XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 Seljak - Železničar Inon 6:1
2 23.08.2009 Omladinac (Š) - Seljak 0:1
3 30.08.2009 Seljak - Jasenica 1911 3:1
4 05.09.2009 Vrbovac - Seljak 1:1
5 13.09.2009 Seljak - Obilić (Ž) 2:0
6 20.09.2009 Šapine - Seljak 0:1
7 27.09.2009 Seljak - Sloga (B) 1:1
8 03.10.2009 VGSK - Seljak 0:3
9 11.10.2009 Seljak - Zvižd 1:0
10 18.10.2009 Homoljac - Seljak 2:0
11 25.10.2009 Seljak - Selevac 7:1
12 01.11.2009 Seljak - Partizan (BB) 0:0
13 08.11.2009 Borac - Seljak 2:3
14 15.11.2009 Seljak - Gruža 2:1
15 22.11.2009 Crvena zvezda (S) - Seljak 1:2
16 21.03.2010 14:30 Železničar Inon - Seljak 0:4
17 28.03.2010 14:30 Seljak - Omladinac (Š) 6:1
18 03.04.2010 14:30 Jasenica 1911 - Seljak 0:0
19 11.04.2010 15:30 Seljak - Vrbovac 1:0
20 14.04.2010 15:30 Obilić (Ž) - Seljak 1:1
21 18.04.2010 15:30 Seljak - Šapine 4:2
22 24.04.2010 16:00 Sloga (B) - Seljak 1:3
23 28.04.2010 16:00 Seljak - VGSK 3:0
24 02.05.2010 16:00 Zvižd - Seljak 0:2
25 09.05.2010 16:30 Seljak - Homoljac 1:0
26 12.05.2010 16:30 Selevac - Seljak 1:5
27 16.05.2010 16:30 Partizan (BB) - Seljak 4:0
28 23.05.2010 17:00 Seljak - Borac 3:2
29 30.05.2010 17:00 Gruža - Seljak 1:2
30 06.06.2010 17:00 Seljak - Crvena zvezda (S) 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Zapad" Partizan (BB) 30 24 5 1 77
2 Seljak 30 22 6 2 72
3 Šapine 30 18 4 8 58
4 Sloga (B) 30 14 6 10 48
5 Jasenica 1911 30 13 7 10 46
6 Vrbovac 30 12 5 13 41
7 Borac 30 12 4 14 40
8 Gruža 30 10 9 11 39
9 Obilić (Ž) 30 12 3 15 39
10 Homoljac 30 10 8 12 38
11 Železničar Inon 30 10 5 15 35
12 Crvena zvezda (S) (-1) 30 10 5 15 34
13 Zvižd (-1) 30 10 4 16 33
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga VGSK 30 9 2 19 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Selevac 30 9 1 20 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Omladinac (Š) 30 5 6 19 21
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu