XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 153 utakmica za dan
Subota, 14 Decembar 2013

Košarka

14.12.2013 17:00 Igokea 96 : 89 Cedevita
14.12.2013 20:00 Mega Vizura 95 : 89 Szolnoki Olaj
14.12.2013 19:00 Krka 67 : 63 Union Olimpija
14.12.2013 19:00 Zadar 89 : 76 Radnički
14.12.2013 18:00 Cibona 91 : 80 Široki Primorka
14.12.2013 19:00 Tamiš 79 : 63 Sloboda
14.12.2013 20:00 Napredak Rubin 65 : 57 Crnokosa
14.12.2013 17:00 Smederevo 85 : 75 Metalac
14.12.2013 19:30 OKK Beograd 89 : 63 Konstantin
14.12.2013 18:00 FMP 85 : 76 Borac
14.12.2013 19:30 Sloga 82 : 64 Vojvodina Srbijagas
14.12.2013 16:00 Spartak 75 : 70 Napredak Maksi Ko
14.12.2013 17:15 Beovuk 72 89 : 77 Mladost (Z)
14.12.2013 18:00 Prva Petoletka 78 : 75 Zlatar
14.12.2013 18:00 Mileševac 93 : 77 Ub
14.12.2013 18:00 Kuršumlija 62 : 77 Knjaževac
14.12.2013 18:00 Sokobanja 80 : 78 Rtanj
14.12.2013 18:00 Jug 76 : 70 Mladost
14.12.2013 19:00 Jedinstvo 85 : 77 Ruma
14.12.2013 19:00 Odžaci 59 : 96 Akademik
14.12.2013 20:00 Sveti Đorđe 94 : 91 Vrbas
14.12.2013 19:00 Nova Pazova 63 : 92 Srem
14.12.2013 19:15 Astra 69 : 91 Žarkovo
14.12.2013 16:20 Milan Trivić 67 : 84 Zemun
14.12.2013 21:00 Viva Basket 77 : 57 Sparta Radijus Vektor
14.12.2013 13:00 BKK Radnički 77 : 93 Beko
14.12.2013 12:00 Slodes 80 : 73 Zvezdara
14.12.2013 17:15 Bask 50 : 70 Torlak
14.12.2013 16:00 Play off 85 : 59 Železničar
14.12.2013 13:30 M015 82 : 84 Mionica
14.12.2013 17:30 Student BB 99 : 59 Čačak 94
14.12.2013 17:00 Čačak Basket Tim 94 : 71 Ivanjica
14.12.2013 14:00 Užice 80 : 78 Klik
14.12.2013 16:20 Ras 93 : 69 Grocka
14.12.2013 14:00 Negotin 93 : 54 Radan
14.12.2013 Mladost Vesna 95 : 53 Đerdap
14.12.2013 Basket Top 20 : 0 Goč
14.12.2013 19:00 Sloga (PM) 65 : 83 Župa
14.12.2013 18:30 Požarevac 75 : 84 Mladost
14.12.2013 15:00 Paraćin 95 : 84 Bane
14.12.2013 20:30 Crvenka 73 : 69 Mladost Veternik
14.12.2013 20:00 Apatin 0 : 20 Vojvodina NM
14.12.2013 17:30 SO Koš 92 : 79 Sloboda NS
14.12.2013 19:30 Selekta 97 : 98 Feniks
14.12.2013 19:00 Omladinac 100 : 77 Pink
14.12.2013 Banatski Karlovac 57 : 80 BNS
14.12.2013 17:00 Radnički 75 : 60 Vršac
14.12.2013 18:30 Crvena Zvezda 85 : 45 Student Radnički
14.12.2013 19:00 Jagodina 2001 82 : 79 Stara Pazova
14.12.2013 20:00 Vojvodina Nis Gas 80 : 74 Šumadija
14.12.2013 17:00 Kovin 93 : 61 Velika Kikinda

Odbojka

14.12.2013 17:00 Jedinstvo 1 : 3 Ribnica
14.12.2013 18:00 Vojvodina NS seme 0 : 3 Crvena Zvezda
14.12.2013 19:00 Partizan Vizura 3 : 1 Spartak (S)
14.12.2013 19:00 Spartak (LJ) 0 : 3 Mladi radnik
14.12.2013 19:00 Inđija 3 : 1 Dunav Volley
14.12.2013 19:00 Klek Srbijašume 3 : 1 VGSK
14.12.2013 17:00 Železničar 3 : 1 Kosovska Mitrovica
14.12.2013 19:00 Mladenovac 2 : 3 Timok
14.12.2013 19:00 Putevi 1 : 3 Borac
14.12.2013 19:00 Lučani 0 : 3 Gračac
14.12.2013 20:00 Tara 0 : 3 Užice
14.12.2013 19:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Desetka
14.12.2013 16:00 Topličanin 3 : 2 Mladost
14.12.2013 16:00 Srem Iton 0 : 3 Novi Sad
14.12.2013 16:00 Sloven 0 : 3 Hercegovina
14.12.2013 17:00 Bavanište 3 : 0 Futog
14.12.2013 20:00 Vrbas 3 : 2 Stražilovo
14.12.2013 19:00 Obilić 3 : 1 Roda
14.12.2013 16:00 Rudar 0 : 3 VA 014
14.12.2013 20:00 Šumadija 3 : 1 Loznica
14.12.2013 15:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 0 Tamnava Voćar
14.12.2013 19:00 Železničar 2012 3 : 0 BMR Petlovača 1947
14.12.2013 19:00 Mladost (T) 2 : 3 Banat
14.12.2013 17:00 Kulpin 3 : 0 Partizan
14.12.2013 20:00 Vest 3 : 1 Sirig
14.12.2013 15:00 Šid 2 : 3 Maglić 1953
14.12.2013 14:00 Dubočica 3 : 2 Morava
14.12.2013 16:30 Dinamo 0 : 3 Partizan Vizura
14.12.2013 19:00 Jedinstvo (U) 1 : 3 NIS Spartak
14.12.2013 20:00 Radnički Beograd 3 : 1 Student
14.12.2013 20:00 Kraguj 1 : 3 Crnokosa
14.12.2013 17:00 Futog 0 : 3 Varadin
14.12.2013 19:00 Valjevo 0 : 3 Mladost
14.12.2013 17:00 Tutin Stil Jasen 3 : 1 Putevi Trendteks
14.12.2013 18:00 Zlatibor 3 : 0 Tajm
14.12.2013 18:00 Zlatar 2 : 3 Gimnazijalac
14.12.2013 17:00 Hajduk Veljko 3 : 2 Majdanpek FBC
14.12.2013 18:30 Topličanin 2 : 3 LE-016
14.12.2013 18:00 Paraćin 2 : 3 Vranje
14.12.2013 13:00 Jagodina 3 : 0 Leskovac 98
14.12.2013 18:00 Bor 3 : 0 Milenijum
14.12.2013 15:45 Slavija 0 : 3 Klek Srbijašume
14.12.2013 14:00 FOK 3 : 1 Vršac
14.12.2013 20:00 Omladinac 0 : 3 Eaton Srem Tempo
14.12.2013 18:00 Beograd 2 : 3 Poštar 064
14.12.2013 14:00 Sjenica 3 : 0 Stars
14.12.2013 11:00 Tara 3 : 0 Libero ČA 2
14.12.2013 12:00 NS Tim 1 : 3 Novi Sad
14.12.2013 17:30 Čemp 07 0 : 3 Žabalj Volej
14.12.2013 16:00 Grbić 3 : 2 Futog 2
14.12.2013 19:00 Partizan 3 : 0 VST
14.12.2013 17:00 Žitište 2 : 3 Hercegovina
14.12.2013 14:00 Proleter 1 : 3 Banat
14.12.2013 19:00 MD Zrenjanin 2 0 : 3 Kikinda
14.12.2013 17:00 Maks 3 : 1 Prvi Tempo
14.12.2013 17:00 Zaslon 3 : 0 Valjevo
14.12.2013 18:00 Osečina 1 : 3 Rađevac
14.12.2013 17:00 Mali Zvornik 0 : 3 Ub
14.12.2013 16:00 Bečej 0 : 3 CVS
14.12.2013 15:30 Merkur 3 : 1 Volejstars
14.12.2013 13:00 NIS Spartak 2 3 : 0 Turija
14.12.2013 10:00 Pionir 1 : 3 As Batajnica
14.12.2013 11:00 Železnik 2012 2 : 3 Roda
14.12.2013 10:00 Mladenovac 0 : 3 Dunav
14.12.2013 12:45 Tvrđava L 0 : 3 Carina
14.12.2013 17:00 Timok 3 : 0 Poreč
14.12.2013 14:00 Stampedo 3 : 0 Aleksinac
14.12.2013 16:30 As 0 : 3 Pirot
14.12.2013 10:00 Subotica 3 : 1 NIS Spartak 3
14.12.2013 12:45 SK Volej 3 : 0 Slavija
14.12.2013 13:30 Libero 0 : 3 Fok
14.12.2013 13:15 BiT 3 : 0 Mladost
14.12.2013 19:00 Fortuna 1 : 3 NS Volej

Rukomet

14.12.2013 17:45 Metalurg 27 : 27 Croatia Osiguranje
14.12.2013 19:00 Jugović Unimet 26 : 22 Vrbas Carnex
14.12.2013 20:30 Železničar 1949 42 : 25 PKB
14.12.2013 19:00 Rudar 25 : 24 Radnički
14.12.2013 19:00 Spartak Vojput 31 : 27 Kolubara
14.12.2013 19:00 Morava 20 : 22 Napredak
14.12.2013 19:00 Đerdap 28 : 29 Mladost 1949
14.12.2013 18:00 Brestovac 23 : 30 Radnički
14.12.2013 17:00 Rembas 19 : 21 Paraćin
14.12.2013 14:30 Srem Sm 39 : 27 Vladimirovac
14.12.2013 18:00 Crvenka II 32 : 25 Metalac
14.12.2013 20:00 Radnički-Cement 25 : 28 Jedinstvo
14.12.2013 17:00 Hajduk 26 : 26 Napredak

Vaterpolo

14.12.2013 19:45 Dunav 3 : 25 Radnički
14.12.2013 19:45 Partizan 27 : 1 ŽAK
14.12.2013 18:00 Vojvodina 11 : 7 Nais

Futsal

14.12.2013 14:30 Kalča 9 : 6 Kolubara
14.12.2013 20:00 Metalac Kolorado 9 : 3 Bajina Bašta
14.12.2013 18:00 Raška 4 : 1 Fontana
14.12.2013 16:30 Mašinac 4 : 2 RB
14.12.2013 16:00 Kareli 12 : 6 Kragujevac 2011
14.12.2013 16:30 Ivanjica 7 : 3 Kosjerić
14.12.2013 13:30 Babušnica 2011 3 : 0 Zufo
14.12.2013 18:00 Timok 6 : 0 Gurgusovac
14.12.2013 21:00 Dolap 4 : 0 Kopernikus Vidre 2

FFA

14.12.2013 OFK Banat "B" 6 : 0 Sloga
14.12.2013 Sloga 4 : 6 Vršac "A"
14.12.2013 Vršac "B" 0 : 20 OFK Banat "A"

Hokej

14.12.2013 16:15 Vitez 4 : 2 Beograd
Pedja 11 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu