Prijateljska utakmica: Pukovac - Radan (L) 1:1

U subotu je Pukovac odigrao svoju poslednju ispitnu utakmicu protiv Radana iz Lebana.Utkmica je zvršena bez pobednika, rezultatatom 1:1, poluvreme 0:1 za goste. Pre svega igrao se divan fudbal, prava prijateljska utakmica bez grubih startova i sa malo prekida. U prvih deset minuta gost je preuzeo inicijativu dok je u kasnijem toku utakmice bilo podjednako odmeravanje snage na terenu. Pogodak gostiju je usledio u četrdesetom minutu posle sjajnog izvodjenja slobodnog udarca sa oko 30 metara, novog pojačanja Radana.
U kasnijem toku meča smo gledali bolju igru domaćina, a nagrada za trud usledila u devedesetom minutu, preciznim udarcem Stevića sa oko 25 metara u levi golmanov ugao. Ova utakmica je dosta podsećala na duel dva vecita rivala Partizana i Crvene Zvezde, gol u prvom poluvremenu gostiju, a onda na kraju u samoj završnici domaćin dolazi do izjednačenja. Naredne nedelje počinje drugi deo prvenstva, a Pukovac će gostovati u Medoševcu.