XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 02.10.2015 17:00 Tajfun - Sutjeska 71:68
2 04.10.2015 21:00 Sutjeska - Cedevita 68:83
3 07.10.2015 19:00 Olimpija - Sutjeska 60:61
4 10.10.2015 19:00 Sutjeska - Metalac Farmakom 84:73
5 13.10.2015 21:00 Partizan NIS - Sutjeska 75:67
6 18.10.2015 19:00 Sutjeska - MZT Skopje Aerodrom 68:77
7 24.10.2015 21:00 Igokea - Sutjeska 75:58
8 30.10.2015 21:00 Mega Leks - Sutjeska 101:72
9 07.11.2015 19:00 Sutjeska - Cibona 68:80
10 14.11.2015 17:00 Krka - Sutjeska 58:66
11 23.11.2015 21:00 Sutjeska - Crvena zvezda Telekom 62:70
12 29.11.2015 21:00 Budućnost VOLI - Sutjeska 89:87
13 04.12.2015 21:00 Sutjeska - Zadar 71:60
14 11.12.2015 21:00 Sutjeska - Tajfun 51:60
15 20.12.2015 19:00 Cedevita - Sutjeska 73:50
16 23.12.2015 19:00 Sutjeska - Olimpija 86:78
17 26.12.2015 17:00 Metalac Farmakom - Sutjeska 84:78
18 04.01.2016 21:00 Sutjeska - Partizan NIS 82:71
19 10.01.2016 21:00 MZT Skopje Aerodrom - Sutjeska 71:75
20 15.01.2016 20:00 Sutjeska - Igokea 72:83
21 24.01.2016 19:00 Sutjeska - Mega Leks 68:73
22 31.01.2016 17:00 Cibona - Sutjeska 93:76
23 06.02.2016 17:00 Sutjeska - Krka 87:81
24 14.02.2016 17:00 Crvena zvezda Telekom - Sutjeska 96:67
25 28.02.2016 19:00 Sutjeska - Budućnost VOLI 92:91
26 07.03.2016 18:00 Zadar - Sutjeska 85:83
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play off Budućnost VOLI 26 23 3 49
2 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play off Crvena zvezda Telekom 26 20 6 46
3 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play off Cedevita 26 19 7 45
4 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play off Mega Leks 26 17 9 43
5 Partizan NIS 26 12 14 38
6 Zadar 26 12 14 38
7 Olimpija 26 11 15 37
8 Cibona 26 11 15 37
9 Igokea 26 11 15 37
10 MZT Skopje Aerodrom 26 10 16 36
11 Metalac Farmakom 26 10 16 36
12 Krka 26 10 16 36
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Sutjeska 26 9 17 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Tajfun 26 7 19 33
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.