XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:30 Napredak (P) - Proleter 5:0
2 22.08.2014 17:30 Metalac - Proleter 3:0
3 31.08.2014 17:00 Proleter - Napredak 1947 1:4
4 07.09.2014 16:30 Zemljoradnik - Proleter 3:0
5 14.09.2014 16:00 Proleter - Sopot 1:3
6 21.09.2014 16:00 Dunav - Proleter 2:0
8 03.10.2014 15:30 Mip Majdan - Proleter 4:1
10 19.10.2014 14:30 Sloga (L) - Proleter 4:0
11 26.10.2014 13:30 Proleter - Ljubičevo 0:4
12 02.11.2014 13:30 Pobeda - Proleter 5:1
13 09.11.2014 13:30 Proleter - Stig 1955 3:0
14 16.11.2014 13:00 Dunavac - Proleter 5:0
15 23.11.2014 13:00 Proleter - Sloga (D) 0:4
16 15.03.2015 14:30 Proleter - Napredak (P) 0:2
17 22.03.2015 14:30 Proleter - Metalac 0:4
18 29.03.2015 15:00 Napredak 1947 - Proleter 4:0
19 05.04.2015 15:30 Proleter - Zemljoradnik 0:3
20 12.04.2015 15:30 Sopot - Proleter 2:1
21 19.04.2015 16:00 Proleter - Dunav 4:1
23 29.04.2015 16:30 Proleter - Mip Majdan 4:0
25 10.05.2015 16:30 Proleter - Sloga (L) 1:1
26 17.05.2015 16:30 Ljubičevo - Proleter 2:2
27 24.05.2015 17:00 Proleter - Pobeda 1:4
28 31.05.2015 17:00 Stig 1955 - Proleter 2:4
29 07.06.2015 17:30 Proleter - Dunavac 4:1
30 14.06.2015 17:30 Sloga (D) - Proleter 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Napredak (P) 26 22 2 2 68
2 Beleška: Poraz u baražu za popunu MFL Dunav Pobeda 26 22 2 2 68
3 Sloga (L) 26 18 5 3 59
4 Sopot 26 14 4 8 46
5 Zemljoradnik 26 12 6 8 42
6 Dunavac 26 11 6 9 39
7 Napredak 1947 26 10 4 12 34
8 Metalac 26 8 5 13 29
9 Sloga (D) (-1) 26 9 1 16 27
10 Mip Majdan 26 7 4 15 25
11 Dunav 26 7 4 15 25
12 Ljubičevo 26 6 3 17 21
13 Proleter (-1) 26 5 2 19 16
14 Stig 1955 (-3) 26 5 4 17 16
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu