XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 228 utakmica za dan
Nedelja, 26 Oktobar 2008

Fudbal

26.10.2008 Vojvodina 1 : 0 Borac
26.10.2008 Čukarički Stankom 1 : 0 Partizan
26.10.2008 Hajduk 1 : 2 Srem
26.10.2008 Kolubara 3 : 1 Mladost (L)
26.10.2008 Sloga (K) 2 : 1 Vujić voda
26.10.2008 Mačva 3 : 0 Metalac (K)
26.10.2008 Radnički Stobeks 2 : 0 Sloboda (U)
26.10.2008 Železničar 0 : 2 Sloboda (Č)
26.10.2008 Vlasina 2 : 2 Balkanski
26.10.2008 Radnički (P) 0 : 2 Svrljig
26.10.2008 Župa 2 : 3 Radnički (N)
26.10.2008 Jedinstvo 1 : 0 Radnik Rosa
26.10.2008 Proleter (NS) 1 : 1 Bačka (BP)
26.10.2008 Senta 0 : 0 Big Bul
26.10.2008 Vršac 2 : 0 Metalac AV
26.10.2008 PKB 0 : 2 Srem
26.10.2008 Teleoptik 1 : 0 BASK
26.10.2008 Šumadija 1 : 0 Sopot
26.10.2008 Sindjelić 4 : 1 Palilulac
26.10.2008 Železničar (BV) 1 : 1 Beograd
26.10.2008 Radnički (NB) 1 : 0 Dorćol
26.10.2008 Vodojaža 2 : 1 Jedinstvo Putevi
26.10.2008 Takovo 5 : 0 Prijevor
26.10.2008 Pobeda 2 : 1 Gruža
26.10.2008 Bane 1 : 1 Crnokosa
26.10.2008 Erdoglija 0 : 1 Šumadija 1903
26.10.2008 Orlovac 1 : 0 Mokra Gora
26.10.2008 Sloga (S) 0 : 0 Sloga (BB)
26.10.2008 VGSK 4 : 0 Omladinac (Š)
26.10.2008 Homoljac 1 : 0 Zvižd
26.10.2008 Sloga (LŠ) 2 : 2 Jadar (S)
26.10.2008 Radan 2 : 0 Pusta Reka
26.10.2008 Pukovac 2 : 0 Sloga (LE)
26.10.2008 Mladost (M) 2 : 1 BSK Bujanovac
26.10.2008 Budućnost 1 : 3 Žitorađa
26.10.2008 Mladost (L) 3 : 1 Morava (VH)
26.10.2008 Sloga (LI) 1 : 3 Jedinstvo
26.10.2008 Zloćudovo 2 : 2 Jastrebac (B)
26.10.2008 Sloga (Ć) 1 : 1 SFS Borac
26.10.2008 Pepeljevac 1 : 2 Morava (Ć)
26.10.2008 Trgovački 3 : 1 Borac
26.10.2008 Poreč 1 : 0 Bor
26.10.2008 Trajal 2 : 1 Dunav
26.10.2008 Putevi 2 : 0 Temnić Lipa
26.10.2008 Dolina 5 : 1 Crvena zvezda (VS)
26.10.2008 ŽAK 7 : 0 Obilić
26.10.2008 Hajduk 1 : 4 Radnički (I)
26.10.2008 Crvenka 1 : 3 Borac
26.10.2008 Veternik 0 : 0 Cement
26.10.2008 Mladost (T) 1 : 2 Budućnost (M)
26.10.2008 Milutinac 3 : 1 Resnik
26.10.2008 Lasta 0 : 1 Žarkovo
26.10.2008 Crvena zvezda (MML) 1 : 1 Budućnost (D)
26.10.2008 GSP Polet 0 : 1 IMT
26.10.2008 Grafičar 0 : 0 Borac (O)
26.10.2008 Kovačevac 1 : 0 Obilić
26.10.2008 Tutin 2 : 2 Jošanica
26.10.2008 Radnik 3 : 2 Rudar
26.10.2008 Budućnost (K) 0 : 2 Kraljevo Hajduk
26.10.2008 Mladost (O) 6 : 2 Jedinstvo
26.10.2008 Mataruge 1 : 0 Braća Vuković
26.10.2008 Morava (S) 1 : 1 Radnički (K)
26.10.2008 Jedinstvo (GG) 5 : 0 Prilike
26.10.2008 Jedinstvo (P) 2 : 3 Dragačevo
26.10.2008 Polet (T) 4 : 1 Autoprevoz
26.10.2008 Omladinac (Z) 3 : 1 Slatina
26.10.2008 Velereč 94 0 : 0 Miokovci
26.10.2008 Napredak (S) 4 : 0 Mladost (P)
26.10.2008 Jedinstvo (K) 2 : 1 Ovčar
26.10.2008 Rudar 5 : 0 Napredak (K)
26.10.2008 Zlatibor (Č) 3 : 0 Železničar (P)
26.10.2008 Jedinstvo (K) 1 : 1 Jasen
26.10.2008 Perućac 3 : 0 Luna Avijatičar
26.10.2008 Budućnost (A) 0 : 2 Zlatar
26.10.2008 Polet (R) 0 : 1 Arilje
26.10.2008 GP Zlatibor 3 : 0 Napredak (GD)
26.10.2008 Savinac 1 : 0 Polimlje
26.10.2008 Sloga (D) 2 : 1 Košutnjak
26.10.2008 Šumadinac 5 : 0 Sloga (L)
26.10.2008 Partizan (C) 4 : 0 Šumadija
26.10.2008 Srbija 2 : 1 Jadran
26.10.2008 Cerovac 1 : 1 Budućnost
26.10.2008 Partizan (D) 4 : 0 Šumadinac (B)
26.10.2008 Banja 5 : 2 Badnjevac
26.10.2008 Borac (P) 3 : 0 Karađorđe (R)
26.10.2008 Sloga (B) 5 : 0 Karađorđe Mladost
26.10.2008 Iskra 1 : 2 Brežđe
26.10.2008 Tešnjar 0 : 2 OFK Jabučje
26.10.2008 Sovljak 2 : 0 Mladost
26.10.2008 Rajac 1 : 1 Tvrdojevac
26.10.2008 Tulari 1 : 0 Vrujci
26.10.2008 ZSK 1 : 1 Ribnikar
26.10.2008 Sloga (K) 5 : 0 Napredak
26.10.2008 Crni Vrh 1 : 0 Dunavac
26.10.2008 Šapine 4 : 0 Sloga (B)
26.10.2008 Borac (VL) 3 : 1 Beli Orao
26.10.2008 Petar Dobrnjac 1 : 0 Bata Bulić
26.10.2008 Vihor 2 : 4 Borac (Ž)
26.10.2008 Polet 0 : 0 Sloga (D)
26.10.2008 Zadrugar (T) 3 : 2 Zadrugar (O)
26.10.2008 Omladinac (GK) 3 : 1 Vulkan
26.10.2008 Moravac 1 : 1 Mramor
26.10.2008 Aluminjum 5 : 1 Budućnost (P)
26.10.2008 Jastrebac Proleter 5 : 0 Čegar
26.10.2008 Brzi Brod 5 : 1 Morava (K)
26.10.2008 Delijski Vis 2 : 0 Radnički (T)
26.10.2008 Proleter (M) 0 : 5 Vrtište
26.10.2008 Mala Vrbica 3 : 1 Slatina (N)
26.10.2008 Sloga 4 : 1 Ključ
26.10.2008 Miloševo 5 : 1 Radnički
26.10.2008 Majdanpek 4 : 0 Rudna Glava
26.10.2008 Slatina (B) 3 : 1 Zlot
26.10.2008 Rajac 1 : 7 Brodoremont
26.10.2008 Tisa 5 : 1 Bačka (P)
26.10.2008 Bačka (M) 1 : 1 Proleter
26.10.2008 Vinogradar 1 : 0 Čoka
26.10.2008 Tavankut 4 : 0 AFK
26.10.2008 Đurđin TB 1 : 1 Jadran
26.10.2008 Crvena zvezda 3 : 1 Jugoslavija
26.10.2008 Proleter 4 : 2 Dolovo
26.10.2008 Budućnost 0 : 0 Radnički (K)
26.10.2008 Tempo 4 : 0 Vulturul
26.10.2008 Radnički (B) 3 : 2 Jedinstvo
26.10.2008 Partizan 0 : 1 Borac (S)
26.10.2008 Borac (VS) 1 : 4 Mladost
26.10.2008 Sloga 1 : 2 Polet
26.10.2008 Omladinac (S) 1 : 1 Kabel
26.10.2008 Sremac 3 : 1 Bečej Old gold
26.10.2008 Index 4 : 0 Šajkaš
26.10.2008 OFK Futog 0 : 2 Tvrdjava
26.10.2008 Borac (Š) 1 : 0 Mladost (NS)
26.10.2008 Budućnost (SS) 0 : 1 Fruškogorac
26.10.2008 Napredak (G) 5 : 0 Gruža
26.10.2008 Partizan 0 : 0 Ribnica (J)
26.10.2008 Grdica 0 : 0 Goč
26.10.2008 Tavnik 2 : 2 Vrnjci
26.10.2008 Morava (M) 3 : 1 Šumadija (Š)
26.10.2008 Lazac 1 : 6 Polet (R)
26.10.2008 Rudar 2 : 6 Polet (SD)
26.10.2008 Dragoš 1 : 0 Napredak (TO)
26.10.2008 Pomoravlje 1 : 2 Napredak (TR)
26.10.2008 Trgovački 2 : 1 Krilaš
26.10.2008 Vrelo 2 : 1 Integral
26.10.2008 Radnički (K) 3 : 1 Jedinstvo (K)
26.10.2008 Carevac 5 : 0 Vojvoda Milenko
26.10.2008 Sloga (Ć) 2 : 0 Polet (V)
26.10.2008 RSK 0 : 0 Desine
26.10.2008 Mladost (B) 2 : 0 Bambi
26.10.2008 Borac (Z) 1 : 2 Napredak (N)
26.10.2008 Jedinstvo (D) 4 : 0 Pobeda (SK)
26.10.2008 Makce 4 : 1 Žitkovica
26.10.2008 Mladost (B) 3 : 1 TE Gučevo
26.10.2008 Radjevac 3 : 0 Milan Orlić
26.10.2008 Gučevo 6 : 2 Prva iskra
26.10.2008 Rudar (B) 3 : 2 Stolice
26.10.2008 Borac(K) 3 : 0 Sloga (S)
26.10.2008 Morava (Č) 0 : 0 Radnički (KS)
26.10.2008 Zadrugar 6 : 1 Sloga (DT)
26.10.2008 Stevan Nešticki 7 : 1 Omladinac
26.10.2008 Mladost (DK) 1 : 11 Crvena zastava
26.10.2008 Hajduk 1 : 4 Dobrica
26.10.2008 Vitorul 2 : 1 Mladost
26.10.2008 Dunav 2 : 4 Partizan
26.10.2008 Hajdučica 5 : 0 Borac
26.10.2008 Vinogradar 4 : 2 Karaš
26.10.2008 Banat 4 : 0 Sloga
26.10.2008 Vršac United 4 : 0 Ratar
26.10.2008 Bratstvo Unirea 4 : 3 Potporanj
26.10.2008 Elektrovojvodina 3 : 0 Žednik
26.10.2008 Omladinac (O) 1 : 3 Unirea
26.10.2008 BSK Bavanište 2 : 3 Vojvodina
26.10.2008 Kolonija 4 : 0 Jedinstvo Stević
26.10.2008 Železničar 1 : 1 Mladost
26.10.2008 Omladinac (D) 1 : 7 Slavija
26.10.2008 Borac (S) 6 : 1 Jedinstvo
26.10.2008 Plavi Dunav 3 : 0 Borac (P)
26.10.2008 Proleter 5 : 2 Glogonj
26.10.2008 Stara Čaršija 2 : 2 Kralj Petar I
26.10.2008 Jedinstvo (D) 4 : 0 Kablar
26.10.2008 Progorelica 1 : 3 Musina reka
26.10.2008 Morava (P) 2 : 9 Napredak (P)
26.10.2008 Sloga (L) 0 : 2 Dunavac
26.10.2008 Sloga (D) 3 : 2 Dunav
26.10.2008 Mip Majdan 3 : 0 Napredak (B)
26.10.2008 Dizel 2 : 1 Metalac
26.10.2008 Sopot 1 : 0 Stig
26.10.2008 Vandini 3 : 3 Kikinda
26.10.2008 Ravangrad 1 : 0 Kalemegdan
26.10.2008 ŽFK Fruškogorac 0 : 1 Novi Bečej
26.10.2008 Banat 0 : 1 Vojvodina
26.10.2008 Zemun 2 : 2 Čukarički Stankom
26.10.2008 Voždovac 1 : 0 Napredak
26.10.2008 Sloboda (U) 0 : 1 Radnički (N)
26.10.2008 Rad 4 : 0 Sloboda (U)
26.10.2008 Sloga (K) 1 : 0 SFS Borac
26.10.2008 Čukarički Stankom 1 : 0 Zemun
26.10.2008 Borac (Č) 3 : 1 Radnički (N)
26.10.2008 Napredak 3 : 2 Timok
26.10.2008 Radnički (N) 0 : 0 Crvena zvezda
26.10.2008 Banat 1 : 5 OFK Beograd
26.10.2008 Radnički (K) 3 : 2 Zemun
26.10.2008 Morava (VP) 1 : 0 Rad

Košarka

26.10.2008 Union Olimpija 95 : 74 Vojvodina Srbijagas
26.10.2008 Crvena Zvezda 2 95 : 85 Sloboda
26.10.2008 Beovuk 72 84 : 74 Maraton
26.10.2008 Mladost 103 : 87 Vojvodina
26.10.2008 FMP 2 103 : 70 Superfund
26.10.2008 Ušće 43 : 98 Partizan
26.10.2008 Kraljevo 67 : 69 Crvena Zvezda
26.10.2008 Korg 011 65 : 89 Jugobanat
26.10.2008 Šabac 75 : 84 Voždovac
26.10.2008 Tamiš 84 : 61 Pro Tent

Odbojka

26.10.2008 Klek-Banat 3 : 0 Jedinstvo
26.10.2008 Zrenjanin 023 2 : 3 Jedinstvo
26.10.2008 Kraguj 2 1 : 3 Karadjordje
26.10.2008 ŽOK Buljane 0 : 3 Radnički 2
26.10.2008 Smeč 0 : 3 Kraguj
26.10.2008 Jagodina 2 3 : 1 Sloga

Rukomet

26.10.2008 Radnički 22 : 24 Crvenka
26.10.2008 Vrbas 10 : 0 Novi Pazar
26.10.2008 Smederevo 38 : 23 BSK Heba
26.10.2008 Crvena Zvezda 24 : 25 Čačak
26.10.2008 Župa 27 : 38 Max Sport
26.10.2008 Metalac(V) 20 : 26 Spartak

Futsal

26.10.2008 Niš 92 4 : 1 Koska
26.10.2008 Forum 3 : 3 Rušče
26.10.2008 Kraljevićevo 5 : 4 Telep
26.10.2008 Bečej 7 : 6 Hajduk
Pedja14 je dislajkovao utakmicu
simeontm je ocenio utakmicu
simeontm je dislajkovao utakmicu
Odigrane su revanš utakmice „baraža“ za popunu seniorskih liga FSB u takmičarskoj sezoni 2019/2020. FK „Sremčica“ je izborila srpskoligaški status, za ˝Zonu˝ se izborila Šopićka FK ˝Šumadija˝, zatim FK „Rojkovac“ u Prvoj beogradskoj ligi – grupa „B“, a u svojim ligama ostali OFK „Balkan“ i FK „Rabrovac“. Evo i postignutih rezultata. Za Srpsku ligu – grupa „Beograd“ FK „Stepojevac Vaga“ - FK „SREMČICA“ 1:1 (prva utakmica 0:1) Za ˝Beogradsku zonu˝ FK ˝Turbina˝Vreoci - FK ˝ŠUMADIJA˝ŠOPIĆ 1:3 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ OFK „BALKAN MIRIJEVO“ - FK „Poštar 1930“ 2:0 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „ROJKOVAC“ - FK „Duboko“ 5:0 (prva utakmica 1:2) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ OFK „Student“ (Mladenovac) - FK „RABROVAC“ 0:4 (prva utakmica 0:3)
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.