23.02
13:00
Radnički 1923
Radnički (N)
0
0
|
23.02.2014 13:00 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Radnički (N) |
23.02
18:00
Železničar
Sloga (P)
76
72
|
23.02.2014 18:00 | Železničar | 76 : 72 | Sloga (P) |
23.02
19:00
Kuršumlija
Jablanica
83
74
|
23.02.2014 19:00 | Kuršumlija | 83 : 74 | Jablanica | |||||
23.02
14:00
Prokuplje
Zdravlje Leskovac
87
84
|
23.02.2014 14:00 | Prokuplje | 87 : 84 | Zdravlje Leskovac |
23.02
19:00
Topola
Sveti Đorđe
71
79
|
23.02.2014 19:00 | Topola | 71 : 79 | Sveti Đorđe | |||||
23.02
20:00
Ruma
Vrbas
74
81
|
23.02.2014 20:00 | Ruma | 74 : 81 | Vrbas |
23.02
12:00
Milan Trivić
BKK Radnički
78
74
|
23.02.2014 12:00 | Milan Trivić | 78 : 74 | BKK Radnički |
23.02
20:00
Crvena zvezda Telekom
Partizan mts
63
57
|
23.02.2014 20:00 | Crvena zvezda Telekom | 63 : 57 | Partizan mts |
23.02
18:30
Mladost (Z)
Šabac
75
67
|
23.02.2014 18:30 | Mladost (Z) | 75 : 67 | Šabac |
23.02
13:00
Paraćin
Gimnazijalac Partizan
87
84
|
23.02.2014 13:00 | Paraćin | 87 : 84 | Gimnazijalac Partizan |
23.02
17:00
Kovin
Proleter (NS)
81
52
|
23.02.2014 17:00 | Kovin | 81 : 52 | Proleter (NS) | |||||
23.02
15:00
Sivac
Topolčanka
64
88
|
23.02.2014 15:00 | Sivac | 64 : 88 | Topolčanka | |||||
23.02
18:00
Čelarevo
Basket Star
42
72
|
23.02.2014 18:00 | Čelarevo | 42 : 72 | Basket Star | |||||
23.02
17:00
Velika Kikinda
Beočin
37
65
|
23.02.2014 17:00 | Velika Kikinda | 37 : 65 | Beočin |
23.02
20:00
Crvena Zvezda
Jagodina 2001
102
53
|
23.02.2014 20:00 | Crvena Zvezda | 102 : 53 | Jagodina 2001 | |||||
23.02
19:30
Šabac
Vojvodina Nis Gas
78
82
|
23.02.2014 19:30 | Šabac | 78 : 82 | Vojvodina Nis Gas | |||||
23.02
19:30
Radivoj Korać
Spartak
87
46
|
23.02.2014 19:30 | Radivoj Korać | 87 : 46 | Spartak |
23.02
14:00
Partizan
Užice
0
3
|
23.02.2014 14:00 | Partizan | 0 : 3 | Užice | |||||
23.02
15:00
Antena
Gračac
0
3
|
23.02.2014 15:00 | Antena | 0 : 3 | Gračac |
23.02
K.V. Flaka
Morava
0
3
|
23.02.2014 | K.V. Flaka | 0 : 3 | Morava | |||||
23.02
19:00
Dubočica
MOK Topličanin 97
3
2
|
23.02.2014 19:00 | Dubočica | 3 : 2 | MOK Topličanin 97 | |||||
23.02
Mladost
Surdulica
2
3
|
23.02.2014 | Mladost | 2 : 3 | Surdulica |
23.02
20:00
Ribnica
Crvena zvezda
0
3
|
23.02.2014 20:00 | Ribnica | 0 : 3 | Crvena zvezda |
23.02
Smederevo
Lazarevac
3
2
|
23.02.2014 | Smederevo | 3 : 2 | Lazarevac |
23.02
12:00
Forma
Tara
0
3
|
23.02.2014 12:00 | Forma | 0 : 3 | Tara | |||||
23.02
12:30
Libero ČA 2
Borac 2
3
2
|
23.02.2014 12:30 | Libero ČA 2 | 3 : 2 | Borac 2 |
23.02
Đerdap
Bor II
3
2
|
23.02.2014 | Đerdap | 3 : 2 | Bor II | |||||
23.02
ŽOK 030
Hajduk Veljko II
3
2
|
23.02.2014 | ŽOK 030 | 3 : 2 | Hajduk Veljko II |
23.02
18:00
Crvenka
Proleter
21
19
|
23.02.2014 18:00 | Crvenka | 21 : 19 | Proleter |
23.02
15:30
Radnički 2
Mokra Gora
34
38
|
23.02.2014 15:30 | Radnički 2 | 34 : 38 | Mokra Gora | |||||
23.02
17:00
Mladost
Sloga
26
40
|
23.02.2014 17:00 | Mladost | 26 : 40 | Sloga | |||||
23.02
17:30
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Župa 54
29
20
|
23.02.2014 17:30 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja | 29 : 20 | Župa 54 | |||||
23.02
15:30
Metalac
Priboj
21
24
|
23.02.2014 15:30 | Metalac | 21 : 24 | Priboj |
23.02
17:30
Crvena Zvezda
Železničar 1949
31
28
|
23.02.2014 17:30 | Crvena Zvezda | 31 : 28 | Železničar 1949 |
23.02
19:00
Mladi Radnik
Loznica grad
19
36
|
23.02.2014 19:00 | Mladi Radnik | 19 : 36 | Loznica grad |