XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2010 17:00 Kraljevo Hajduk - Magnohrom 2:1
2 29.08.2010 17:00 Braća Vuković - Magnohrom 2:0
3 05.09.2010 17:00 Magnohrom - Borac (V) 1:1
4 08.09.2010 16:30 Mataruge - Magnohrom 2:1
5 12.09.2010 16:30 Magnohrom - Borac (A) 1:1
6 18.09.2010 16:00 Grdica - Magnohrom 4:2
7 26.09.2010 16:00 Magnohrom - Morava 2:0
8 29.09.2010 16:00 Radnički - Magnohrom 1:0
9 03.10.2010 15:30 Magnohrom - Rudar 2:4
10 10.10.2010 15:00 Radnik - Magnohrom 2:0
11 17.10.2010 14:30 Magnohrom - Budućnost 0:2
12 23.10.2010 14:00 Karađorđe - Magnohrom 1:1
13 31.10.2010 13:00 Magnohrom - Ibar 2:0
14 13.03.2011 15:00 Proleter Lasta - Magnohrom 0:0
15 20.03.2011 15:00 Magnohrom - Goč 0:1
16 27.03.2011 15:00 Magnohrom - Kraljevo Hajduk 3:0
17 03.04.2011 15:00 Magnohrom - Braća Vuković 1:1
18 06.04.2011 16:00 Borac (V) - Magnohrom 2:0
19 10.04.2011 16:00 Magnohrom - Mataruge 1:2
20 17.04.2011 16:00 Borac (A) - Magnohrom 1:0
21 23.04.2011 16:30 Magnohrom - Grdica 2:0
22 27.04.2011 16:30 Morava - Magnohrom 3:0
23 01.05.2011 16:30 Magnohrom - Radnički 4:0
24 08.05.2011 17:00 Rudar - Magnohrom 1:0
25 15.05.2011 17:00 Magnohrom - Radnik 0:1
26 22.05.2011 17:00 Budućnost - Magnohrom 3:1
27 29.05.2011 17:30 Magnohrom - Karađorđe 2:0
28 05.06.2011 17:30 Ibar - Magnohrom 3:2
29 12.06.2011 17:30 Magnohrom - Proleter Lasta 3:0
30 19.06.2011 17:30 Goč - Magnohrom 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Budućnost 30 18 9 3 63
2 Rudar 30 19 4 7 61
3 Grdica 30 15 9 6 54
4 Karađorđe 30 14 11 5 53
5 Braća Vuković (-3) 30 16 5 9 50
6 Mataruge 30 14 6 10 48
7 Borac (A) 30 15 2 13 47
8 Ibar 30 12 7 11 43
9 Borac (V) 30 10 6 14 36
10 Kraljevo Hajduk 30 10 5 15 35
11 Radnički 30 8 10 12 34
12 Morava 30 9 7 14 34
13 Radnik 30 10 3 17 33
14 Goč (-1) 30 8 7 15 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Kraljevo Magnohrom 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga zbog odustajanja ispada dva ranga niže Proleter Lasta 30 5 3 22 18
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu