XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 206 utakmica za dan
Nedelja, 2 Novembar 2008

Fudbal

02.11.2008 Sevojno 2 : 2 Metalac
02.11.2008 Mladost (L) 0 : 0 Mladi radnik
02.11.2008 Srem 2 : 0 Kolubara
02.11.2008 Dinamo 3 : 1 Voždovac
02.11.2008 Jedinstvo 1 : 0 Sloga (PM)
02.11.2008 Sloboda (Č) 1 : 1 Budućnost (V)
02.11.2008 Car Konstantin 3 : 2 Topličanin
02.11.2008 Hajduk Veljko 2 : 0 Radnički (P)
02.11.2008 Vlasina 1 : 1 Sinđelić
02.11.2008 Spartak (D) 0 : 1 Proleter (NS)
02.11.2008 Palić 3 : 2 Radnički (Š)
02.11.2008 Srem 0 : 2 Dorćol
02.11.2008 Beograd 1 : 0 Radnički (NB)
02.11.2008 Palilulac 0 : 0 Železničar (BV)
02.11.2008 Lisović 0 : 1 Šumadija
02.11.2008 PKB 0 : 2 Teleoptik
02.11.2008 Bane 0 : 0 Prijevor
02.11.2008 Erdoglija 2 : 0 Gruža
02.11.2008 Orlovac 0 : 0 Šumadija 1903
02.11.2008 Sloga (S) 3 : 2 Polet (Lj)
02.11.2008 Krušik 2 : 1 Sloga (LŠ)
02.11.2008 Zvižd 1 : 2 Morava (VP)
02.11.2008 Ribnica 3 : 0 Homoljac
02.11.2008 Omladinac (Š) 1 : 1 Vrbovac
02.11.2008 Obilić (Ž) 3 : 1 VGSK
02.11.2008 Jadar (GD) 3 : 0 Rudar (K)
02.11.2008 Vučje 3 : 0 Jastrebac (B)
02.11.2008 Rudar Alpos 4 : 0 Zloćudovo
02.11.2008 BSK Bujanovac 7 : 2 Budućnost
02.11.2008 Borac 6 : 0 Poreč
02.11.2008 Sloga (Ć) 1 : 0 Pepeljevac
02.11.2008 Polet (N) 0 : 1 Budućnost (SC)
02.11.2008 Donji Srem 2 : 0 Solunac
02.11.2008 Ljukovo 0 : 1 Veternik
02.11.2008 Borac 0 : 0 Jedinstvo
02.11.2008 Radnički (I) 3 : 0 Crvenka
02.11.2008 Posavac Tišma 1 : 2 Kovačevac
02.11.2008 Borac (O) 1 : 0 Trudbenik
02.11.2008 Slavija 3 : 1 Grafičar
02.11.2008 Budućnost (D) 0 : 1 GSP Polet
02.11.2008 Resnik 1 : 0 Turbina
02.11.2008 Popovići 2 : 0 Radnički (K)
02.11.2008 Braća Vuković 2 : 2 Morava (S)
02.11.2008 Jedinstvo 1 : 0 Mataruge
02.11.2008 Proleter Lasta 2 : 1 Budućnost (K)
02.11.2008 Rudar 0 : 0 Ibar (MB)
02.11.2008 Jošanica 2 : 1 Radnik
02.11.2008 Borac 1 : 0 Tutin
02.11.2008 Napredak (K) 2 : 0 Jedinstvo (GG)
02.11.2008 Ovčar 0 : 3 Rudar
02.11.2008 Mladost (P) 2 : 4 Jedinstvo (K)
02.11.2008 Miokovci 1 : 0 Napredak (S)
02.11.2008 Dragačevo 2 : 3 Polet (T)
02.11.2008 Prilike 3 : 0 Jedinstvo (P)
02.11.2008 Omladinac (Z) 1 : 3 Polimlje
02.11.2008 Napredak (GD) 7 : 2 Savinac
02.11.2008 Arilje 1 : 1 GP Zlatibor
02.11.2008 Zlatar 2 : 3 Polet (R)
02.11.2008 Luna Avijatičar 0 : 6 Budućnost (A)
02.11.2008 Sečica 2 : 0 Zlatibor (Č)
02.11.2008 Košutnjak 3 : 2 Budućnost
02.11.2008 Sušica 3 : 0 Srbija
02.11.2008 Jedinstvo 1 : 3 Kolonija
02.11.2008 Šumadija 0 : 3 Arsenal
02.11.2008 Sloga (L) 0 : 0 Partizan (C)
02.11.2008 Sloga (D) 2 : 4 Šumadinac
02.11.2008 Beli Orlovi 2 : 1 Partizan (D)
02.11.2008 Partizan (BB) 4 : 0 Sloga (B)
02.11.2008 Šumadinac (N) 1 : 0 Aranđelovac
02.11.2008 Proleter 5 : 0 Borac (P)
02.11.2008 Šumadinac (B) 0 : 1 Banja
02.11.2008 Ribnikar 2 : 1 Iskra
02.11.2008 Jedinstvo 4 : 0 ZSK
02.11.2008 Vrujci 2 : 2 Radnik
02.11.2008 Osečina 1 : 0 Tulari
02.11.2008 Tvrdojevac 0 : 4 Zadrugar
02.11.2008 Brežđe 0 : 1 Tešnjar
02.11.2008 Zadrugar (O) 2 : 1 Sloga (K)
02.11.2008 Sloga (D) 2 : 0 Zadrugar (T)
02.11.2008 Borac (Ž) 2 : 0 Polet
02.11.2008 Bata Bulić 1 : 1 Vihor
02.11.2008 Beli Orao 5 : 1 Petar Dobrnjac
02.11.2008 Sloga (B) 2 : 1 Borac (VL)
02.11.2008 Dunavac 1 : 3 Šapine
02.11.2008 Napredak 2 : 2 Crni Vrh
02.11.2008 Vrtište 1 : 2 Palilulac
02.11.2008 Radnički (T) 5 : 1 Proleter (M)
02.11.2008 Morava (K) 1 : 5 Delijski Vis
02.11.2008 Čegar 2 : 3 Brzi Brod
02.11.2008 Budućnost (P) 2 : 3 Jastrebac Proleter
02.11.2008 Mramor 0 : 0 Aluminjum
02.11.2008 Vulkan 3 : 0 Moravac
02.11.2008 Sloboda (GV) 0 : 3 Omladinac (GK)
02.11.2008 Zlot 5 : 0 Krivelj
02.11.2008 Radnički 1 : 7 Majdanpek
02.11.2008 Miloševo 6 : 2 Ključ
02.11.2008 Slatina (N) 2 : 1 Sloga
02.11.2008 Nemetali 1 : 5 Mala Vrbica
02.11.2008 AFK 2 : 0 Eđšeg
02.11.2008 Čantavir 1 : 1 Tavankut
02.11.2008 Čoka 0 : 3 Potisje
02.11.2008 Bajša 0 : 0 Vinogradar
02.11.2008 Bačka (P) 3 : 1 Bačka (M)
02.11.2008 Krivaja 4 : 2 Đurđin TB
02.11.2008 Jugoslavija 1 : 0 Polet
02.11.2008 Borac (S) 1 : 0 Borac (VS)
02.11.2008 Vulturul 0 : 2 Radnički (B)
02.11.2008 Dolovo 3 : 2 Budućnost
02.11.2008 Crvena zvezda 0 : 3 Proleter
02.11.2008 Kabel 3 : 2 Fruškogorac
02.11.2008 Mladost (BP) 3 : 1 OFK Futog
02.11.2008 Slavija (NS) 0 : 1 OFK Vrbas
02.11.2008 Omladinac (S) 2 : 1 Sremac
02.11.2008 Polet (R) 1 : 3 Napredak (G)
02.11.2008 Borac (A) 2 : 0 Lazac
02.11.2008 Šumadija (Š) 4 : 0 Žiča
02.11.2008 Vrnjci 4 : 0 Morava (M)
02.11.2008 Mladost (V) 0 : 0 Tavnik
02.11.2008 Ribnica (J) 3 : 1 Grdica
02.11.2008 Gruža 0 : 2 Partizan
02.11.2008 Mlava (ML) 0 : 0 Rudar
02.11.2008 Jedinstvo (K) 2 : 2 Mladost (S)
02.11.2008 Integral 3 : 0 Radnički (K)
02.11.2008 Krilaš 1 : 0 Vrelo
02.11.2008 Napredak (TR) 2 : 1 Trgovački
02.11.2008 Napredak (TO) 1 : 0 Pomoravlje
02.11.2008 Pobeda (SK) 6 : 2 Makce
02.11.2008 Napredak (N) 6 : 1 Jedinstvo (D)
02.11.2008 Bambi 3 : 3 Borac (Z)
02.11.2008 Desine 2 : 0 Mladost (B)
02.11.2008 Polet (V) 7 : 1 RSK
02.11.2008 Vojvoda Milenko 1 : 1 Sloga (Ć)
02.11.2008 Sloga (S) 2 : 1 Velika Reka
02.11.2008 Stolice 0 : 3 Luk
02.11.2008 Prva iskra 1 : 1 Rudar (B)
02.11.2008 Milan Orlić 3 : 3 Gučevo
02.11.2008 Cer 4 : 2 Mladost (B)
02.11.2008 Crvena zastava 2 : 1 Morava (Č)
02.11.2008 Radnički (KS) 1 : 3 Zadrugar
02.11.2008 Dobrica 6 : 4 Potporanj
02.11.2008 Ratar 3 : 0 Bratstvo Unirea
02.11.2008 Sloga 0 : 0 Vršac United
02.11.2008 Karaš 2 : 0 Banat
02.11.2008 Borac 1 : 0 Vinogradar
02.11.2008 Partizan 6 : 0 Hajdučica
02.11.2008 Mladost 5 : 1 Dunav
02.11.2008 Hajduk 2 : 1 Vitorul
02.11.2008 Borac (P) 0 : 2 Proleter
02.11.2008 Jedinstvo 1 : 2 Plavi Dunav
02.11.2008 Slavija 4 : 0 Borac (S)
02.11.2008 Mladost 1 : 0 Omladinac (D)
02.11.2008 Jedinstvo Stević 4 : 3 Železničar
02.11.2008 Vojvodina 1 : 2 Kolonija
02.11.2008 Unirea 5 : 0 BSK Bavanište
02.11.2008 Pobeda 1 : 3 Omladinac (O)
02.11.2008 Kablar 2 : 3 Progorelica
02.11.2008 Kralj Petar I 2 : 2 Jedinstvo (D)
02.11.2008 Olimpik 4 : 0 Stara Čaršija
02.11.2008 Zgodačica 2 : 2 Čibukovac
02.11.2008 Omladinac (D) 1 : 0 Granit
02.11.2008 Dunav 5 : 3 Napredak (B)
02.11.2008 Dunavac 2 : 2 Sloga (D)
02.11.2008 Napredak (P) 1 : 0 Sloga (L)
02.11.2008 Zemljoradnik 1 : 2 Mip Majdan
02.11.2008 Stig 0 : 1 Železničar
02.11.2008 Napredak (B) 2 : 4 Dizel
02.11.2008 Pančevo 0 : 3 Vandini
02.11.2008 Novi Bečej 6 : 1 Radnički 1919
02.11.2008 Kikinda 2 : 4 Ravangrad
02.11.2008 Radnički (N) 2 : 2 Rad
02.11.2008 Napredak 4 : 1 Sloboda (U)
02.11.2008 Borac 0 : 0 Sloga (K)
02.11.2008 Radnički (N) 1 : 0 Rad
02.11.2008 Napredak 2 : 0 Borac (Č)
02.11.2008 Partizan 2 : 0 Crvena zvezda
02.11.2008 Radnički (K) 1 : 2 OFK Beograd
02.11.2008 Zemun 0 : 0 Radnički (O)
02.11.2008 Vojvodina 2 : 2 Čukarički Stankom
02.11.2008 SFS Borac 1 : 4 Teleoptik
02.11.2008 Sloboda (U) 0 : 1 Sloga (K)
02.11.2008 Partizan 7 : 0 Morava (VP)
02.11.2008 Smederevo 1 : 0 Radnički (P)
02.11.2008 Zemun 2 : 0 Radnički (O)
02.11.2008 OFK Beograd 1 : 2 Radnički (K)
02.11.2008 Crvena zvezda 2 : 1 Banat
02.11.2008 Timok 0 : 2 Radnički (N)

Košarka

02.11.2008 Split CO 64 : 62 Union Olimpija
02.11.2008 Vrbas 114 : 101 Crvena Zvezda 2
02.11.2008 Maraton 77 : 94 Mladost
02.11.2008 Crnokosa 98 : 91 Beovuk 72
02.11.2008 Sloboda 78 : 84 Radnički
02.11.2008 Crvena Zvezda 88 : 67 Kovin
02.11.2008 Partizan 77 : 70 Kraljevo
02.11.2008 Voždovac 71 : 44 Stara Pazova
02.11.2008 Vojvodina 2 Voda Jazak 93 : 60 Korg 011

Odbojka

02.11.2008 Železničar 3 : 0 Dinamo
02.11.2008 Radnički 2 1 : 3 Smeč
02.11.2008 Karadjordje 3 : 2 Profil
02.11.2008 Čačak 1 : 3 Putevi Trendteks
02.11.2008 Ekonomac 0 : 3 Osečina
02.11.2008 Gimnazijalac 1 : 3 Libero

Rukomet

02.11.2008 Crvena Zvezda 31 : 36 Jugović-Unimet
02.11.2008 Max Sport 24 : 26 Železnicar Gas Teh
02.11.2008 Radnički 29 : 31 Nopal Srem
02.11.2008 Župa 38 : 25 Metalac(V)

Futsal

02.11.2008 Kopernikus 5 : 5 Rušče
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.