XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2008 Pukovac - Mladost (M) 3:0
2 24.08.2008 Vučje - Mladost (M) 6:0
3 31.08.2008 Mladost (M) - Budućnost 1:0
4 07.09.2008 Mladost (L) - Mladost (M) 0:0
5 10.09.2008 Mladost (M) - Sloga (LI) 2:0
6 13.09.2008 OFK Niš - Mladost (M) 0:1
7 21.09.2008 Mladost (M) - Zloćudovo 1:1
8 28.09.2008 Jastrebac (B) - Mladost (M) 0:1
9 05.10.2008 Mladost (M) - Rudar Alpos 2:0
10 08.10.2008 Jedinstvo - Mladost (M) 5:0
11 12.10.2008 Mladost (M) - Morava (VH) 3:1
12 18.10.2008 Žitorađa - Mladost (M) 2:0
13 26.10.2008 Mladost (M) - BSK Bujanovac 2:1
14 01.11.2008 Sloga (LE) - Mladost (M) 5:2
15 09.11.2008 Mladost (M) - Pusta Reka 0:0
16 15.11.2008 Napredak - Mladost (M) 1:0
17 23.11.2008 Mladost (M) - Radan 2:0
18 15.03.2009 Mladost (M) - Pukovac 1:0
19 22.03.2009 Mladost (M) - Vučje 1:2
20 29.03.2009 Budućnost - Mladost (M) 2:3
21 05.04.2009 Mladost (M) - Mladost (L) 1:0
22 08.04.2009 Sloga (LI) - Mladost (M) 1:0
23 12.04.2009 Mladost (M) - OFK Niš 5:1
24 19.04.2009 Zloćudovo - Mladost (M) 4:1
25 26.04.2009 Mladost (M) - Jastrebac (B) 2:0
26 03.05.2009 Rudar Alpos - Mladost (M) 3:1
27 06.05.2009 Mladost (M) - Jedinstvo 5:6
28 09.05.2009 Morava (VH) - Mladost (M) 4:3
29 17.05.2009 Mladost (M) - Žitorađa 2:1
30 24.05.2009 BSK Bujanovac - Mladost (M) 3:1
31 31.05.2009 Mladost (M) - Sloga (LE) 1:1
32 03.06.2009 Pusta Reka - Mladost (M) 2:0
33 07.06.2009 Mladost (M) - Napredak 1:3
34 14.06.2009 Radan - Mladost (M) 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Jedinstvo (-1) 34 23 6 5 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Rudar Alpos 34 22 7 5 73
3 Vučje 34 22 5 7 71
4 Radan 34 21 5 8 68
5 Žitorađa 34 18 6 10 60
6 Sloga (LE) 34 16 7 11 55
7 BSK Bujanovac 34 16 4 14 52
8 Mladost (M) 34 14 4 16 46
9 Napredak 34 13 6 15 45
10 Zloćudovo 34 12 7 15 43
11 Pukovac 34 12 7 15 43
12 Morava (VH) 34 13 4 17 43
13 Jastrebac (B) 34 11 10 13 43
14 Mladost (L) 34 13 4 17 43
15 Pusta Reka (-8) 34 15 4 15 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga grupa “Zapad” Sloga (LI) (-1) 34 10 3 21 32
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Budućnost 34 6 2 26 20
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga OFK Niš (-3) 34 2 3 29 6
Sale2019 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu