XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2014 17:30 Inđija - Sloboda 2:1
2 23.08.2014 19:00 Sloboda - Metalac (GM) 1:1
3 30.08.2014 17:00 Kolubara - Sloboda 1:0
4 06.09.2014 16:30 Radnik - Sloboda 1:1
5 13.09.2014 16:30 Sloboda - Moravac Orion 0:2
6 20.09.2014 16:30 Sloga (K) - Sloboda 0:1
7 30.09.2014 16:30 Sloboda - BSK Borča 3:3
8 04.10.2014 15:00 Bežanija - Sloboda 1:0
9 12.10.2014 15:00 Sloboda - Sloga (PM) 3:1
10 18.10.2014 15:00 Proleter - Sloboda 1:0
11 25.10.2014 14:30 Sloboda - Jedinstvo Putevi 1:0
12 02.11.2014 13:30 Sindjelić - Sloboda 2:1
13 08.11.2014 13:30 Sloboda - Mačva 0:0
14 15.11.2014 13:00 Javor Matis - Sloboda 2:0
15 22.11.2014 13:00 Sloboda - Bačka (BP) 1:0
16 14.03.2015 14:00 Sloboda - Inđija 2:1
17 18.03.2015 16:30 Metalac (GM) - Sloboda 1:1
18 22.03.2015 14:30 Sloboda - Kolubara 1:1
19 28.03.2015 14:30 Sloboda - Radnik 1:2
20 05.04.2015 15:30 Moravac Orion - Sloboda 2:0
21 11.04.2015 15:30 Sloboda - Sloga (K) 1:0
22 15.04.2015 15:30 BSK Borča - Sloboda 1:0
23 19.04.2015 16:00 Sloboda - Bežanija 0:0
24 25.04.2015 16:00 Sloga (PM) - Sloboda 0:0
25 29.04.2015 16:30 Sloboda - Proleter 0:0
26 02.05.2015 17:00 Jedinstvo Putevi - Sloboda 0:0
27 09.05.2015 17:00 Sloboda - Sindjelić 1:0
28 13.05.2015 17:00 Mačva - Sloboda 2:3
29 16.05.2015 17:00 Sloboda - Javor Matis 0:0
30 23.05.2015 17:00 Bačka (BP) - Sloboda 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga - Play Out Radnik 30 19 7 4 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga - Play Out Javor Matis 30 17 10 3 61
3 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga - Play OutPobednik baraž dvomeča: Metalac - Napredak 3:1, 1:1 Metalac (GM) 30 16 7 7 55
4 Bačka (BP) 30 14 6 10 48
5 Inđija 30 14 4 12 46
6 Sindjelić 30 12 4 14 40
7 Proleter 30 11 7 12 40
8 Sloga (PM) 30 10 10 10 40
9 Bežanija 30 11 7 12 40
10 BSK Borča 30 10 8 12 38
11 Kolubara 30 9 11 10 38
12 Sloboda 30 8 12 10 36
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Moravac Orion 30 10 5 15 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Jedinstvo Putevi 30 7 8 15 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Sloga (K) 30 8 2 20 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Mačva 30 5 10 15 25
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu