XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2008 Morava (VH) - Rudar Alpos 3:0
2 23.08.2008 Jedinstvo - Morava (VH) 7:0
3 30.08.2008 Morava (VH) - Vučje 2:2
4 06.09.2008 Morava (VH) - Žitorađa 0:2
5 10.09.2008 BSK Bujanovac - Morava (VH) 3:0
6 13.09.2008 Morava (VH) - Sloga (LE) 2:1
7 20.09.2008 Pusta Reka - Morava (VH) 2:2
8 27.09.2008 Morava (VH) - Napredak 3:0
9 05.10.2008 Radan - Morava (VH) 2:0
10 08.10.2008 Morava (VH) - Pukovac 1:1
11 12.10.2008 Mladost (M) - Morava (VH) 3:1
12 18.10.2008 Morava (VH) - Budućnost 7:0
13 26.10.2008 Mladost (L) - Morava (VH) 3:1
14 01.11.2008 Morava (VH) - Sloga (LI) 1:2
15 08.11.2008 OFK Niš - Morava (VH) 2:1
16 15.11.2008 Morava (VH) - Zloćudovo 5:2
17 23.11.2008 Jastrebac (B) - Morava (VH) 2:1
18 15.03.2009 Rudar Alpos - Morava (VH) 2:0
19 21.03.2009 Morava (VH) - Jedinstvo 0:3
20 29.03.2009 Vučje - Morava (VH) 4:1
21 04.04.2009 Žitorađa - Morava (VH) 4:0
22 08.04.2009 Morava (VH) - BSK Bujanovac 1:3
23 11.04.2009 Sloga (LE) - Morava (VH) 2:0
24 18.04.2009 Morava (VH) - Pusta Reka 5:2
25 25.04.2009 Napredak - Morava (VH) 4:0
26 02.05.2009 Morava (VH) - Radan 2:1
27 06.05.2009 Pukovac - Morava (VH) 1:2
28 09.05.2009 Morava (VH) - Mladost (M) 4:3
29 17.05.2009 Budućnost - Morava (VH) 1:2
30 23.05.2009 Morava (VH) - Mladost (L) 4:2
31 31.05.2009 Sloga (LI) - Morava (VH) 1:2
32 03.06.2009 Morava (VH) - OFK Niš 6:3
33 07.06.2009 Zloćudovo - Morava (VH) 2:1
34 14.06.2009 Morava (VH) - Jastrebac (B) 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Jedinstvo (-1) 34 23 6 5 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Rudar Alpos 34 22 7 5 73
3 Vučje 34 22 5 7 71
4 Radan 34 21 5 8 68
5 Žitorađa 34 18 6 10 60
6 Sloga (LE) 34 16 7 11 55
7 BSK Bujanovac 34 16 4 14 52
8 Mladost (M) 34 14 4 16 46
9 Napredak 34 13 6 15 45
10 Zloćudovo 34 12 7 15 43
11 Pukovac 34 12 7 15 43
12 Morava (VH) 34 13 4 17 43
13 Jastrebac (B) 34 11 10 13 43
14 Mladost (L) 34 13 4 17 43
15 Pusta Reka (-8) 34 15 4 15 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga grupa “Zapad” Sloga (LI) (-1) 34 10 3 21 32
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Budućnost 34 6 2 26 20
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga OFK Niš (-3) 34 2 3 29 6
Arkač i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu