XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 216 utakmica za dan
Nedelja, 9 Novembar 2008

Fudbal

09.11.2008 Banat 0 : 2 Partizan
09.11.2008 Hajduk 2 : 1 Dinamo
09.11.2008 Kolubara 2 : 1 Novi Pazar
09.11.2008 Sevojno 1 : 1 Bežanija
09.11.2008 Sloga (K) 1 : 0 Jedinstvo
09.11.2008 Mačva 1 : 0 Loznica
09.11.2008 Radnički Stobeks 1 : 2 Vujić voda
09.11.2008 Železničar 0 : 1 Radnički (K)
09.11.2008 Radnički (P) 2 : 3 Vlasina
09.11.2008 Župa 0 : 3 Car Konstantin
09.11.2008 Jedinstvo 4 : 0 Kopaonik
09.11.2008 Radnik Rosa 1 : 1 Radnički (N)
09.11.2008 Proleter (NS) 0 : 0 Palić
09.11.2008 Senta 2 : 3 Spartak (D)
09.11.2008 Teleoptik 2 : 0 Srem
09.11.2008 Radnički (O) 1 : 0 PKB
09.11.2008 Šumadija 0 : 1 Zemun
09.11.2008 Sindjelić 0 : 0 Lisović
09.11.2008 Železničar (BV) 1 : 0 Sopot
09.11.2008 Radnički (NB) 1 : 0 Palilulac
09.11.2008 Polet (Lj) 1 : 1 Sloga (BB)
09.11.2008 Šumadija 1903 0 : 0 Sloga (S)
09.11.2008 Prijevor 3 : 1 Erdoglija
09.11.2008 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Bane
09.11.2008 Šumadija (A) 3 : 0 Pobeda
09.11.2008 Vodojaža 2 : 0 Takovo
09.11.2008 Homoljac 3 : 1 Omladinac (Š)
09.11.2008 Sloga (LŠ) 0 : 0 Zvižd
09.11.2008 Radnički (KO) 2 : 1 Jadar (S)
09.11.2008 Radan 2 : 0 Vučje
09.11.2008 Pukovac 0 : 0 Napredak
09.11.2008 Mladost (M) 0 : 0 Pusta Reka
09.11.2008 Budućnost 3 : 4 Sloga (LE)
09.11.2008 Mladost (L) 2 : 1 BSK Bujanovac
09.11.2008 Sloga (LI) 1 : 4 Žitorađa
09.11.2008 Zloćudovo 1 : 3 Jedinstvo
09.11.2008 Jastrebac (B) 1 : 1 Rudar Alpos
09.11.2008 Pepeljevac 2 : 1 SFS Borac
09.11.2008 Trgovački 2 : 0 Sloga (Ć)
09.11.2008 Poreč 4 : 4 Morava (Ć)
09.11.2008 Trajal 1 : 4 Đerdap
09.11.2008 Putevi 2 : 1 Prva petoletka
09.11.2008 Temnić Lipa 2 : 2 Dunav
09.11.2008 Dolina 0 : 0 Dinamo
09.11.2008 BAK 2 : 2 Crvena zvezda (VS)
09.11.2008 ŽAK 2 : 2 Polet (N)
09.11.2008 Hajduk 7 : 1 Polet
09.11.2008 Crvenka 0 : 2 Crvena Zvezda (NS)
09.11.2008 Veternik 2 : 0 1. Maj Agroruma
09.11.2008 Mladost (T) 1 : 0 Ljukovo
09.11.2008 Solunac 1 : 0 Budućnost (M)
09.11.2008 Milutinac 2 : 0 Turbina
09.11.2008 Lasta 1 : 0 Resnik
09.11.2008 Crvena zvezda (MML) 2 : 1 Poštar
09.11.2008 GSP Polet 0 : 0 Žarkovo
09.11.2008 Grafičar 2 : 2 IMT
09.11.2008 Kovačevac 2 : 2 Borac (O)
09.11.2008 Tutin 0 : 3 Karađorđe
09.11.2008 Radnik 3 : 0 Borac
09.11.2008 Budućnost (K) 1 : 2 Rudar
09.11.2008 Mladost (O) 1 : 2 Proleter Lasta
09.11.2008 Mataruge 3 : 2 Kraljevo Hajduk
09.11.2008 Morava (S) 1 : 0 Jedinstvo
09.11.2008 Radnički (K) 2 : 1 Braća Vuković
09.11.2008 Jedinstvo (GG) 7 : 3 Jedinstvo (P)
09.11.2008 Polet (T) 3 : 1 Prilike
09.11.2008 Omladinac (Z) 2 : 1 Dragačevo
09.11.2008 Velereč 94 0 : 2 Autoprevoz
09.11.2008 Napredak (S) 6 : 1 Slatina
09.11.2008 Jedinstvo (K) 3 : 0 Miokovci
09.11.2008 Rudar 5 : 0 Mladost (P)
09.11.2008 Napredak (K) 3 : 0 Ovčar
09.11.2008 Omladinac (Z) 3 : 2 Napredak (GD)
09.11.2008 Arilje 0 : 1 Polimlje
09.11.2008 Zlatar 4 : 0 Savinac
09.11.2008 Luna Avijatičar 0 : 3 GP Zlatibor
09.11.2008 Sečica 2 : 4 Perućac
09.11.2008 Šumadinac 4 : 0 Košutnjak
09.11.2008 Partizan (C) 3 : 0 Sloga (D)
09.11.2008 Srbija 0 : 3 Jedinstvo
09.11.2008 Cerovac 0 : 3 Sušica
09.11.2008 Budućnost 3 : 2 Jadran
09.11.2008 Partizan (D) 2 : 0 Banja
09.11.2008 Borac (P) 1 : 2 Badnjevac
09.11.2008 Sloga (B) 4 : 2 Šumadinac (N)
09.11.2008 Beli Orlovi 2 : 2 Karađorđe Mladost
09.11.2008 Iskra 3 : 2 Tešnjar
09.11.2008 Sovljak 4 : 1 Brežđe
09.11.2008 Rajac 1 : 1 OFK Jabučje
09.11.2008 Tulari 2 : 0 Tvrdojevac
09.11.2008 ZSK 1 : 0 Vrujci
09.11.2008 Ribnikar 4 : 2 Jedinstvo
09.11.2008 Sloga (K) 4 : 0 Crni Vrh
09.11.2008 Šapine 3 : 0 Napredak
09.11.2008 Borac (VL) 4 : 1 Dunavac
09.11.2008 Petar Dobrnjac 2 : 1 Sloga (B)
09.11.2008 Vihor 2 : 2 Beli Orao
09.11.2008 Polet 5 : 0 Bata Bulić
09.11.2008 Zadrugar (T) 0 : 2 Borac (Ž)
09.11.2008 Zadrugar (O) 2 : 1 Sloga (D)
09.11.2008 Moravac 1 : 0 Sloboda (GV)
09.11.2008 Aluminjum 3 : 2 Vulkan
09.11.2008 Jastrebac Proleter 2 : 3 Mramor
09.11.2008 Brzi Brod 3 : 0 Budućnost (P)
09.11.2008 Delijski Vis 1 : 2 Čegar
09.11.2008 Proleter (M) 1 : 0 Morava (K)
09.11.2008 Vrtište 0 : 1 Radnički (T)
09.11.2008 Sloga 2 : 1 Nemetali
09.11.2008 Miloševo 1 : 2 Slatina (N)
09.11.2008 Majdanpek 6 : 0 Ključ
09.11.2008 Slatina (B) 6 : 0 Radnički
09.11.2008 Rajac 1 : 3 Zlot
09.11.2008 Brodoremont 4 : 1 Brestovac
09.11.2008 Bačka (M) 5 : 0 Jadran
09.11.2008 Vinogradar 0 : 1 Proleter
09.11.2008 Tavankut 5 : 0 Čoka
09.11.2008 Eđšeg 0 : 2 Čantavir
09.11.2008 Tisa 1 : 0 Đurđin TB
09.11.2008 Proleter 2 : 0 Jugoslavija
09.11.2008 Budućnost 1 : 1 Crvena zvezda
09.11.2008 Tempo 5 : 1 Dolovo
09.11.2008 Radnički (B) 2 : 1 Radnički (K)
09.11.2008 Partizan 3 : 1 Vulturul
09.11.2008 Borac (VS) 2 : 1 Jedinstvo
09.11.2008 Sloga 1 : 1 Borac (S)
09.11.2008 Polet 1 : 1 Mladost
09.11.2008 Sremac 0 : 0 Kabel
09.11.2008 Index 0 : 2 Omladinac (S)
09.11.2008 OFK Futog 0 : 2 Slavija (NS)
09.11.2008 Borac (Š) 3 : 3 Mladost (BP)
09.11.2008 Budućnost (SS) 1 : 2 Tvrdjava
09.11.2008 Fruškogorac 4 : 1 Mladost (NS)
09.11.2008 Napredak (G) 5 : 0 Partizan
09.11.2008 Grdica 3 : 0 Gruža
09.11.2008 Mlada krila 2 : 3 Ribnica (J)
09.11.2008 Tavnik 1 : 2 Goč
09.11.2008 Morava (M) 2 : 1 Mladost (V)
09.11.2008 Lazac 0 : 2 Šumadija (Š)
09.11.2008 Polet (R) 1 : 2 Borac (A)
09.11.2008 Rudar 1 : 0 Dragoš
09.11.2008 Pomoravlje 3 : 1 Polet (SD)
09.11.2008 Trgovački 2 : 1 Napredak (TO)
09.11.2008 Vrelo 2 : 2 Napredak (TR)
09.11.2008 Radnički (K) 2 : 0 Krilaš
09.11.2008 Mlava (ML) 1 : 0 Jedinstvo (K)
09.11.2008 Carevac 6 : 0 Sloga (Ć)
09.11.2008 RSK 3 : 2 Vojvoda Milenko
09.11.2008 Mladost (B) 3 : 1 Polet (V)
09.11.2008 Borac (Z) 4 : 1 Desine
09.11.2008 Jedinstvo (D) 3 : 0 Bambi
09.11.2008 Makce 2 : 1 Napredak (N)
09.11.2008 Radjevac 4 : 0 Cer
09.11.2008 Gučevo 5 : 0 TE Gučevo
09.11.2008 Rudar (B) 2 : 0 Milan Orlić
09.11.2008 Borac(K) 3 : 2 Stolice
09.11.2008 Sloga (S) 1 : 5 Crnča
09.11.2008 Morava (Č) 2 : 0 Zadrugar
09.11.2008 Rujnik 4 : 3 Sloga (DT)
09.11.2008 Crvena zastava 1 : 2 Omladinac
09.11.2008 Vitorul 1 : 1 Dobrica
09.11.2008 Dunav 2 : 2 Hajduk
09.11.2008 Hajdučica 3 : 1 Mladost
09.11.2008 Vinogradar 1 : 1 Partizan
09.11.2008 Banat 3 : 0 Borac
09.11.2008 Vršac United 8 : 2 Karaš
09.11.2008 Bratstvo Unirea 2 : 0 Sloga
09.11.2008 Potporanj 2 : 0 Ratar
09.11.2008 BSK Bavanište 3 : 0 Pobeda
09.11.2008 Kolonija 4 : 2 Unirea
09.11.2008 Železničar 0 : 3 Vojvodina
09.11.2008 Omladinac (D) 1 : 4 Jedinstvo Stević
09.11.2008 Borac (S) 1 : 1 Mladost
09.11.2008 Plavi Dunav 1 : 5 Slavija
09.11.2008 Proleter 6 : 0 Jedinstvo
09.11.2008 Glogonj 3 : 2 Borac (P)
09.11.2008 Stara Čaršija 2 : 2 Zgodačica
09.11.2008 Jedinstvo (D) 3 : 0 Olimpik
09.11.2008 Progorelica 1 : 2 Kralj Petar I
09.11.2008 Musina reka 3 : 1 Kablar
09.11.2008 Banat 0 : 3 Borac
09.11.2008 BSK Borča 0 : 1 Crvena zvezda
09.11.2008 Zemun 2 : 2 Vojvodina
09.11.2008 OFK Beograd 5 : 0 Radnički (NB)
09.11.2008 Voždovac 0 : 1 Čukarički Stankom
09.11.2008 Sloboda (U) 1 : 3 Partizan
09.11.2008 Radnički (N) 1 : 0 Napredak
09.11.2008 Teleoptik 4 : 1 Sloboda (U)
09.11.2008 Čukarički Stankom 3 : 0 SFS Borac
09.11.2008 OFK Beograd 2 : 1 Zemun
09.11.2008 Crvena zvezda 4 : 2 Radnički (K)
09.11.2008 Borac (Č) 0 : 2 Partizan
09.11.2008 Radnički (N) 1 : 0 Napredak
09.11.2008 Napredak 4 : 1 Radnički (N)
09.11.2008 Radnički (K) 0 : 1 Crvena zvezda
09.11.2008 Morava (VP) 0 : 1 Smederevo
09.11.2008 Mladi radnik 0 : 4 Rad

Košarka

09.11.2008 Ergonom 77 : 84 Radnički 034 Group
09.11.2008 OKK Beograd 93 : 54 Sloboda
09.11.2008 Mladost 83 : 69 Crnokosa
09.11.2008 Vrbas 83 : 100 Superfund
09.11.2008 Loznica 68 : 76 Radivoj Korać
09.11.2008 Proleter 57 : 66 Crvena Zvezda
09.11.2008 Bor 104 : 80 Korg 011
09.11.2008 Tamiš 97 : 51 Play Off

Odbojka

09.11.2008 Klek-Banat 0 : 3 Poštar 064
09.11.2008 Kraguj 2 0 : 3 Profil
09.11.2008 ŽOK Buljane 0 : 3 Karadjordje
09.11.2008 Smeč 1 : 3 Paraćin
09.11.2008 Leposavić 0 : 3 Tutin Dalas

Rukomet

09.11.2008 Proleter Naftagas 19 : 19 Metaloplastika ZK
09.11.2008 Smederevo 29 : 32 Jagodina
09.11.2008 Metalac(V) 26 : 34 Max Sport
09.11.2008 Kučevo 25 : 24 Spartak
09.11.2008 Metalac (GM) 26 : 34 Jagodina

Futsal

09.11.2008 Niš 92 2 : 2 Metalac Kolorado
09.11.2008 Forum 5 : 2 Koska
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu