina
Sloga
0
8
|
03.11.2018 13:30 | Gradina | 0 : 8 | Sloga | |||||
03.11
13:30
Bjelica
Gorušica
0
5
|
03.11.2018 13:30 | Bjelica | 0 : 5 | Gorušica | |||||
03.11
13:30
Brezova
Jelica
3
1
|
03.11.2018 13:30 | Brezova | 3 : 1 | Jelica | |||||
03.11
13:30
Radnički
Bratstvo
4
1
|
03.11.2018 13:30 | Radnički | 4 : 1 | Bratstvo |
03.11
Zlatibor 2
Kriva Reka
|
03.11.2018 | Zlatibor 2 | : | Kriva Reka | |||||
03.11
Soko
Policajac 92
|
03.11.2018 | Soko | : | Policajac 92 | |||||
03.11
Raketa
Kapedunum
|
03.11.2018 | Raketa | : | Kapedunum | |||||
03.11
GP Zlatibor
Kotroman
|
03.11.2018 | GP Zlatibor | : | Kotroman |
03.11
14:00
Kapidžija
Mudrakovac
2
0
|
03.11.2018 14:00 | Kapidžija | 2 : 0 | Mudrakovac |
03.11
14:00
Napredak
Slemen
1
4
|
03.11.2018 14:00 | Napredak | 1 : 4 | Slemen | |||||
03.11
14:00
Mladost
Hajduk
0
3
|
03.11.2018 14:00 | Mladost | 0 : 3 | Hajduk |
03.11
13:30
Grkinja
Marina Kutina
2
2
|
03.11.2018 13:30 | Grkinja | 2 : 2 | Marina Kutina |
03.11
13:30
Mladost
Kaluđerica 1969
1
5
|
03.11.2018 13:30 | Mladost | 1 : 5 | Kaluđerica 1969 | |||||
03.11
13:30
Zaklopača
Hajduk
3
0
|
03.11.2018 13:30 | Zaklopača | 3 : 0 | Hajduk |
03.11
13:30
Sparta
Verko
2
4
|
03.11.2018 13:30 | Sparta | 2 : 4 | Verko | |||||
03.11
13:30
Mladost 2013
Torpedo
11
2
|
03.11.2018 13:30 | Mladost 2013 | 11 : 2 | Torpedo |
03.11
14:00
Sloga Obrva
Mladost 1925
2
3
|
03.11.2018 14:00 | Sloga Obrva | 2 : 3 | Mladost 1925 |
03.11
14:00
Veternica
Turekovac
4
2
|
03.11.2018 14:00 | Veternica | 4 : 2 | Turekovac | |||||
03.11
14:00
Navalin
Gornje Krajince
4
0
|
03.11.2018 14:00 | Navalin | 4 : 0 | Gornje Krajince | |||||
03.11
14:00
Atletiko
Mladost (DL)
2
1
|
03.11.2018 14:00 | Atletiko | 2 : 1 | Mladost (DL) | |||||
03.11
14:00
Napredak
ŠFU Derbi 2016
1
2
|
03.11.2018 14:00 | Napredak | 1 : 2 | ŠFU Derbi 2016 |
03.11
13:30
Bojić
Korman
2
1
|
03.11.2018 13:30 | Bojić | 2 : 1 | Korman | |||||
03.11
13:30
Rudar
Cerić
3
0
|
03.11.2018 13:30 | Rudar | 3 : 0 | Cerić |
03.11
13:00
Mladi radnik
OFK Radnički
4
1
|
03.11.2018 13:00 | Mladi radnik | 4 : 1 | OFK Radnički |
03.11
13:30
Domaćin
Omladinac
2
0
|
03.11.2018 13:30 | Domaćin | 2 : 0 | Omladinac | |||||
03.11
13:30
Trnava
GFK Tabane
2
5
|
03.11.2018 13:30 | Trnava | 2 : 5 | GFK Tabane |
03.11
13:30
Sloga
POFK Letnjikovac
12
1
|
03.11.2018 13:30 | Sloga | 12 : 1 | POFK Letnjikovac | |||||
03.11
13:30
OFK Letnjikovac 1983
Borac
1
1
|
03.11.2018 13:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 1 : 1 | Borac | |||||
03.11
13:30
Metaloplastika
Lipolist
0
6
|
03.11.2018 13:30 | Metaloplastika | 0 : 6 | Lipolist | |||||
03.11
13:30
Dumača
Napredak
0
1
|
03.11.2018 13:30 | Dumača | 0 : 1 | Napredak | |||||
03.11
13:30
Petlovača
Omladinac
2
0
|
03.11.2018 13:30 | Petlovača | 2 : 0 | Omladinac |
03.11
13:30
SU Stanišić 1920
Telečka
3
3
|
03.11.2018 13:30 | SU Stanišić 1920 | 3 : 3 | Telečka | |||||
03.11
13:30
Sport
Jedinstvo Lemeš
0
0
|
03.11.2018 13:30 | Sport | 0 : 0 | Jedinstvo Lemeš |
03.11
Mladost
Beli Orlovi
2
3
|
03.11.2018 | Mladost | 2 : 3 | Beli Orlovi | |||||
03.11
Kruševica 1980
Bečevica
4
1
|
03.11.2018 | Kruševica 1980 | 4 : 1 | Bečevica | |||||
03.11
Čestin
Grivac
3
0
|
03.11.2018 | Čestin | 3 : 0 | Grivac | |||||
03.11
Kotlenik (G)
Jedinstvo
0
9
|
03.11.2018 | Kotlenik (G) | 0 : 9 | Jedinstvo |
03.11
13:30
Zadrugar
Trstenica
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Trstenica | |||||
03.11
13:30
Ljubinić
Partizan
1
3
|
03.11.2018 13:30 | Ljubinić | 1 : 3 | Partizan |
03.11
13:30
Erdevik 2017
Napredak
1
2
|
03.11.2018 13:30 | Erdevik 2017 | 1 : 2 | Napredak | |||||
03.11
13:30
Omladinac
Jednota
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Omladinac | 1 : 0 | Jednota | |||||
03.11
13:30
Borac
Jedinstvo (M)
1
1
|
03.11.2018 13:30 | Borac | 1 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
03.11
13:30
OFK Bačinci
Jedinstvo (LJ)
1
2
|
03.11.2018 13:30 | OFK Bačinci | 1 : 2 | Jedinstvo (LJ) | |||||
03.11
13:30
Sinđelić
Sremac
0
1
|
03.11.2018 13:30 | Sinđelić | 0 : 1 | Sremac | |||||
03.11
13:30
OFK Bingula
Graničar
1
1
|
03.11.2018 13:30 | OFK Bingula | 1 : 1 | Graničar |
03.11
13:30
Makrešane
Lomnica
|
03.11.2018 13:30 | Makrešane | : | Lomnica |
03.11
14:00
Topoljak
Omladinac
0
0
|
03.11.2018 14:00 | Topoljak | 0 : 0 | Omladinac | |||||
03.11
14:00
Mladost
Vinogradar
1
2
|
03.11.2018 14:00 | Mladost | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
03.11
14:00
Borjak 2013
Stevka Božurevka
3
0
|
03.11.2018 14:00 | Borjak 2013 | 3 : 0 | Stevka Božurevka |
03.11
13:30
Gučevo 1929
Mladost (G)
7
1
|
03.11.2018 13:30 | Gučevo 1929 | 7 : 1 | Mladost (G) | |||||
03.11
13:30
Studenac
Hajduk
3
0
|
03.11.2018 13:30 | Studenac | 3 : 0 | Hajduk |
03.11
13:30
Gradac
Velika Morava
1
3
|
03.11.2018 13:30 | Gradac | 1 : 3 | Velika Morava |
03.11
15:00
Baštovan
OFK Kopaonik 1931
0
8
|
03.11.2018 15:00 | Baštovan | 0 : 8 | OFK Kopaonik 1931 | |||||
03.11
15:00
Mladost
Jezero
1
3
|
03.11.2018 15:00 | Mladost | 1 : 3 | Jezero |
03.11
13:30
PSS-192
OFK Dragoševac
0
0
|
03.11.2018 13:30 | PSS-192 | 0 : 0 | OFK Dragoševac |
03.11
13:30
Čelik
Radnik
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Čelik | 1 : 0 | Radnik | |||||
03.11
13:30
Krupa
Sloboda
0
1
|
03.11.2018 13:30 | Krupa | 0 : 1 | Sloboda | |||||
03.11
13:30
Tuzla City
GOŠK
2
1
|
03.11.2018 13:30 | Tuzla City | 2 : 1 | GOŠK | |||||
03.11
17:30
Sarajevo
Željezničar
2
1
|
03.11.2018 17:30 | Sarajevo | 2 : 1 | Željezničar | |||||
03.11
13:30
Zvijezda 09
Zrinjski
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Zrinjski |
03.11
14:00
Sloboda
Željezničar Sport Team
2
1
|
03.11.2018 14:00 | Sloboda | 2 : 1 | Željezničar Sport Team | |||||
03.11
14:00
Slavija
Sloga
0
1
|
03.11.2018 14:00 | Slavija | 0 : 1 | Sloga | |||||
03.11
14:00
Alfa
Drina
1
2
|
03.11.2018 14:00 | Alfa | 1 : 2 | Drina | |||||
03.11
14:00
Rudar Prijedor
Sutjeska
2
1
|
03.11.2018 14:00 | Rudar Prijedor | 2 : 1 | Sutjeska | |||||
03.11
14:00
Podrinje
Kozara
1
1
|
03.11.2018 14:00 | Podrinje | 1 : 1 | Kozara | |||||
03.11
14:00
Tekstilac
Borac
0
1
|
03.11.2018 14:00 | Tekstilac | 0 : 1 | Borac |
03.11
13:30
Budućnost
Zeta
0
2
|
03.11.2018 13:30 | Budućnost | 0 : 2 | Zeta | |||||
03.11
13:30
Iskra
Sutjeska
0
4
|
03.11.2018 13:30 | Iskra | 0 : 4 | Sutjeska | |||||
03.11
13:30
OFK Petrovac
Lovćen
1
0
|
03.11.2018 13:30 | OFK Petrovac | 1 : 0 | Lovćen | |||||
03.11
13:30
OFK Titograd
Grbalj
0
2
|
03.11.2018 13:30 | OFK Titograd | 0 : 2 | Grbalj | |||||
03.11
13:30
Rudar
Mornar
1
1
|
03.11.2018 13:30 | Rudar | 1 : 1 | Mornar |
03.11
13:00
Ribnica
Čelik
1
0
|
03.11.2018 13:00 | Ribnica | 1 : 0 | Čelik | |||||
03.11
13:00
Gorštak
Zabjelo
2
2
|
03.11.2018 13:00 | Gorštak | 2 : 2 | Zabjelo |
03.11
13:30
AFC Bournemouth
Manchester United
1
2
|
03.11.2018 13:30 | AFC Bournemouth | 1 : 2 | Manchester United | |||||
03.11
18:30
Arsenal
Liverpool
1
1
|
03.11.2018 18:30 | Arsenal | 1 : 1 | Liverpool | |||||
03.11
16:00
Cardiff City
Leicester
0
1
|
03.11.2018 16:00 | Cardiff City | 0 : 1 | Leicester | |||||
03.11
16:00
Everton
Brighton
3
1
|
03.11.2018 16:00 | Everton | 3 : 1 | Brighton | |||||
03.11
16:00
Newcastle United
Watford
1
0
|
03.11.2018 16:00 | Newcastle United | 1 : 0 | Watford | |||||
03.11
16:00
West Ham United
Burnley
4
2
|
03.11.2018 16:00 | West Ham United | 4 : 2 | Burnley | |||||
03.11
20:45
Wolverhampton
Tottenham Hotspur
2
3
|
03.11.2018 20:45 | Wolverhampton | 2 : 3 | Tottenham Hotspur |
03.11
16:15
Real Madrid
Real Valladolid
2
0
|
03.11.2018 16:15 | Real Madrid | 2 : 0 | Real Valladolid | |||||
03.11
13:00
Leganés
Atlético Madrid
1
1
|
03.11.2018 13:00 | Leganés | 1 : 1 | Atlético Madrid | |||||
03.11
20:45
Rayo Vallecano
Barcelona
2
3
|
03.11.2018 20:45 | Rayo Vallecano | 2 : 3 | Barcelona | |||||
03.11
18:30
Valencia
Girona
0
1
|
03.11.2018 18:30 | Valencia | 0 : 1 | Girona |
03.11
15:30
Bayern
Freiburg
1
1
|
03.11.2018 15:30 | Bayern | 1 : 1 | Freiburg | |||||
03.11
15:30
Schalke 04
Hannover 96
3
1
|
03.11.2018 15:30 | Schalke 04 | 3 : 1 | Hannover 96 | |||||
03.11
15:30
Bayer Leverkusen
Hoffenheim
1
4
|
03.11.2018 15:30 | Bayer Leverkusen | 1 : 4 | Hoffenheim | |||||
03.11
18:30
Hertha BSC
RB Leipzig
0
3
|
03.11.2018 18:30 | Hertha BSC | 0 : 3 | RB Leipzig | |||||
03.11
15:30
Augsburg
Nürnberg
2
2
|
03.11.2018 15:30 | Augsburg | 2 : 2 | Nürnberg | |||||
03.11
15:30
Wolfsburg
Borussia Dortmund
0
1
|
03.11.2018 15:30 | Wolfsburg | 0 : 1 | Borussia Dortmund |
03.11
18:00
Fiorentina
Roma
1
1
|
03.11.2018 18:00 | Fiorentina | 1 : 1 | Roma | |||||
03.11
15:00
Internazionale
Genoa
5
0
|
03.11.2018 15:00 | Internazionale | 5 : 0 | Genoa | |||||
03.11
20:30
Juventus
Cagliari
3
1
|
03.11.2018 20:30 | Juventus | 3 : 1 | Cagliari |
03.11
20:00
Caen
Rennes
1
2
|
03.11.2018 20:00 | Caen | 1 : 2 | Rennes | |||||
03.11
20:00
Dijon
Nîmes
0
4
|
03.11.2018 20:00 | Dijon | 0 : 4 | Nîmes | |||||
03.11
17:00
Olympique Lyonnais
Bordeaux
1
1
|
03.11.2018 17:00 | Olympique Lyonnais | 1 : 1 | Bordeaux | |||||
03.11
20:00
Nice
Amiens SC
1
0
|
03.11.2018 20:00 | Nice | 1 : 0 | Amiens SC | |||||
03.11
20:00
Reims
Monaco
1
0
|
03.11.2018 20:00 | Reims | 1 : 0 | Monaco | |||||
03.11
20:00
Strasbourg
Toulouse
1
1
|
03.11.2018 20:00 | Strasbourg | 1 : 1 | Toulouse |
03.11
16:00
Radnik
Dinamo
2
0
|
03.11.2018 16:00 | Radnik | 2 : 0 | Dinamo | |||||
03.11
16:00
Mladost
Čukarički
3
4
|
03.11.2018 16:00 | Mladost | 3 : 4 | Čukarički | |||||
03.11
16:00
OFK Bačka
Radnički (N)
0
2
|
03.11.2018 16:00 | OFK Bačka | 0 : 2 | Radnički (N) | |||||
03.11
15:00
Proleter
Crvena zvezda
0
2
|
03.11.2018 15:00 | Proleter | 0 : 2 | Crvena zvezda |
03.11
ZFK Toplicanin
Jagodina
1
1
|
03.11.2018 | ZFK Toplicanin | 1 : 1 | Jagodina | |||||
03.11
Jedinstvo 2014
Vučice
7
0
|
03.11.2018 | Jedinstvo 2014 | 7 : 0 | Vučice | |||||
03.11
Majdanpek
Napredak Junior 2018
1
1
|
03.11.2018 | Majdanpek | 1 : 1 | Napredak Junior 2018 |
03.11
13:00
Spartak
Mašinac Trejs PZP
7
0
|
03.11.2018 13:00 | Spartak | 7 : 0 | Mašinac Trejs PZP |
03.11
13:30
Rad
Karađorđe
0
0
|
03.11.2018 13:30 | Rad | 0 : 0 | Karađorđe | |||||
03.11
13:00
Mačva
TSC
1
3
|
03.11.2018 13:00 | Mačva | 1 : 3 | TSC | |||||
03.11
14:00
Lavice Dubočica
Radnički 2012
1
1
|
03.11.2018 14:00 | Lavice Dubočica | 1 : 1 | Radnički 2012 |
03.11
13:00
Borac
Šumadija (A)
4
2
|
03.11.2018 13:00 | Borac | 4 : 2 | Šumadija (A) |
03.11
10:00
Petar Puača
OFK Bačka (BP)
1
3
|
03.11.2018 10:00 | Petar Puača | 1 : 3 | OFK Bačka (BP) | |||||
03.11
10:00
Železničar
Borac (NS)
1
0
|
03.11.2018 10:00 | Železničar | 1 : 0 | Borac (NS) |
03.11
Dubocica
Bor
2
0
|
03.11.2018 | Dubocica | 2 : 0 | Bor | |||||
03.11
Radnički (P)
Župa
3
0
|
03.11.2018 | Radnički (P) | 3 : 0 | Župa | |||||
03.11
Napredak 1929
Dinamo
0
3
|
03.11.2018 | Napredak 1929 | 0 : 3 | Dinamo | |||||
03.11
Kopernikus Želežničar
Radnik
2
0
|
03.11.2018 | Kopernikus Želežničar | 2 : 0 | Radnik |
03.11
10:00
Crvena zvezda
Polet (K)
2
0
|
03.11.2018 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Polet (K) |
03.11
Mladost
Omladinac 1927
2
3
|
03.11.2018 | Mladost | 2 : 3 | Omladinac 1927 |
03.11
Spektar
OFK Odžaci
0
3
|
03.11.2018 | Spektar | 0 : 3 | OFK Odžaci | |||||
03.11
Slavija
Sloga
0
1
|
03.11.2018 | Slavija | 0 : 1 | Sloga | |||||
03.11
Hajduk
Omladinac
|
03.11.2018 | Hajduk | : | Omladinac | |||||
03.11
11:00
Mladost (BP)
Crvenka
2
4
|
03.11.2018 11:00 | Mladost (BP) | 2 : 4 | Crvenka |
03.11
11:00
Polet
Posavina
1
3
|
03.11.2018 11:00 | Polet | 1 : 3 | Posavina | |||||
03.11
11:00
Crvena Zastava
Rvati
4
3
|
03.11.2018 11:00 | Crvena Zastava | 4 : 3 | Rvati | |||||
03.11
11:00
Prva Iskra
Jedinstvo
0
5
|
03.11.2018 11:00 | Prva Iskra | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
03.11
10:00
Strelac
Budućnost
3
0
|
03.11.2018 10:00 | Strelac | 3 : 0 | Budućnost |
03.11
Senta
Tornjoš
1
0
|
03.11.2018 | Senta | 1 : 0 | Tornjoš | |||||
03.11
AFK
Tisa
4
1
|
03.11.2018 | AFK | 4 : 1 | Tisa |
03.11
14:00
Voždovac
Spartak ŽK
0
0
|
03.11.2018 14:00 | Voždovac | 0 : 0 | Spartak ŽK | |||||
03.11
10:00
Partizan
Rad
0
0
|
03.11.2018 10:00 | Partizan | 0 : 0 | Rad | |||||
03.11
11:00
Trajal
Internacional
2
0
|
03.11.2018 11:00 | Trajal | 2 : 0 | Internacional | |||||
03.11
11:00
Inđija
BASK
2
2
|
03.11.2018 11:00 | Inđija | 2 : 2 | BASK | |||||
03.11
12:30
Čukarički
OFK Beograd
1
2
|
03.11.2018 12:30 | Čukarički | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
03.11
14:00
Radnički (N)
Dinamo (P)
3
2
|
03.11.2018 14:00 | Radnički (N) | 3 : 2 | Dinamo (P) |
03.11
Grafičar
Lokomotiva
0
1
|
03.11.2018 | Grafičar | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
03.11
Zemun
Radnički
2
3
|
03.11.2018 | Zemun | 2 : 3 | Radnički | |||||
03.11
Partizan
Internacional
5
2
|
03.11.2018 | Partizan | 5 : 2 | Internacional | |||||
03.11
BSK Borča
Brodarac
0
3
|
03.11.2018 | BSK Borča | 0 : 3 | Brodarac | |||||
03.11
Crvena zvezda
Sinđelić
6
1
|
03.11.2018 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Sinđelić | |||||
03.11
IMT
OFK Beograd
1
2
|
03.11.2018 | IMT | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
03.11
Voždovac
Rad
4
2
|
03.11.2018 | Voždovac | 4 : 2 | Rad |
03.11
Leštane
Sremčica
2
0
|
03.11.2018 | Leštane | 2 : 0 | Sremčica | |||||
03.11
Zvezdara
Rad 2
0
1
|
03.11.2018 | Zvezdara | 0 : 1 | Rad 2 | |||||
03.11
Sinđelić 2
Komgrap
|
03.11.2018 | Sinđelić 2 | : | Komgrap | |||||
03.11
OFK Zabrežje
Lokomotiva 2
|
03.11.2018 | OFK Zabrežje | : | Lokomotiva 2 | |||||
03.11
Bežanija
Zmaj 1953
2
0
|
03.11.2018 | Bežanija | 2 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
03.11
OFK Beograd 2
OFK Žarkovo
1
3
|
03.11.2018 | OFK Beograd 2 | 1 : 3 | OFK Žarkovo | |||||
03.11
DIF
Stepojevac Vaga
11
0
|
03.11.2018 | DIF | 11 : 0 | Stepojevac Vaga |
03.11
11:00
Borac
Šumadija (A)
0
1
|
03.11.2018 11:00 | Borac | 0 : 1 | Šumadija (A) | |||||
03.11
11:00
Jedinstvo (Ub)
Novi Pazar
1
4
|
03.11.2018 11:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 4 | Novi Pazar |
03.11
12:00
Petar Puača
OFK Bačka (BP)
2
3
|
03.11.2018 12:00 | Petar Puača | 2 : 3 | OFK Bačka (BP) | |||||
03.11
12:00
Dinamo 1945
Inđija
5
0
|
03.11.2018 12:00 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | Inđija | |||||
03.11
10:00
Bečkerek 023
Vojvodina
0
6
|
03.11.2018 10:00 | Bečkerek 023 | 0 : 6 | Vojvodina | |||||
03.11
12:00
Železničar
Borac (NS)
1
4
|
03.11.2018 12:00 | Železničar | 1 : 4 | Borac (NS) |
03.11
Kopernikus Želežničar
Timok 1919
2
0
|
03.11.2018 | Kopernikus Želežničar | 2 : 0 | Timok 1919 | |||||
03.11
Nacional
Dinamo
0
2
|
03.11.2018 | Nacional | 0 : 2 | Dinamo | |||||
03.11
Trajal
Napredak
2
2
|
03.11.2018 | Trajal | 2 : 2 | Napredak |
03.11
Radnički (NB)
Studenski grad
6
1
|
03.11.2018 | Radnički (NB) | 6 : 1 | Studenski grad | |||||
03.11
DIF
Sinđelić
6
0
|
03.11.2018 | DIF | 6 : 0 | Sinđelić | |||||
03.11
Lokomotiva
Grafičar
0
4
|
03.11.2018 | Lokomotiva | 0 : 4 | Grafičar | |||||
03.11
BSK 1925
Bežanija
1
1
|
03.11.2018 | BSK 1925 | 1 : 1 | Bežanija | |||||
03.11
Kolubara
IMT
3
0
|
03.11.2018 | Kolubara | 3 : 0 | IMT | |||||
03.11
011
Internacional
2
1
|
03.11.2018 | 011 | 2 : 1 | Internacional | |||||
03.11
Teleoptik
BSK Borča
5
1
|
03.11.2018 | Teleoptik | 5 : 1 | BSK Borča |
03.11
Timočanin
Vlasina
4
1
|
03.11.2018 | Timočanin | 4 : 1 | Vlasina | |||||
03.11
Topličanin
Trajal
2
0
|
03.11.2018 | Topličanin | 2 : 0 | Trajal | |||||
03.11
Šampion 2014
Radnički
2
2
|
03.11.2018 | Šampion 2014 | 2 : 2 | Radnički | |||||
03.11
Nacional 2
Sloga
3
0
|
03.11.2018 | Nacional 2 | 3 : 0 | Sloga | |||||
03.11
Temnić 1924
Kruševac
5
0
|
03.11.2018 | Temnić 1924 | 5 : 0 | Kruševac |
03.11
Jedinstvo
Palilulac
1
2
|
03.11.2018 | Jedinstvo | 1 : 2 | Palilulac | |||||
03.11
OLE
Balkan
3
0
|
03.11.2018 | OLE | 3 : 0 | Balkan | |||||
03.11
Beograd 1929
Budućnost
0
3
|
03.11.2018 | Beograd 1929 | 0 : 3 | Budućnost | |||||
03.11
Postar 1930
Radnički
1
1
|
03.11.2018 | Postar 1930 | 1 : 1 | Radnički | |||||
03.11
Omladinac
Rakovica
0
6
|
03.11.2018 | Omladinac | 0 : 6 | Rakovica |
03.11
Homoljac
Napredak
3
1
|
03.11.2018 | Homoljac | 3 : 1 | Napredak | |||||
03.11
Vodojaža
Zvižd
11
0
|
03.11.2018 | Vodojaža | 11 : 0 | Zvižd | |||||
03.11
10:00
VGSK
Jasenica 2017
1
3
|
03.11.2018 10:00 | VGSK | 1 : 3 | Jasenica 2017 | |||||
03.11
OFK Aranđelovac 1979
Karađorđe
0
3
|
03.11.2018 | OFK Aranđelovac 1979 | 0 : 3 | Karađorđe | |||||
03.11
Partizan 1945
RSK
5
0
|
03.11.2018 | Partizan 1945 | 5 : 0 | RSK |
03.11
11:00
RFK N.S. 1921
Kabel
0
3
|
03.11.2018 11:00 | RFK N.S. 1921 | 0 : 3 | Kabel | |||||
03.11
12:00
Prof. Bolesnikov
Petrika
0
3
|
03.11.2018 12:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 3 | Petrika | |||||
03.11
12:00
Index
Vojvodina
1
0
|
03.11.2018 12:00 | Index | 1 : 0 | Vojvodina |
03.11
Avala 1939
Institut
7
1
|
03.11.2018 | Avala 1939 | 7 : 1 | Institut | |||||
03.11
Petlić
Zvezdara
|
03.11.2018 | Petlić | : | Zvezdara | |||||
03.11
Minel
Banja
|
03.11.2018 | Minel | : | Banja |
03.11
10:00
Tavankut
Bačka 1901
1
7
|
03.11.2018 10:00 | Tavankut | 1 : 7 | Bačka 1901 |
03.11
12:00
Radnički Stobex
Cer
3
0
|
03.11.2018 12:00 | Radnički Stobex | 3 : 0 | Cer | |||||
03.11
10:00
Borac
Podrinje
1
1
|
03.11.2018 10:00 | Borac | 1 : 1 | Podrinje | |||||
03.11
10:00
Sloga
Rudar
5
3
|
03.11.2018 10:00 | Sloga | 5 : 3 | Rudar | |||||
03.11
10:00
Loznica B
Drina
1
1
|
03.11.2018 10:00 | Loznica B | 1 : 1 | Drina |
03.11
11:00
Urovci
Zvezda
0
1
|
03.11.2018 11:00 | Urovci | 0 : 1 | Zvezda | |||||
03.11
10:00
Duboko
Rvati
7
1
|
03.11.2018 10:00 | Duboko | 7 : 1 | Rvati | |||||
03.11
11:00
Polet
Zadrugar
5
1
|
03.11.2018 11:00 | Polet | 5 : 1 | Zadrugar |
03.11
11:00
Voždovac
Spartak ŽK
3
2
|
03.11.2018 11:00 | Voždovac | 3 : 2 | Spartak ŽK | |||||
03.11
12:30
Partizan
Rad
3
0
|
03.11.2018 12:30 | Partizan | 3 : 0 | Rad | |||||
03.11
11:00
Crvena Zvezda
Kiker
3
0
|
03.11.2018 11:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Kiker | |||||
03.11
11:00
Sloboda
Apolon 4
3
1
|
03.11.2018 11:00 | Sloboda | 3 : 1 | Apolon 4 | |||||
03.11
10:00
Čukarički
OFK Beograd
2
0
|
03.11.2018 10:00 | Čukarički | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
03.11
13:00
Real Niš
Teleoptik
5
2
|
03.11.2018 13:00 | Real Niš | 5 : 2 | Teleoptik |
03.11
08:30
BSK Borča MK
Sinđelić MK
1
0
|
03.11.2018 08:30 | BSK Borča MK | 1 : 0 | Sinđelić MK | |||||
03.11
16:00
Brodarac MK
Lokomotiva MK
4
0
|
03.11.2018 16:00 | Brodarac MK | 4 : 0 | Lokomotiva MK | |||||
03.11
17:30
Zemun MK
O11 MK
5
2
|
03.11.2018 17:30 | Zemun MK | 5 : 2 | O11 MK |
03.11
OFK Beograd MK
DIF MK
1
0
|
03.11.2018 | OFK Beograd MK | 1 : 0 | DIF MK | |||||
03.11
Dunavac
Rad MK
0
3
|
03.11.2018 | Dunavac | 0 : 3 | Rad MK | |||||
03.11
Napredak
Kolubara MK
1
2
|
03.11.2018 | Napredak | 1 : 2 | Kolubara MK | |||||
03.11
IMT
Grafičar MK
3
6
|
03.11.2018 | IMT | 3 : 6 | Grafičar MK | |||||
03.11
011 B MK
Voždovac MK
0
1
|
03.11.2018 | 011 B MK | 0 : 1 | Voždovac MK | |||||
03.11
Obrenovac 1905 MK
Radnički (NB) MK
3
1
|
03.11.2018 | Obrenovac 1905 MK | 3 : 1 | Radnički (NB) MK | |||||
03.11
Zemun MK
Brodarac MK
1
1
|
03.11.2018 | Zemun MK | 1 : 1 | Brodarac MK |
03.11
Rad MK
OFK Beograd MK
0
2
|
03.11.2018 | Rad MK | 0 : 2 | OFK Beograd MK | |||||
03.11
Sinđelić 2012
Rakovica MK
8
0
|
03.11.2018 | Sinđelić 2012 | 8 : 0 | Rakovica MK | |||||
03.11
Srem MK
Borac MK
2
1
|
03.11.2018 | Srem MK | 2 : 1 | Borac MK | |||||
03.11
Crvena Zvezda MML MK
Zemun MK-V
|
03.11.2018 | Crvena Zvezda MML MK | : | Zemun MK-V | |||||
03.11
Prva Iskra MK
Radnički PDM MK
0
0
|
03.11.2018 | Prva Iskra MK | 0 : 0 | Radnički PDM MK | |||||
03.11
Brodarac MK
Boleč MK
1
3
|
03.11.2018 | Brodarac MK | 1 : 3 | Boleč MK | |||||
03.11
Vinča MK
Sopot MK
1
3
|
03.11.2018 | Vinča MK | 1 : 3 | Sopot MK |
03.11
10:00
Dinamo 1945
Bečkerek 023
4
0
|
03.11.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | Bečkerek 023 | |||||
03.11
09:30
Radnički (Z)
Proleter 2006
4
1
|
03.11.2018 09:30 | Radnički (Z) | 4 : 1 | Proleter 2006 |
03.11
10:00
RFK N.S. 1921
Jedinstvo (SP)
3
1
|
03.11.2018 10:00 | RFK N.S. 1921 | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
03.11
10:00
Index
Srem
0
7
|
03.11.2018 10:00 | Index | 0 : 7 | Srem | |||||
03.11
10:00
Radnički (SM)
Vojvodina
0
8
|
03.11.2018 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 8 | Vojvodina | |||||
03.11
10:00
Inđija
Petar Puača
3
2
|
03.11.2018 10:00 | Inđija | 3 : 2 | Petar Puača |
03.11
13:30
Udarnik
Mladi radnik 1940
1
3
|
03.11.2018 13:30 | Udarnik | 1 : 3 | Mladi radnik 1940 | |||||
03.11
Jedinstvo
Osipaonica
3
2
|
03.11.2018 | Jedinstvo | 3 : 2 | Osipaonica |
03.11
10:00
Radnički 1905
Spartak
0
16
|
03.11.2018 10:00 | Radnički 1905 | 0 : 16 | Spartak |
03.11
10:00
Sloga
Jedinstvo
0
3
|
03.11.2018 10:00 | Sloga | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
03.11
10:00
Partizan
Zvezda
0
0
|
03.11.2018 10:00 | Partizan | 0 : 0 | Zvezda | |||||
03.11
10:00
Duboko
Radnički
2
5
|
03.11.2018 10:00 | Duboko | 2 : 5 | Radnički |
03.11
Vozdovac
Internacional
2
0
|
03.11.2018 | Vozdovac | 2 : 0 | Internacional | |||||
03.11
Crvena zvezda
Zemun
2
1
|
03.11.2018 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Zemun | |||||
03.11
Brodarac
Čukarički
2
4
|
03.11.2018 | Brodarac | 2 : 4 | Čukarički | |||||
03.11
011
Partizan
0
8
|
03.11.2018 | 011 | 0 : 8 | Partizan | |||||
03.11
Teleoptik
BSK
4
2
|
03.11.2018 | Teleoptik | 4 : 2 | BSK | |||||
03.11
OFK Beograd
Rad
2
2
|
03.11.2018 | OFK Beograd | 2 : 2 | Rad |
03.11
Ada
Radnički NB
1
7
|
03.11.2018 | Ada | 1 : 7 | Radnički NB | |||||
03.11
DIF
Radnički
3
2
|
03.11.2018 | DIF | 3 : 2 | Radnički | |||||
03.11
IMT
Studentski Grad
3
5
|
03.11.2018 | IMT | 3 : 5 | Studentski Grad | |||||
03.11
Lokomotiva
BSK 1925
0
5
|
03.11.2018 | Lokomotiva | 0 : 5 | BSK 1925 | |||||
03.11
Kolubara
Sinđelić
5
0
|
03.11.2018 | Kolubara | 5 : 0 | Sinđelić | |||||
03.11
BASK
OLE
2
5
|
03.11.2018 | BASK | 2 : 5 | OLE |
03.11
Milutinac
Rakovica
1
0
|
03.11.2018 | Milutinac | 1 : 0 | Rakovica | |||||
03.11
Bežanija
Novi Beograd
3
1
|
03.11.2018 | Bežanija | 3 : 1 | Novi Beograd | |||||
03.11
Žarkovo
Buducnost
|
03.11.2018 | Žarkovo | : | Buducnost | |||||
03.11
Jedinstvo
OFK Zabrežje
4
3
|
03.11.2018 | Jedinstvo | 4 : 3 | OFK Zabrežje |
03.11
Kovacevac
Mladenovac
3
1
|
03.11.2018 | Kovacevac | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
03.11
Postar 1930
GSP Polet
0
4
|
03.11.2018 | Postar 1930 | 0 : 4 | GSP Polet | |||||
03.11
Hajduk
Lestane
8
0
|
03.11.2018 | Hajduk | 8 : 0 | Lestane | |||||
03.11
Vrcin
Palilulac
4
1
|
03.11.2018 | Vrcin | 4 : 1 | Palilulac |
03.11
Radnički (P)
Duel Juniors
11
1
|
03.11.2018 | Radnički (P) | 11 : 1 | Duel Juniors | |||||
03.11
Kopernikus Železničar
Trajal
1
0
|
03.11.2018 | Kopernikus Železničar | 1 : 0 | Trajal | |||||
03.11
Napredak
Real
1
1
|
03.11.2018 | Napredak | 1 : 1 | Real | |||||
03.11
Trstenik PTT
Dinamo
8
0
|
03.11.2018 | Trstenik PTT | 8 : 0 | Dinamo | |||||
03.11
OFK Radnički
Lider MGM
5
0
|
03.11.2018 | OFK Radnički | 5 : 0 | Lider MGM | |||||
03.11
Timok
Nacional
1
3
|
03.11.2018 | Timok | 1 : 3 | Nacional | |||||
03.11
SFS Borac
Timočanin
0
1
|
03.11.2018 | SFS Borac | 0 : 1 | Timočanin | |||||
03.11
Radnički (N)
Jagodina
1
4
|
03.11.2018 | Radnički (N) | 1 : 4 | Jagodina |
03.11
Morava
Dunav
0
3
|
03.11.2018 | Morava | 0 : 3 | Dunav | |||||
03.11
Mali Bor
Prosoker
2
4
|
03.11.2018 | Mali Bor | 2 : 4 | Prosoker | |||||
03.11
OFK Napredak
Kruševac
5
0
|
03.11.2018 | OFK Napredak | 5 : 0 | Kruševac | |||||
03.11
Djerdap
Kopaonik
2
1
|
03.11.2018 | Djerdap | 2 : 1 | Kopaonik | |||||
03.11
Temnić 1924
Junior
3
1
|
03.11.2018 | Temnić 1924 | 3 : 1 | Junior | |||||
03.11
Hajduk Veljko
Jedinstvo
|
03.11.2018 | Hajduk Veljko | : | Jedinstvo | |||||
03.11
Bor
Radnički
3
0
|
03.11.2018 | Bor | 3 : 0 | Radnički | |||||
03.11
Car Lazar
Župa
1
0
|
03.11.2018 | Car Lazar | 1 : 0 | Župa |
03.11
OFK Radnički
Mladi Borac
1
1
|
03.11.2018 | OFK Radnički | 1 : 1 | Mladi Borac | |||||
03.11
Kosanica
Vlasina
0
6
|
03.11.2018 | Kosanica | 0 : 6 | Vlasina | |||||
03.11
Radnik
Ternoci
1
3
|
03.11.2018 | Radnik | 1 : 3 | Ternoci | |||||
03.11
Topličanin
Sloga
0
0
|
03.11.2018 | Topličanin | 0 : 0 | Sloga | |||||
03.11
Dubočica
Sinđelić
3
1
|
03.11.2018 | Dubočica | 3 : 1 | Sinđelić | |||||
03.11
Šampion
Lugina
8
0
|
03.11.2018 | Šampion | 8 : 0 | Lugina |
03.11
Partizan
Internacional
7
0
|
03.11.2018 | Partizan | 7 : 0 | Internacional | |||||
03.11
OFK Beograd
Čukarički
0
3
|
03.11.2018 | OFK Beograd | 0 : 3 | Čukarički | |||||
03.11
Radnički (O)
Rad
1
1
|
03.11.2018 | Radnički (O) | 1 : 1 | Rad | |||||
03.11
Radnički (NB)
Crvena zvezda
0
4
|
03.11.2018 | Radnički (NB) | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
03.11
BSK Borča
Sinđelić
2
0
|
03.11.2018 | BSK Borča | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
03.11
Zemun
Voždovac
1
3
|
03.11.2018 | Zemun | 1 : 3 | Voždovac | |||||
03.11
011
Brodarac
0
0
|
03.11.2018 | 011 | 0 : 0 | Brodarac |
03.11
Rad
DIF
1
1
|
03.11.2018 | Rad | 1 : 1 | DIF | |||||
03.11
Obrenovac 1905
Kolubara
0
4
|
03.11.2018 | Obrenovac 1905 | 0 : 4 | Kolubara | |||||
03.11
Zemun
Lokomotiva
3
1
|
03.11.2018 | Zemun | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
03.11
Teleoptik
Radnički PDM
15
0
|
03.11.2018 | Teleoptik | 15 : 0 | Radnički PDM | |||||
03.11
OFK Beograd
Ada
1
0
|
03.11.2018 | OFK Beograd | 1 : 0 | Ada | |||||
03.11
Olimpik
BSK 1925
2
2
|
03.11.2018 | Olimpik | 2 : 2 | BSK 1925 |
03.11
Zmaj 1953
Lokomotiva
0
2
|
03.11.2018 | Zmaj 1953 | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
03.11
Ole MK
Institut MK
2
0
|
03.11.2018 | Ole MK | 2 : 0 | Institut MK | |||||
03.11
Žarkovo MK
Crveni Orao
5
1
|
03.11.2018 | Žarkovo MK | 5 : 1 | Crveni Orao | |||||
03.11
Karioke
Vranić MK
0
3
|
03.11.2018 | Karioke | 0 : 3 | Vranić MK | |||||
03.11
Prva Iskra MK
011 MK-B
0
2
|
03.11.2018 | Prva Iskra MK | 0 : 2 | 011 MK-B |
03.11
011 MK
Rakovica MK
0
5
|
03.11.2018 | 011 MK | 0 : 5 | Rakovica MK | |||||
03.11
IMT MK
Sinđelić MK-B
1
1
|
03.11.2018 | IMT MK | 1 : 1 | Sinđelić MK-B | |||||
03.11
Dunav MK
Crvena Zvezda MML
1
15
|
03.11.2018 | Dunav MK | 1 : 15 | Crvena Zvezda MML | |||||
03.11
Kormoran
Boleč MK
0
5
|
03.11.2018 | Kormoran | 0 : 5 | Boleč MK | |||||
03.11
Voždovac MK-B
PKB MK
7
0
|
03.11.2018 | Voždovac MK-B | 7 : 0 | PKB MK |
03.11
13:30
Mačva
Jedinstvo
0
6
|
03.11.2018 13:30 | Mačva | 0 : 6 | Jedinstvo | |||||
03.11
13:30
Savac
Radnicki 1923
5
1
|
03.11.2018 13:30 | Savac | 5 : 1 | Radnicki 1923 | |||||
03.11
13:30
Požarevac
Plana
3
1
|
03.11.2018 13:30 | Požarevac | 3 : 1 | Plana | |||||
03.11
13:30
Ad Drinum
Šabac
1
0
|
03.11.2018 13:30 | Ad Drinum | 1 : 0 | Šabac | |||||
03.11
13:30
Šampion
Sloga 036
1
4
|
03.11.2018 13:30 | Šampion | 1 : 4 | Sloga 036 | |||||
03.11
13:30
Požega
Karađordje
0
8
|
03.11.2018 13:30 | Požega | 0 : 8 | Karađordje |
03.11
Majdanpek
Jagodina
1
0
|
03.11.2018 | Majdanpek | 1 : 0 | Jagodina | |||||
03.11
Jedinstvo 2014
Krstarica
3
0
|
03.11.2018 | Jedinstvo 2014 | 3 : 0 | Krstarica | |||||
03.11
Radnički 2012
Lavice Dubočica
7
1
|
03.11.2018 | Radnički 2012 | 7 : 1 | Lavice Dubočica | |||||
03.11
Morava
Kolibri
3
0
|
03.11.2018 | Morava | 3 : 0 | Kolibri | |||||
03.11
Rosulja 2014
Mašinac
0
3
|
03.11.2018 | Rosulja 2014 | 0 : 3 | Mašinac | |||||
03.11
Vučice
Preševo
0
4
|
03.11.2018 | Vučice | 0 : 4 | Preševo |
03.11
11:00
TSC
Nova Kolonija
0
0
|
03.11.2018 11:00 | TSC | 0 : 0 | Nova Kolonija | |||||
03.11
Polet
Mladost
4
1
|
03.11.2018 | Polet | 4 : 1 | Mladost | |||||
03.11
Vojvodina
Inđija
|
03.11.2018 | Vojvodina | : | Inđija | |||||
03.11
Voja Gačić
Stajićevo 2017
|
03.11.2018 | Voja Gačić | : | Stajićevo 2017 |
03.11
ŽFK Zvezda B
ŽFK Kolubara
15
0
|
03.11.2018 | ŽFK Zvezda B | 15 : 0 | ŽFK Kolubara | |||||
03.11
ŽFK Crvena Zvezda
ŽFK Zemun
1
8
|
03.11.2018 | ŽFK Crvena Zvezda | 1 : 8 | ŽFK Zemun | |||||
03.11
ŽFK BSK 1925
ŽFK Sloga Radnički
0
2
|
03.11.2018 | ŽFK BSK 1925 | 0 : 2 | ŽFK Sloga Radnički |
03.11
11:00
Bajša
Vinogradar
2
0
|
03.11.2018 11:00 | Bajša | 2 : 0 | Vinogradar |
03.11
10:00
Sinđelić
Olimpik
1
10
|
03.11.2018 10:00 | Sinđelić | 1 : 10 | Olimpik | |||||
03.11
10:00
Milutinac
Šumadinac
3
1
|
03.11.2018 10:00 | Milutinac | 3 : 1 | Šumadinac | |||||
03.11
20:00
Zemun B
Srem
13
2
|
03.11.2018 20:00 | Zemun B | 13 : 2 | Srem | |||||
03.11
09:00
Bežanija
Budućnost
5
0
|
03.11.2018 09:00 | Bežanija | 5 : 0 | Budućnost | |||||
03.11
10:30
IMT
Jedinstvo
2
1
|
03.11.2018 10:30 | IMT | 2 : 1 | Jedinstvo |
03.11
Radnički (V)
Železničar
4
0
|
03.11.2018 | Radnički (V) | 4 : 0 | Železničar | |||||
03.11
Budućnost Krušik
Senjak 2
4
0
|
03.11.2018 | Budućnost Krušik | 4 : 0 | Senjak 2 | |||||
03.11
Omladinac
Vojvode
12
0
|
03.11.2018 | Omladinac | 12 : 0 | Vojvode | |||||
03.11
Senjak 1
Jedinstvo
2
1
|
03.11.2018 | Senjak 1 | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
03.11
OFK Osečina
Tešnjar
5
0
|
03.11.2018 | OFK Osečina | 5 : 0 | Tešnjar |
03.11
11:00
Rudar 2001
Lider 2017
|
03.11.2018 11:00 | Rudar 2001 | : | Lider 2017 | |||||
03.11
11:00
Sloga (L)
Soko 2015
|
03.11.2018 11:00 | Sloga (L) | : | Soko 2015 | |||||
03.11
11:00
Jasenica 1911
Železničar
|
03.11.2018 11:00 | Jasenica 1911 | : | Železničar | |||||
03.11
11:00
Presing
VGSK
|
03.11.2018 11:00 | Presing | : | VGSK |
03.11
Rad
BSK 1925
2
0
|
03.11.2018 | Rad | 2 : 0 | BSK 1925 | |||||
03.11
OLE
Zemun
5
3
|
03.11.2018 | OLE | 5 : 3 | Zemun | |||||
03.11
Crvena Zvezda
Vozdovac
3
1
|
03.11.2018 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | Vozdovac | |||||
03.11
OFK Beograd
BSK Borča
12
0
|
03.11.2018 | OFK Beograd | 12 : 0 | BSK Borča | |||||
03.11
Brodarac 1947
Lokomotiva
1
0
|
03.11.2018 | Brodarac 1947 | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
03.11
Kolubara
Cukaricki
0
5
|
03.11.2018 | Kolubara | 0 : 5 | Cukaricki | |||||
03.11
Radnicki
Teleoptik
0
3
|
03.11.2018 | Radnicki | 0 : 3 | Teleoptik | |||||
03.11
Partizan
Radnički
8
1
|
03.11.2018 | Partizan | 8 : 1 | Radnički |
03.11
Sloga
Loznica
0
7
|
03.11.2018 | Sloga | 0 : 7 | Loznica | |||||
03.11
Loznica 2
Radnički Stobeks
|
03.11.2018 | Loznica 2 | : | Radnički Stobeks | |||||
03.11
Jadar 07
Gučevo 1929
0
3
|
03.11.2018 | Jadar 07 | 0 : 3 | Gučevo 1929 |
03.11
09:50
Mladost (B)
Kolubara 1
1
10
|
03.11.2018 09:50 | Mladost (B) | 1 : 10 | Kolubara 1 | |||||
03.11
09:00
Kalimero
Sloboda 2
0
0
|
03.11.2018 09:00 | Kalimero | 0 : 0 | Sloboda 2 | |||||
03.11
10:40
Akademija fudbala
Mladost (C)
0
1
|
03.11.2018 10:40 | Akademija fudbala | 0 : 1 | Mladost (C) | |||||
03.11
10:40
Kolubara 2
Sloboda 1
0
1
|
03.11.2018 10:40 | Kolubara 2 | 0 : 1 | Sloboda 1 | |||||
03.11
09:00
Omladinac
Borac
5
0
|
03.11.2018 09:00 | Omladinac | 5 : 0 | Borac | |||||
03.11
09:50
Napredak
Železničar
0
7
|
03.11.2018 09:50 | Napredak | 0 : 7 | Železničar |
03.11
11:30
Sloboda
Akademija fudbala 2
5
0
|
03.11.2018 11:30 | Sloboda | 5 : 0 | Akademija fudbala 2 | |||||
03.11
11:30
Real 1
Kolubara 1
0
10
|
03.11.2018 11:30 | Real 1 | 0 : 10 | Kolubara 1 |
03.11
16:30
Omladinac
Sveti Đorđe
52
63
|
03.11.2018 16:30 | Omladinac | 52 : 63 | Sveti Đorđe | |||||
03.11
17:00
Nova Pazova
Železničar
74
72
|
03.11.2018 17:00 | Nova Pazova | 74 : 72 | Železničar | |||||
03.11
17:30
Topola
Akademik
87
55
|
03.11.2018 17:30 | Topola | 87 : 55 | Akademik | |||||
03.11
20:00
Sloven
Jedinstvo
80
71
|
03.11.2018 20:00 | Sloven | 80 : 71 | Jedinstvo | |||||
03.11
18:00
Mladost Veternik
Hajduk
104
76
|
03.11.2018 18:00 | Mladost Veternik | 104 : 76 | Hajduk |
03.11
16:30
Fair Play
Prokuplje
20
0
|
03.11.2018 16:30 | Fair Play | 20 : 0 | Prokuplje | |||||
03.11
19:00
Jastrebac
Mladost Vesna
50
74
|
03.11.2018 19:00 | Jastrebac | 50 : 74 | Mladost Vesna | |||||
03.11
17:00
Jugbasket
Actavis Academy
0
20
|
03.11.2018 17:00 | Jugbasket | 0 : 20 | Actavis Academy | |||||
03.11
19:30
Dimitrovgrad
Jablanica
80
69
|
03.11.2018 19:30 | Dimitrovgrad | 80 : 69 | Jablanica | |||||
03.11
19:00
Morava
Sokobanja
71
48
|
03.11.2018 19:00 | Morava | 71 : 48 | Sokobanja |
03.11
19:00
Prva Petoletka
Smederevo 1953
87
84
|
03.11.2018 19:00 | Prva Petoletka | 87 : 84 | Smederevo 1953 |
03.11
19:00
Klik
Crnokosa
89
69
|
03.11.2018 19:00 | Klik | 89 : 69 | Crnokosa | |||||
03.11
20:00
Priboj
Zlatar
93
71
|
03.11.2018 20:00 | Priboj | 93 : 71 | Zlatar | |||||
03.11
16:30
Čačak 94
Železničar
85
95
|
03.11.2018 16:30 | Čačak 94 | 85 : 95 | Železničar | |||||
03.11
20:00
Radnički VA
Student
83
82
|
03.11.2018 20:00 | Radnički VA | 83 : 82 | Student |
03.11
20:00
Radnički
Borac Zemun
93
79
|
03.11.2018 20:00 | Radnički | 93 : 79 | Borac Zemun | |||||
03.11
17:00
BKK Radnički
Torlak
96
70
|
03.11.2018 17:00 | BKK Radnički | 96 : 70 | Torlak |
03.11
18:00
Mladost 2014
Rađevac
82
66
|
03.11.2018 18:00 | Mladost 2014 | 82 : 66 | Rađevac |
03.11
18:00
Morava
Užice
80
70
|
03.11.2018 18:00 | Morava | 80 : 70 | Užice | |||||
03.11
16:30
Sloga
Železničar
85
65
|
03.11.2018 16:30 | Sloga | 85 : 65 | Železničar |
03.11
10:45
Sava
Veba Basket
81
75
|
03.11.2018 10:45 | Sava | 81 : 75 | Veba Basket | |||||
03.11
16:00
Mladenovac
Borča 2
87
63
|
03.11.2018 16:00 | Mladenovac | 87 : 63 | Borča 2 | |||||
03.11
17:00
LA Basket
Žarkovo 2
102
67
|
03.11.2018 17:00 | LA Basket | 102 : 67 | Žarkovo 2 |
03.11
18:20
Mladost 2
Ras
80
73
|
03.11.2018 18:20 | Mladost 2 | 80 : 73 | Ras | |||||
03.11
12:30
Vitez
BASK
97
61
|
03.11.2018 12:30 | Vitez | 97 : 61 | BASK | |||||
03.11
19:20
AS Basket
Zvezdara
80
72
|
03.11.2018 19:20 | AS Basket | 80 : 72 | Zvezdara |
03.11
17:00
Mega Bemax
Partizan NIS
74
81
|
03.11.2018 17:00 | Mega Bemax | 74 : 81 | Partizan NIS | |||||
03.11
21:00
Crvena zvezda MTS
Cedevita
94
79
|
03.11.2018 21:00 | Crvena zvezda MTS | 94 : 79 | Cedevita | |||||
03.11
19:00
Krka
Zadar
77
78
|
03.11.2018 19:00 | Krka | 77 : 78 | Zadar |
03.11
18:00
Vršac
Metalac
80
73
|
03.11.2018 18:00 | Vršac | 80 : 73 | Metalac | |||||
03.11
19:30
Spartak
OKK Beograd
96
89
|
03.11.2018 19:30 | Spartak | 96 : 89 | OKK Beograd | |||||
03.11
20:00
Dunav
Vojvodina
101
95
|
03.11.2018 20:00 | Dunav | 101 : 95 | Vojvodina | |||||
03.11
20:00
Tamiš
Beovuk 72
108
75
|
03.11.2018 20:00 | Tamiš | 108 : 75 | Beovuk 72 |
03.11
19:30
Pirot
KKK Radnički
97
82
|
03.11.2018 19:30 | Pirot | 97 : 82 | KKK Radnički | |||||
03.11
19:00
Mladost (SP)
Vrbas
84
66
|
03.11.2018 19:00 | Mladost (SP) | 84 : 66 | Vrbas | |||||
03.11
18:30
Konstantin
Plana
75
60
|
03.11.2018 18:30 | Konstantin | 75 : 60 | Plana | |||||
03.11
19:30
Kolubara LA 2003
Zemun Fitofarmacija
86
69
|
03.11.2018 19:30 | Kolubara LA 2003 | 86 : 69 | Zemun Fitofarmacija | |||||
03.11
19:00
Rtanj
Žarkovo
90
59
|
03.11.2018 19:00 | Rtanj | 90 : 59 | Žarkovo | |||||
03.11
19:30
Sloga
Napredak Bosphorus
82
75
|
03.11.2018 19:30 | Sloga | 82 : 75 | Napredak Bosphorus |
03.11
16:30
Girl Basket
Delfin
48
57
|
03.11.2018 16:30 | Girl Basket | 48 : 57 | Delfin | |||||
03.11
14:00
Ruma 92
Stara Pazova
38
75
|
03.11.2018 14:00 | Ruma 92 | 38 : 75 | Stara Pazova |
03.11
12:30
Zvečan
Play Off
20
0
|
03.11.2018 12:30 | Zvečan | 20 : 0 | Play Off | |||||
03.11
11:30
Užice
Mileševka
32
98
|
03.11.2018 11:30 | Užice | 32 : 98 | Mileševka |
03.11
16:30
Rtanj
Zicer
36
52
|
03.11.2018 16:30 | Rtanj | 36 : 52 | Zicer |
03.11
15:15
Partizan 1953
Spartak
86
61
|
03.11.2018 15:15 | Partizan 1953 | 86 : 61 | Spartak | |||||
03.11
17:00
Bor
Radivoj Korać
53
80
|
03.11.2018 17:00 | Bor | 53 : 80 | Radivoj Korać | |||||
03.11
17:30
Šabac
021
73
80
|
03.11.2018 17:30 | Šabac | 73 : 80 | 021 | |||||
03.11
17:30
Vrbas Medela
Student
55
69
|
03.11.2018 17:30 | Vrbas Medela | 55 : 69 | Student | |||||
03.11
16:30
Loznica
Kraljevo
69
67
|
03.11.2018 16:30 | Loznica | 69 : 67 | Kraljevo | |||||
03.11
17:30
Crvena zvezda
Novosadska ŽKA
85
50
|
03.11.2018 17:30 | Crvena zvezda | 85 : 50 | Novosadska ŽKA |
03.11
14:00
Ljubovija
Karaburma
68
60
|
03.11.2018 14:00 | Ljubovija | 68 : 60 | Karaburma | |||||
03.11
15:30
Radnički (Kg)
Vršac d.o.o.
85
30
|
03.11.2018 15:30 | Radnički (Kg) | 85 : 30 | Vršac d.o.o. | |||||
03.11
20:00
Radnički (Bg)
Srbobran
59
79
|
03.11.2018 20:00 | Radnički (Bg) | 59 : 79 | Srbobran |
03.11
19:00
FAP Livnica
Gračac
2
3
|
03.11.2018 19:00 | FAP Livnica | 2 : 3 | Gračac |
03.11
19:00
Sombor
Vojvodina NS Seme 2
0
3
|
03.11.2018 19:00 | Sombor | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme 2 | |||||
03.11
20:00
Partizan
Vrbas
3
0
|
03.11.2018 20:00 | Partizan | 3 : 0 | Vrbas | |||||
03.11
19:00
Mladost (T)
Dunav Volley
0
3
|
03.11.2018 19:00 | Mladost (T) | 0 : 3 | Dunav Volley |
03.11
14:00
Radan
Niš 2
0
3
|
03.11.2018 14:00 | Radan | 0 : 3 | Niš 2 | |||||
03.11
20:00
Vranje
Topličanin
2
3
|
03.11.2018 20:00 | Vranje | 2 : 3 | Topličanin | |||||
03.11
14:00
Pirot
Desetka
0
3
|
03.11.2018 14:00 | Pirot | 0 : 3 | Desetka |
03.11
15:00
Roda
Lucky Star
0
3
|
03.11.2018 15:00 | Roda | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
03.11
19:00
Karađorđe
Crnjanski
3
0
|
03.11.2018 19:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Crnjanski | |||||
03.11
16:00
Rudar
As Beograd
3
0
|
03.11.2018 16:00 | Rudar | 3 : 0 | As Beograd |
03.11
18:00
Mladost
Srem Eaton 2
3
0
|
03.11.2018 18:00 | Mladost | 3 : 0 | Srem Eaton 2 | |||||
03.11
20:00
Vest
Warriors
3
0
|
03.11.2018 20:00 | Vest | 3 : 0 | Warriors | |||||
03.11
Vojvodina NS Seme 3
Sloven
3
1
|
03.11.2018 | Vojvodina NS Seme 3 | 3 : 1 | Sloven |
03.11
09:00
Klek Srbijašume 2
Botafogo
3
0
|
03.11.2018 09:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 0 | Botafogo | |||||
03.11
19:00
Mladost 1973
Stražilovo
1
3
|
03.11.2018 19:00 | Mladost 1973 | 1 : 3 | Stražilovo |
03.11
17:00
Ozren
Dunav Stars
0
3
|
03.11.2018 17:00 | Ozren | 0 : 3 | Dunav Stars |
03.11
Radnički
Jedinstvo (SP)
3
2
|
03.11.2018 | Radnički | 3 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
03.11
Novi Pazar
Partizan
3
0
|
03.11.2018 | Novi Pazar | 3 : 0 | Partizan |
03.11
VGSK
Ribnica
0
3
|
03.11.2018 | VGSK | 0 : 3 | Ribnica | |||||
03.11
Novi Sad
Niš
1
3
|
03.11.2018 | Novi Sad | 1 : 3 | Niš |
03.11
19:00
Jagodina
Dubočica
0
3
|
03.11.2018 19:00 | Jagodina | 0 : 3 | Dubočica | |||||
03.11
18:00
Metalac Takovo
Timok
3
0
|
03.11.2018 18:00 | Metalac Takovo | 3 : 0 | Timok |
03.11
17:00
Majdanpek FBC
Kuršumlija
3
1
|
03.11.2018 17:00 | Majdanpek FBC | 3 : 1 | Kuršumlija | |||||
03.11
19:00
Knjaževac
Pirot
3
1
|
03.11.2018 19:00 | Knjaževac | 3 : 1 | Pirot | |||||
03.11
14:00
Zaječar
Bor
3
1
|
03.11.2018 14:00 | Zaječar | 3 : 1 | Bor | |||||
03.11
19:00
Panda
Dubočica
3
0
|
03.11.2018 19:00 | Panda | 3 : 0 | Dubočica |
03.11
16:00
Panonija
Lavice 07
3
1
|
03.11.2018 16:00 | Panonija | 3 : 1 | Lavice 07 | |||||
03.11
16:00
Partizan
Novi Sad
2
3
|
03.11.2018 16:00 | Partizan | 2 : 3 | Novi Sad |
03.11
13:00
Novi Pazar
Bambi volej
3
0
|
03.11.2018 13:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Bambi volej | |||||
03.11
18:00
Crnokosa Artos
Tara
3
1
|
03.11.2018 18:00 | Crnokosa Artos | 3 : 1 | Tara | |||||
03.11
19:00
Tehničar
Stopanja
3
1
|
03.11.2018 19:00 | Tehničar | 3 : 1 | Stopanja |
03.11
19:00
Mladi Radnik
Lazarevac
0
3
|
03.11.2018 19:00 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Lazarevac | |||||
03.11
12:20
Tehničar (Sd)
Fortuna Plus
1
3
|
03.11.2018 12:20 | Tehničar (Sd) | 1 : 3 | Fortuna Plus | |||||
03.11
13:45
Red Fox-Smeč 5
Šumadija
2
3
|
03.11.2018 13:45 | Red Fox-Smeč 5 | 2 : 3 | Šumadija | |||||
03.11
14:45
Imlek
Partizan 2
3
1
|
03.11.2018 14:45 | Imlek | 3 : 1 | Partizan 2 | |||||
03.11
17:40
Lucky Star
AS Batajnica
3
1
|
03.11.2018 17:40 | Lucky Star | 3 : 1 | AS Batajnica | |||||
03.11
16:00
Karadjordje
Ribnica
0
3
|
03.11.2018 16:00 | Karadjordje | 0 : 3 | Ribnica |
03.11
18:30
Blok Aut
Obilić
3
0
|
03.11.2018 18:30 | Blok Aut | 3 : 0 | Obilić |
03.11
13:30
Fenix Čukarički
Kolubara
0
3
|
03.11.2018 13:30 | Fenix Čukarički | 0 : 3 | Kolubara |
03.11
20:00
Spas
21. maj
1
3
|
03.11.2018 20:00 | Spas | 1 : 3 | 21. maj |
03.11
14:00
Banat
Krajišnik
3
1
|
03.11.2018 14:00 | Banat | 3 : 1 | Krajišnik | |||||
03.11
15:00
Kikinda
Proleter
3
1
|
03.11.2018 15:00 | Kikinda | 3 : 1 | Proleter |
03.11
19:00
Goks IN
Sutjeska
3
1
|
03.11.2018 19:00 | Goks IN | 3 : 1 | Sutjeska |
03.11
12:00
NS Tim
Maks
3
0
|
03.11.2018 12:00 | NS Tim | 3 : 0 | Maks |
03.11
18:00
NS Volej tim
Mladost
3
0
|
03.11.2018 18:00 | NS Volej tim | 3 : 0 | Mladost | |||||
03.11
19:00
Grbić
Beočin
3
0
|
03.11.2018 19:00 | Grbić | 3 : 0 | Beočin |
03.11
20:00
Klek-MD Zrenjanin
Partizan
0
3
|
03.11.2018 20:00 | Klek-MD Zrenjanin | 0 : 3 | Partizan | |||||
03.11
19:00
Jedinstvo (SP)
Spartak (Su)
3
1
|
03.11.2018 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | Spartak (Su) | |||||
03.11
19:00
Železničar
Dinamo
3
0
|
03.11.2018 19:00 | Železničar | 3 : 0 | Dinamo |
03.11
Jedinstvo (Ue)
Beograd
2
3
|
03.11.2018 | Jedinstvo (Ue) | 2 : 3 | Beograd | |||||
03.11
Vranje
Srbijanka 014
0
3
|
03.11.2018 | Vranje | 0 : 3 | Srbijanka 014 | |||||
03.11
Roda
Smederevo
2
3
|
03.11.2018 | Roda | 2 : 3 | Smederevo | |||||
03.11
Valjevo
Omladinac
0
3
|
03.11.2018 | Valjevo | 0 : 3 | Omladinac | |||||
03.11
FOK
Srem
0
3
|
03.11.2018 | FOK | 0 : 3 | Srem |
03.11
18:00
Ivanjica
Futog
3
1
|
03.11.2018 18:00 | Ivanjica | 3 : 1 | Futog | |||||
03.11
19:00
Borac (Ča)
Zlatibor
0
3
|
03.11.2018 19:00 | Borac (Ča) | 0 : 3 | Zlatibor | |||||
03.11
18:30
Inđija
Sterija
1
3
|
03.11.2018 18:30 | Inđija | 1 : 3 | Sterija |
03.11
09:00
Spas
Lucky Star
1
3
|
03.11.2018 09:00 | Spas | 1 : 3 | Lucky Star | |||||
03.11
11:30
Mladenovac
Obrenovac
1
3
|
03.11.2018 11:30 | Mladenovac | 1 : 3 | Obrenovac | |||||
03.11
14:30
AS
Crnjanski
3
0
|
03.11.2018 14:30 | AS | 3 : 0 | Crnjanski | |||||
03.11
12:30
Blok Aut
Partizan
3
0
|
03.11.2018 12:30 | Blok Aut | 3 : 0 | Partizan | |||||
03.11
10:40
Roda
Crvena zvezda
3
0
|
03.11.2018 10:40 | Roda | 3 : 0 | Crvena zvezda |
03.11
12:30
Beograd
Železnik 2012
3
0
|
03.11.2018 12:30 | Beograd | 3 : 0 | Železnik 2012 | |||||
03.11
09:00
Vizurine Ajkulice
AS Batajnica
3
1
|
03.11.2018 09:00 | Vizurine Ajkulice | 3 : 1 | AS Batajnica | |||||
03.11
10:40
Crvena zvezda
Lazarevac
0
3
|
03.11.2018 10:40 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Lazarevac | |||||
03.11
10:40
Sterija
Mladenovac
3
1
|
03.11.2018 10:40 | Sterija | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
03.11
13:30
TENT
Kolubara
3
0
|
03.11.2018 13:30 | TENT | 3 : 0 | Kolubara | |||||
03.11
14:30
Blok Aut
Lucky Star
3
2
|
03.11.2018 14:30 | Blok Aut | 3 : 2 | Lucky Star | |||||
03.11
12:30
AS
Partizan
3
1
|
03.11.2018 12:30 | AS | 3 : 1 | Partizan | |||||
03.11
09:00
Roda
Imlek
2
3
|
03.11.2018 09:00 | Roda | 2 : 3 | Imlek |
03.11
20:00
Hercegovina
Mladost TSK
34
29
|
03.11.2018 20:00 | Hercegovina | 34 : 29 | Mladost TSK | |||||
03.11
20:00
Apatin
Dolovo
30
28
|
03.11.2018 20:00 | Apatin | 30 : 28 | Dolovo | |||||
03.11
20:30
Nova Pazova 1957
Inđija
24
18
|
03.11.2018 20:30 | Nova Pazova 1957 | 24 : 18 | Inđija |
03.11
18:00
Radnički
PKB
28
27
|
03.11.2018 18:00 | Radnički | 28 : 27 | PKB | |||||
03.11
21:00
Partizan 2
Metaloplastika 2
30
34
|
03.11.2018 21:00 | Partizan 2 | 30 : 34 | Metaloplastika 2 |
03.11
15:00
Trepča
Omladinac
36
29
|
03.11.2018 15:00 | Trepča | 36 : 29 | Omladinac | |||||
03.11
18:00
Župa
Goč Merkur
25
21
|
03.11.2018 18:00 | Župa | 25 : 21 | Goč Merkur |
03.11
19:30
Heba
Rtanj
35
31
|
03.11.2018 19:30 | Heba | 35 : 31 | Rtanj | |||||
03.11
19:00
Jastrebac
Paraćin
41
18
|
03.11.2018 19:00 | Jastrebac | 41 : 18 | Paraćin | |||||
03.11
16:45
Zaječar 1949
ORK Bor
35
25
|
03.11.2018 16:45 | Zaječar 1949 | 35 : 25 | ORK Bor |
03.11
19:00
Somborelektro
Pančevo
39
35
|
03.11.2018 19:00 | Somborelektro | 39 : 35 | Pančevo |
03.11
17:00
Rembas
Hajduk Veljko 2
35
37
|
03.11.2018 17:00 | Rembas | 35 : 37 | Hajduk Veljko 2 | |||||
03.11
12:00
Borsko jezero
Majdanpek
22
31
|
03.11.2018 12:00 | Borsko jezero | 22 : 31 | Majdanpek |
03.11
17:30
Radnički (JT)
Omladinac
36
27
|
03.11.2018 17:30 | Radnički (JT) | 36 : 27 | Omladinac | |||||
03.11
14:30
Unirea
Dolovo 2
32
21
|
03.11.2018 14:30 | Unirea | 32 : 21 | Dolovo 2 |
03.11
19:00
Srbobran
Hajduk
31
27
|
03.11.2018 19:00 | Srbobran | 31 : 27 | Hajduk | |||||
03.11
17:00
Titel
Beočin 1959
45
18
|
03.11.2018 17:00 | Titel | 45 : 18 | Beočin 1959 |
03.11
16:30
Novi Pazar
Spartak Vojput
32
25
|
03.11.2018 16:30 | Novi Pazar | 32 : 25 | Spartak Vojput | |||||
03.11
18:00
Dinamo
Kikinda
31
22
|
03.11.2018 18:00 | Dinamo | 31 : 22 | Kikinda | |||||
03.11
18:30
Metaloplastika
Šamot 65
29
26
|
03.11.2018 18:30 | Metaloplastika | 29 : 26 | Šamot 65 | |||||
03.11
19:00
Mokra Gora
Sloga
38
16
|
03.11.2018 19:00 | Mokra Gora | 38 : 16 | Sloga | |||||
03.11
19:00
Rudar
Obilić
29
32
|
03.11.2018 19:00 | Rudar | 29 : 32 | Obilić |
03.11
20:30
Radnički 1964
Pobednik
39
18
|
03.11.2018 20:30 | Radnički 1964 | 39 : 18 | Pobednik | |||||
03.11
18:00
Priboj
Dubočica 54
22
26
|
03.11.2018 18:00 | Priboj | 22 : 26 | Dubočica 54 | |||||
03.11
19:00
Vranje 1957
Žitorađa
28
24
|
03.11.2018 19:00 | Vranje 1957 | 28 : 24 | Žitorađa | |||||
03.11
18:00
Topličanin
Bela Palanka
26
27
|
03.11.2018 18:00 | Topličanin | 26 : 27 | Bela Palanka | |||||
03.11
19:00
Hajduk Veljko
Lokomotiva
31
28
|
03.11.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 31 : 28 | Lokomotiva | |||||
03.11
19:00
Kuršumlija
Zlatar
34
31
|
03.11.2018 19:00 | Kuršumlija | 34 : 31 | Zlatar |
03.11
19:00
Morava
Loznica
29
35
|
03.11.2018 19:00 | Morava | 29 : 35 | Loznica | |||||
03.11
17:30
Proleter
SC Voždovac 2012
34
24
|
03.11.2018 17:30 | Proleter | 34 : 24 | SC Voždovac 2012 |
03.11
18:00
Halas Jožef
Jadran
30
18
|
03.11.2018 18:00 | Halas Jožef | 30 : 18 | Jadran | |||||
03.11
18:00
Laki
Ravangrad
24
16
|
03.11.2018 18:00 | Laki | 24 : 16 | Ravangrad | |||||
03.11
19:00
Spartak
Temerin
30
22
|
03.11.2018 19:00 | Spartak | 30 : 22 | Temerin | |||||
03.11
18:00
Kikinda
Proleter (Ž)
34
19
|
03.11.2018 18:00 | Kikinda | 34 : 19 | Proleter (Ž) | |||||
03.11
20:00
Mokrin
Mladost
30
25
|
03.11.2018 20:00 | Mokrin | 30 : 25 | Mladost |
03.11
15:30
Metalac AD
Atenica
25
26
|
03.11.2018 15:30 | Metalac AD | 25 : 26 | Atenica | |||||
03.11
16:30
Prijepolje
Bekament Bukovička Banja 2
23
30
|
03.11.2018 16:30 | Prijepolje | 23 : 30 | Bekament Bukovička Banja 2 | |||||
03.11
15:00
Radnički 1964 2
Košutnjak
10
19
|
03.11.2018 15:00 | Radnički 1964 2 | 10 : 19 | Košutnjak |
03.11
17:00
Crvena zvezda
Mladi radnik
23
31
|
03.11.2018 17:00 | Crvena zvezda | 23 : 31 | Mladi radnik | |||||
03.11
20:00
Voždovac 1955 2
Metalac 2015
20
31
|
03.11.2018 20:00 | Voždovac 1955 2 | 20 : 31 | Metalac 2015 | |||||
03.11
20:00
ORK Loznica
Beograd
25
36
|
03.11.2018 20:00 | ORK Loznica | 25 : 36 | Beograd |
03.11
19:00
Đerdap
Žitorađa
23
19
|
03.11.2018 19:00 | Đerdap | 23 : 19 | Žitorađa |
03.11
13:00
Naftagas
Obilić
17
19
|
03.11.2018 13:00 | Naftagas | 17 : 19 | Obilić |
03.11
16:45
Vojvodina 2
Petrovaradin
21
22
|
03.11.2018 16:45 | Vojvodina 2 | 21 : 22 | Petrovaradin | |||||
03.11
19:00
Sonta
Apatin
11
30
|
03.11.2018 19:00 | Sonta | 11 : 30 | Apatin |
03.11
18:00
Voždovac 1955
Naisa
32
38
|
03.11.2018 18:00 | Voždovac 1955 | 32 : 38 | Naisa | |||||
03.11
19:00
Bor RTB
Jagodina
15
25
|
03.11.2018 19:00 | Bor RTB | 15 : 25 | Jagodina | |||||
03.11
19:00
Vojvodina
Medicinar
26
25
|
03.11.2018 19:00 | Vojvodina | 26 : 25 | Medicinar | |||||
03.11
19:00
Zaječar 1949
Mladost
31
24
|
03.11.2018 19:00 | Zaječar 1949 | 31 : 24 | Mladost |
03.11
16:00
Pančevo
Topličanin
39
26
|
03.11.2018 16:00 | Pančevo | 39 : 26 | Topličanin | |||||
03.11
19:00
ORK Beograd
Radnički 1964
36
34
|
03.11.2018 19:00 | ORK Beograd | 36 : 34 | Radnički 1964 | |||||
03.11
18:00
Sloven
Železničar
28
31
|
03.11.2018 18:00 | Sloven | 28 : 31 | Železničar | |||||
03.11
17:00
Pirot
Napredak 12
27
24
|
03.11.2018 17:00 | Pirot | 27 : 24 | Napredak 12 | |||||
03.11
20:00
Vrbas
Sloga
28
23
|
03.11.2018 20:00 | Vrbas | 28 : 23 | Sloga |
03.11
20:45
Taš
Banjica
16
9
|
03.11.2018 20:45 | Taš | 16 : 9 | Banjica | |||||
03.11
19:00
Dunav
Beograd
10
13
|
03.11.2018 19:00 | Dunav | 10 : 13 | Beograd | |||||
03.11
21:00
TENT
Bečej
9
14
|
03.11.2018 21:00 | TENT | 9 : 14 | Bečej |
03.11
19:45
Novi Beograd 11. april
Singidunum
15
8
|
03.11.2018 19:45 | Novi Beograd 11. april | 15 : 8 | Singidunum | |||||
03.11
19:45
Dorćol
Palilula
4
8
|
03.11.2018 19:45 | Dorćol | 4 : 8 | Palilula | |||||
03.11
20:00
Banja Luka
ŽAK
10
11
|
03.11.2018 20:00 | Banja Luka | 10 : 11 | ŽAK | |||||
03.11
19:00
Valis
Spartak Prozivka
7
10
|
03.11.2018 19:00 | Valis | 7 : 10 | Spartak Prozivka |
03.11
19:00
Jastrebac
Nova Pazova
0
3
|
03.11.2018 19:00 | Jastrebac | 0 : 3 | Nova Pazova | |||||
03.11
18:30
Kalča
Ekonomac
2
5
|
03.11.2018 18:30 | Kalča | 2 : 5 | Ekonomac |
03.11
20:15
Metalac Kolorado
Borac
2
2
|
03.11.2018 20:15 | Metalac Kolorado | 2 : 2 | Borac | |||||
03.11
20:00
Zlatar 33
Partenon
8
3
|
03.11.2018 20:00 | Zlatar 33 | 8 : 3 | Partenon |
03.11
19:00
Miners
Leskovac
4
1
|
03.11.2018 19:00 | Miners | 4 : 1 | Leskovac |
03.11
20:30
Futsal Trebinje
Intelektualac
2
7
|
03.11.2018 20:30 | Futsal Trebinje | 2 : 7 | Intelektualac |
03.11
18:00
Leteći Holandjanin
Apa Futsal
4
0
|
03.11.2018 18:00 | Leteći Holandjanin | 4 : 0 | Apa Futsal | |||||
03.11
20:00
Mićko trend
Novi Sad
6
2
|
03.11.2018 20:00 | Mićko trend | 6 : 2 | Novi Sad |
03.11
19:00
Kraljevićevo
Forum
4
7
|
03.11.2018 19:00 | Kraljevićevo | 4 : 7 | Forum |
03.11
16:45
Fleš
PP 192
3
2
|
03.11.2018 16:45 | Fleš | 3 : 2 | PP 192 | |||||
03.11
18:00
SFU Leposavić
Bezbednost 192
3
0
|
03.11.2018 18:00 | SFU Leposavić | 3 : 0 | Bezbednost 192 |
03.11
19:00
Gvozdeni puk
Babušnica 2011
7
1
|
03.11.2018 19:00 | Gvozdeni puk | 7 : 1 | Babušnica 2011 |
03.11
15:30
Dolap
Rosulja
1
3
|
03.11.2018 15:30 | Dolap | 1 : 3 | Rosulja | |||||
03.11
17:30
Lindoret
Prokuplje
4
8
|
03.11.2018 17:30 | Lindoret | 4 : 8 | Prokuplje |
03.11
13:00
Partizan
Dorćol
18
24
|
03.11.2018 13:00 | Partizan | 18 : 24 | Dorćol | |||||
03.11
14:30
Crvena zvezda
Car Dusan Silni
34
12
|
03.11.2018 14:30 | Crvena zvezda | 34 : 12 | Car Dusan Silni |
03.11
18:15
Slavija Junior
Mladost
6
0
|
03.11.2018 18:15 | Slavija Junior | 6 : 0 | Mladost | |||||
03.11
17:15
Zagreb
Vojvodina
9
2
|
03.11.2018 17:15 | Zagreb | 9 : 2 | Vojvodina | |||||
03.11
19:15
Triglav
ECE Celje
9
2
|
03.11.2018 19:15 | Triglav | 9 : 2 | ECE Celje |