Niška zona: Mladost (M )- Pukovac 1:0

Juče u Medoševcu je odigrana utakmica prvog kola prolećnog dela prvenstva Niške zone izmedju Mladosti i Pukovca. Domaćin je slavio 1:0,poluvreme 0:0. Gledali smo pre svega oštru igru od strane domaćina, koji je tim gestom stavio do znanja da želi sva tri boda.  U prvom duelu ove dve ekipe slavio je Pukovac kao domaćin sa 4:0.
Prvo poluvreme, kao i ceo tok utakmice bilo je ravnopravno odmeravanje snage na terenu. U prvom delu igre videli smo par šansi na obe strane, ali ni jedna nije bila ralizovana tako da se na odmor otišlo pri rezultatu 0:0.
U drugom poluvremenu “sestrići” su krenuli sa centra, ali ubrzo gube loptu i domaćin kreće u kontra napad, usledio je sjajan centaršut sa desne strane a kapiten Mladosti se našao na pravom mestu i glavom savladao golmana Pukovca, u 46-om minutu utakmice. Desetak minuta kasnije napadač Mladosti je srušen u kaznenom prostoru a sudija iz Vranja pokazuje na belu tačku. U izvodjenju jedanaesterca bolje se snašao golman Pukovca i rezultat ostaje 1:0, nije to bila jedina odbrana golmana gostiju, pre toga je odbranio dve stopostotne prilike jedan na jedan, i po svemu sudeći bio je igrać utakmice. Sledeće kolo Pukovac dočekuje Budućnost koja se bori za opstanak u ligi.