15.09
16:00
Krušik
Rudar
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Krušik | 0 : 0 | Rudar | |||||
15.09
16:00
Mačva
Seljak
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Mačva | 1 : 0 | Seljak | |||||
15.09
11:00
Polet
Jošanica ND 2011
1
0
|
15.09.2013 11:00 | Polet | 1 : 0 | Jošanica ND 2011 | |||||
15.09
16:00
GFK Jasenica 1911
Šumadija
1
1
|
15.09.2013 16:00 | GFK Jasenica 1911 | 1 : 1 | Šumadija | |||||
15.09
16:00
Mladi radnik
Loznica
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Mladi radnik | 1 : 1 | Loznica | |||||
15.09
16:00
Pobeda
Sloboda
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Pobeda | 2 : 0 | Sloboda | |||||
15.09
16:00
Železničar
Šapine
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Železničar | 2 : 1 | Šapine | |||||
15.09
16:00
Partizan
Bane
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Partizan | 2 : 0 | Bane |
15.09
16:00
Kopaonik
Jedinstvo (P)
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Kopaonik | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
15.09
16:00
Moravac Orion
Radnički (P)
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Moravac Orion | 2 : 0 | Radnički (P) | |||||
15.09
16:00
Radnički (S)
Hajduk Veljko
8
0
|
15.09.2013 16:00 | Radnički (S) | 8 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
15.09
11:00
Car Konstantin
Trstenik PPT
0
0
|
15.09.2013 11:00 | Car Konstantin | 0 : 0 | Trstenik PPT | |||||
15.09
16:00
Đerdap
Dubočica 1923
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Đerdap | 1 : 0 | Dubočica 1923 | |||||
15.09
16:00
Sloga (D)
Žitorađa
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | Žitorađa | |||||
15.09
16:00
Sinđelić
Tabane Trgovački
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Sinđelić | 1 : 2 | Tabane Trgovački | |||||
15.09
16:00
Timočanin
SFK Moravac
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Timočanin | 2 : 1 | SFK Moravac |
15.09
16:00
Sloga
Radnički (NP)
3
0
|
15.09.2013 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Radnički (NP) | |||||
15.09
16:00
Banat
Radnički (Š)
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Banat | 1 : 2 | Radnički (Š) | |||||
15.09
16:00
Bačka (BP)
Tekstilac
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Bačka (BP) | 2 : 0 | Tekstilac | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo (NB)
Bačka 1901
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Jedinstvo (NB) | 0 : 1 | Bačka 1901 | |||||
15.09
16:00
Palić
Dinamo
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Palić | 0 : 1 | Dinamo | |||||
15.09
16:00
Dunav
ČSK Pivara
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Dunav | 1 : 0 | ČSK Pivara | |||||
15.09
16:00
Senta
Radnički (SM)
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Senta | 3 : 1 | Radnički (SM) | |||||
15.09
16:00
Radnički (S)
Novi Sad
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Novi Sad |
15.09
16:00
OFK Mladenovac
Železnik Lasta
0
1
|
15.09.2013 16:00 | OFK Mladenovac | 0 : 1 | Železnik Lasta | |||||
15.09
16:00
Dorćol
Sopot
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Dorćol | 0 : 0 | Sopot | |||||
15.09
16:00
Kolubara
Žarkovo
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Kolubara | 2 : 0 | Žarkovo | |||||
15.09
16:00
Radnički (O)
Zemun
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Radnički (O) | 0 : 0 | Zemun | |||||
15.09
16:00
Šumadija
Lokomotiva
3
0
|
15.09.2013 16:00 | Šumadija | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
15.09
16:00
BASK
Hajduk
1
0
|
15.09.2013 16:00 | BASK | 1 : 0 | Hajduk | |||||
15.09
16:00
Budućnost
IM Rakovica
4
1
|
15.09.2013 16:00 | Budućnost | 4 : 1 | IM Rakovica | |||||
15.09
16:00
Srem
Turbina
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Srem | 2 : 0 | Turbina |
15.09
16:00
Polet
Metalac
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Polet | 0 : 0 | Metalac | |||||
15.09
16:00
Takovo
Omladinac
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Takovo | 1 : 1 | Omladinac | |||||
15.09
16:00
Tutin
Dragačevo
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Tutin | 2 : 0 | Dragačevo | |||||
15.09
16:00
Orlovac
Šumadija 1903
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Orlovac | 0 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
15.09
16:00
Sloboda
Vodojaža
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | Vodojaža | |||||
15.09
16:00
Karađorđe
Slavija
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Slavija |
15.09
16:00
Morava
Homoljac
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Morava | 1 : 1 | Homoljac | |||||
15.09
16:00
Udarnik
Karađorđe
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Udarnik | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
15.09
16:00
Zvižd
Gruža
4
2
|
15.09.2013 16:00 | Zvižd | 4 : 2 | Gruža | |||||
15.09
16:00
Mladi radnik
Šumadija
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Mladi radnik | 1 : 0 | Šumadija | |||||
15.09
16:00
Borac
Sloga
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Borac | 2 : 1 | Sloga | |||||
15.09
11:00
Šumadinac 1913
Napredak
2
0
|
15.09.2013 11:00 | Šumadinac 1913 | 2 : 0 | Napredak |
15.09
16:00
Zlatar
Sloga (S)
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Zlatar | 0 : 0 | Sloga (S) | |||||
15.09
16:00
Brezovica
Borac
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Brezovica | 1 : 1 | Borac | |||||
15.09
16:00
Polimlje
Ribnica
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Polimlje | 2 : 1 | Ribnica |
15.09
16:00
Pukovac
Radan
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Pukovac | 1 : 2 | Radan | |||||
15.09
16:00
Rudar Alpos
BSK Bujanovac
0
3
|
15.09.2013 16:00 | Rudar Alpos | 0 : 3 | BSK Bujanovac |
15.09
16:00
Juhor
OFK Bor
2
2
|
15.09.2013 16:00 | Juhor | 2 : 2 | OFK Bor | |||||
15.09
16:00
Borac (B)
Dunav
3
2
|
15.09.2013 16:00 | Borac (B) | 3 : 2 | Dunav | |||||
15.09
16:00
Dragocvet
Majdanpek
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Dragocvet | 1 : 1 | Majdanpek | |||||
15.09
16:00
Lugomir
Župa
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Lugomir | 1 : 0 | Župa | |||||
15.09
16:00
Trajal
Radnički
4
1
|
15.09.2013 16:00 | Trajal | 4 : 1 | Radnički | |||||
15.09
16:00
Kablovi
Rtanj
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Kablovi | 3 : 1 | Rtanj |
15.09
16:00
Bačka (P)
Bilećanin
3
0
|
15.09.2013 16:00 | Bačka (P) | 3 : 0 | Bilećanin | |||||
15.09
16:00
Tisa
Vršac
1
6
|
15.09.2013 16:00 | Tisa | 1 : 6 | Vršac | |||||
15.09
16:00
Borac (Starčevo)
Sloboda
5
1
|
15.09.2013 16:00 | Borac (Starčevo) | 5 : 1 | Sloboda | |||||
15.09
16:00
Crvena Zvezda (RS)
Borac (Sakule)
3
0
|
15.09.2013 16:00 | Crvena Zvezda (RS) | 3 : 0 | Borac (Sakule) |
15.09
16:00
Borac
PIK Prigrevica
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Borac | 0 : 2 | PIK Prigrevica |
15.09
16:00
Baćevac
Resnik
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Baćevac | 3 : 1 | Resnik | |||||
15.09
10:00
Grafičar
Vrčin
1
2
|
15.09.2013 10:00 | Grafičar | 1 : 2 | Vrčin | |||||
15.09
10:00
Železničar
Sremčica
2
0
|
15.09.2013 10:00 | Železničar | 2 : 0 | Sremčica | |||||
15.09
10:00
Radnički (R)
Palilulac
1
0
|
15.09.2013 10:00 | Radnički (R) | 1 : 0 | Palilulac | |||||
15.09
16:00
Zvezdara
IMT
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Zvezdara | 0 : 1 | IMT |
15.09
16:30
Braća Vuković
Budućnost
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Braća Vuković | 3 : 0 | Budućnost | |||||
15.09
16:30
Morava
Lazac
1
3
|
15.09.2013 16:30 | Morava | 1 : 3 | Lazac | |||||
15.09
16:30
Ribnica
Pazar Juniors 2011
5
0
|
15.09.2013 16:30 | Ribnica | 5 : 0 | Pazar Juniors 2011 | |||||
15.09
16:30
Borac (V)
Grdica
0
1
|
15.09.2013 16:30 | Borac (V) | 0 : 1 | Grdica | |||||
15.09
16:30
Polet
Ibar
3
1
|
15.09.2013 16:30 | Polet | 3 : 1 | Ibar | |||||
15.09
16:30
Radnik
Radnički
2
0
|
15.09.2013 16:30 | Radnik | 2 : 0 | Radnički | |||||
15.09
16:30
Mataruge
Goč
0
1
|
15.09.2013 16:30 | Mataruge | 0 : 1 | Goč | |||||
15.09
16:30
Kraljevo Hajduk
Granit
4
0
|
15.09.2013 16:30 | Kraljevo Hajduk | 4 : 0 | Granit |
15.09
16:30
Mladost (A)
Gorušica
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Mladost (A) | 2 : 1 | Gorušica | |||||
15.09
16:30
Spartak
Prijevor
5
1
|
15.09.2013 16:30 | Spartak | 5 : 1 | Prijevor | |||||
15.09
16:30
Jedinstvo (K)
Jedinstvo (GG)
2
0
|
15.09.2013 16:30 | Jedinstvo (K) | 2 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
15.09
16:30
Donja Vrbava
Backovac Junajted
1
1
|
15.09.2013 16:30 | Donja Vrbava | 1 : 1 | Backovac Junajted | |||||
15.09
16:30
Rudar
Miokovci
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Rudar | 3 : 0 | Miokovci | |||||
15.09
16:30
Ovčar
Morava
0
0
|
15.09.2013 16:30 | Ovčar | 0 : 0 | Morava | |||||
15.09
16:30
Omladinac
Napredak
0
6
|
15.09.2013 16:30 | Omladinac | 0 : 6 | Napredak |
15.09
16:30
Jadran
Šumadinac
8
1
|
15.09.2013 16:30 | Jadran | 8 : 1 | Šumadinac | |||||
15.09
16:30
Sušica
Partizan
0
0
|
15.09.2013 16:30 | Sušica | 0 : 0 | Partizan | |||||
15.09
16:30
Jedinstvo
Budućnost
4
0
|
15.09.2013 16:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Budućnost | |||||
15.09
16:30
Kolonija
Seljak
4
0
|
15.09.2013 16:30 | Kolonija | 4 : 0 | Seljak | |||||
15.09
16:30
Srbija
Ćava
1
1
|
15.09.2013 16:30 | Srbija | 1 : 1 | Ćava | |||||
15.09
16:30
Vinogradi DB
Sloga D
0
1
|
15.09.2013 16:30 | Vinogradi DB | 0 : 1 | Sloga D |
15.09
16:00
ŽSK
Karađorđe
3
0
|
15.09.2013 16:00 | ŽSK | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
15.09
16:00
Beli orlovi
Vinča
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Beli orlovi | 1 : 0 | Vinča | |||||
15.09
16:00
Aranđelovac
Lepenica
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Aranđelovac | 0 : 1 | Lepenica | |||||
15.09
16:00
Partizan
Šatornja
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Partizan | 0 : 0 | Šatornja | |||||
15.09
16:00
Borac
Lokomotiva
2
4
|
15.09.2013 16:00 | Borac | 2 : 4 | Lokomotiva | |||||
15.09
16:00
Prvi srpski ustanak
Šumadinac
5
1
|
15.09.2013 16:00 | Prvi srpski ustanak | 5 : 1 | Šumadinac | |||||
15.09
16:00
Marjan
Junkovac
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Marjan | 3 : 1 | Junkovac | |||||
15.09
16:00
Banja
Vitlina-Bokanja
6
2
|
15.09.2013 16:00 | Banja | 6 : 2 | Vitlina-Bokanja |
15.09
16:00
Glavaš
Bresje Superior
3
2
|
15.09.2013 16:00 | Glavaš | 3 : 2 | Bresje Superior | |||||
15.09
16:00
Polet
Sloboda
2
4
|
15.09.2013 16:00 | Polet | 2 : 4 | Sloboda | |||||
15.09
16:00
Budućnost (MK)
Bačinac
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Budućnost (MK) | 1 : 0 | Bačinac | |||||
15.09
16:00
Proleter
Osipaonica
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Proleter | 3 : 1 | Osipaonica | |||||
15.09
16:00
SASK
Železničar (S)
2
1
|
15.09.2013 16:00 | SASK | 2 : 1 | Železničar (S) | |||||
15.09
16:00
Pobeda
Mladi borac
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Pobeda | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
15.09
16:00
Železničar (K)
Šumadija
3
2
|
15.09.2013 16:00 | Železničar (K) | 3 : 2 | Šumadija | |||||
15.09
16:00
Budućnost (R)
Borac
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Budućnost (R) | 0 : 1 | Borac |
15.09
16:00
Rudar
Mlava
4
1
|
15.09.2013 16:00 | Rudar | 4 : 1 | Mlava | |||||
15.09
16:00
Mladost
RSK
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Mladost | 0 : 1 | RSK | |||||
15.09
16:00
Makce
Polet
4
0
|
15.09.2013 16:00 | Makce | 4 : 0 | Polet | |||||
15.09
16:00
Basarac
Sloga
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Basarac | 0 : 0 | Sloga | |||||
15.09
16:00
Omladinac
Napredak 1936
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Napredak 1936 | |||||
15.09
16:00
Beli Orao
Trgovački
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Beli Orao | 1 : 0 | Trgovački | |||||
15.09
16:00
Petar Dobrnjac
Vihor
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 1 | Vihor |
15.09
16:00
Lipolist
Jedinstvo (MZ)
4
1
|
15.09.2013 16:00 | Lipolist | 4 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
15.09
16:00
Mladi Borac
Hajduk Stanko
1
5
|
15.09.2013 16:00 | Mladi Borac | 1 : 5 | Hajduk Stanko | |||||
15.09
16:00
Antimon
Majur
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Antimon | 2 : 0 | Majur | |||||
15.09
16:00
Provo
Sindjelić
3
0
|
15.09.2013 16:00 | Provo | 3 : 0 | Sindjelić | |||||
15.09
16:00
Radjevac
Gučevo
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Radjevac | 2 : 1 | Gučevo | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo (Š)
Mačva 2005
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 2 | Mačva 2005 | |||||
15.09
16:00
Podrinje
Mladost (P)
3
0
|
15.09.2013 16:00 | Podrinje | 3 : 0 | Mladost (P) |
15.09
16:00
Tulari
Banjani
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Tulari | 2 : 0 | Banjani | |||||
15.09
16:00
ZSK
Mladost (D)
3
0
|
15.09.2013 16:00 | ZSK | 3 : 0 | Mladost (D) | |||||
15.09
16:00
Trlić
Pepeljevac
4
2
|
15.09.2013 16:00 | Trlić | 4 : 2 | Pepeljevac |
15.09
16:00
Polet
Jedinstvo (K)
5
0
|
15.09.2013 16:00 | Polet | 5 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
15.09
16:00
Višesava
Omladinac
5
3
|
15.09.2013 16:00 | Višesava | 5 : 3 | Omladinac | |||||
15.09
16:00
Zlatibor
GP Zlatibor
3
0
|
15.09.2013 16:00 | Zlatibor | 3 : 0 | GP Zlatibor | |||||
15.09
16:00
Budućnost
Sečica
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Sečica | |||||
15.09
16:00
Perućac
Ariljska rampa
2
4
|
15.09.2013 16:00 | Perućac | 2 : 4 | Ariljska rampa |
15.09
16:00
Morava
Rutevac
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Morava | 2 : 1 | Rutevac | |||||
15.09
16:00
Rad
Borac (T)
5
1
|
15.09.2013 16:00 | Rad | 5 : 1 | Borac (T) | |||||
15.09
16:00
Mladost (B)
Radnički 1947 (Č)
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | Radnički 1947 (Č) | |||||
15.09
16:00
Orljane
Moravica
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Orljane | 2 : 1 | Moravica | |||||
15.09
16:00
Mladi Radnik
Malošište
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Mladi Radnik | 1 : 1 | Malošište |
15.09
16:00
Vrtište
Budućnost
5
1
|
15.09.2013 16:00 | Vrtište | 5 : 1 | Budućnost | |||||
15.09
16:00
Rudar
Crvena zastava
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Crvena zastava | |||||
15.09
16:00
Proleter (M)
Mladost (L)
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Proleter (M) | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
15.09
16:00
Morava
Jedinstvo
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Morava | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.09
16:00
Sloboda
Moravac 1948
5
0
|
15.09.2013 16:00 | Sloboda | 5 : 0 | Moravac 1948 |
15.09
16:00
Plantaža
Čekmin
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Plantaža | 1 : 1 | Čekmin | |||||
15.09
16:00
Bobište
Sloga
5
0
|
15.09.2013 16:00 | Bobište | 5 : 0 | Sloga | |||||
15.09
16:00
Vučje
Jedinstvo (G)
7
0
|
15.09.2013 16:00 | Vučje | 7 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
15.09
16:00
Gradac
Budućnost
0
3
|
15.09.2013 16:00 | Gradac | 0 : 3 | Budućnost | |||||
15.09
16:00
Umac
Progres
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Umac | 1 : 1 | Progres | |||||
15.09
16:00
Mladi Borac
Lemind Livnica
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Mladi Borac | 3 : 1 | Lemind Livnica | |||||
15.09
16:00
Šumadija
Jedinstvo (B)
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Šumadija | 2 : 0 | Jedinstvo (B) |
15.09
16:00
Jastrebac
Polet
10
0
|
15.09.2013 16:00 | Jastrebac | 10 : 0 | Polet | |||||
15.09
16:00
Partizanski put
Dobrič
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Partizanski put | 1 : 1 | Dobrič | |||||
15.09
16:00
Kosovac
Svetlost
2
2
|
15.09.2013 16:00 | Kosovac | 2 : 2 | Svetlost | |||||
15.09
16:00
Omladinac
Dunđerski
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Dunđerski | |||||
15.09
16:00
Pobeda
Borac
1
4
|
15.09.2013 16:00 | Pobeda | 1 : 4 | Borac |
15.09
16:00
Gnjilan
Željuša
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Gnjilan | 0 : 2 | Željuša | |||||
15.09
16:00
Sloga
Napredak
1
3
|
15.09.2013 16:00 | Sloga | 1 : 3 | Napredak | |||||
15.09
16:00
Padež
Jedinstvo ( P )
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Padež | 2 : 1 | Jedinstvo ( P ) |
15.09
16:00
Trešnjevka
Besa 2005
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Trešnjevka | 1 : 2 | Besa 2005 | |||||
15.09
16:00
Mladost (B)
Mladost (S)
3
0
|
15.09.2013 16:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Mladost (S) | |||||
15.09
16:00
OFK Pavlovac
Morava
1
5
|
15.09.2013 16:00 | OFK Pavlovac | 1 : 5 | Morava | |||||
15.09
16:00
Vihor
Nebeski Anđeli
2
5
|
15.09.2013 16:00 | Vihor | 2 : 5 | Nebeski Anđeli | |||||
15.09
16:00
OFK Alakince
Pčinja
1
1
|
15.09.2013 16:00 | OFK Alakince | 1 : 1 | Pčinja | |||||
15.09
16:00
Ternoci
Čelik
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Ternoci | 2 : 1 | Čelik |
15.09
16:00
Ropotovo
Sloga (B)
7
1
|
15.09.2013 16:00 | Ropotovo | 7 : 1 | Sloga (B) | |||||
15.09
16:00
Rudar
Mineralac
2
3
|
15.09.2013 16:00 | Rudar | 2 : 3 | Mineralac |
15.09
16:00
Napredak (D)
Mladost (D)
5
2
|
15.09.2013 16:00 | Napredak (D) | 5 : 2 | Mladost (D) | |||||
15.09
16:00
Mladost (J)
Sloga
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Mladost (J) | 0 : 0 | Sloga | |||||
15.09
16:00
Morava (R)
Kušiljevo
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Morava (R) | 1 : 1 | Kušiljevo | |||||
15.09
16:00
BSK
Vinorača
0
1
|
15.09.2013 16:00 | BSK | 0 : 1 | Vinorača | |||||
15.09
16:00
Mladost (K)
OFK Bratstvo
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Mladost (K) | 1 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
15.09
16:00
Bratstvo
Levač
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Levač |
15.09
16:30
Temnić 1924
Naupare
3
1
|
15.09.2013 16:30 | Temnić 1924 | 3 : 1 | Naupare | |||||
15.09
16:30
Trudbenik
Vinogradar
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Trudbenik | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
15.09
16:30
Mladost
Jedinstvo 1936
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Jedinstvo 1936 | |||||
15.09
16:30
Čitluk
Pepeljevac
3
3
|
15.09.2013 16:30 | Čitluk | 3 : 3 | Pepeljevac | |||||
15.09
16:30
Jasika
Mačkovac
3
2
|
15.09.2013 16:30 | Jasika | 3 : 2 | Mačkovac | |||||
15.09
16:30
Šanac
Jastrebac
3
1
|
15.09.2013 16:30 | Šanac | 3 : 1 | Jastrebac | |||||
15.09
16:30
Sloga Ćićevac
Gradina
4
1
|
15.09.2013 16:30 | Sloga Ćićevac | 4 : 1 | Gradina |
15.09
16:00
Sloga
Poreč
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Poreč | |||||
15.09
16:00
Blizna
Branik
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Blizna | 1 : 0 | Branik | |||||
15.09
16:00
Radnički
Krivelj
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Radnički | 0 : 1 | Krivelj | |||||
15.09
16:00
Slatina
Ključ
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Slatina | 2 : 1 | Ključ |
15.09
16:00
Mladost
Rudar (VČ)
1
4
|
15.09.2013 16:00 | Mladost | 1 : 4 | Rudar (VČ) | |||||
15.09
16:00
OFK Knjaz
Trebič
1
2
|
15.09.2013 16:00 | OFK Knjaz | 1 : 2 | Trebič | |||||
15.09
16:00
Polet
Borac
3
2
|
15.09.2013 16:00 | Polet | 3 : 2 | Borac | |||||
15.09
16:00
Omladinac
BSK
0
4
|
15.09.2013 16:00 | Omladinac | 0 : 4 | BSK | |||||
15.09
16:00
ŠSK
Sloga
2
1
|
15.09.2013 16:00 | ŠSK | 2 : 1 | Sloga | |||||
15.09
16:00
Osnić
Rgotina
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Osnić | 2 : 1 | Rgotina |
15.09
16:30
Vulturul
Partizan (G)
4
1
|
15.09.2013 16:30 | Vulturul | 4 : 1 | Partizan (G) | |||||
15.09
16:30
Železničar
Sloga (BNS)
4
1
|
15.09.2013 16:30 | Železničar | 4 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
15.09
16:30
Jugoslavija
Crvena zvezda
4
0
|
15.09.2013 16:30 | Jugoslavija | 4 : 0 | Crvena zvezda | |||||
15.09
16:30
Budućnost (A)
Polet
1
1
|
15.09.2013 16:30 | Budućnost (A) | 1 : 1 | Polet | |||||
15.09
16:30
Radnički (B)
Slavija
0
3
|
15.09.2013 16:30 | Radnički (B) | 0 : 3 | Slavija | |||||
15.09
16:30
Kolonija
Tempo
8
0
|
15.09.2013 16:30 | Kolonija | 8 : 0 | Tempo | |||||
15.09
16:30
Vojvodina
BAK
2
0
|
15.09.2013 16:30 | Vojvodina | 2 : 0 | BAK |
15.09
16:00
Bačka
Subotica
1
7
|
15.09.2013 16:00 | Bačka | 1 : 7 | Subotica | |||||
15.09
16:00
Proleter
Krivaja
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Proleter | 0 : 1 | Krivaja | |||||
15.09
16:00
Čantavir
Njegoš
2
3
|
15.09.2013 16:00 | Čantavir | 2 : 3 | Njegoš | |||||
15.09
16:00
Bajša
Preporod
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Bajša | 0 : 1 | Preporod | |||||
15.09
16:00
Tavankut
Olimpija (G)
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Tavankut | 1 : 0 | Olimpija (G) |
15.09
16:30
Crvena zvezda
Radnički (S)
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
15.09
16:30
Potisje
Jedinstvo
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Potisje | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.09
16:30
Borac
Omladinac
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Borac | 2 : 1 | Omladinac | |||||
15.09
16:30
Vojvodina (NM)
Naftagas
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Vojvodina (NM) | 1 : 0 | Naftagas | |||||
15.09
16:30
Zadrugar
Radnički (Z)
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Radnički (Z) |
15.09
16:00
Kordun
Hajduk
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Kordun | 0 : 1 | Hajduk | |||||
15.09
16:00
Omladinac (D)
Mladost APA
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Omladinac (D) | 0 : 1 | Mladost APA | |||||
15.09
16:00
BSK
Zadrugar
1
2
|
15.09.2013 16:00 | BSK | 1 : 2 | Zadrugar |
15.09
16:30
Radnički
Rudar
0
0
|
15.09.2013 16:30 | Radnički | 0 : 0 | Rudar | |||||
15.09
16:30
Jadran
Hajduk (V)
0
0
|
15.09.2013 16:30 | Jadran | 0 : 0 | Hajduk (V) | |||||
15.09
16:30
Budućnost
Ljukovo
1
4
|
15.09.2013 16:30 | Budućnost | 1 : 4 | Ljukovo | |||||
15.09
16:30
LSK Laćarak
Donji Petrovci
4
0
|
15.09.2013 16:30 | LSK Laćarak | 4 : 0 | Donji Petrovci | |||||
15.09
16:30
Sremac
Kupinovo
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Sremac | 3 : 0 | Kupinovo | |||||
15.09
16:30
Hrtkovci
Hajduk 1932
4
2
|
15.09.2013 16:30 | Hrtkovci | 4 : 2 | Hajduk 1932 |
15.09
16:00
TSK
Budućnost (G)
2
0
|
15.09.2013 16:00 | TSK | 2 : 0 | Budućnost (G) | |||||
15.09
10:00
Kabel
Mladost (T)
2
0
|
15.09.2013 10:00 | Kabel | 2 : 0 | Mladost (T) | |||||
15.09
16:00
Mladost (BP)
Budućnost (M)
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Mladost (BP) | 1 : 2 | Budućnost (M) | |||||
15.09
16:00
Sutjeska
Petrovaradin
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Sutjeska | 1 : 2 | Petrovaradin | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo
Mladost (NS)
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Mladost (NS) |
15.09
16:00
PKB Kovilovo
13. maj
1
0
|
15.09.2013 16:00 | PKB Kovilovo | 1 : 0 | 13. maj | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo
Komgrap
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Komgrap | |||||
15.09
16:00
Obilić
Zmaj 1953
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Obilić | 0 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
15.09
16:00
Banja
BSK 2012
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Banja | 1 : 2 | BSK 2012 |
15.09
10:00
Borac
Budućnost
0
2
|
15.09.2013 10:00 | Borac | 0 : 2 | Budućnost | |||||
15.09
16:00
Veliki Borak
Stepojevac VAGA
2
6
|
15.09.2013 16:00 | Veliki Borak | 2 : 6 | Stepojevac VAGA | |||||
15.09
11:00
Prva Iskra
Mladost (B)
1
2
|
15.09.2013 11:00 | Prva Iskra | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
15.09
16:00
Vranić
Šumadija
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Vranić | 2 : 0 | Šumadija |
15.09
16:00
Velika Krsna
Kosmaj
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Velika Krsna | 1 : 0 | Kosmaj | |||||
15.09
16:00
Napredak
Vlaška
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Vlaška | |||||
15.09
10:00
Selo Mladenovac
Boleč
3
0
|
15.09.2013 10:00 | Selo Mladenovac | 3 : 0 | Boleč | |||||
15.09
16:00
Podunavac
Nemenikuće
4
1
|
15.09.2013 16:00 | Podunavac | 4 : 1 | Nemenikuće | |||||
15.09
16:00
Dunavac
Pudarci
6
0
|
15.09.2013 16:00 | Dunavac | 6 : 0 | Pudarci | |||||
15.09
10:00
Torlak
OFK Leštane
2
1
|
15.09.2013 10:00 | Torlak | 2 : 1 | OFK Leštane |
15.09
16:30
Zvezda
Vrnjci
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Zvezda | 2 : 1 | Vrnjci | |||||
15.09
16:30
Stubal
Morava (S)
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Stubal | 3 : 0 | Morava (S) | |||||
15.09
16:30
Jedinstvo
Partizan
1
2
|
15.09.2013 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Partizan | |||||
15.09
16:30
OFK Ras
Šumadija
1
0
|
15.09.2013 16:30 | OFK Ras | 1 : 0 | Šumadija | |||||
15.09
16:30
Tavnik
Čibukovac
0
0
|
15.09.2013 16:30 | Tavnik | 0 : 0 | Čibukovac |
15.09
16:00
Ozremica
Šumadija
1
4
|
15.09.2013 16:00 | Ozremica | 1 : 4 | Šumadija | |||||
15.09
16:00
Takovski Ustanak
Brezak
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Takovski Ustanak | 0 : 1 | Brezak | |||||
15.09
16:00
Ozrem PMH
Šilopaj
4
2
|
15.09.2013 16:00 | Ozrem PMH | 4 : 2 | Šilopaj | |||||
15.09
16:00
Velereč 94
Omladinac
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Velereč 94 | 0 : 0 | Omladinac | |||||
15.09
16:00
Mladost 09
Lunjevica
2
2
|
15.09.2013 16:00 | Mladost 09 | 2 : 2 | Lunjevica |
15.09
16:30
Lugovi
Planinac
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Lugovi | 2 : 1 | Planinac | |||||
15.09
11:00
Rakova
Strelac
4
0
|
15.09.2013 11:00 | Rakova | 4 : 0 | Strelac | |||||
15.09
16:30
Kej
Zadrugar
1
1
|
15.09.2013 16:30 | Kej | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
15.09
11:00
Polet (G)
Budućnost
2
2
|
15.09.2013 11:00 | Polet (G) | 2 : 2 | Budućnost | |||||
15.09
16:30
Vujan
Premeća
4
1
|
15.09.2013 16:30 | Vujan | 4 : 1 | Premeća |
15.09
16:00
Jelica
Bjelica
2
2
|
15.09.2013 16:00 | Jelica | 2 : 2 | Bjelica | |||||
15.09
16:00
Kotraža
Jedinstvo (P)
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Kotraža | 3 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
15.09
16:00
Brezova
Gradina
4
0
|
15.09.2013 16:00 | Brezova | 4 : 0 | Gradina |
15.09
16:30
Kremenac
Šumadija 1934
0
6
|
15.09.2013 16:30 | Kremenac | 0 : 6 | Šumadija 1934 | |||||
15.09
16:30
OFK Žeželj
Košutnjak
4
2
|
15.09.2013 16:30 | OFK Žeželj | 4 : 2 | Košutnjak | |||||
15.09
16:30
Hajduk
Sloga
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Hajduk | 1 : 0 | Sloga | |||||
15.09
16:30
21. oktobar
Azbest
4
0
|
15.09.2013 16:30 | 21. oktobar | 4 : 0 | Azbest | |||||
15.09
16:30
Mladost
Borac
2
0
|
15.09.2013 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Borac | |||||
15.09
16:30
Botunje
Kutlovo
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Botunje | 1 : 0 | Kutlovo | |||||
15.09
16:30
Mladost Teferič
Zastava
2
0
|
15.09.2013 16:30 | Mladost Teferič | 2 : 0 | Zastava |
15.09
16:30
Radoje Domanović
Jasenica
0
1
|
15.09.2013 16:30 | Radoje Domanović | 0 : 1 | Jasenica | |||||
15.09
16:30
Kopljari
Plaskovac
0
2
|
15.09.2013 16:30 | Kopljari | 0 : 2 | Plaskovac | |||||
15.09
16:30
Trnava
Žabare
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Trnava | 2 : 1 | Žabare | |||||
15.09
16:30
BSK
Mladi rudar
3
0
|
15.09.2013 16:30 | BSK | 3 : 0 | Mladi rudar |
15.09
16:00
Mladost (B)
Pobeda (Đ)
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Mladost (B) | 0 : 1 | Pobeda (Đ) | |||||
15.09
16:00
Grivac
Pobeda (S)
1
4
|
15.09.2013 16:00 | Grivac | 1 : 4 | Pobeda (S) | |||||
15.09
16:00
Mladost MG (S)
Omladinac
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Mladost MG (S) | 3 : 1 | Omladinac | |||||
15.09
11:00
Karađorđe
BSK
2
1
|
15.09.2013 11:00 | Karađorđe | 2 : 1 | BSK | |||||
15.09
16:00
Sloga (M)
Mladost (R)
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Sloga (M) | 1 : 0 | Mladost (R) |
15.09
16:00
Petrijevac
Šumadinac
0
3
|
15.09.2013 16:00 | Petrijevac | 0 : 3 | Šumadinac | |||||
15.09
16:00
Drugovac
Ravni Gaj
4
3
|
15.09.2013 16:00 | Drugovac | 4 : 3 | Ravni Gaj | |||||
15.09
16:00
7. Jul
Podunavac
4
1
|
15.09.2013 16:00 | 7. Jul | 4 : 1 | Podunavac |
15.09
16:00
Jezava
Kolarac
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Jezava | 0 : 2 | Kolarac | |||||
15.09
16:00
Vrbovac
Slavija
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Vrbovac | 3 : 1 | Slavija | |||||
15.09
16:00
Sloga
Skobalj
4
1
|
15.09.2013 16:00 | Sloga | 4 : 1 | Skobalj | |||||
15.09
16:00
Vučak
Papazovac
5
1
|
15.09.2013 16:00 | Vučak | 5 : 1 | Papazovac |
15.09
16:00
Budućnost
Zadrugar
2
2
|
15.09.2013 16:00 | Budućnost | 2 : 2 | Zadrugar | |||||
15.09
16:00
Polet
Krilaš
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Polet | 3 : 1 | Krilaš | |||||
15.09
16:00
Napredak
Mladost
5
1
|
15.09.2013 16:00 | Napredak | 5 : 1 | Mladost | |||||
15.09
16:00
Borac
Omladinac (S)
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Borac | 2 : 0 | Omladinac (S) | |||||
15.09
16:00
Radnički
Bata Bulić
4
1
|
15.09.2013 16:00 | Radnički | 4 : 1 | Bata Bulić | |||||
15.09
16:00
Dragoš
Omladinac (B)
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Dragoš | 1 : 1 | Omladinac (B) | |||||
15.09
16:00
Rudar
Omladinac (M)
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Omladinac (M) |
15.09
16:00
Sloga (Ć)
Žitkovica
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Sloga (Ć) | 2 : 1 | Žitkovica | |||||
15.09
16:00
Borac
Napredak
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Borac | 3 : 1 | Napredak | |||||
15.09
16:00
Mladi Borac
Jedinstvo (D)
1
3
|
15.09.2013 16:00 | Mladi Borac | 1 : 3 | Jedinstvo (D) | |||||
15.09
16:00
Vojvoda Milenko
Jedinstvo (Lj)
2
2
|
15.09.2013 16:00 | Vojvoda Milenko | 2 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
15.09
16:00
Sloga (D)
Dunavac
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | Dunavac |
15.09
16:00
Karađorđe
Cerić
2
2
|
15.09.2013 16:00 | Karađorđe | 2 : 2 | Cerić | |||||
15.09
16:00
Volujac
Vlašić
3
9
|
15.09.2013 16:00 | Volujac | 3 : 9 | Vlašić | |||||
15.09
16:00
Dobrava
Dumača
4
1
|
15.09.2013 16:00 | Dobrava | 4 : 1 | Dumača | |||||
15.09
16:00
Trešnjevka
Mladost PP
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Trešnjevka | 0 : 2 | Mladost PP | |||||
15.09
16:00
Sloga Mat
Borac
1
3
|
15.09.2013 16:00 | Sloga Mat | 1 : 3 | Borac | |||||
15.09
16:00
Mladost Zvezd
Sloga Krnic
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Mladost Zvezd | 1 : 1 | Sloga Krnic | |||||
15.09
16:00
Mrovska
Galeb
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Mrovska | 0 : 2 | Galeb |
15.09
16:00
Sloga K
Jedinstvo
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Sloga K | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.09
16:00
Milan Orlić
Borac Lešnica
2
3
|
15.09.2013 16:00 | Milan Orlić | 2 : 3 | Borac Lešnica | |||||
15.09
16:00
Sloga LŠ
Stolice
6
0
|
15.09.2013 16:00 | Sloga LŠ | 6 : 0 | Stolice | |||||
15.09
16:00
Cerova
Borac K
1
3
|
15.09.2013 16:00 | Cerova | 1 : 3 | Borac K | |||||
15.09
16:00
Velika Reka
Cer
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Velika Reka | 3 : 1 | Cer | |||||
15.09
16:00
Bratstvo
Studenac
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Studenac | |||||
15.09
16:00
Mladost
Hajduk
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Hajduk |
15.09
16:00
Drina
Napredak BP
3
0
|
15.09.2013 16:00 | Drina | 3 : 0 | Napredak BP | |||||
15.09
16:00
Proleter
BMR Petlovača
1
4
|
15.09.2013 16:00 | Proleter | 1 : 4 | BMR Petlovača | |||||
15.09
16:00
Napredak MB
Torpedo
4
2
|
15.09.2013 16:00 | Napredak MB | 4 : 2 | Torpedo | |||||
15.09
16:00
Budućnost ZM
Partizan
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Budućnost ZM | 3 : 1 | Partizan | |||||
15.09
16:00
Duško
Gorki
2
3
|
15.09.2013 16:00 | Duško | 2 : 3 | Gorki | |||||
15.09
16:00
Sloga
Budućnost PD
4
2
|
15.09.2013 16:00 | Sloga | 4 : 2 | Budućnost PD | |||||
15.09
16:00
Sloboda
Premijer
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | Premijer |
15.09
16:00
Iskra
Borac
8
1
|
15.09.2013 16:00 | Iskra | 8 : 1 | Borac | |||||
15.09
16:00
Polet
Tešnjar
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Polet | 1 : 1 | Tešnjar | |||||
15.09
16:00
Ribnikar
Kolubara 2
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Ribnikar | 2 : 1 | Kolubara 2 | |||||
15.09
16:00
Rajac
Milenko Pavlović
5
3
|
15.09.2013 16:00 | Rajac | 5 : 3 | Milenko Pavlović |
15.09
16:30
Ratkovac
Sovljak
1
1
|
15.09.2013 16:30 | Ratkovac | 1 : 1 | Sovljak | |||||
15.09
16:30
Polet (T)
Stepanje
5
1
|
15.09.2013 16:30 | Polet (T) | 5 : 1 | Stepanje | |||||
15.09
16:30
Proleter
Rudar 1945
1
1
|
15.09.2013 16:30 | Proleter | 1 : 1 | Rudar 1945 | |||||
15.09
16:30
Omladinac
Tvrdojevac
2
3
|
15.09.2013 16:30 | Omladinac | 2 : 3 | Tvrdojevac | |||||
15.09
16:30
Polet (DL)
Gunjevac
1
3
|
15.09.2013 16:30 | Polet (DL) | 1 : 3 | Gunjevac | |||||
15.09
16:30
OFK Stublenica
Kalenić
1
0
|
15.09.2013 16:30 | OFK Stublenica | 1 : 0 | Kalenić |
15.09
16:00
Prvi partizan
Policajac 92
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Prvi partizan | 2 : 1 | Policajac 92 | |||||
15.09
16:00
Bioska
Tara
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Bioska | 0 : 1 | Tara |
15.09
16:30
Ježevica
Lauš
3
1
|
15.09.2013 16:30 | Ježevica | 3 : 1 | Lauš | |||||
15.09
16:30
Napredak
Lazarica
1
2
|
15.09.2013 16:30 | Napredak | 1 : 2 | Lazarica | |||||
15.09
16:30
Glumač
Savinac
1
2
|
15.09.2013 16:30 | Glumač | 1 : 2 | Savinac | |||||
15.09
16:30
Pobeda
Gorobilje
1
2
|
15.09.2013 16:30 | Pobeda | 1 : 2 | Gorobilje | |||||
15.09
16:30
Duškovci
Avijatičar
3
9
|
15.09.2013 16:30 | Duškovci | 3 : 9 | Avijatičar |
15.09
16:00
Gredetin
Polet (R)
1
5
|
15.09.2013 16:00 | Gredetin | 1 : 5 | Polet (R) | |||||
15.09
16:00
OFK Sloga (D)
Sloga (K)
1
5
|
15.09.2013 16:00 | OFK Sloga (D) | 1 : 5 | Sloga (K) | |||||
15.09
16:00
Vukašinovac
Ratar
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Vukašinovac | 0 : 2 | Ratar | |||||
15.09
16:00
Kraljevo
Feniks 2012
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Kraljevo | 2 : 1 | Feniks 2012 |
15.09
16:00
Sloga 1948 (M)
Radnički 1936
0
4
|
15.09.2013 16:00 | Sloga 1948 (M) | 0 : 4 | Radnički 1936 | |||||
15.09
16:00
Mladost (DK)
Sloga (DT)
5
2
|
15.09.2013 16:00 | Mladost (DK) | 5 : 2 | Sloga (DT) | |||||
15.09
16:00
Sečanica
Vulkan 1963
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Sečanica | 2 : 1 | Vulkan 1963 | |||||
15.09
16:00
Supovac
Stevan Nešticki
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Supovac | 3 : 1 | Stevan Nešticki | |||||
15.09
16:00
Mramor 1927
Delijski Vis
5
1
|
15.09.2013 16:00 | Mramor 1927 | 5 : 1 | Delijski Vis | |||||
15.09
16:00
Čegar 1946 (DM)
Palilulac
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Čegar 1946 (DM) | 0 : 2 | Palilulac | |||||
15.09
16:00
Čegar 2013 (K)
Mladost 1954 (DM)
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Čegar 2013 (K) | 0 : 0 | Mladost 1954 (DM) |
15.09
16:00
Mladost (DL)
Kumarevo
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Mladost (DL) | 2 : 0 | Kumarevo | |||||
15.09
16:00
Veternica
Polet
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Veternica | 1 : 1 | Polet | |||||
15.09
16:00
Omladinac
Morava
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Morava | |||||
15.09
16:00
OFK Brza
Železničar
4
0
|
15.09.2013 16:00 | OFK Brza | 4 : 0 | Železničar | |||||
15.09
16:00
OFK Morava
Navalin
5
0
|
15.09.2013 16:00 | OFK Morava | 5 : 0 | Navalin | |||||
15.09
16:00
Mladost (V)
Sloboda
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Mladost (V) | 2 : 0 | Sloboda |
15.09
16:00
Jerma
Borac
2
3
|
15.09.2013 16:00 | Jerma | 2 : 3 | Borac | |||||
15.09
16:00
Pobeda
Dragoš
0
4
|
15.09.2013 16:00 | Pobeda | 0 : 4 | Dragoš |
15.09
16:00
Crni Vrh
Sindjelić (G)
5
0
|
15.09.2013 16:00 | Crni Vrh | 5 : 0 | Sindjelić (G) | |||||
15.09
16:00
Kolare
Sloga
2
2
|
15.09.2013 16:00 | Kolare | 2 : 2 | Sloga | |||||
15.09
16:00
Juhor
Napredak (SL)
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Juhor | 1 : 0 | Napredak (SL) | |||||
15.09
16:00
Mladi radnik
Resavac (S)
3
0
|
15.09.2013 16:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Resavac (S) | |||||
15.09
16:00
Kupinovac
Zenit
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Kupinovac | 1 : 1 | Zenit |
15.09
16:00
Šumadija
Rudar
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Šumadija | 1 : 2 | Rudar | |||||
15.09
16:00
Mladost (S)
Hajduk
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Mladost (S) | 2 : 0 | Hajduk | |||||
15.09
16:00
Resavac (VP)
Napredak (SV)
7
0
|
15.09.2013 16:00 | Resavac (VP) | 7 : 0 | Napredak (SV) | |||||
15.09
16:00
Javor
Radnički
6
1
|
15.09.2013 16:00 | Javor | 6 : 1 | Radnički | |||||
15.09
16:00
Polet
Napredak (Z)
1
6
|
15.09.2013 16:00 | Polet | 1 : 6 | Napredak (Z) | |||||
15.09
16:00
Istok 63
Napredak (ST)
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Istok 63 | 0 : 1 | Napredak (ST) |
15.09
16:30
Rubin (Z)
Ribnik
2
3
|
15.09.2013 16:30 | Rubin (Z) | 2 : 3 | Ribnik | |||||
15.09
16:30
Mladost (T)
Donji Kopaonik
2
4
|
15.09.2013 16:30 | Mladost (T) | 2 : 4 | Donji Kopaonik | |||||
15.09
16:30
Župski biseri
Rubin (DS)
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Župski biseri | 1 : 0 | Rubin (DS) | |||||
15.09
16:30
14. Oktobar
Blagotin
0
3
|
15.09.2013 16:30 | 14. Oktobar | 0 : 3 | Blagotin | |||||
15.09
16:30
Beli Orlovi
Mladost (DK)
2
5
|
15.09.2013 16:30 | Beli Orlovi | 2 : 5 | Mladost (DK) | |||||
15.09
16:30
Ušće
Sloga
1
2
|
15.09.2013 16:30 | Ušće | 1 : 2 | Sloga | |||||
15.09
16:30
Mladi radnik
Omladinac
2
0
|
15.09.2013 16:30 | Mladi radnik | 2 : 0 | Omladinac |
15.09
16:30
Kupci
OFK Ribare
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Kupci | 2 : 1 | OFK Ribare | |||||
15.09
16:30
Dedina
Dvorane
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Dedina | 2 : 1 | Dvorane | |||||
15.09
16:30
Mudrakovac
Kapidžija
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Mudrakovac | 2 : 1 | Kapidžija | |||||
15.09
16:30
Parunovac
13. April
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Parunovac | 1 : 0 | 13. April | |||||
15.09
16:30
BSK
Gornji Stepoš
1
2
|
15.09.2013 16:30 | BSK | 1 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
15.09
16:30
Sebečevac
Dušan Ristić
1
1
|
15.09.2013 16:30 | Sebečevac | 1 : 1 | Dušan Ristić | |||||
15.09
16:30
Sloga
Rasina
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Rasina |
15.09
16:00
Omladinac
Rtkovo
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Rtkovo | |||||
15.09
16:00
Mala Vrbica 1958
Egeta
5
1
|
15.09.2013 16:00 | Mala Vrbica 1958 | 5 : 1 | Egeta | |||||
15.09
16:00
Kladušnica
Pontes
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Kladušnica | 2 : 0 | Pontes | |||||
15.09
16:00
Koča Andjelković
Napredak
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Koča Andjelković | 1 : 2 | Napredak | |||||
15.09
16:00
Velika Vrbica
Lokomotiva
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Velika Vrbica | 1 : 1 | Lokomotiva |
15.09
16:30
Ratar
Vidrovac
0
3
|
15.09.2013 16:30 | Ratar | 0 : 3 | Vidrovac | |||||
15.09
16:30
Srbovo
Graničar
0
3
|
15.09.2013 16:30 | Srbovo | 0 : 3 | Graničar | |||||
15.09
16:30
Urovica
OFK Sikole
1
1
|
15.09.2013 16:30 | Urovica | 1 : 1 | OFK Sikole | |||||
15.09
16:30
Rečka
Miloševo
2
2
|
15.09.2013 16:30 | Rečka | 2 : 2 | Miloševo | |||||
15.09
11:00
OFK Tamnič
Smedovac
1
2
|
15.09.2013 11:00 | OFK Tamnič | 1 : 2 | Smedovac | |||||
15.09
16:30
Polet
Deli Jovan
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Polet | 1 : 0 | Deli Jovan | |||||
15.09
16:30
Čubra
Slatina
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Čubra | 3 : 0 | Slatina |
15.09
16:00
Sloga
Palilulac
6
0
|
15.09.2013 16:00 | Sloga | 6 : 0 | Palilulac | |||||
15.09
16:00
Pobeda
Rtanj
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Pobeda | 0 : 0 | Rtanj | |||||
15.09
16:00
Omladinac
Napredak 1976
2
2
|
15.09.2013 16:00 | Omladinac | 2 : 2 | Napredak 1976 |
15.09
16:30
Spartak
Pobeda
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Spartak | 1 : 0 | Pobeda | |||||
15.09
16:30
Polet
Omladinac (O)
4
4
|
15.09.2013 16:30 | Polet | 4 : 4 | Omladinac (O) | |||||
15.09
16:30
Unirea
Jedinstvo Stević
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Unirea | 3 : 0 | Jedinstvo Stević |
15.09
16:30
BSK Bavanište
Plavi Dunav 1932
4
1
|
15.09.2013 16:30 | BSK Bavanište | 4 : 1 | Plavi Dunav 1932 | |||||
15.09
16:30
Borac (P)
Stari Tamiš
0
3
|
15.09.2013 16:30 | Borac (P) | 0 : 3 | Stari Tamiš | |||||
15.09
16:30
Omladinac (D)
Dolovo
6
0
|
15.09.2013 16:30 | Omladinac (D) | 6 : 0 | Dolovo | |||||
15.09
16:30
Strela
Budućnost (BB)
2
5
|
15.09.2013 16:30 | Strela | 2 : 5 | Budućnost (BB) |
15.09
16:30
Borac (VS)
Karaš (J)
3
1
|
15.09.2013 16:30 | Borac (VS) | 3 : 1 | Karaš (J) | |||||
15.09
16:30
Vinogradar
Dunav
3
3
|
15.09.2013 16:30 | Vinogradar | 3 : 3 | Dunav | |||||
15.09
16:30
Ratar
Jedinstvo
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Ratar | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.09
16:30
Karaš (K)
Vladimirovac
3
1
|
15.09.2013 16:30 | Karaš (K) | 3 : 1 | Vladimirovac | |||||
15.09
16:30
Hajduk
Borac (VG)
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Hajduk | 2 : 1 | Borac (VG) | |||||
15.09
16:30
Hajdučica
Potporanj
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Hajdučica | 2 : 1 | Potporanj | |||||
15.09
16:30
Ševac
Partizan (K)
3
2
|
15.09.2013 16:30 | Ševac | 3 : 2 | Partizan (K) |
15.09
16:00
Jadran
Slavija
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Jadran | 2 : 1 | Slavija | |||||
15.09
16:00
Horgoš 1911
Tromedja
5
0
|
15.09.2013 16:00 | Horgoš 1911 | 5 : 0 | Tromedja | |||||
15.09
16:00
Graničar
Tisa B (A)
4
1
|
15.09.2013 16:00 | Graničar | 4 : 1 | Tisa B (A) | |||||
15.09
16:00
Tisa (P)
Jedinstvo (M)
5
2
|
15.09.2013 16:00 | Tisa (P) | 5 : 2 | Jedinstvo (M) |
15.09
16:00
Bratstvo
Đurđin
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Đurđin | |||||
15.09
16:00
Solid
Lokomotiva
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Solid | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
15.09
16:00
Bikovo
Elektrovojvodina
0
3
|
15.09.2013 16:00 | Bikovo | 0 : 3 | Elektrovojvodina | |||||
15.09
16:00
Žednik
Radnički 1905
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Žednik | 0 : 2 | Radnički 1905 | |||||
15.09
16:00
Zrinjski 1932
Dušan Silni
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Zrinjski 1932 | 0 : 0 | Dušan Silni | |||||
15.09
16:00
Hajduk
Udarnik
9
3
|
15.09.2013 16:00 | Hajduk | 9 : 3 | Udarnik |
15.09
16:00
Pobeda
Mladost 1952
0
3
|
15.09.2013 16:00 | Pobeda | 0 : 3 | Mladost 1952 |
15.09
16:30
OFK Gradnulica
OFK Klek
1
0
|
15.09.2013 16:30 | OFK Gradnulica | 1 : 0 | OFK Klek | |||||
15.09
16:30
Lehel
Omladinac
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Lehel | 1 : 0 | Omladinac | |||||
15.09
16:30
ŽFK Banat-Bagljaš
Banat
3
0
|
15.09.2013 16:30 | ŽFK Banat-Bagljaš | 3 : 0 | Banat | |||||
15.09
16:30
Naftagas
Zlatica
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Naftagas | 2 : 1 | Zlatica | |||||
15.09
16:30
Mladost
Radnički Ratar
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Radnički Ratar |
15.09
16:30
Delija
2. Oktobar
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Delija | 1 : 0 | 2. Oktobar | |||||
15.09
16:30
ŽAK
Napredak
2
1
|
15.09.2013 16:30 | ŽAK | 2 : 1 | Napredak |
15.09
16:30
1.Oktobar
Budućnost
3
1
|
15.09.2013 16:30 | 1.Oktobar | 3 : 1 | Budućnost | |||||
15.09
16:30
Progresul
Napredak
1
8
|
15.09.2013 16:30 | Progresul | 1 : 8 | Napredak | |||||
15.09
16:30
Bega
Roham
0
1
|
15.09.2013 16:30 | Bega | 0 : 1 | Roham | |||||
15.09
16:30
Olimpija
Proleter
4
3
|
15.09.2013 16:30 | Olimpija | 4 : 3 | Proleter |
15.09
16:00
Partizan
Rusin
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Partizan | 1 : 1 | Rusin | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo
Radnički 1918
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Radnički 1918 | |||||
15.09
16:00
OFK Šikara
OFK Metalac
0
5
|
15.09.2013 16:00 | OFK Šikara | 0 : 5 | OFK Metalac | |||||
15.09
16:00
Dunav
Panonija
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Dunav | 3 : 1 | Panonija | |||||
15.09
16:00
Lipar
Graničar
3
0
|
15.09.2013 16:00 | Lipar | 3 : 0 | Graničar | |||||
15.09
16:00
Rastina 1918
Terekveš
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Rastina 1918 | 0 : 2 | Terekveš |
15.09
16:30
Sremac
Jedinstvo (P)
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Sremac | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
15.09
16:30
Napredak (Ž)
ČSK Čortanovci
1
2
|
15.09.2013 16:30 | Napredak (Ž) | 1 : 2 | ČSK Čortanovci | |||||
15.09
16:30
Sloga Milšped
Napredak (P)
1
2
|
15.09.2013 16:30 | Sloga Milšped | 1 : 2 | Napredak (P) | |||||
15.09
16:30
Šumar
PSK Putinci
0
4
|
15.09.2013 16:30 | Šumar | 0 : 4 | PSK Putinci | |||||
15.09
16:30
Dunav
Fruška Gora
0
1
|
15.09.2013 16:30 | Dunav | 0 : 1 | Fruška Gora | |||||
15.09
16:30
Jedinstvo (R)
Sloven
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Jedinstvo (R) | 3 : 0 | Sloven | |||||
15.09
16:30
Podunavac
Graničar
3
4
|
15.09.2013 16:30 | Podunavac | 3 : 4 | Graničar |
15.09
17:30
Graničar (K)
Napredak (V)
4
0
|
15.09.2013 17:30 | Graničar (K) | 4 : 0 | Napredak (V) | |||||
15.09
17:30
OFK Zeka Buljubaša
Sinđelić
4
0
|
15.09.2013 17:30 | OFK Zeka Buljubaša | 4 : 0 | Sinđelić | |||||
15.09
17:30
Omladinac (M)
Borac (M)
0
1
|
15.09.2013 17:30 | Omladinac (M) | 0 : 1 | Borac (M) | |||||
15.09
17:30
Noćaj
Sloboda
3
1
|
15.09.2013 17:30 | Noćaj | 3 : 1 | Sloboda | |||||
15.09
17:30
Srem
Podrinje
0
4
|
15.09.2013 17:30 | Srem | 0 : 4 | Podrinje | |||||
15.09
17:30
Jedinstvo (M)
OFK Bačinci
2
0
|
15.09.2013 17:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 0 | OFK Bačinci | |||||
15.09
17:30
Hajduk
Fruškogorac (K)
1
0
|
15.09.2013 17:30 | Hajduk | 1 : 0 | Fruškogorac (K) |
15.09
16:30
Bačka
Dinamo
0
1
|
15.09.2013 16:30 | Bačka | 0 : 1 | Dinamo | |||||
15.09
16:30
Tatra
OFK Futog
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Tatra | 3 : 0 | OFK Futog | |||||
15.09
16:30
Čenej
Železničar
2
2
|
15.09.2013 16:30 | Čenej | 2 : 2 | Železničar | |||||
15.09
16:30
Sremac Beomal
Slavija
3
2
|
15.09.2013 16:30 | Sremac Beomal | 3 : 2 | Slavija | |||||
15.09
16:30
Omladinac
Sofeks
1
1
|
15.09.2013 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Sofeks | |||||
15.09
16:30
Vinogradar
Sirig
4
1
|
15.09.2013 16:30 | Vinogradar | 4 : 1 | Sirig | |||||
15.09
16:30
Proleter
Fruškogorac
1
4
|
15.09.2013 16:30 | Proleter | 1 : 4 | Fruškogorac |
15.09
16:00
Hajduk (Čurug)
Budućnost (S.S.)
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Hajduk (Čurug) | 1 : 0 | Budućnost (S.S.) | |||||
15.09
16:00
Napredak (Nadalj)
Obilić (Vilovo)
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Napredak (Nadalj) | 1 : 1 | Obilić (Vilovo) | |||||
15.09
16:00
Bečej 1918
Sloga (Lok)
14
0
|
15.09.2013 16:00 | Bečej 1918 | 14 : 0 | Sloga (Lok) | |||||
15.09
16:00
Bačka (Đurđ.)
Miletić (Mošorin)
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Bačka (Đurđ.) | 1 : 0 | Miletić (Mošorin) | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo (B.P.S.)
Mladost Radost (Srbob)
0
7
|
15.09.2013 16:00 | Jedinstvo (B.P.S.) | 0 : 7 | Mladost Radost (Srbob) | |||||
15.09
16:00
Mladost (Radič.)
Titel
1
6
|
15.09.2013 16:00 | Mladost (Radič.) | 1 : 6 | Titel | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo (Gosp.)
Obilić (Zmajevo)
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Jedinstvo (Gosp.) | 2 : 1 | Obilić (Zmajevo) | |||||
15.09
16:00
Proleter (R.S.)
Hajduk (Gard.)
5
0
|
15.09.2013 16:00 | Proleter (R.S.) | 5 : 0 | Hajduk (Gard.) |
15.09
16:30
Bačka
Borac 46
2
4
|
15.09.2013 16:30 | Bačka | 2 : 4 | Borac 46 | |||||
15.09
16:30
Bački Hajduk
Krila Krajine
0
0
|
15.09.2013 16:30 | Bački Hajduk | 0 : 0 | Krila Krajine | |||||
15.09
16:30
Maglić
Kulpin
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Maglić | 1 : 0 | Kulpin | |||||
15.09
16:30
Krivanj
Slavija
0
3
|
15.09.2013 16:30 | Krivanj | 0 : 3 | Slavija |
15.09
16:00
Busije
Studenski Grad
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Busije | 0 : 2 | Studenski Grad | |||||
15.09
16:00
Institut
Borac
1
3
|
15.09.2013 16:00 | Institut | 1 : 3 | Borac |
15.09
10:00
Šećeranac
Olimpija
9
1
|
15.09.2013 10:00 | Šećeranac | 9 : 1 | Olimpija | |||||
15.09
16:00
Mladost
Pobednik
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Pobednik | |||||
15.09
10:00
Mladi proleter
Crvenka
0
1
|
15.09.2013 10:00 | Mladi proleter | 0 : 1 | Crvenka | |||||
15.09
16:00
Sparta
Dunav
1
7
|
15.09.2013 16:00 | Sparta | 1 : 7 | Dunav | |||||
15.09
16:00
Dunavac
Pionir
2
3
|
15.09.2013 16:00 | Dunavac | 2 : 3 | Pionir |
15.09
16:30
Mladi Borac
Mladost (Č)
0
5
|
15.09.2013 16:30 | Mladi Borac | 0 : 5 | Mladost (Č) | |||||
15.09
16:30
Bistrica
Rudar
1
3
|
15.09.2013 16:30 | Bistrica | 1 : 3 | Rudar | |||||
15.09
16:30
OFK Budućnost
Sloga
7
1
|
15.09.2013 16:30 | OFK Budućnost | 7 : 1 | Sloga | |||||
15.09
16:30
Polet
Dimitrije Tucović
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Polet | 2 : 1 | Dimitrije Tucović |
15.09
16:00
Šepšin
Senaja
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Šepšin | 2 : 1 | Senaja | |||||
15.09
16:00
Markovac
Ivanča
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Markovac | 1 : 0 | Ivanča | |||||
15.09
16:00
Borac
Napredak
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Borac | 2 : 1 | Napredak | |||||
15.09
16:00
Radnički PDM
Omladinac
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Radnički PDM | 1 : 1 | Omladinac |
15.09
16:00
Partizan
Heroj 1925
1
3
|
15.09.2013 16:00 | Partizan | 1 : 3 | Heroj 1925 | |||||
15.09
16:00
Pinosava
Zuce
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Pinosava | 3 : 1 | Zuce | |||||
15.09
16:00
Heroj-Polet
Hajduk
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Heroj-Polet | 2 : 0 | Hajduk |
15.09
16:30
Musina Reka
Žiča
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Musina Reka | 3 : 0 | Žiča | |||||
15.09
16:30
Budućnost
Progorelica
3
1
|
15.09.2013 16:30 | Budućnost | 3 : 1 | Progorelica | |||||
15.09
16:30
Studen Vitez
Stara Čaršija
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Studen Vitez | 1 : 0 | Stara Čaršija |
15.09
16:30
Mladost 1925
Real
0
2
|
15.09.2013 16:30 | Mladost 1925 | 0 : 2 | Real | |||||
15.09
16:30
Miločajac
Popovići
0
2
|
15.09.2013 16:30 | Miločajac | 0 : 2 | Popovići | |||||
15.09
16:30
Jedinstvo
Borac (A)
5
1
|
15.09.2013 16:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Borac (A) |
15.09
17:00
Studenac
Borac
4
2
|
15.09.2013 17:00 | Studenac | 4 : 2 | Borac |
15.09
10:00
Mladost
ZT Gorovič
2
4
|
15.09.2013 10:00 | Mladost | 2 : 4 | ZT Gorovič |
15.09
16:30
Trešnjevica
Venčani
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Trešnjevica | 1 : 0 | Venčani | |||||
15.09
10:00
Šamot
Tulež
2
1
|
15.09.2013 10:00 | Šamot | 2 : 1 | Tulež | |||||
15.09
16:30
Ranilović
Vrbica
4
2
|
15.09.2013 16:30 | Ranilović | 4 : 2 | Vrbica |
15.09
16:00
Jedinstvo
Mladost
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Mladost | |||||
15.09
16:00
Borac
Polet
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Borac | 1 : 1 | Polet |
15.09
16:30
Mladost
Šumadija
0
3
|
15.09.2013 16:30 | Mladost | 0 : 3 | Šumadija | |||||
15.09
16:30
Karađorđe
Crvena zvezda
1
1
|
15.09.2013 16:30 | Karađorđe | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
15.09
16:30
Badnjevac
Napredak
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Badnjevac | 2 : 1 | Napredak |
15.09
16:00
Napredak
OFK Porodin
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Napredak | 2 : 1 | OFK Porodin | |||||
15.09
16:00
Mladost
Udarnik
2
3
|
15.09.2013 16:00 | Mladost | 2 : 3 | Udarnik | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo
Pomoravlje
5
0
|
15.09.2013 16:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Pomoravlje | |||||
15.09
16:00
Sloga
Proleter
5
1
|
15.09.2013 16:00 | Sloga | 5 : 1 | Proleter | |||||
15.09
16:00
BSK
Budućnost
4
1
|
15.09.2013 16:00 | BSK | 4 : 1 | Budućnost |
15.09
11:00
Budućnost (A)
Radnik
0
2
|
15.09.2013 11:00 | Budućnost (A) | 0 : 2 | Radnik | |||||
15.09
11:00
Stig (MC)
Jedinstvo (S)
3
2
|
15.09.2013 11:00 | Stig (MC) | 3 : 2 | Jedinstvo (S) |
15.09
16:00
Carevac
Usije
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Carevac | 2 : 0 | Usije | |||||
15.09
16:00
Električar
Ram
6
0
|
15.09.2013 16:00 | Električar | 6 : 0 | Ram | |||||
15.09
16:00
Kumane
Srednjevo
5
0
|
15.09.2013 16:00 | Kumane | 5 : 0 | Srednjevo | |||||
15.09
16:00
Radnički
Barič
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Radnički | 1 : 1 | Barič | |||||
15.09
16:00
Pek
OFK Vinci
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Pek | 1 : 0 | OFK Vinci | |||||
15.09
16:00
Žika Marković Uča
Mrčkovac
9
1
|
15.09.2013 16:00 | Žika Marković Uča | 9 : 1 | Mrčkovac | |||||
15.09
16:00
Desine
Graničar 2013
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Desine | 1 : 2 | Graničar 2013 | |||||
15.09
16:00
OFK Braničevo
Polet
4
3
|
15.09.2013 16:00 | OFK Braničevo | 4 : 3 | Polet |
15.09
16:00
Napredak 1947
Napredak (P)
3
2
|
15.09.2013 16:00 | Napredak 1947 | 3 : 2 | Napredak (P) | |||||
15.09
16:00
Dunav
Proleter
4
0
|
15.09.2013 16:00 | Dunav | 4 : 0 | Proleter | |||||
15.09
16:00
Stig 1955
Sloga (D)
1
3
|
15.09.2013 16:00 | Stig 1955 | 1 : 3 | Sloga (D) | |||||
15.09
16:00
Metalac
Sopot
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Metalac | 2 : 1 | Sopot | |||||
15.09
16:00
Sloga 1936
Sloga (L)
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Sloga 1936 | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
15.09
16:00
Dizel
Zemljoradnik
3
0
|
15.09.2013 16:00 | Dizel | 3 : 0 | Zemljoradnik |
15.09
16:00
Radenka
Homolje
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Radenka | 1 : 0 | Homolje | |||||
15.09
16:00
Neresnica
Sloga
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Neresnica | 0 : 2 | Sloga |
15.09
16:30
Polet
Dragojevac
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Polet | 3 : 0 | Dragojevac | |||||
15.09
11:00
Skupljen 2013
Mladost PB
1
0
|
15.09.2013 11:00 | Skupljen 2013 | 1 : 0 | Mladost PB | |||||
15.09
16:30
Petrovac 74
Žika
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Petrovac 74 | 3 : 0 | Žika | |||||
15.09
11:00
Sloga Trgošped
Sloga Ridj
5
3
|
15.09.2013 11:00 | Sloga Trgošped | 5 : 3 | Sloga Ridj | |||||
15.09
11:00
Mladost 2013
Hajduk
3
1
|
15.09.2013 11:00 | Mladost 2013 | 3 : 1 | Hajduk | |||||
15.09
16:30
Torpedo
Vojvoda Stepa Stepanović
0
3
|
15.09.2013 16:30 | Torpedo | 0 : 3 | Vojvoda Stepa Stepanović |
15.09
11:00
Jevremovac
Bojić
3
0
|
15.09.2013 11:00 | Jevremovac | 3 : 0 | Bojić | |||||
15.09
11:00
Zablaće
Mladost 2011
2
5
|
15.09.2013 11:00 | Zablaće | 2 : 5 | Mladost 2011 |
15.09
11:00
Mladost
Korman
1
3
|
15.09.2013 11:00 | Mladost | 1 : 3 | Korman | |||||
15.09
11:00
Jedinstvo
Dušan Silni
1
2
|
15.09.2013 11:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Dušan Silni | |||||
15.09
11:00
Miloš Pocerac
Žabar
0
5
|
15.09.2013 11:00 | Miloš Pocerac | 0 : 5 | Žabar | |||||
15.09
11:00
Sava
OFK Jelen
1
4
|
15.09.2013 11:00 | Sava | 1 : 4 | OFK Jelen |
15.09
16:00
Jelav
Mladost Lo
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Jelav | 2 : 0 | Mladost Lo |
15.09
11:00
Šumice
Radnik
3
0
|
15.09.2013 11:00 | Šumice | 3 : 0 | Radnik | |||||
15.09
11:00
Mladost O
Omladinac
5
4
|
15.09.2013 11:00 | Mladost O | 5 : 4 | Omladinac | |||||
15.09
15:00
Bair
Stojan Lazarac
3
2
|
15.09.2013 15:00 | Bair | 3 : 2 | Stojan Lazarac |
15.09
16:00
Gornji Mušić
Jedinstvo
1
2
|
15.09.2013 16:00 | Gornji Mušić | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
15.09
16:00
Popadić
Komanice
2
3
|
15.09.2013 16:00 | Popadić | 2 : 3 | Komanice | |||||
15.09
16:00
Veliševac
Mionica
3
5
|
15.09.2013 16:00 | Veliševac | 3 : 5 | Mionica | |||||
15.09
16:00
Gornji Lajkovac
Proleter
12
2
|
15.09.2013 16:00 | Gornji Lajkovac | 12 : 2 | Proleter | |||||
15.09
16:00
Orao
Mladost
0
3
|
15.09.2013 16:00 | Orao | 0 : 3 | Mladost |
15.09
16:00
Dupljaj
Zabari
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Dupljaj | 3 : 1 | Zabari | |||||
15.09
16:00
OFK Povlen
Bujacic
7
0
|
15.09.2013 16:00 | OFK Povlen | 7 : 0 | Bujacic | |||||
15.09
16:00
Borac
Gradac
0
4
|
15.09.2013 16:00 | Borac | 0 : 4 | Gradac | |||||
15.09
16:00
Paune
Lukavac
0
3
|
15.09.2013 16:00 | Paune | 0 : 3 | Lukavac | |||||
15.09
16:00
Mali korak
Kotešica
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Mali korak | 0 : 2 | Kotešica | |||||
15.09
16:00
Jadar 2013
Zadrugar
5
2
|
15.09.2013 16:00 | Jadar 2013 | 5 : 2 | Zadrugar | |||||
15.09
16:00
Rakac Stave
Mladost
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Rakac Stave | 0 : 0 | Mladost |
15.09
16:30
Nepričava
Sloga
2
2
|
15.09.2013 16:30 | Nepričava | 2 : 2 | Sloga |
15.09
16:30
Vrelo
Jedinstvo
1
1
|
15.09.2013 16:30 | Vrelo | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.09
16:30
Crvena Jabuka
Kolubara
4
2
|
15.09.2013 16:30 | Crvena Jabuka | 4 : 2 | Kolubara | |||||
15.09
16:30
Sloga
Brgule
3
2
|
15.09.2013 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Brgule | |||||
15.09
16:30
Vukona
Radnik
4
1
|
15.09.2013 16:30 | Vukona | 4 : 1 | Radnik |
15.09
16:30
Čučuge
Pambukovica
0
1
|
15.09.2013 16:30 | Čučuge | 0 : 1 | Pambukovica | |||||
15.09
16:30
Sloga
OFK Paljuvi
1
4
|
15.09.2013 16:30 | Sloga | 1 : 4 | OFK Paljuvi | |||||
15.09
16:30
Murgaš 2012
Dokmir
1
3
|
15.09.2013 16:30 | Murgaš 2012 | 1 : 3 | Dokmir |
15.09
16:00
Napredak
Gornje Krajince
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Gornje Krajince | |||||
15.09
16:00
Jašunja
Moravac
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Jašunja | 3 : 1 | Moravac |
15.09
16:00
OFK Blagotin
Beočić
0
0
|
15.09.2013 16:00 | OFK Blagotin | 0 : 0 | Beočić | |||||
15.09
16:00
Šumadija
Goša
4
6
|
15.09.2013 16:00 | Šumadija | 4 : 6 | Goša |
15.09
16:30
Jedinstvo
Lipar
1
1
|
15.09.2013 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Lipar | |||||
15.09
16:30
Dražmirovac
Osaonica
0
3
|
15.09.2013 16:30 | Dražmirovac | 0 : 3 | Osaonica | |||||
15.09
16:30
Sloboda
Ribnik
0
4
|
15.09.2013 16:30 | Sloboda | 0 : 4 | Ribnik | |||||
15.09
16:30
Morava (R)
Trnava
2
0
|
15.09.2013 16:30 | Morava (R) | 2 : 0 | Trnava | |||||
15.09
16:30
Partizan (M)
Morava (KS)
2
5
|
15.09.2013 16:30 | Partizan (M) | 2 : 5 | Morava (KS) | |||||
15.09
16:30
Partizan (G)
Kolonija
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Partizan (G) | 2 : 1 | Kolonija |
15.09
16:00
Sloboda
Budućnost (L)
2
2
|
15.09.2013 16:00 | Sloboda | 2 : 2 | Budućnost (L) | |||||
15.09
16:00
Vihor
Mladost (R)
0
1
|
15.09.2013 16:00 | Vihor | 0 : 1 | Mladost (R) | |||||
15.09
16:00
Mladost (GM)
Heroj
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Mladost (GM) | 2 : 1 | Heroj | |||||
15.09
16:00
Popovac
Omladinac
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Popovac | 1 : 0 | Omladinac | |||||
15.09
16:00
Polet
Jedinstvo
4
2
|
15.09.2013 16:00 | Polet | 4 : 2 | Jedinstvo |
15.09
16:00
Sindjelić
Mladi Radnik
7
1
|
15.09.2013 16:00 | Sindjelić | 7 : 1 | Mladi Radnik | |||||
15.09
16:00
Planinac
Rudar (SR)
0
7
|
15.09.2013 16:00 | Planinac | 0 : 7 | Rudar (SR) | |||||
15.09
16:00
Beljanica
Rudar (ST)
1
4
|
15.09.2013 16:00 | Beljanica | 1 : 4 | Rudar (ST) |
15.09
16:30
Kiseljak
Varvarin
0
2
|
15.09.2013 16:30 | Kiseljak | 0 : 2 | Varvarin | |||||
15.09
16:30
Gradac
Čukarički
5
0
|
15.09.2013 16:30 | Gradac | 5 : 0 | Čukarički |
15.09
16:30
Omladinac (U)
Kamenorezac 76
3
1
|
15.09.2013 16:30 | Omladinac (U) | 3 : 1 | Kamenorezac 76 | |||||
15.09
16:30
Polet 57
Omladinac (O)
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Polet 57 | 3 : 0 | Omladinac (O) | |||||
15.09
16:30
Borjak 2013
Vinogradar
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Borjak 2013 | 3 : 0 | Vinogradar |
15.09
17:00
Mladi Gorani
Ratajac
2
0
|
15.09.2013 17:00 | Mladi Gorani | 2 : 0 | Ratajac | |||||
15.09
17:00
Mladost (R)
Garevina
5
3
|
15.09.2013 17:00 | Mladost (R) | 5 : 3 | Garevina |
15.09
16:00
Globoder
Žabare
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Globoder | 1 : 0 | Žabare | |||||
15.09
16:30
Meševo
Pasjak 2013
1
1
|
15.09.2013 16:30 | Meševo | 1 : 1 | Pasjak 2013 | |||||
15.09
16:00
Kruševica
Gaglovo
2
5
|
15.09.2013 16:00 | Kruševica | 2 : 5 | Gaglovo |
15.09
16:00
Jablanica
Zmajevac
3
0
|
15.09.2013 16:00 | Jablanica | 3 : 0 | Zmajevac | |||||
15.09
16:00
Polet (K)
Grkljane
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Polet (K) | 3 : 1 | Grkljane | |||||
15.09
16:00
Polet (Š)
Rasinac
3
2
|
15.09.2013 16:00 | Polet (Š) | 3 : 2 | Rasinac | |||||
15.09
16:00
Trmčare
Drugari
7
3
|
15.09.2013 16:00 | Trmčare | 7 : 3 | Drugari | |||||
15.09
16:00
OFK Budućnost
Lipovac
7
2
|
15.09.2013 16:00 | OFK Budućnost | 7 : 2 | Lipovac | |||||
15.09
11:00
Štitari
Zdravinje
5
2
|
15.09.2013 11:00 | Štitari | 5 : 2 | Zdravinje | |||||
15.09
16:00
Modrica
Bukovica
6
4
|
15.09.2013 16:00 | Modrica | 6 : 4 | Bukovica |
15.09
16:00
Janošik
Crvena Zvezda
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Janošik | 1 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
15.09
16:00
Vojvodina
Banat
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Banat | |||||
15.09
16:00
Solunac
Gaj
3
1
|
15.09.2013 16:00 | Solunac | 3 : 1 | Gaj |
15.09
16:30
Radnički 1927
Pobeda
4
0
|
15.09.2013 16:30 | Radnički 1927 | 4 : 0 | Pobeda | |||||
15.09
16:30
Omladinac
Jedinstvo
2
7
|
15.09.2013 16:30 | Omladinac | 2 : 7 | Jedinstvo |
15.09
16:30
Tamiš
Proleter
3
1
|
15.09.2013 16:30 | Tamiš | 3 : 1 | Proleter | |||||
15.09
16:30
MSK
ASK
0
1
|
15.09.2013 16:30 | MSK | 0 : 1 | ASK | |||||
15.09
16:30
Sloga
OFK Stajićevo
0
7
|
15.09.2013 16:30 | Sloga | 0 : 7 | OFK Stajićevo | |||||
15.09
16:30
Jedinstvo
Mladost
3
4
|
15.09.2013 16:30 | Jedinstvo | 3 : 4 | Mladost |
15.09
16:30
Krušedol
Vojvodina
2
0
|
15.09.2013 16:30 | Krušedol | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
15.09
16:30
Mladost (B)
Borac (S)
1
2
|
15.09.2013 16:30 | Mladost (B) | 1 : 2 | Borac (S) | |||||
15.09
16:30
Car Uroš
Sremac
2
2
|
15.09.2013 16:30 | Car Uroš | 2 : 2 | Sremac | |||||
15.09
16:30
Sloga
Mladost (P)
5
1
|
15.09.2013 16:30 | Sloga | 5 : 1 | Mladost (P) | |||||
15.09
16:30
OFK Kraljevci
Fruškogorac
0
4
|
15.09.2013 16:30 | OFK Kraljevci | 0 : 4 | Fruškogorac | |||||
15.09
16:30
27. Oktobar
Borac (K)
0
6
|
15.09.2013 16:30 | 27. Oktobar | 0 : 6 | Borac (K) | |||||
15.09
16:30
Planinac
Polet
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Planinac | 1 : 0 | Polet |
15.09
16:30
Graničar
Lovac
4
1
|
15.09.2013 16:30 | Graničar | 4 : 1 | Lovac | |||||
15.09
16:30
Sloboda
Kameni
0
3
|
15.09.2013 16:30 | Sloboda | 0 : 3 | Kameni | |||||
15.09
16:30
Polet
Borac
3
1
|
15.09.2013 16:30 | Polet | 3 : 1 | Borac | |||||
15.09
16:30
Mladost
Srem
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Srem | |||||
15.09
16:30
Sloga
OFK Brestač
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Sloga | 3 : 0 | OFK Brestač |
15.09
Napredak
Sremac
0
1
|
15.09.2013 | Napredak | 0 : 1 | Sremac | |||||
15.09
Planinac
Sloga (Z-I)
2
0
|
15.09.2013 | Planinac | 2 : 0 | Sloga (Z-I) | |||||
15.09
Grgurevci
Sloga (Č)
2
3
|
15.09.2013 | Grgurevci | 2 : 3 | Sloga (Č) | |||||
15.09
Fruškogorac
Borac (R)
4
0
|
15.09.2013 | Fruškogorac | 4 : 0 | Borac (R) | |||||
15.09
BSK
OFK Bosut
0
0
|
15.09.2013 | BSK | 0 : 0 | OFK Bosut |
15.09
16:30
Graničar
OFK Bingula
4
4
|
15.09.2013 16:30 | Graničar | 4 : 4 | OFK Bingula | |||||
15.09
16:30
Omladinac
Bratstvo
1
3
|
15.09.2013 16:30 | Omladinac | 1 : 3 | Bratstvo | |||||
15.09
16:30
Jednota
Sremac
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Jednota | 1 : 0 | Sremac | |||||
15.09
16:30
OFK Bikić
Borac
2
0
|
15.09.2013 16:30 | OFK Bikić | 2 : 0 | Borac |
15.09
16:30
Mladost
Slavija
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Slavija | |||||
15.09
16:30
Naša Zvezda
Vajska
2
1
|
15.09.2013 16:30 | Naša Zvezda | 2 : 1 | Vajska | |||||
15.09
16:30
Neštin
Sloga
3
0
|
15.09.2013 16:30 | Neštin | 3 : 0 | Sloga |
15.09
16:30
Šumadinac (K)
Vreoci
0
3
|
15.09.2013 16:30 | Šumadinac (K) | 0 : 3 | Vreoci | |||||
15.09
16:30
OFK Radnički
OFK Sokolovo
7
1
|
15.09.2013 16:30 | OFK Radnički | 7 : 1 | OFK Sokolovo | |||||
15.09
16:30
Proleter
Mladost (L)
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Proleter | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
15.09
16:30
OFK Borac
20. Oktobar
3
3
|
15.09.2013 16:30 | OFK Borac | 3 : 3 | 20. Oktobar |
15.09
16:00
Pobeda
Crvena Zastava
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Pobeda | 2 : 0 | Crvena Zastava | |||||
15.09
16:00
Baljevac
Zvezda Konatice
1
5
|
15.09.2013 16:00 | Baljevac | 1 : 5 | Zvezda Konatice | |||||
15.09
16:00
Sloga
Skela
2
1
|
15.09.2013 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Skela | |||||
15.09
16:00
Proleter
Duboko
1
3
|
15.09.2013 16:00 | Proleter | 1 : 3 | Duboko | |||||
15.09
16:00
Borac
Rekreativo
8
0
|
15.09.2013 16:00 | Borac | 8 : 0 | Rekreativo | |||||
15.09
16:00
Ljubinić
Partizan
0
2
|
15.09.2013 16:00 | Ljubinić | 0 : 2 | Partizan |
15.09
16:00
Mogren
Čelik
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Mogren | 1 : 1 | Čelik |
15.09
16:00
Jedinstvo
Zora
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Zora | |||||
15.09
16:00
Arsenal
Jezero
0
0
|
15.09.2013 16:00 | Arsenal | 0 : 0 | Jezero | |||||
15.09
16:00
Bokelj
Igalo
1
0
|
15.09.2013 16:00 | Bokelj | 1 : 0 | Igalo | |||||
15.09
16:00
Bratstvo
Cetinje
2
3
|
15.09.2013 16:00 | Bratstvo | 2 : 3 | Cetinje | |||||
15.09
16:00
Kom
Zabjelo
2
0
|
15.09.2013 16:00 | Kom | 2 : 0 | Zabjelo | |||||
15.09
16:00
Ibar
Berane
0
3
|
15.09.2013 16:00 | Ibar | 0 : 3 | Berane |
15.09
Velež
Borac
3
0
|
15.09.2013 | Velež | 3 : 0 | Borac |
15.09
16:30
Sloboda (MG)
Mladost
1
0
|
15.09.2013 16:30 | Sloboda (MG) | 1 : 0 | Mladost |
15.09
10:00
ŽFK Bukovička Banja
Unafortuna 04
3
4
|
15.09.2013 10:00 | ŽFK Bukovička Banja | 3 : 4 | Unafortuna 04 |
15.09
13:00
Železničar
Rubin
5
0
|
15.09.2013 13:00 | Železničar | 5 : 0 | Rubin | |||||
15.09
16:00
Radnički 1919
Sremice
5
3
|
15.09.2013 16:00 | Radnički 1919 | 5 : 3 | Sremice | |||||
15.09
16:00
Metalmania
Polet
0
3
|
15.09.2013 16:00 | Metalmania | 0 : 3 | Polet | |||||
15.09
16:00
Budućnost
Bačka Žabalj
1
1
|
15.09.2013 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | Bačka Žabalj |
15.09
13:00
Sloboda Piont
BSK Borča
1
5
|
15.09.2013 13:00 | Sloboda Piont | 1 : 5 | BSK Borča | |||||
15.09
15:00
Rad
Radnički (P)
3
0
|
15.09.2013 15:00 | Rad | 3 : 0 | Radnički (P) | |||||
15.09
10:00
Novi Pazar
Crvena zvezda
0
2
|
15.09.2013 10:00 | Novi Pazar | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
15.09
11:00
Jagodina
Napredak
4
1
|
15.09.2013 11:00 | Jagodina | 4 : 1 | Napredak | |||||
15.09
13:00
OFK Beograd
Sloga (K)
2
0
|
15.09.2013 13:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Sloga (K) |
15.09
13:00
Indeks
Banat
3
0
|
15.09.2013 13:00 | Indeks | 3 : 0 | Banat | |||||
15.09
10:00
Omladinac
Vojvodina
1
2
|
15.09.2013 10:00 | Omladinac | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
15.09
10:00
Spartak
Novi Sad
5
1
|
15.09.2013 10:00 | Spartak | 5 : 1 | Novi Sad |
15.09
11:00
Metalac (GM)
Arsenal
7
0
|
15.09.2013 11:00 | Metalac (GM) | 7 : 0 | Arsenal | |||||
15.09
11:00
Mladost (L)
Sušica
5
1
|
15.09.2013 11:00 | Mladost (L) | 5 : 1 | Sušica | |||||
15.09
15:00
FAP
Sloga 1940
3
3
|
15.09.2013 15:00 | FAP | 3 : 3 | Sloga 1940 |
15.09
13:00
Vlasina
Timok
0
1
|
15.09.2013 13:00 | Vlasina | 0 : 1 | Timok |
15.09
10:00
Palilulac
Žarkovo
0
0
|
15.09.2013 10:00 | Palilulac | 0 : 0 | Žarkovo | |||||
15.09
10:00
BSK Borča 2
Čukarički
0
5
|
15.09.2013 10:00 | BSK Borča 2 | 0 : 5 | Čukarički | |||||
15.09
10:00
Balkan
Grafičar
2
2
|
15.09.2013 10:00 | Balkan | 2 : 2 | Grafičar |
15.09
11:30
Bresje Superior
Pobeda
3
0
|
15.09.2013 11:30 | Bresje Superior | 3 : 0 | Pobeda |
15.09
13:30
Glogonj
Radnički (B)
5
2
|
15.09.2013 13:30 | Glogonj | 5 : 2 | Radnički (B) |
15.09
12:00
Spartak
Vojvodina
1
1
|
15.09.2013 12:00 | Spartak | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
15.09
13:30
Borac
Sloga (L)
6
1
|
15.09.2013 13:30 | Borac | 6 : 1 | Sloga (L) | |||||
15.09
13:30
Jagodina
Čukarički
1
2
|
15.09.2013 13:30 | Jagodina | 1 : 2 | Čukarički | |||||
15.09
16:00
OFK Beograd
Sloboda Point
2
0
|
15.09.2013 16:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Sloboda Point |
15.09
11:00
Sušica
Metalac (K)
1
0
|
15.09.2013 11:00 | Sušica | 1 : 0 | Metalac (K) | |||||
15.09
12:30
Javor
Čačak 94
1
0
|
15.09.2013 12:30 | Javor | 1 : 0 | Čačak 94 | |||||
15.09
10:00
Sevojno
Šumadija 1903
3
3
|
15.09.2013 10:00 | Sevojno | 3 : 3 | Šumadija 1903 |
15.09
10:00
Mika Antić
Banat
1
3
|
15.09.2013 10:00 | Mika Antić | 1 : 3 | Banat |
15.09
11:00
Borac
OFK Beograd
0
3
|
15.09.2013 11:00 | Borac | 0 : 3 | OFK Beograd |
15.09
10:00
Čačak 94
Bane
2
0
|
15.09.2013 10:00 | Čačak 94 | 2 : 0 | Bane | |||||
15.09
10:00
Budućnost
Kiker
0
7
|
15.09.2013 10:00 | Budućnost | 0 : 7 | Kiker | |||||
15.09
10:00
Javor
Sloga (K)
0
0
|
15.09.2013 10:00 | Javor | 0 : 0 | Sloga (K) |
15.09
11:00
Subotica
Obilić
16
0
|
15.09.2013 11:00 | Subotica | 16 : 0 | Obilić | |||||
15.09
11:00
Potisje
AFK
7
0
|
15.09.2013 11:00 | Potisje | 7 : 0 | AFK |
15.09
09:00
Partizan (U)
Vršac United
0
6
|
15.09.2013 09:00 | Partizan (U) | 0 : 6 | Vršac United | |||||
15.09
10:00
Sloga (P)
Radnički 1927
12
0
|
15.09.2013 10:00 | Sloga (P) | 12 : 0 | Radnički 1927 | |||||
15.09
10:00
Polet
Vršac
3
2
|
15.09.2013 10:00 | Polet | 3 : 2 | Vršac |
15.09
11:00
Radnički (K)
BSK
6
0
|
15.09.2013 11:00 | Radnički (K) | 6 : 0 | BSK | |||||
15.09
12:00
Omladinac (D)
Mladost (O)
2
7
|
15.09.2013 12:00 | Omladinac (D) | 2 : 7 | Mladost (O) |
15.09
11:30
Jedinstvo Stević
Jugoslavija
9
0
|
15.09.2013 11:30 | Jedinstvo Stević | 9 : 0 | Jugoslavija | |||||
15.09
11:00
Dobrica
Unirea
2
2
|
15.09.2013 11:00 | Dobrica | 2 : 2 | Unirea | |||||
15.09
10:00
Slavija
Budućnost (A)
6
0
|
15.09.2013 10:00 | Slavija | 6 : 0 | Budućnost (A) | |||||
15.09
10:00
Borac (S)
Vladimirovac
0
5
|
15.09.2013 10:00 | Borac (S) | 0 : 5 | Vladimirovac |
15.09
11:00
Mladi radnik
Sloga
3
0
|
15.09.2013 11:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Sloga |
15.09
09:30
Bresje Superior
Pobeda
1
5
|
15.09.2013 09:30 | Bresje Superior | 1 : 5 | Pobeda |
15.09
16:30
Mladost (P)
Takovo Junior
3
1
|
15.09.2013 16:30 | Mladost (P) | 3 : 1 | Takovo Junior |
15.09
OFK Nacional
Tutin
2
1
|
15.09.2013 | OFK Nacional | 2 : 1 | Tutin |
15.09
09:30
Subotica
Obilić
8
0
|
15.09.2013 09:30 | Subotica | 8 : 0 | Obilić | |||||
15.09
09:00
Spartak '01
Čoka
6
0
|
15.09.2013 09:00 | Spartak '01 | 6 : 0 | Čoka | |||||
15.09
09:30
Potisje
Bačka 1901
0
7
|
15.09.2013 09:30 | Potisje | 0 : 7 | Bačka 1901 |
15.09
Sampion
OFK Osecina
4
1
|
15.09.2013 | Sampion | 4 : 1 | OFK Osecina | |||||
15.09
10:00
OFK Senjak
Krusik
1
6
|
15.09.2013 10:00 | OFK Senjak | 1 : 6 | Krusik |
15.09
10:00
Karađorđe
Šumadija 1903 II
3
1
|
15.09.2013 10:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Šumadija 1903 II | |||||
15.09
10:00
Radnicki 1923 II
Šumadija 1903 I
3
1
|
15.09.2013 10:00 | Radnicki 1923 II | 3 : 1 | Šumadija 1903 I | |||||
15.09
10:00
Duljaj
Karađorđe
9
0
|
15.09.2013 10:00 | Duljaj | 9 : 0 | Karađorđe |
15.09
OFK Lešak
Rudar (B)
4
1
|
15.09.2013 | OFK Lešak | 4 : 1 | Rudar (B) | |||||
15.09
Pazar Juniors
OFK Vlada Dimitrijević
1
0
|
15.09.2013 | Pazar Juniors | 1 : 0 | OFK Vlada Dimitrijević |
15.09
18:00
Radnički
Metaloplastika
24
20
|
15.09.2013 18:00 | Radnički | 24 : 20 | Metaloplastika |
15.09
20:00
Radnički (KG)
Radnički (S)
26
14
|
15.09.2013 20:00 | Radnički (KG) | 26 : 14 | Radnički (S) | |||||
15.09
18:00
Junior
Vojvodina
30
40
|
15.09.2013 18:00 | Junior | 30 : 40 | Vojvodina |