XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 Napredak - Mladost (M) 2:1
2 23.08.2009 Mladost (M) - Morava (VH) 0:2
3 30.08.2009 Jastrebac (B) - Mladost (M) 1:2
4 06.09.2009 Mladost (M) - Zloćudovo 4:1
5 13.09.2009 Radan - Mladost (M) 0:0
6 16.09.2009 Mladost (M) - BSK Bujanovac 0:1
7 19.09.2009 OFK Brzi Brod - Mladost (M) 1:1
8 27.09.2009 Mladost (M) - Zaplanjac 1:0
9 04.10.2009 Bobište - Mladost (M) 3:1
10 11.10.2009 Mladost (M) - Vučje 1:4
11 17.10.2009 Topličanin - Mladost (M) 1:2
12 21.10.2009 Mladost (M) - Žitorađa 0:2
13 25.10.2009 Mladost (L) - Mladost (M) 1:2
14 01.11.2009 Mladost (M) - Pusta Reka 1:1
15 08.11.2009 Mladost (B) - Mladost (M) 4:3
16 15.11.2009 Mladost (M) - Pukovac 2:0
17 21.11.2009 Sloga (L) - Mladost (M) 1:0
18 29.11.2009 Mladost (M) - Napredak 4:0
19 06.03.2010 14:30 Morava (VH) - Mladost (M) 2:0
20 21.03.2010 15:00 Mladost (M) - Jastrebac (B) 0:0
21 28.03.2010 15:30 Zloćudovo - Mladost (M) 3:1
22 31.03.2010 15:30 Mladost (M) - Radan 1:0
23 04.04.2010 16:00 BSK Bujanovac - Mladost (M) 1:0
24 11.04.2010 16:00 Mladost (M) - OFK Brzi Brod 2:2
25 14.04.2010 16:00 Zaplanjac - Mladost (M) 2:0
26 18.04.2010 16:00 Mladost (M) - Bobište 4:1
27 25.04.2010 16:30 Vučje - Mladost (M) 4:1
28 29.04.2010 16:30 Mladost (M) - Topličanin 1:0
29 01.05.2010 16:30 Žitorađa - Mladost (M) 3:0
30 08.05.2010 16:30 Mladost (M) - Mladost (L) 3:0
31 15.05.2010 16:30 Pusta Reka - Mladost (M) 3:0
32 19.05.2010 16:30 Mladost (M) - Mladost (B) 2:3
33 23.05.2010 17:00 Pukovac - Mladost (M) 6:0
34 30.05.2010 17:00 Mladost (M) - Sloga (L) 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Žitorađa 34 24 3 7 75
2 Vučje 34 19 6 9 63
3 Zaplanjac 34 19 4 11 61
4 Sloga (L) 34 17 7 10 58
5 Radan (-1) 34 17 7 10 57
6 Zloćudovo 34 17 5 12 56
7 Morava (VH) 34 18 2 14 56
8 Pukovac 34 17 4 13 55
9 Pusta Reka 34 16 7 11 55
10 Mladost (B) 34 16 5 13 53
11 BSK Bujanovac (-1) 34 15 9 10 53
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Toplička okružna liga Topličanin (-1) 34 16 6 12 53
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Toplička okružna liga Jastrebac (B) (-1) 34 13 7 14 45
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Mladost (M) (-4) 34 11 6 17 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga OFK Brzi Brod 34 9 6 19 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga grupa Zapad Bobište (-2) 34 7 4 23 23
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Nišavska okružna liga Napredak (-1) 34 5 2 27 16
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Niška liga Mladost (L) (-1) 34 4 2 28 13
Katarina97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu