XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
26/27.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
2 : 1
Provo
Provo
26.05.2018 17:00
Loznica
2 : 1
Provo
FAP
Priboj
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
26.05.2018 17:00
FAP
0 : 1
Mladi radnik 1926
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
27.05.2018 17:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Mokra Gora
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
27.05.2018 17:00
Smederevo 1924
4 : 0
Proleter Mihajlovac
Karađorđe
Topola
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
26.05.2018 17:00
Karađorđe
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 2
Sloga (P)
Požega
26.05.2018 17:00
Šumadija (A)
0 : 2
Sloga (P)
Polet
Ljubić
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
27.05.2018 11:00
Polet
1 : 0
Šumadija 1903
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
27.05.2018 17:00
Železničar
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Tutin
Tutin
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
26.05.2018 17:00
Tutin
1 : 3
Zlatibor
15.06.2018 22:24 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 30 21 7 2 70
2 Zlatibor 30 21 5 4 68
3 Smederevo 1924 30 16 7 7 55
4 Šumadija (A) 30 16 6 8 54
5 Jedinstvo (Ub) 30 16 6 8 54
6 Provo 30 12 10 8 46
7 Budućnost Krušik 2014 30 13 5 12 44
8 Mladi radnik 1926 30 11 9 10 42
9 Polet 30 10 11 9 41
10 Proleter Mihajlovac 30 10 7 13 37
11 Mokra Gora 30 9 9 12 36
12 Loznica 30 9 8 13 35
13 Tutin 30 9 8 13 35
14 Železničar 30 8 8 14 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska FAP 30 8 6 16 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 30 7 6 17 27
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 30 6 6 18 24
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi (-1) 30 3 6 21 14

31.kolo
Sledeće kolo
30.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tutin
Tutin
3 : 0
Loznica
Loznica
30.05.2018 17:00
Tutin
3 : 0
Loznica
Zlatibor
Čajetina
4 : 0
Železničar
Lajkovac
30.05.2018 17:00
Zlatibor
4 : 0
Železničar
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Polet
Ljubić
30.05.2018 17:00
Jedinstvo Putevi
2 : 0
Polet
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
30.05.2018 17:00
Šumadija 1903
2 : 1
Šumadija (A)
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Karađorđe
Topola
30.05.2018 17:00
Sloga (P)
4 : 0
Karađorđe
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
30.05.2018 17:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 3
Smederevo 1924
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
30.05.2018 17:00
Proleter Mihajlovac
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 2
FAP
Priboj
30.05.2018 17:00
Mokra Gora
0 : 2
FAP
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Provo
Provo
30.05.2018 17:00
Mladi radnik 1926
1 : 1
Provo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika