Futsal Vojvodina Kačarevci bolji od Subotičana

Pred svojom publikom domaći tim Kraljevićeva uspeo je posle dobre igre u prvih 20 minuta igre da steknu prednost od tri gola i na kraju zasluženo slavili. Gosti iz Subotice u drugom poluvremenu imali su pritisak i prilike, ali iskusniji domaćin predvođen kapitenom GoranomStojanovskim i trostrukim strelcem Petrom Čučkom uspeli su da sačuvaju prednost. Od prvog minuta obe ekipe stvarale su izgledne prilike, gde su se istakli i golmani Georgijevski i Mitrović koji su u pojedinim momentima meča bili nesavladivi.

Utakmica Futsal liga Vojvodine 9 kolo

Kraljevićevo-Full Feel 7:4 (5:2)

Kačarevo. Hala Kačarevo. Gledalaca: 100. Sudije: Vladimir Blažon (Ruma) i Nemanja Bošković (Salaš Noćajski). Strelci: 1:0 Čučak u 4, 1:1 Ivanišević u 4, 1:2 Rapaić u 6, 2:2 Čučak u 9, 3:2 Jaćimovski u 15, 4:2 Mitkovski u 18, 5:2 Damjanov u 20, 5:3 Sedlić u 25, 6:3 Jaćimovski u 32, 7:3 Čučak u 33, 7:4 Tresiglavić u 37 minuti. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 6 (3-3), Full Feel 5 (2-3). Žuti karton: Mitkovski (Kraljevićevo), Kotaraš (Fuul Feel).

KRALjEVIĆEVO:GEORGIJEVSKI, MITKOVSKI, ČUČAK, STOJANOVSKI, VUČKOVIĆ, Damjanov, Jaćimovski, Josimovski, Zlatanović.

FULL FEEL: MITROVIĆ, JAKOVIĆ, IVKOVIĆ, SEDLIĆ, TRESIGLAVIĆ, Bodaler, Merković, Došlov, Rapaić, Kotaraš, Spremo, Ivanišević, Kujundžić.

Igrač utakmice:Čučak.