XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:00 Vučje - Pukovac 0:5
2 22.08.2010 17:00 Vučje - Sloga 4:1
3 29.08.2010 16:30 BSK Bujanovac - Vučje 0:1
4 05.09.2010 16:30 Vučje - Zaplanjac 0:0
5 11.09.2010 16:00 Morava (VH) - Vučje 3:0
6 19.09.2010 16:00 Vučje - Zloćudovo 1:0
7 25.09.2010 15:30 Pusta Reka - Vučje 2:1
8 03.10.2010 15:30 Vučje - Radan 1:0
9 10.10.2010 15:00 Moravac Orion - Vučje 3:0
10 17.10.2010 15:00 Vučje - Ropotovo 1:0
11 24.10.2010 14:00 Mramor - Vučje 1:0
12 31.10.2010 14:00 Vučje - Mladost (B) 4:1
13 06.11.2010 13:30 Balkanski - Vučje 2:0
14 14.11.2010 13:30 Vučje - Moravica (S) 0:1
15 20.11.2010 13:00 Jedinstvo (B) - Vučje 0:1
16 20.03.2011 15:00 Pukovac - Vučje 2:1
17 26.03.2011 15:00 Sloga - Vučje 3:0
18 03.04.2011 15:30 Vučje - BSK Bujanovac 3:0
19 10.04.2011 16:00 Zaplanjac - Vučje 2:0
20 17.04.2011 16:00 Vučje - Morava (VH) 4:2
21 20.04.2011 16:00 Zloćudovo - Vučje 2:1
22 24.04.2011 16:30 Vučje - Pusta Reka 2:1
23 01.05.2011 16:30 Radan - Vučje 1:3
24 08.05.2011 16:30 Vučje - Moravac Orion 0:2
25 14.05.2011 16:30 Ropotovo - Vučje 3:1
26 18.05.2011 16:30 Vučje - Mramor 0:0
27 22.05.2011 17:00 Mladost (B) - Vučje 2:3
28 29.05.2011 17:00 Vučje - Balkanski 4:3
29 05.06.2011 17:30 Moravica (S) - Vučje 0:3
30 12.06.2011 17:30 Vučje - Jedinstvo (B) 8:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Balkanski (-1) 30 20 2 8 61
2 Pukovac 30 18 6 6 60
3 Zaplanjac (-1) 30 16 8 6 55
4 Moravac Orion 30 15 7 8 52
5 Sloga 30 17 0 13 51
6 Pusta Reka 30 15 2 13 47
7 Morava (VH) 30 15 2 13 47
8 Vučje 30 15 2 13 47
9 Moravica (S) (-1) 30 14 4 12 45
10 Zloćudovo 30 13 5 12 44
11 BSK Bujanovac 30 13 4 13 43
12 Beleška: tim će igrati u Okružnoj ligi Kosovskog Pomoravlja Ropotovo 30 13 3 14 42
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Mramor 30 12 5 13 41
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva jablanička okružna liga Radan 30 9 4 17 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pčinjska okružna liga Mladost (B) (-1) 30 5 2 23 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva jablanička okružna liga Jedinstvo (B) (-1) 30 1 2 27 4
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
hlucija i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Baksi i još 2 korisnika su tipovali utakmicu