XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 124 utakmica za dan
Subota, 19 April 2008

Fudbal

19.04.2008 Bežanija 3 : 3 Banat
19.04.2008 OFK Beograd 2 : 1 Smederevo
19.04.2008 Hajduk 0 : 0 Mladost (L)
19.04.2008 Napredak 2 : 0 Čukarički Stankom
19.04.2008 Crvena Zvezda 5 : 1 Vojvodina
19.04.2008 Zemun 0 : 3 Voždovac
19.04.2008 Mladost (A) 2 : 0 Radnički (P)
19.04.2008 Radnički (N) 0 : 0 Metalac
19.04.2008 Novi Pazar 2 : 0 Jagodina
19.04.2008 Metalac (K) 1 : 1 Mačva
19.04.2008 Radnički (K) 2 : 0 Sloboda (U)
19.04.2008 Inon 2 : 0 Sloboda (Č)
19.04.2008 Vujić voda 3 : 2 Morava (VP)
19.04.2008 Budućnost (V) 1 : 0 Sloga (BB)
19.04.2008 Mladi radnik 5 : 1 Sloga (K)
19.04.2008 Ozren 0 : 0 Timok
19.04.2008 Morava (VH) 2 : 1 Trajal
19.04.2008 Balkanski 0 : 2 Dinamo
19.04.2008 Sinđelić 3 : 1 Svrljig
19.04.2008 Bačka (BP) 2 : 0 Radnički (S)
19.04.2008 Zlatibor voda 7 : 1 Jedinstvo
19.04.2008 Vršac 1 : 2 Proleter
19.04.2008 Sloga 1 : 4 Indjija
19.04.2008 Radnički (NP) 3 : 0 Sloven
19.04.2008 Tekstilac 1 : 1 Big Bul
19.04.2008 Dorćol 1 : 2 Beograd
19.04.2008 Sopot 0 : 1 Srem
19.04.2008 BASK 3 : 2 Šumadija
19.04.2008 Obilić 0 : 1 Sindjelić
19.04.2008 Mokra Gora 1 : 0 Polet (T)
19.04.2008 Partizan (KM) 2 : 0 Sloga (S)
19.04.2008 Šumadija (A) 1 : 0 Takovo
19.04.2008 Jasen 3 : 2 Bane
19.04.2008 Rudar 3 : 1 Zvižd
19.04.2008 VGSK 1 : 0 Radnički (KO)
19.04.2008 Loznica 3 : 0 Jasenica 1911
19.04.2008 Radnički Zorka 1 : 2 Vrbovac
19.04.2008 Selevac 3 : 1 Ribnica
19.04.2008 Lužnica 2 : 1 Napredak
19.04.2008 Žitorađa 5 : 2 Mladost (M)
19.04.2008 Kosanica 0 : 3 Jedinstvo
19.04.2008 SFS Borac 1 : 1 Đerdap
19.04.2008 Bor 8 : 0 Sloga (D)
19.04.2008 Rtanj 2 : 1 Rudar Fira
19.04.2008 Radnički (S) 1 : 1 Jedinstvo
19.04.2008 Poštar 2 : 1 Milutinac
19.04.2008 BSK Batajnica 0 : 0 Trudbenik
19.04.2008 Vinča 3 : 1 Grafičar
19.04.2008 Balkan 2 : 1 Kovačevac
19.04.2008 Goč 2 : 1 Morava (S)
19.04.2008 Slatina 3 : 1 Jedinstvo (P)
19.04.2008 Sever 2 : 2 Solid
19.04.2008 Stolice 7 : 2 Krasava
19.04.2008 LASK 9 : 0 Lemind Lavice
19.04.2008 Mašinac 6 : 0 Sušica
19.04.2008 Napredak 16 : 1 Kalemegdan
19.04.2008 Jerina 1 : 0 Požarevac
19.04.2008 Kolibri 4 : 0 Šumadija 1903
19.04.2008 Sloga 0 : 3 Šabac
19.04.2008 Čukarički 1 : 3 Napredak
19.04.2008 Zemun 0 : 0 Banat
19.04.2008 OFK Beograd 3 : 2 Partizan
19.04.2008 OFK Balkan 0 : 0 Borac
19.04.2008 Smederevo 1 : 2 Rad
19.04.2008 Voždovac 2 : 0 Obilić
19.04.2008 Sloboda (U) 1 : 0 Crvena zvezda
19.04.2008 Radnički (NB) 2 : 0 Bežanija
19.04.2008 Sevojno 1 : 3 Sloga (K)
19.04.2008 Bane 0 : 1 Autoprevoz
19.04.2008 Sloboda (Č) 3 : 0 Jedinstvo Putevi
19.04.2008 Sloboda 1 : 0 Timok
19.04.2008 Teleoptik 0 : 3 Partizan
19.04.2008 Radnički 2 : 1 Radnički
19.04.2008 Policajac 0 : 0 Napredak
19.04.2008 Rad 1 : 1 Crvena zvezda
19.04.2008 Borac 0 : 2 Obilić
19.04.2008 Šumadija 1903 0 : 3 OFK Beograd
19.04.2008 Zemun 1 : 3 Čukarički Stankom
19.04.2008 Metalac (K) 4 : 2 Sloga (P)
19.04.2008 Takovo 4 : 0 Autoprevoz
19.04.2008 Novi Pazar 3 : 0 Karadjordje (T)
19.04.2008 Sevojno 2 : 6 Sloga (K)
19.04.2008 AS 1 : 0 Budućnost (A)
19.04.2008 Metalac (GM) 4 : 1 Javor

Košarka

19.04.2008 Vojvodina Srbijagas 86 : 75 FMP
19.04.2008 Crvena Zvezda 78 : 83 Partizan Igokea
19.04.2008 Vujić Metalac 82 : 75 Kotež Bambi
19.04.2008 Prva Petoletka 80 : 82 Beovuk 72
19.04.2008 Kikinda 89 : 80 Vojvodina
19.04.2008 Tamiš Pertohemija 93 : 85 Crnokosa
19.04.2008 Sloboda 91 : 85 Vrbas
19.04.2008 Požega 77 : 91 Čelarevo
19.04.2008 Gradac 71 : 59 Radnički

Odbojka

19.04.2008 Niš 3 : 0 Banat
19.04.2008 Železničar 1 : 3 GIK Banat
19.04.2008 Temnić 3 : 1 SFS Borac
19.04.2008 Mladost 0 : 3 Ribnica 1
19.04.2008 Poštar 064 3 : 1 Crvena Zvezda 1:0
19.04.2008 Takovo Zvezda Helios 3 : 1 Srbijanka
19.04.2008 Obilić 3 : 1 Jedinstvo
19.04.2008 Šumadija Aqua Viva 2 : 3 Zrenjanin 023

Rukomet

19.04.2008 ORK Niš 24 : 18 Radnički
19.04.2008 Planinka 26 : 19 Župa
19.04.2008 Proleter 26 : 29 Kolubara
19.04.2008 Mladost Radnički 27 : 25 Metaloplastika
19.04.2008 Mladost Čelik 28 : 27 PKB
19.04.2008 Tarket 29 : 28 Jugović
19.04.2008 BSK Heba 32 : 22 Dinamo
19.04.2008 Leskovac 30 : 27 Vranje
19.04.2008 Crvenka 30 : 26 Jugopetrol Železničar
19.04.2008 Mladost Radnički 33 : 29 Crvena Zvezda
19.04.2008 Priboj 36 : 20 Napredak
19.04.2008 Topličanin 31 : 31 Bane
19.04.2008 Novi Pazar 41 : 25 Pirot
19.04.2008 Sloga 27 : 20 Mokra Gora
19.04.2008 Bor 2 28 : 24 Zaječar
19.04.2008 Kikinda 37 : 21 Temerin
19.04.2008 Napredak 24 : 39 Dinamo
19.04.2008 Vrnjačka Banja 31 : 29 Lasta Radnički
19.04.2008 Jagodina 25 : 25 Čačak
19.04.2008 Železnicar 31 : 22 Kučevo
19.04.2008 Spartak 33 : 25 Voždovac

Vaterpolo

19.04.2008 TENT 16 : 8 Bečej 2005
19.04.2008 ŽAK 7 : 7 Spartak
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu