XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:30 Vihor - Sloga (B) 3:0
2 22.08.2010 17:00 Integral - Vihor 3:0
3 29.08.2010 17:00 Vihor - Omladinac 1:1
4 05.09.2010 16:30 Dunavac - Vihor 1:0
5 12.09.2010 16:30 Vihor - Crni Vrh 4:3
6 19.09.2010 16:00 Sloga (K) - Vihor 2:1
7 26.09.2010 16:00 Vihor - Petar Dobrnjac 2:2
8 03.10.2010 15:30 Mladost - Vihor 1:0
9 10.10.2010 15:30 Vihor - Napredak 3:1
10 16.10.2010 15:00 VGSK - Vihor 3:1
11 24.10.2010 15:00 Vihor - Beli Orao 0:2
12 31.10.2010 13:30 Vihor - Mlava (ML) 3:2
13 06.11.2010 13:30 Bata Bulić - Vihor 1:1
14 14.11.2010 13:00 Vihor - Borac (VL) 2:1
15 19.11.2010 13:00 Polet (SD) - Vihor 2:0
16 20.03.2011 14:30 Sloga (B) - Vihor 1:1
17 27.03.2011 14:30 Vihor - Integral 0:1
18 03.04.2011 15:30 Omladinac - Vihor 5:0
19 10.04.2011 15:30 Vihor - Dunavac 6:2
20 17.04.2011 15:30 Crni Vrh - Vihor 1:0
21 23.04.2011 16:00 Vihor - Sloga (K) 2:1
22 01.05.2011 16:00 Petar Dobrnjac - Vihor 1:2
23 08.05.2011 16:00 Vihor - Mladost 0:1
24 15.05.2011 16:30 Napredak - Vihor 1:1
25 18.05.2011 16:30 Vihor - VGSK 1:0
26 23.05.2011 16:30 Beli Orao - Vihor 1:2
27 29.05.2011 17:00 Mlava (ML) - Vihor 1:0
28 05.06.2011 17:00 Vihor - Bata Bulić 4:0
29 12.06.2011 17:00 Borac (VL) - Vihor 5:3
30 19.06.2011 17:00 Vihor - Polet (SD) 4:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Dunav" Borac (VL) 30 18 4 8 58
2 VGSK 30 15 9 6 54
3 Polet (SD) 30 15 3 12 48
4 Beli Orao 30 15 2 13 47
5 Omladinac 30 14 4 12 46
6 Petar Dobrnjac 30 15 1 14 46
7 Integral 30 13 6 11 45
8 Sloga (B) 30 14 3 13 45
9 Mladost 30 14 1 15 43
10 Vihor 30 12 5 13 41
11 Mlava (ML) 30 13 2 15 41
12 Crni Vrh (-1) 30 12 5 13 40
13 Sloga (K) 30 11 3 16 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Mlava” Bata Bulić 30 10 5 15 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Dunavac 30 10 4 16 34
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Napredak 30 8 5 17 29
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.