XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2008 Morava (VH) - Rudar Alpos 3:0
2 24.08.2008 Rudar Alpos - Žitorađa 1:2
3 31.08.2008 BSK Bujanovac - Rudar Alpos 3:0
4 07.09.2008 Rudar Alpos - Sloga (LE) 3:1
5 10.09.2008 Pusta Reka - Rudar Alpos 1:1
6 14.09.2008 Rudar Alpos - Napredak 0:0
7 21.09.2008 Radan - Rudar Alpos 4:0
8 28.09.2008 Rudar Alpos - Pukovac 2:0
9 05.10.2008 Mladost (M) - Rudar Alpos 2:0
10 08.10.2008 Rudar Alpos - Budućnost 3:1
11 12.10.2008 Mladost (L) - Rudar Alpos 2:2
12 19.10.2008 Rudar Alpos - Sloga (LI) 1:1
13 25.10.2008 OFK Niš - Rudar Alpos 0:5
14 02.11.2008 Rudar Alpos - Zloćudovo 4:0
15 09.11.2008 Jastrebac (B) - Rudar Alpos 1:1
16 16.11.2008 Vučje - Rudar Alpos 0:1
17 30.11.2008 Rudar Alpos - Jedinstvo 1:1
18 15.03.2009 Rudar Alpos - Morava (VH) 2:0
19 15.04.2009 Žitorađa - Rudar Alpos 1:1
20 29.03.2009 Rudar Alpos - BSK Bujanovac 4:0
21 04.04.2009 Sloga (LE) - Rudar Alpos 1:2
22 08.04.2009 Rudar Alpos - Pusta Reka 6:0
23 11.04.2009 Napredak - Rudar Alpos 0:2
24 19.04.2009 Rudar Alpos - Radan 3:0
25 26.04.2009 Pukovac - Rudar Alpos 2:4
26 03.05.2009 Rudar Alpos - Mladost (M) 3:1
27 06.05.2009 Budućnost - Rudar Alpos 2:6
28 10.05.2009 Rudar Alpos - Mladost (L) 3:0
29 17.05.2009 Sloga (LI) - Rudar Alpos 0:6
30 24.05.2009 Rudar Alpos - OFK Niš 4:2
31 31.05.2009 Zloćudovo - Rudar Alpos 2:4
32 03.06.2009 Rudar Alpos - Jastrebac (B) 7:0
33 07.06.2009 Rudar Alpos - Vučje 1:0
34 14.06.2009 Jedinstvo - Rudar Alpos 1:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Jedinstvo (-1) 34 23 6 5 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Rudar Alpos 34 22 7 5 73
3 Vučje 34 22 5 7 71
4 Radan 34 21 5 8 68
5 Žitorađa 34 18 6 10 60
6 Sloga (LE) 34 16 7 11 55
7 BSK Bujanovac 34 16 4 14 52
8 Mladost (M) 34 14 4 16 46
9 Napredak 34 13 6 15 45
10 Zloćudovo 34 12 7 15 43
11 Pukovac 34 12 7 15 43
12 Morava (VH) 34 13 4 17 43
13 Jastrebac (B) 34 11 10 13 43
14 Mladost (L) 34 13 4 17 43
15 Pusta Reka (-8) 34 15 4 15 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga grupa “Zapad” Sloga (LI) (-1) 34 10 3 21 32
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Budućnost 34 6 2 26 20
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga OFK Niš (-3) 34 2 3 29 6
stefke22 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Milosi i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 je tipovao utakmicu
Milorad33 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
blagoje019 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu