XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 202 utakmica za dan
Nedelja, 1 Decembar 2019

Fudbal

01.12.2019 15:00 Mačva 0 : 2 Partizan
01.12.2019 13:00 Akademija 10 4 : 1 Polet 1980
01.12.2019 13:00 Mladi borac 1 : 2 Mladost (DD)
01.12.2019 13:00 Napredak 1 : 3 Ovčar
01.12.2019 13:00 Zadrugar 0 : 2 Omladinac (Z)
01.12.2019 13:00 Jedinstvo (K) 1 : 1 Jedinstvo (P)
01.12.2019 13:00 Donja Vrbava 2 : 2 Slatina
01.12.2019 13:00 Rudar 3 : 0 Jedinstvo (GG)
01.12.2019 13:00 Mladost (P) 4 : 0 Mladost (A)
01.12.2019 13:00 Dedinje Junajted 0 : 7 Parmenac
01.12.2019 13:00 Dragocvet 0 : 4 Bratstvo
01.12.2019 13:00 Mladost (J) 1 : 3 Mladost (K)
01.12.2019 13:00 Partizan (M) 0 : 0 OFK Bratstvo
01.12.2019 13:00 Juhor 3 : 1 Kolare
01.12.2019 13:00 Javor 6 : 0 OFK Batinac
01.12.2019 13:00 Morava (KS) 3 : 0 Mladost (D)
01.12.2019 13:00 Moravac 2015 2 : 1 Orlovi
01.12.2019 13:00 Hajduk 3 : 0 Napredak (D)
01.12.2019 13:00 Morava (R) 3 : 1 Resavac
01.12.2019 12:30 Palilula 2 : 5 Rasovača
01.12.2019 12:30 OFK Rutevac 1908 4 : 1 Baličevac
01.12.2019 12:30 Naisus 1977 2 : 0 Radnički 1924
01.12.2019 12:30 Elid 1 : 1 Sloga
01.12.2019 12:30 Mladost (B) 4 : 1 Moravac (Č)
01.12.2019 12:30 Zaplanjac 2 : 3 Rudar Alpos
01.12.2019 13:00 Mladost (B) : FSU Južna pruga
01.12.2019 13:00 Dobrič 4 : 2 Trbunje
01.12.2019 13:00 Čenej 3 : 2 Obilić
01.12.2019 13:00 Moskva 1 : 1 Vinogradar
01.12.2019 13:00 Proleter 4 : 0 Hajduk
01.12.2019 13:00 Jedinstvo (G) 16 : 0 Sloga
01.12.2019 13:00 Susek 3 : 1 Železničar
01.12.2019 13:00 Dinamo 4 : 1 Titel
01.12.2019 15:00 14. Oktobar 1 : 2 Mladost
01.12.2019 13:00 Rudar (SR) 0 : 2 Budućnost
01.12.2019 13:00 Jezava 3 : 0 Zeppelin 026
01.12.2019 13:00 OFK Slavija 0 : 7 Budućnost
01.12.2019 13:00 Proleter 1947 2 : 5 Hajduk Veljko 1934
01.12.2019 13:00 Stari Hrast 2018 1 : 1 Skobalj
01.12.2019 13:00 Landol : Lunjevac
01.12.2019 13:00 7. Juli : Badljevica
01.12.2019 13:00 Drugovac : Vučak
01.12.2019 13:00 Sloga Obrva 3 : 1 Stara Čaršija
01.12.2019 10:00 Mlava (R) 6 : 1 Sloga (J)
01.12.2019 13:00 Radnik 0 : 1 Velež
01.12.2019 16:00 Široki Brijeg 4 : 0 Zvijezda 09
01.12.2019 13:00 Čelik 1 : 2 Borac
01.12.2019 16:00 Podgorica 2 : 0 Zeta
01.12.2019 13:00 Rudar 3 : 2 Kom
01.12.2019 13:00 Iskra 1 : 2 OFK Petrovac
01.12.2019 15:00 Sutjeska 0 : 2 Budućnost
01.12.2019 15:00 OFK Titograd 1 : 0 Grbalj
01.12.2019 13:00 Lovćen 0 : 2 Bokelj
01.12.2019 13:00 Drezga 0 : 0 Otrant Olympic
01.12.2019 13:00 Dečić 3 : 3 Ibar
01.12.2019 13:00 Mornar 1 : 3 Jedinstvo (BP)
01.12.2019 13:00 Arsenal 0 : 0 Jezero
01.12.2019 17:30 Leicester City 2 : 1 Everton
01.12.2019 17:30 Manchester United 2 : 2 Aston Villa
01.12.2019 15:00 Norwich City 2 : 2 Arsenal
01.12.2019 14:00 Athletic Club 2 : 0 Granada
01.12.2019 21:00 Atlético Madrid 0 : 1 Barcelona
01.12.2019 16:00 Espanyol 2 : 4 Osasuna
01.12.2019 18:30 Getafe 4 : 0 Levante
01.12.2019 12:00 Sevilla 1 : 0 Leganés
01.12.2019 18:00 Wolfsburg 2 : 3 Werder Bremen
01.12.2019 20:45 Verona 1 : 3 Roma
01.12.2019 15:00 Internazionale 2 : 1 SPAL
01.12.2019 12:30 Juventus 2 : 2 Sassuolo
01.12.2019 15:00 Lazio 3 : 0 Udinese
01.12.2019 18:00 Napoli 1 : 2 Bologna
01.12.2019 15:00 Parma 0 : 1 Milan
01.12.2019 21:00 Monaco : PSG
01.12.2019 15:00 Nantes 2 : 1 Toulouse
01.12.2019 17:00 Rennes 2 : 1 Saint-Étienne
01.12.2019 15:00 Grafičar 0 : 3 Partizan
01.12.2019 11:00 Mladost (L) 2 : 1 Rad
01.12.2019 13:00 Vojvodina 4 : 0 Trajal
01.12.2019 17:00 RFK Grafičar 2 : 4 Partizan
01.12.2019 11:00 Vojvodina 6 : 0 OFK Vršac
01.12.2019 13:00 Kolašin 3 : 0 Zvečan
01.12.2019 12:00 Kolašin 4 : 2 Rudar

Košarka

01.12.2019 18:00 Vršac 83 : 72 Borac
01.12.2019 18:00 OKK Novi Pazar 95 : 89 Dynamic
01.12.2019 18:30 Beovuk 72 78 : 86 Konstantin
01.12.2019 12:30 Omladinac 75 : 92 Star Beočin
01.12.2019 18:30 Železničar 79 : 86 Sloboda (NS)
01.12.2019 17:00 Beko 115 : 59 Barajevo
01.12.2019 16:30 Slodes 105 : 67 Vizura
01.12.2019 19:30 Niš 69 : 86 Radnik
01.12.2019 20:00 Topličanin 67 : 86 Marinos
01.12.2019 17:00 Osečina 65 : 58 Šabac
01.12.2019 17:00 Student 014 78 : 104 M015
01.12.2019 13:30 Mix 76 : 88 Radnički (V)
01.12.2019 17:00 Bane 70 : 80 Prva Petoletka
01.12.2019 19:30 Joker 96 : 61 Srbobran
01.12.2019 14:00 Kris Kros 55 : 84 Dinamo
01.12.2019 15:30 Ru koš 74 : 85 Jadran
01.12.2019 12:30 Ras 102 : 88 Veba Basket
01.12.2019 15:50 AS Basket 49 : 79 Pobednik 011
01.12.2019 17:00 Actavis Academy 132 : 52 Hisar
01.12.2019 17:00 Vlasotince 100 : 41 Pusta Reka
01.12.2019 15:00 Radan 84 : 87 Kuršumlija
01.12.2019 18:00 Zicer 80 : 78 Zone Boys
01.12.2019 17:30 Hajduk Veljko 79 : 100 Trijumf
01.12.2019 20:00 Cibona 80 : 78 Koper Primorska
01.12.2019 12:00 Igokea 69 : 72 Mega Bemax
01.12.2019 20:00 Partizan NIS 102 : 80 Krka
01.12.2019 17:00 Cedevita Olimpija 75 : 64 Crvena zvezda MTS
01.12.2019 19:30 Karaburma 105 : 68 Srbobran
01.12.2019 16:30 Radnički 2016 73 : 67 Mileševka
01.12.2019 18:00 Paraćin 59 : 56 Trstenik
01.12.2019 12:00 Sistem 2000 86 : 72 Dubočica
01.12.2019 18:00 Čelarevo 108 : 59 Proleter
01.12.2019 16:30 Girl Basket 73 : 83 Stara Pazova
01.12.2019 13:30 Sloboda (NS) 60 : 80 Borac
01.12.2019 16:30 Dinamik VIP PAY 90 : 70 Sloboda (U)
01.12.2019 10:30 Partizan NIS 98 : 91 Krka
01.12.2019 12:45 Budućnost Voli 87 : 106 Cibona
01.12.2019 15:00 Mega Bemax 72 : 68 Igokea
01.12.2019 09:30 Mornar 70 : 67 Cedevita Olimpija
01.12.2019 11:45 MZT Skoplje Aerodrom 82 : 87 Koper Primorska
01.12.2019 14:00 Zadar 45 : 100 Crvena Zvezda MTS
01.12.2019 15:20 Duga 23 : 84 Crvena zvezda Kombank
01.12.2019 17:30 Art Basket 82 : 35 Gimnazijalac Tigar
01.12.2019 14:30 Radivoj Korać 69 : 34 Radnički

Odbojka

01.12.2019 17:00 Borac 3 : 0 VA-014 Bauwesen
01.12.2019 20:00 Bavanište 2 : 3 Dubočica
01.12.2019 18:00 Topličanin 3 : 0 Loznica
01.12.2019 16:00 Borac 3 : 0 Kosovska Mitrovica
01.12.2019 14:30 Tehničar (Kv) 0 : 3 Gračac
01.12.2019 14:00 FAP Livnica 3 : 1 Lotus
01.12.2019 18:00 Bukovica Putevi 3 : 2 Ribnica 2
01.12.2019 15:30 Partizan Lipljan 3 : 0 Tutin 020
01.12.2019 15:00 MOK Topličanin 97 2 : 3 Toplički Vitezovi
01.12.2019 17:00 Jedinstvo 2 3 : 0 Botafogo
01.12.2019 19:00 Partizan 2 1 : 3 Kikinda
01.12.2019 18:00 Ruma 3 : 0 FOK
01.12.2019 20:00 Novi Sad 3 : 0 Ivanjica
01.12.2019 15:00 Majdanpek 1 : 3 Kuršumlija
01.12.2019 17:00 Bor 1 : 3 Desetka
01.12.2019 17:30 Srbijanka 014 - 2 1 : 3 As Batajnica
01.12.2019 19:30 Lazarevac 3 : 1 Volleyland
01.12.2019 18:00 Šumadija 3 : 1 Fortuna plus
01.12.2019 17:00 Star 1 : 3 Panonija
01.12.2019 16:00 Futog 1 : 3 Futog West
01.12.2019 16:00 Sloboda S 3 : 1 Novi Pazar
01.12.2019 18:00 Mokra Gora 3 : 0 Tutin
01.12.2019 15:30 Maks 1 : 3 NS Tim
01.12.2019 12:00 Srem 2 2 : 3 Štrand Volej
01.12.2019 14:00 SK Volej 3 : 0 Beočin
01.12.2019 16:00 Novi Sad 2 3 : 0 Elan Volej
01.12.2019 17:00 Grbić 3 : 2 Blok Aut
01.12.2019 14:00 Vrbas 3 : 0 CVS
01.12.2019 18:00 Goks IN 0 : 3 Apatin

Rukomet

01.12.2019 19:30 Partizan 28 : 35 Kikinda Grindex
01.12.2019 18:00 Hercegovina 32 : 21 Radnički
01.12.2019 18:00 Potisje Pleteks 32 : 25 Dolovo
01.12.2019 20:00 Nova Pazova 26 : 35 Inđija
01.12.2019 20:00 PKB 25 : 31 Metalac
01.12.2019 21:00 Novi Beograd 38 : 35 Sloga (PM)
01.12.2019 17:30 Sinđelić 21 : 24 Ub
01.12.2019 18:00 Župa 54 29 : 24 Mladost
01.12.2019 19:00 Aleksinac 41 : 29 Rtanj
01.12.2019 14:30 Mladost Vranje 24 : 30 Radnički (Ć)
01.12.2019 19:30 BSK Heba : Paraćin
01.12.2019 19:30 Hajduk Veljko 2 25 : 23 Knjaz 1957
01.12.2019 19:00 Vlasotince 30 : 25 Zaječar 1949
01.12.2019 16:00 Dalmatinac 41 : 34 Budućnost
01.12.2019 18:00 Nišava 10 : 0 Morava 84
01.12.2019 18:00 Beli andjeo 38 : 31 SU Pazar
01.12.2019 18:00 Vrbas Petrol 29 : 30 Jugović
01.12.2019 17:30 Lavovi BP 32 : 23 Smederevo
01.12.2019 18:00 Priboj 27 : 32 Kuršumlija
01.12.2019 13:00 Kučevo 28 : 29 ORK Beograd
01.12.2019 19:30 Pančevo 30 : 17 Junior
01.12.2019 16:30 Beograd 35 : 24 Đerdap
01.12.2019 17:00 Mladi radnik 27 : 30 Bor RTB
01.12.2019 19:00 Sloga 24 : 33 Kikinda
01.12.2019 18:00 Jadran 24 : 35 Petrovaradin
01.12.2019 20:00 Mokrin 20 : 31 Proleter
01.12.2019 16:30 SU ŽR Radnički 28 : 25 ORK Loznica
01.12.2019 20:00 Rudar 24 : 41 Metalac 2015
01.12.2019 14:00 Pazar 2003 20 : 37 Košutnjak
01.12.2019 16:00 Prijepolje 2019 18 : 17 Napredak 12
01.12.2019 19:30 Rtanj 25 : 27 Radan
01.12.2019 19:00 Remesiana 25 : 24 Radnički (S)

Vaterpolo

01.12.2019 18:30 Šabac 8 : 10 KVK Radnički
01.12.2019 10:30 Singidunum 11 : 13 Wind Sport
01.12.2019 Steaua 13 : 4 Olympia
01.12.2019 Eger 24 : 7 Palilula
01.12.2019 Crvena zvezda 6 : 16 Senteš
01.12.2019 Rapid 14 : 7 Vojvodina

Futsal

01.12.2019 19:00 Raška 4 : 5 Partenon
01.12.2019 17:00 Olimp 1 : 2 Požarevac
01.12.2019 19:00 Leskovac 3 : 1 Timok 2013
01.12.2019 18:00 Pirot 4 : 4 Aleksinac 2015
01.12.2019 19:00 Hajduk 2 : 9 Leteći Bajmočani
01.12.2019 19:00 Viking 5 : 8 Indians
01.12.2019 18:30 Flash 1 : 6 Seničani
01.12.2019 21:00 Babušnica 2011 2 : 1 Temnić

Hokej

01.12.2019 15:30 Triglav E 3 : 4 Vojvodina