46'
46'
42'
Fudbaleri Dinama remizirali sa Radom i vezali tri meča bez poraza
Nadigrao je Dinamo po svim statističkim parametrima svog domaćina u 23. kolu Superlige Rad, ali kao i mnogo puta do sada, prilike nisu rezultovale golom, pa je tako meč na Banjici završen rezultatom 1:1.

Sve bliži begu od "fenjera"; foto: JV/V.M.

Rano su poveli domaćini, već u 12. minutu. Goran Smiljanić je, nakon asistencije iskusnog Branislava Jovanovića, pogodio za 1:0. Gotovo sat vremena čekalo se na novi gol, a onda je pogodio Željko Dimitrov, inače strelac više od polovine golova koje su Vranjanci postigli ove sezone.

U narednih pola sata mreže su mirovalne, pa je tako Dinamo vezao i treći meč bez poraza.

Kako je i Zemun odigrao nerešeno, a Bačka izgubila u ovom kolu, beg od "fenjera" sada je Dinamu daleko 3 boda, a opstanak 4. U sledećem kolu Vranjanci će dočekati kruševački Napredak.