XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 08.10.2016 19:00 Sloboda - Radnički 1950 77:80
2 16.10.2016 19:00 Radnički 1950 - Pirot 81:82
3 22.10.2016 20:00 Proleter Naftagas - Radnički 1950 83:91
4 29.10.2016 19:30 Kolubara LA 2003 - Radnički 1950 70:76
5 05.11.2016 20:30 Radnički 1950 - Plana 80:78
6 13.11.2016 19:00 Srem - Radnički 1950 77:79
7 16.11.2016 20:30 Radnički 1950 - Zlatibor 80:75
8 19.11.2016 18:00 Rtanj - Radnički 1950 60:79
9 26.11.2016 20:30 Radnički 1950 - Jagodina 92:84
10 03.12.2016 19:00 Mladost - Radnički 1950 90:71
11 10.12.2016 19:30 Radnički 1950 - Futog Tupanjac MD 80:64
12 17.12.2016 20:00 Vojvodina - Radnički 1950 103:84
13 24.12.2016 18:30 Radnički 1950 - Napredak Bosphorus 80:76
14 13.01.2017 19:00 Radnički 1950 - Sloboda 100:79
15 21.01.2017 19:30 Pirot - Radnički 1950 94:93
16 27.01.2017 20:30 Radnički 1950 - Proleter Naftagas 88:92
17 04.02.2017 19:00 Radnički 1950 - Kolubara LA 2003 87:68
18 10.02.2017 18:00 Plana - Radnički 1950 74:64
19 25.02.2017 20:30 Radnički 1950 - Srem 106:100
20 03.03.2017 18:00 Zlatibor - Radnički 1950 78:64
21 11.03.2017 20:30 Radnički 1950 - Rtanj 86:69
22 18.03.2017 19:00 Jagodina - Radnički 1950 81:77
23 25.03.2017 20:00 Radnički 1950 - Mladost 96:77
24 31.03.2017 19:30 Futog Tupanjac MD - Radnički 1950 73:86
25 07.04.2017 20:30 Radnički 1950 - Vojvodina 97:87
26 22.04.2017 19:00 Napredak Bosphorus - Radnički 1950 79:71
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Košarkaška liga Srbije Zlatibor 26 22 4 48
2 Prelazi u ligu višeg ranga Košarkaška liga Srbije Vojvodina 26 22 4 48
3 Proleter Naftagas 26 19 7 45
4 Pirot 26 17 9 43
5 Napredak Bosphorus 26 17 9 43
6 Radnički 1950 26 17 9 43
7 Sloboda 26 14 12 40
8 Mladost 26 12 14 38
9 Plana 26 11 15 37
10 Kolubara LA 2003 26 9 17 35
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Sever Futog Tupanjac MD 26 7 19 33
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Centar Jagodina 26 6 20 32
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Istok Rtanj 26 6 20 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Sever Srem 26 3 23 29
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.