XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 TSK - Tvrdjava 2:1
2 25.08.2013 17:00 Mladost (T) - TSK 3:1
3 01.09.2013 17:00 TSK - Borac 1:0
4 08.09.2013 17:00 Vojvodina (BG) - TSK 1:2
5 15.09.2013 16:00 TSK - Budućnost (G) 2:0
6 22.09.2013 16:00 TSK - Veternik 1:0
7 28.09.2013 15:30 Vojvodina (T) - TSK 0:1
8 06.10.2013 15:30 TSK - Kabel 0:1
9 12.10.2013 15:00 ŽSK - TSK 1:0
10 20.10.2013 15:00 TSK - Mladost (BP) 0:1
11 27.10.2013 14:00 Sutjeska - TSK 1:2
12 03.11.2013 14:00 TSK - Jedinstvo 2:2
13 09.11.2013 13:30 Mladost (NS) - TSK 4:2
14 17.11.2013 13:30 TSK - Petrovaradin 1:0
15 24.11.2013 13:30 Budućnost (M) - TSK 3:0
16 15.03.2014 15:00 Tvrdjava - TSK 2:0
17 23.03.2014 15:00 TSK - Mladost (T) 3:2
18 30.03.2014 17:00 Borac - TSK 1:0
19 06.04.2014 15:30 TSK - Vojvodina (BG) 3:0
20 13.04.2014 15:30 Budućnost (G) - TSK 2:2
21 19.04.2014 16:00 Veternik - TSK 0:0
22 27.04.2014 16:00 TSK - Vojvodina (T) 0:0
23 04.05.2014 10:00 Kabel - TSK 2:2
24 07.05.2014 16:30 TSK - ŽSK 2:2
25 11.05.2014 16:30 Mladost (BP) - TSK 1:1
26 18.05.2014 16:30 TSK - Sutjeska 4:2
27 25.05.2014 17:00 Jedinstvo - TSK 1:3
28 01.06.2014 17:00 TSK - Mladost (NS) 0:0
29 08.06.2014 17:00 Petrovaradin - TSK 6:0
30 11.06.2014 17:00 TSK - Budućnost (M) 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zonaPlasman u novoformiranu Novosadsko-Sremsku zonu ŽSK 30 26 2 2 80
2 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zonaPlasman u novoformiranu Novosadsko-Sremsku zonu Kabel 30 21 5 4 68
3 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zonaBaraž: Budućnost - Ljukovo 5:1, plasman obezbedila oba tima posle odustajanja ekipe Novog Sada Budućnost (G) 30 17 4 9 55
4 Borac 30 16 6 8 54
5 Petrovaradin 30 15 2 13 47
6 TSK 30 13 8 9 47
7 Budućnost (M) 30 14 5 11 47
8 Veternik 30 12 6 12 42
9 Mladost (T) 30 11 4 15 37
10 Tvrdjava 30 11 3 16 36
11 Vojvodina (T) 30 9 8 13 35
12 Mladost (BP) 30 9 5 16 32
13 Sutjeska 30 8 4 18 28
14 Mladost (NS) (-1) 30 8 5 17 28
15 Jedinstvo 30 7 4 19 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Vrbas-Titel-Žabalj Vojvodina (BG) 30 4 7 19 19
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu