XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 60 utakmica za dan
Nedelja, 18 Novembar 2007

Fudbal

18.11.2007 Radnički (N) 3 : 1 Sevojno
18.11.2007 Vlasina 0 : 2 Metalac
18.11.2007 Železničar (VB) 3 : 3 Sinđelić
18.11.2007 Dubočica 4 : 1 Župa
18.11.2007 Rudar Alpos 1 : 3 Kopaonik
18.11.2007 BSK Bujanovac 4 : 1 Lužnica
18.11.2007 Zemljoradnik 2 : 4 Topličanin
18.11.2007 Sloga 3 : 0 Mladost (M)
18.11.2007 Radnik Rosa 2 : 1 Vučje
18.11.2007 Radan 1 : 6 Car Konstantin
18.11.2007 Proleter 3 : 1 Zloćudovo
18.11.2007 Jedinstvo 4 : 0 Đerdap
18.11.2007 Trgovački 3 : 2 SFS Borac
18.11.2007 Sloga (Ć) 5 : 2 Bor
18.11.2007 Sloga (B) 4 : 3 Napredak
18.11.2007 Polet 1 : 2 Beli Orao
18.11.2007 Dunavac 5 : 2 Vojvoda Milenko
18.11.2007 Šapine 5 : 3 Sloga (K)
18.11.2007 Borac (VL) 3 : 0 Zadrugar (O)
18.11.2007 Crni Vrh 4 : 2 Sloga (D)
18.11.2007 Obilić 3 : 1 Petar Dobrnjac
18.11.2007 Zadrugar (T) 3 : 2 Borac (Ž)
18.11.2007 Jadran 2 : 0 Eđšeg
18.11.2007 Bačka (P) 0 : 1 Proleter
18.11.2007 Bačka (M) 1 : 2 Đurđin TB
18.11.2007 Tisa 3 : 1 Tavankut
18.11.2007 Vinogradar 4 : 2 Sever
18.11.2007 Čoka 3 : 1 AFK
18.11.2007 Bajša 2 : 1 Sloboda
18.11.2007 Sevojno 1 : 0 Šumadija 1903
18.11.2007 Šumadija (A) 3 : 0 Sloboda (Č)
18.11.2007 Metalac (GM) 1 : 1 Mladost (L)
18.11.2007 Autoprevoz 0 : 1 Čačak 94
18.11.2007 Karadjordje (T) 1 : 3 Šumadija (A)
18.11.2007 Sloga (K) 3 : 0 Javor

Košarka

18.11.2007 Železničar 76 : 94 Crnokosa
18.11.2007 Kraljevo 77 : 63 Kovin
18.11.2007 Šabac 75 : 79 Voždovac
18.11.2007 Radivoj Korać 89 : 63 Student Radnički

Odbojka

18.11.2007 Niš 0 : 3 Železničar
18.11.2007 Antena 1 : 3 Novi Pazar 2
18.11.2007 Šumadija Aqua Viva 3 : 0 SFS Borac
18.11.2007 Ribnica 2 1 : 3 Župa
18.11.2007 Napredak 0 : 3 Mladost
18.11.2007 Tomako 3 : 0 Bane
18.11.2007 Vrnjačka Banja 3 : 2 Župa
18.11.2007 Novi Pazar 3 : 0 Zvečan
18.11.2007 Radnički 2 3 : 0 Profil
18.11.2007 Šumadija 2 3 : 1 Paraćin

Rukomet

18.11.2007 TSK 26 : 30 Bask
18.11.2007 Spartak 26 : 29 Zlatar
18.11.2007 Vranje 41 : 29 Leskovac
18.11.2007 Jastrebac 36 : 31 Pirot
18.11.2007 Topličanin 10 : 0 Trepča
18.11.2007 Radnički 32 : 24 Medicinar
18.11.2007 Napredak 28 : 34 Knjaz Miloš
18.11.2007 Temerin 24 : 36 Dinamo
18.11.2007 Čačak 35 : 25 Max Sport
18.11.2007 ORK Beograd 32 : 40 Železnicar
18.11.2007 Knjaževac-Megatrend 28 : 36 Metalac
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu