XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 17:30 Vujić voda - Šumadija Radnički 1923 2:2
2 23.08.2009 17:30 Šumadija Radnički 1923 - FAP 1:1
3 29.08.2009 17:00 Rudar (K) - Šumadija Radnički 1923 1:2
4 05.09.2009 16:30 Šumadija Radnički 1923 - Železničar 3:0
5 13.09.2009 16:30 Šumadija (A) - Šumadija Radnički 1923 1:2
6 19.09.2009 16:00 Sloga (P) - Šumadija Radnički 1923 0:1
7 27.09.2009 16:00 Šumadija Radnički 1923 - Radnički Stobeks 3:0
8 03.10.2009 15:30 Sloboda (U) - Šumadija Radnički 1923 2:0
9 10.10.2009 15:30 Šumadija Radnički 1923 - Budućnost (V) 2:0
10 17.10.2009 15:00 Jedinstvo - Šumadija Radnički 1923 2:1
11 25.10.2009 15:00 Šumadija Radnički 1923 - Sloboda (Č) 8:0
12 31.10.2009 13:30 Sloga (PM) - Šumadija Radnički 1923 1:1
13 07.11.2009 13:30 Šumadija Radnički 1923 - Morava (VP) 1:0
14 15.11.2009 13:00 Mačva - Šumadija Radnički 1923 0:0
15 22.11.2009 13:00 Šumadija Radnički 1923 - Metalac (K) 2:1
16 21.03.2010 14:30 Šumadija Radnički 1923 - Vujić voda 2:0
17 28.03.2010 14:30 FAP - Šumadija Radnički 1923 0:0
18 03.04.2010 14:30 Šumadija Radnički 1923 - Rudar (K) 2:1
19 11.04.2010 15:30 Železničar - Šumadija Radnički 1923 4:1
20 14.04.2010 15:30 Šumadija Radnički 1923 - Šumadija (A) 2:0
21 18.04.2010 15:30 Šumadija Radnički 1923 - Sloga (P) 1:0
22 25.04.2010 16:00 Radnički Stobeks - Šumadija Radnički 1923 1:5
23 28.04.2010 16:00 Šumadija Radnički 1923 - Sloboda (U) 1:0
24 02.05.2010 16:00 Budućnost (V) - Šumadija Radnički 1923 0:1
25 09.05.2010 16:30 Šumadija Radnički 1923 - Jedinstvo 5:0
26 12.05.2010 16:30 Sloboda (Č) - Šumadija Radnički 1923 0:1
27 16.05.2010 16:30 Šumadija Radnički 1923 - Sloga (PM) 3:1
28 22.05.2010 17:00 Morava (VP) - Šumadija Radnički 1923 0:1
29 30.05.2010 17:00 Šumadija Radnički 1923 - Mačva 1:0
30 06.06.2010 17:00 Metalac (K) - Šumadija Radnički 1923 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Šumadija Radnički 1923 30 21 6 3 69
2 Mačva 30 20 7 3 67
3 Sloboda (U) 30 16 4 10 52
4 Sloga (PM) 30 12 7 11 43
5 Rudar (K) 30 12 7 11 43
6 Vujić voda 30 13 4 13 43
7 Železničar 30 11 8 11 41
8 Sloboda (Č) 30 10 10 10 40
9 Jedinstvo 30 11 6 13 39
10 Sloga (P) 30 12 3 15 39
11 Šumadija (A) 30 11 5 14 38
12 Radnički Stobeks 30 11 4 15 37
13 FAP 30 9 10 11 37
14 Budućnost (V) 30 11 3 16 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Morava" Metalac (K) 30 7 7 16 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Dunav" Morava (VP) 30 6 3 21 21
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu