XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 135 utakmica za dan
Nedelja, 25 Februar 2018

Fudbal

25.02.2018 13:00 Spartak ŽK 1 : 2 Crvena zvezda
25.02.2018 15:00 Partizan 1 : 1 Zemun
25.02.2018 13:00 Knez Lazar 2015 2 : 0 Šanac
25.02.2018 14:00 Crvena stijena 1 : 0 Budućnost 2
25.02.2018 14:30 Sarajevo 0 : 0 Radnik
25.02.2018 15:30 Borac 0 : 1 Krupa
25.02.2018 14:30 GOŠK 3 : 2 Čelik
25.02.2018 13:00 Crystal Palace 0 : 1 Tottenham
25.02.2018 15:05 Manchester Utd 2 : 1 Chelsea
25.02.2018 16:15 Athletic Club 2 : 1 Málaga
25.02.2018 20:45 Sevilla 2 : 5 Atlético Madrid
25.02.2018 12:00 Villarreal 1 : 0 Getafe
25.02.2018 18:30 Valencia 2 : 1 Real Sociedad
25.02.2018 18:00 RB Leipzig 1 : 2 Köln
25.02.2018 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 2 Schalke 04
25.02.2018 15:00 Fiorentina 1 : 0 Chievo
25.02.2018 15:00 Sassuolo 0 : 3 Lazio
25.02.2018 20:45 Roma 0 : 2 Milan
25.02.2018 12:30 Crotone 2 : 3 SPAL
25.02.2018 15:00 Verona 2 : 1 Torino
25.02.2018 15:00 Sampdoria 2 : 1 Udinese
25.02.2018 15:00 Bordeaux 0 : 0 Nice
25.02.2018 17:00 Lyon 1 : 1 Saint-Étienne
25.02.2018 21:00 PSG 3 : 0 Marseille

Košarka

25.02.2018 16:30 OKK Beograd 82 : 89 Beovuk 72
25.02.2018 18:00 Spartak 82 : 88 Mladost Admiral
25.02.2018 20:00 Topola 76 : 66 Mladost Veternik
25.02.2018 20:00 Borča 61 : 69 BKK Radnički
25.02.2018 20:20 Ras 87 : 61 Radnički (O)
25.02.2018 17:00 Budućnost (NS) 64 : 85 Sloboda (NS)
25.02.2018 13:00 Star 83 : 68 Kadet
25.02.2018 17:00 Bagljaš 66 : 85 Velika Kikinda
25.02.2018 17:00 Dinamo 59 : 80 BNS
25.02.2018 17:00 Železničar 89 : 59 RU Koš
25.02.2018 17:00 Zicer 2014 59 : 52 Trepča
25.02.2018 17:00 Svilajnac 99 : 83 Goč
25.02.2018 18:00 Sloga (D) 90 : 75 Sloga (PM)
25.02.2018 17:15 Vitez 80 : 85 Borča 2
25.02.2018 16:10 Eko Sport 82 : 65 Zvezdara
25.02.2018 18:00 Paraćin 82 : 46 Bagdala
25.02.2018 13:00 Palanka 2012 93 : 70 Hajduk Veljko
25.02.2018 20:30 Stara Pazova 91 : 59 Bežanija
25.02.2018 18:00 Topolčanka 77 : 52 Sivac

Odbojka

25.02.2018 19:00 Spartak (Lj) 3 : 0 Ribnica
25.02.2018 15:30 Niš 0 : 3 Spartak (Su)
25.02.2018 15:30 Jagodina 3 : 0 Napredak 037
25.02.2018 19:00 Klek Srbijašume 0 : 3 Borac (St)
25.02.2018 18:00 Mladenovac 2 : 3 Partizan
25.02.2018 19:00 VGSK 3 : 1 Železničar (Bg)
25.02.2018 16:00 Borac 3 : 1 Srem Iton
25.02.2018 13:00 Niš 2 3 : 0 Radan
25.02.2018 17:00 Topličanin 3 : 1 Ozren
25.02.2018 17:00 Pirot 3 : 2 MOK Topličanin 97
25.02.2018 17:00 Mladost (NP) 3 : 0 Sombor
25.02.2018 16:00 Rudar 3 : 0 Crnjanski
25.02.2018 17:00 Omladinac 3 : 0 Vranje
25.02.2018 13:00 Jagodina 1 : 3 Milenijum
25.02.2018 15:00 Spartak (Lj) 3 : 0 Leskovac 98
25.02.2018 15:00 Pirot 3 : 0 Aleksinac
25.02.2018 17:00 Zaječar 3 : 0 Majdanpek FBC
25.02.2018 15:45 Sloboda S 2 : 3 Tehničar
25.02.2018 16:00 Bambi volej 0 : 3 Crnokosa Artos
25.02.2018 17:00 Maks 2 : 3 Partizan
25.02.2018 17:00 Šumadija 0 : 3 Lucky Star
25.02.2018 20:00 Lazarevac 3 : 0 Zaslon
25.02.2018 Morava 2 : 3 Vlasina
25.02.2018 11:00 Hajduk 3 : 0 Gox-IN Phibrows
25.02.2018 17:00 Krajišnik 0 : 3 Dunav
25.02.2018 17:00 Žabalj Volej 0 : 3 Vršac
25.02.2018 18:00 Prvi Tempo 3 : 0 Beočin
25.02.2018 18:00 Mladost 0 : 3 Slavija
25.02.2018 12:00 Bagljaš 023 3 : 0 Proleter
25.02.2018 11:30 Novi Sad 2 3 : 1 Merkur
25.02.2018 14:00 Grbić 1 : 3 Bečej
25.02.2018 20:30 Partizan 2 3 : 0 Pionir
25.02.2018 14:30 Železničar 0 : 3 Blok Aut
25.02.2018 14:30 Crvena zvezda 3 : 0 Crnjanski
25.02.2018 16:20 Roda 3 : 0 Partizan
25.02.2018 14:30 Lucky Star 1 : 3 AS
25.02.2018 09:10 Radnicki 0 : 3 TENT
25.02.2018 12:40 Sterija 1 : 3 Beograd
25.02.2018 10:50 Crvena zvezda 3 : 0 Dunav
25.02.2018 10:50 Blok Aut 1 : 3 Vizurine Ajkulice
25.02.2018 14:30 Partizan 1 : 3 Lucky Star
25.02.2018 16:20 Kralj 3 : 1 Roda
25.02.2018 09:10 Volleyland 3 : 2 AS

Rukomet

25.02.2018 18:00 Požarevac 21 : 25 Partizan
25.02.2018 18:30 Železničar 1949 37 : 22 Rudar
25.02.2018 17:00 Slavija 36 : 20 Radnički (JT)
25.02.2018 18:00 Vojvoda Stepa 31 : 25 Potisje Pleteks
25.02.2018 19:30 Mačva 26 : 27 Kikinda Grindex
25.02.2018 19:00 Sinđelić 20 : 35 Kolubara
25.02.2018 18:00 Karađorđe 25 : 31 Planinka Prolom voda
25.02.2018 19:00 Hajduk Veljko 30 : 30 Vranje 1957
25.02.2018 20:00 Topličanin 27 : 24 Lokomotiva
25.02.2018 14:30 Junior 32 : 26 Rakovica 2
25.02.2018 21:00 Voždovac 1955 35 : 30 Mladost (NP)
25.02.2018 19:00 Jagodina 24 : 25 Bekament
25.02.2018 16:00 Kučevo 25 : 21 Halas Jožef
25.02.2018 19:00 Metalac 21 : 40 Železničar

Vaterpolo

25.02.2018 Stari Grad 7 : 9 Zemun
25.02.2018 Banjica 14 : 8 Beograd
25.02.2018 Singidunum 9 : 5 Novi Beograd 011

Futsal

25.02.2018 19:00 Pirot 1 : 2 FON
25.02.2018 19:00 RB 4 : 2 Deus
25.02.2018 20:30 Samo pravo 3 : 3 Smederevo
25.02.2018 13:30 Ekonomac 2 6 : 2 Flash
25.02.2018 20:30 Kragujevac 2011 3 : 7 Raška
25.02.2018 20:30 Niš 92 5 : 0 Ekonomist
25.02.2018 18:30 BSK 2 : 5 Bele crkve
25.02.2018 18:30 Akademac 3 : 5 Leskovac
25.02.2018 18:00 Zadrugar 2017 2 : 3 Aleksinac 2015
25.02.2018 16:30 Gročanski 2 : 5 Intelektualac
25.02.2018 12:00 92 4 : 6 Bezbednost 192

FFA

25.02.2018 14:30 Ada B 1 : 3 Ada A
25.02.2018 08:30 Bačka B 0 : 5 Bajša
25.02.2018 11:30 Akademija Njers Ištvan B 0 : 3 Ada A
25.02.2018 09:00 Akademija Njers Ištvan B 0 : 5 Akademija Njers Ištvan A
25.02.2018 10:30 Jedinstvo 3 : 0 Bajša
25.02.2018 08:00 Ada A 4 : 1 Ada B
25.02.2018 12:30 Bajša 5 : 1 Akademija Njers Ištvan B
25.02.2018 10:30 Ada B 0 : 2 Akademija Njers Ištvan A
25.02.2018 13:00 Akademija Njers Ištvan B 1 : 8 Jedinstvo
25.02.2018 12:00 Akademija Njers Ištvan A 1 : 1 Jedinstvo
25.02.2018 11:00 Ada A 1 : 6 Bečej
25.02.2018 13:30 Bečej 3 : 1 Akademija Njers Ištvan A
25.02.2018 14:00 Bačka B 0 : 0 Jedinstvo
25.02.2018 09:30 Ada B 1 : 6 Bečej
25.02.2018 Car Konstantin 3 : 0 Soko
25.02.2018 10:05 Vinogradar 0 : 3 Spartak B
25.02.2018 10:20 Vinogradar 0 : 1 Spartak A
25.02.2018 09:55 Bačka 1901 4 : 2 Eđšeg
25.02.2018 09:30 Dribling 0 : 3 Vinogradar
25.02.2018 08:45 Palić 1 : 2 Dribling
25.02.2018 11:45 Dribling A 3 : 0 Palić
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Predrag14 je kreirao novo takmičenje
Predrag14 je kreirao novo takmičenje
PFL Sombor i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Ikica je kreirao novo takmičenje
Ikica je kreirao novo takmičenje