Odigrano drugo kolo "Talent Kupa 2015"
U konkurenciji omladinaca domaćin Lokomotiva je već u 15. minutu najavio goleadu i sigurnu pobedu protiv nada IMTa u prvoj subotnjoj utakmici, a 011 je protiv Radničkog sa Novog Beograda u egal meču osvojio 3 boda efektnim pogotkom Dimitrijevića iskosa sa leve strane. U nedelju su mreže bile mirnije, a jedini gol je postigao Vukasović u 81. minutu, kojim je Brodarac osvojio vredna 3 boda protiv prošlogodišnjeg pobednika i već je sada izvesno da BASK neće biti u prilici da odbrani trofej.

Lokomotiva - IMT 4:2(1:0)
Radnicki(NB) - 011 0:1(0:1)
Brodarac - BASK 1:0(0:0)
Žarkovo - Studentski Grad 0:0

U Grupi A 011 ima 4 boda, prate ga Radnički i Lokomotiva sa po 3, a IMT je na začelju tabele sa jednim osvojenim bodom. U Grupi B takodje nema izrazitog favorita, na čelu su Žarkovo i Studentski Grad sa po 4 boda, prati ih Brodarac sa 3, a BASK je sa dva poraza u prva dva meča izgubio šanse da se nadje u finalu. Svi mečevi 3. kola u konkurenciji omladinaca će se igrati u subotu, 12. decembra:

09:00 Lokomotiva - 011
11:00 IMT - Radnički (NB)
13:00 Brodarac - Žarkovo
15:00 BASK - Studentski Grad

Kod kadeta Čukrički je bio bolji od Radničkog 2:1, dok je domaćin u kvalitetnoj i neizvesnoj utakmici istim rezultatom nadigrao jedinog učesnika turnira koji dolazi van teritorije grada Beograda. Oba gola u mreži Vrščana su vidjena odmah po polasku sa centra početkom prvog, odnosno drugog poluvremena. U nedelju su orlići već posle 11 minuta gubili sa dva gola razlike protiv crveno-belih, ali su uprkos porazu uspeli da poprave utisak u drugom poluvremenu. Brodarac je sa ubedljivih 4:1 poslao 011 na začelje tabele, istakao se Drulović sa tri postignuta pogotka.

Čukaricki - Radnički (NB) 2:1(1:0)
Lokomotiva - Vršac 2:1(1:1)
Crvena Zvezda - Sindjelić 3:2(2:1)
Brodarac - 011 1:4(0:3)