XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
16/17.11.2013
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.11.2013 13:30 Budućnost (G) 1 : 2 Mladost (T)
17.11.2013 13:30 Borac 3 : 0 Tvrdjava
17.11.2013 13:30 Vojvodina (BG) 0 : 2 Budućnost (M)
17.11.2013 13:30 TSK 1 : 0 Petrovaradin
16.11.2013 13:30 Veternik 3 : 1 Mladost (NS)
16.11.2013 13:30 Vojvodina (T) 3 : 1 Jedinstvo
17.11.2013 10:00 Kabel 2 : 0 Sutjeska
16.11.2013 13:30 ŽSK 6 : 0 Mladost (BP)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zonaPlasman u novoformiranu Novosadsko-Sremsku zonu ŽSK 14 13 1 0 40
2 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zonaPlasman u novoformiranu Novosadsko-Sremsku zonu Kabel 14 11 2 1 35
3 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zonaBaraž: Budućnost - Ljukovo 5:1, plasman obezbedila oba tima posle odustajanja ekipe Novog Sada Borac 14 8 2 4 26
4 Veternik 14 8 2 4 26
5 Budućnost (M) 14 8 1 5 25
6 TSK 14 8 1 5 25
7 Mladost (T) 14 7 2 5 23
8 Petrovaradin 14 6 2 6 20
9 Vojvodina (T) 14 5 3 6 18
10 Budućnost (G) 14 5 1 8 16
11 Vojvodina (BG) 14 3 4 7 13
12 Jedinstvo 14 3 4 7 13
13 Mladost (BP) 14 4 1 9 13
14 Tvrdjava 14 3 2 9 11
15 Mladost (NS) 14 3 1 10 10
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Vrbas-Titel-Žabalj Sutjeska 14 2 1 11 7
15.kolo
Sledeće kolo
23/24.11.2013
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.11.2013 13:30 Mladost (BP) 0 : 0 Budućnost (G)
24.11.2013 13:30 Sutjeska 1 : 2 ŽSK
24.11.2013 13:30 Jedinstvo 0 : 2 Kabel
23.11.2013 13:30 Mladost (NS) 1 : 1 Vojvodina (T)
24.11.2013 13:30 Petrovaradin 2 : 1 Veternik
24.11.2013 13:30 Budućnost (M) 3 : 0 TSK
23.11.2013 13:30 Tvrdjava 1 : 0 Vojvodina (BG)
24.11.2013 13:30 Mladost (T) 3 : 1 Borac

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu