Vojvodina iz Bačkog Gradišta izgubila u Apatinu

Igrači Vojvodine u klupskim prostorijama - foto: FK Vojvodina

Vojvodina iz Bačkog Gradišta nije uspela da uzbegne poraz u Apatinu. Delilo ju je šest minuta, jer su u 84. minutu primili drugi gol i izgubili rezultatom 2:1. Apatinci su već u 15. minutu poveli, ali je Ilija Erdeljan u 41. minutu uspeo da izjednači rezultat na 1:1. Valja istaći da je domaćin od 60. minuta igrao sa desetorcom, pošto je isključen Desnica, ali Voša nije iskoristila brojčanu prednost na terenu. Novi poraz je spustio Vošu na „kotu 10“ tabele vojvođanskog „severa“.

Trener Lazar Dabižljević je u Apatinu ukazao priliku sledećem sastavu: Šovljanski, Kopre, Kiš (Jović), Ilić (Brkić), Dabižljević, Korać, Đekić, Lojević (Janković), Radosavljević, Božičić, Erdeljan.

U nedelju je novi izazov Gradištanaca, jer će im u goste biti Mladost iz Bačkog Petrovca, kojaje samo stepenicu iza njih. Gradištanci su 10. sa 29, a Petrovčani 11. sa 23 boda.